Decembrī Rīgā notiks Retro FM Ziemas diskotēka!

 
©Publicitātes foto

Gada tumšākajā un vēsākajā laikā radio “Retro FM” piedāvā visiem izbaudīt 90.gadu ugunīgos ritmus: 8. decembrī visi dejot gribētāji aicināti uz “Arēnu Rīga”, kur par labu noskaņojumu rūpēsies tādas tuvas un iemīļotas mūzikas zvaignes kā East 17, Haddaway, DJ SASH!, Twenty 4 Seven, ICE MC, NANA.

East 17 ir viena no populārākajām 1990. gadu zēnu grupām. Viņi bija vieni no pirmajiem, kas izcīnīja publiskas mīlestību visā pasaulē. Kopš 1992. gada viņi kļuva par viss veiksmīgāko teen orientētu pop grupu Lielbritānijā. Tajos laikos «Stay Another Day», «It’s Alright» un «House Of Love» skanēja gandrīz katrā kasešu pleijerī, savukārt paši East 17 bija galvenā britu pop grupa.

Haddaway samtaino balsi droši vien atceras visi 90.gadu diskotēku apmeklētāji, kas pie “What Is Love” skaņām dejoja mūzikas ritmos, bet “I Miss You” ir, iespējams, viena no tā laika romantiskākajām dziesmām. Šis no Trinidadas un Tobago nākušais dziedātājs, kura skolas gadi pagāja ASV, kur viņš pat ieguva doktora grādu politologijā, savu slavas mirkli piedzīvoja pēc pārcelšanās uz Vāciju. Viņa populārākā dziesma rekordilgu laiku atradās Vācijas mūzikas čārtos un vēl aizvien ir dzirdama neskaitāmos rimeikos, reklāmās un filmās.

SASH! ir vēl viens 90.gadu Vācijas mūzikas industrijas paraugs. Šī projekta galvenā figūra ir dīdžejs Saša Lapesens (Sascha Lappessen), bet tā populārākie deju mūzikas hiti ir “Equador”, “Encore une fois”, “Stay” un “La Primavera”. Lai gan šī mūzika tapusi Vācijā, tomēr vislielāko popularitāti tā iemantoja Anglijā un citās Europas valstīs.

Twenty 4 Seven ir 90.gados populārs deju mūzikas duets no Nīderlandes. Viņu panākumu atslēgu - reperis un vokāliste - ir mēģinājuši atkārtot daudzi citi, arī gadu gaitā mainījies pats projekta dalībnieku sastāvs, taču viņu dziesmas “I Can't Stand It”, “Are You Dreaming?” un citas vēl aizvien liek dejot ikvienam.

ICE MC ir britu repera un dziedātāja Iana Kempbela Kolina (Ian Colin Campbell) projekts. Savu lielāko popularitāti tas piedzīvoja 90.gados ar tādiem hitiem kā “Easy”, “Cinema” un “Scream”. Viņa dziesma “Think About the Way” lieliski iederējās arī Denija Boila kulta statusu ieguvušajā filmā “Trainspotting”.

NANA ir Ganā dzimušā, taču tagad Vācijā dzīvojošā repera un dīžeja Nana Kwame Abrokwa skatuves vārds. Šī mūziķa dziesmu tekstos, atšķirībā no kolēģiem, pārsvarā tiek runāts par viņa attiecībām ar Dievu, ģimeni, arī par rasismu. Viņa populārākie skaņdarbi ir “Lonely” un “Darkman”.

Šie populārie 90.gadu mākslinieki būs dzirdami un redzami grandiozajā “RETRO FM Ziemas diskotēkā” 8.decembrī “Arēnā Rīga”. Biļešu tirdzniecība notiek visās “Biļešu Serviss” kasēs un internetā - www.bilesuserviss.lv