12.decembrī "Arēnā Rīga" leģendārie "SMOKIE"

 

Neticami, ka jau pagājuši 43 gadi kopš leģendārās britu rokgrupas SMOKIE pirmā koncerta. Bredfordā, Anglijā dibinātās grupas, kuras sākotnējais nosakums bija “The Yen”, kas vēlak pārtapa par “The Sphynx”, bet vēl vēlāk par “Essence”, sākotnējie dalībnieki bija Alans Silsons (Alan Silson), Terijs Atlijs (Terry Uttley) un Kriss Normans (Chris Norman). Pašlaik grupā ir pieci dalībnieki: Terijs Atlijs, Maiks Krafts (Mike Craft), Stīvs Pinels (Steve Pinnell), Miks Makkonels (Mick McConnell) un Martins Bulards (Martin Bullard). 43 gadu jubilejas tūres ietvaros 2018. gada 12. decembrī “Arēna Rīga” notiks leģendāro SMOKIE koncerts.

“Smokie” dziesmas šo gadu laikā saviļņojušas miljoniem klausītāju. Vispopulārākie hiti - “If You Think You Know How to Love Me”, “Don't Play Your Rock 'n' Roll to Me”, “Something's Been Making Me Blue”, “Wild Wild Angels”, “I'll Meet You At Midnight”, “Living Next Door to Alice”, “Lay Back in the Arms of Someone”, “Needles and Pins” un “Stumblin' In” - padarījuši grupas dalībniekus par superzvaigznēm.

Roka ilgdzīvotāji “Smokie” līdz pat šim brīdim Eiropā palikusi viena no lieliskākajām un zināmākajām britu grupām. Savas karjeras laikā grupa savākusi iespaidīgu sudraba, zelta un platīna disku kolekciju, pārdodot miljoniem ierakstu visā pasaulē. Pat pēc 43 gadiem turneju laikā “Smokie” pulcē fanus un savas mūzikas cienītājus no visas pasaules. Kā saka viņi paši: “Cik ilgi mēs turpināsim? Kamēr vien fani turpinās priecāties par mūsu mūziku!”

Savu jubilejas gadu grupa “Smokie” atzīmēs uz “Arēna Rīga” skatuves, sniedzot siltu un dvēselisku koncertu, ko papildinās arī simfoniskais orķestris.