5 filmas, kuras tev jāredz šovasar!
 
©Publicitātes foto

Vasara ir īpaša ar silto laiku, daudzveidīgajām āra aktivitātēm, kā arī plašo filmu izvēli kinoteātros, kas iepriecinās skatītājus ar dažādākajām gaumēm. Paslēpies no vasaras tveices kinoteātra zālē un noskaties kādu no aktuālajām vasaras filmām!

1. Viesnīca "Transilvānija" 3: Mošķu brīvdienas

Ja šķiet, ka vasaras nav bijis pietiekami, tad ir īstais brīdis sekot līdzi vamprīru ģimenītes piedzīvojiem un vasarīgajai atpūtai uz kruīza kuģa. Gan maziem, gan lieliem skatītājiem filmiņa ļaus pasmieties par dažādajām likstām, kuras monstru ģimenīte piedzīvos brīvdienu laikā!

2. Mamma Mia! Mēs atkal esam klāt!

Pēc 10 gadu pauzes skatītājiem ir dota iespēja atgriezties Grieķijā un uzzināt kā Donna reiz iepazina savus 3 liktenīgos vīriešus, paralēli sekojot līdzi šī brīža notikumiem un ģimenes gaitām. Dziedot līdzi skanīgajām ABBA dziesmām, garastāvoklis uzlabosies pat visdrūmākajā dienā!

3. Skudrcilvēks un Lapsene

Ja tomēr ikdienā ir vajadzīgs mazliet vairāk satraukuma un fantastikas, jaunā filma “Skudrcilvēks un Lapsene” ir tieši vietā! Skudrcilvēks atkal tiks ierauts jaunā misijā, kur viņam nāksies sastrādāties ar Lapseni - jaunāka un labāka Skudrcilvēka kostīma versijas nēsātāju.

4. Blēži

Šogad kinoteātros rāda īpaši daudz svaigu latviešu filmu - kārtīgai humora devai un labam darba dienas noslēgumam ir vērts apmeklēt mūsu pašu Andreja Ēķa režisēto filmu “Blēži”. Drosmīgi, pārliecinoši, viegli un visam pāri smieklīgi - tā šo filmu raksturo skatītāji.

5. Reinkarnācija

“Reinkarnāciju” kritiķi mēdz dēvēt par emocionālu teroru - pavisam cita līmeņa šausmu filmu. Pat patiesiem šausmu filmu faniem šis varētu būt izaicinājums, pilns ar nervu kutinošām ainām un negaidītiem sižeta pavērsieniem.

Lai arī Tev būtu iespēja doties uz kādu no šīm vai citām filmām, Coca-Cola šovasar rīko īpašu izlozi. Savu veiksmi vari pārbaudīt veikalu plauktos meklējot Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Lime, Fanta Orange, Fanta Shokata, Fanta Dragonata vai Sprite 0.5l pudeles ar aprocēm un dzelteno akcijas korķi, kuru reģistrējot mājaslapā www.coca-cola.lv katru nedēļu piedalīsies loterijā par dāvanu karti no “Forum Cinemas”.