Agris Semēvics - Viņa zin
 
Agris Semēvics ©Publicitātes foto

Dienā, kad grupa 100 Debija ir kļuvusi tikai četras reizes jaunāka par mūsu Latviju un šodien, joprojām uzstājoties, būtu varējusi plaši atzīmēt dibināšanas ceturtdaļgadsimta jubileju, es izziņoju sava solo albuma „Lielisko mirkļu albumā…” jaunāko un arī pēdējo vēl nepublicēto singlu „Viņa zin”.

Šī kompozīcija ir Ginta Stankeviča īpaši man rakstīta un producēta dziesma ar manis paša sacerētu tekstu, kura pilnībā atbilst kopējam albuma konceptam - romantiska popmūzika pieaugušiem cilvēkiem.

Dziesmu albums „Lielisko mirkļu albumā…” tika izdots 2018. gada 21. februārī, un tā veidošanai nesteidzīgi tika veltīti tieši septiņi gadi, laika atskaiti sākot ar pirmā singla „Paralēli” izziņošanu 2011. gada 21. februārī. Visas albumā iekļautās dziesmas ir ar maniem vārdiem, ko pats uzskatu par savu lielāko radošo pienesumu tā radīšanā. Izziņojot šī albuma pēdējo singlu, es vēlreiz vēlos teikt paldies visiem dziesmu mūzikas autoriem - Modrim Skaistkalnam, Gintam Stankevičam, Ilzei Kalvei, Lotaram Lodziņam, Jānim Kalvem, Arturam Palkevičam un igaunietei Kanai Kask.

Par cik „Lielisko mirkļu albumā…” radīšana man ir bijis sirds darbs, nevis komerciāls projekts, tad visas dziesmas, kā arī albuma grafiskos dizainus ikviens bez maksas joprojām var lejupielādēt šeit - https://failiem.lv/u/kgpumfcr

Jā, bet kopš brīža, kad grupa 100 Debija uz skatuves izpildīja savu pirmo dziesmu, ir pagājuši tieši 25 gadi! Tas viss sākās 1993, gada 3. jūlijā Ogres estrādē un tā dziesma bija ļoti populāra, pat leģendāra grupas Jumprava hita „Vēlreiz” jauna un tajā laikā izteikti moderna versija.

Singla „Viņa zina” video kolāža YouTube kanālā: https://youtu.be/i885wxLVkfs
Agris Semēvics - Viņa zin (2018)
Mūzika: Gints Stankevičs.
Teksts: Agris Semēvics.
Ģitāra audio ierakstā: Ivans Zmitrovičs.
Papildus vokāls audio ierakstā: Gints Stankevičs.
Audio ieraksta muzikālais producents: Gints Stankevičs (Factory Sounds Studio).
Video kolāžas dizaina autors: Guntars Ošenieks (www.goshdesign.lv).
Videografika: Gatis Greibers.
Publicēts: 03.07.2018.

Saistošie video: