Komentāri / Vēstule ārvalstu vēstniecībām liek apšaubīt Bordāna spēju glabāt valsts noslēpumu
 

119 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

IIlze
Manuprāt dīvainākais ir tas, ka mūsu Valstī var zagt miljonus, kukuļot un ņemt kukuļus, bet atbildīgās amatpersonas nedrīkst iesniegt savāktos pierādījumus un tos neņem vērā, tā pasargājot zagļus un Valsts izsaimniekotājus, kuru dēļ Latvijas iedzīvotāji slīkst nabadzībā un cieš badu, jo visa nauda ir izzagta un izsaimniekota, bet tiesāt nevienu nedrīkst, jo tas ir Valsts noslēpums!
Cik tālu esam novesti? Cik tālu vēl tā ies? Domāju, ka katram ir savs pacietības mērs un mūsu tautas pacietība jau sāk nākt pāri trauka malai. Sagaidu mēslu dakšu revolūciju un ilgi uz to nebūs jāgaida, ja netiks ietupināti Valsts miljonu izzadzēji!
10.februāris 2019, 8:17 Atbildēt
VVecis
Bordāns rīkojās kā īsts kretīns. Nemaz nerunājot par juridiskajām niasēm. Kā īstena verga dvēselīte, kā mazs bērns aizskrēja sūdzēties ārvalstu pārstāvjiem(kungiem,saimniekiem), lai tie nāk un ievieš kārtību kalpu galā. Tā nodarot milzu kaitējumu valsts prestižam. Ne grama pašcieņas! Un tādi ir savilkti pilns Kangarāts. Varbūt viņam šāds kalpiskums liekas norma? Tur būtu aiz kauna zemē jāielien. Bordānam nekavējoties ir jāaiziet. Tā pirmkārt ir mentāla problēma. Tādi līdēji nedrīkst ieņemt vadošus amatus. Viņš varētu būt lielisks garderobists operas teātrī vai šveicars kādā lepnākā krogā vai klubā. Tikai ne tieslietu ministrs.
10.februāris 2019, 12:37 Atbildēt
PPadoms
Tu tik paskat, kāds spečuks mums te uzzīmējās! I par kaut kādām tur juridiskajām niansītēm šams pa ausu galam esot dzirdējis. Un labāk par jebkuru HR speciālistu spēj noteikt cilvēka prasmes un piemērotību konkrētam arodam. Tas tev tik ir dotības! Tev steigšus jāpiesakās par podomnieku kādam oligarham. :)
11.februāris 2019, 14:09 Atbildēt
MMalleus Maleficarum
Raganu medību atzimšana Latvijā. Bez pierādījumiem šis raksts ir pupu mizu vērts. Es arī varu daudz ko saflietēt par jebkuru līdzīgā garā, taču dēļ tā tas nekļūs par patiesību.
11.februāris 2019, 14:03 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!