Svētdiena, 26.marts

redeem Eiženija, Ženija

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPasākumi

Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Vazdika un Akuratere, Grecka un Mačanovskis, Bonāte un Bartkevičs, Freibergs un Suhanovs
24.mar Santa Raita
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Miškēviča un Aizupe, Ērglis un Rutulis, Keišs un Reinis, Anmary, Leen un Būū.
17.mar Santa Raita
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Seņkovs un Džilindžers, Vaice un Jankovska, Grasbergs un Andžāns, Osokins un Lists
10.mar Santa Raita
  Ar ekscentriskās lasvegasiešu grupas “Palaye Royale” uzstāšanos šonedēļ koncertzālē “Palladium” būtībā var dot startu Rietumu lielo zvaigžņu koncertsezonai šajā reģionā. It īpaši tāpēc, ka jau nākamajā nedēļā “Arēnas Rīga” dēļus mīdīs pats Robijs Viljamss!
4.mar Sandris Vanzovičs
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Šimkus un Mitrohins, Rukšāne un Judina, Eņģele un Purmaliete, Ļisova un Plotņikova
3.mar Santa Raita
  Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Seņkovs, Petrenko, Mičule un Šapošņikovs, Āboliņš un Znotiņš, un “Trio Palladio”
24.feb Santa Raita
Ja ņem vērā Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons ‘23” pasniegšanas ceremonijā iegūto galveno godalgu skaitu, tad par pagājušā gada izcilniekiem pilnīgi pamatoti dēvējami Jānis Šipkēvics jeb Shipsea un Dons. Nedaudz negaidīti pie diviem “mikrofoniem” tika arī jauniņā Vultura.
20.feb Sandris Vanzovičs
Šo sestdien, 18. februārī, Ķīpsalas izstāžu centrā risināsies latvju mūzikas industrijas gada gaidītākais notikums – Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” pasniegšanas ceremonija. To varēs skatīt trīs dažādos veidos: klātienē, pie TV ekrāniem vai... uz skatuves.
18.feb Sandris Vanzovičs
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Osokins un Antoņenko, Daņiļevičs un Špicberga, Vilsons un Vilsons, Hermanis un 16 balerīnas
17.feb Santa Raita
Ar “Sudden Lights” dziesmas “Aijā” uzvaru noslēdzies Latvijas Televīzijas konkurss “Supernova”, kas nozīmē – šī grupa pārstāvēs Latviju 67. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Liverpūlē. Šobrīd iespējamai Latvijas uzvarai Liverpūlē bukmeikeri dod… 1%. Pat fināls šķiet neaizsniedzams sapnis.
13.feb Sandris Vanzovičs
Šosestdien, 11. februārī, pulksten 21.10 LTV1 un “REplay.lv” un LTV7 ar surdotulkojumu būs iespējams vērot izšķirošo cīņu par tiesībām braukt uz Liverpūli – tiešraidē noskaidrosies konkursa “Supernova” uzvarētājs, kas pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.
11.feb Sandris Vanzovičs
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Osokins un Vītoliņa, Bojarkina un Zelezņevs, Zemītis un Šipkēvics, Smiļģis un Hičkoks
10.feb Santa Raita
Šosestdien, 4. februārī, Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursa “Supernova” pusfinālā par iekļūšanu finālā sacentīsies 14 žūrijas izvēlētie dalībnieki (piecpadsmitais jau ir diskvalificēts). Ņemot vērā to, ka tālāk tiks desmit dziesmas, sportiskās intrigas praktiski nav, taču muzikālā gan. Arī pieredzējušie “eirozauri” gluži uz lauriem dusēt nevarēs, jo viņiem palikšana pēdējā četriniekā būtu izgāšanās.
4.feb Sandris Vanzovičs
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Keišs un Znotiņš, Osokins un Auziņš, Bonāte un Hiršs, Daneviča un «Deju Vētra»
3.feb Santa Raita