Komentāri: Šodien lācis Jēkabpilī, rīt kur? Ko darīt ar mīļo lāčukiņu?

HHHHmmm nošaut ,,Un apēst Un vairāķās vietās LATVIJĀ vajag dot atļaujas nošaut briežus mežacūkas Un lāčus Bet latviešiem patīk nodarboties ar lietām kas neko nedot ..Pa LATVIJU vazājās dzīvnieki ,,traucē dzīvot tie ir lāči... Varbūt ka vajag vēl vienu pārvaldi ko darīt ar lāčiem Un protams Dabas draugi uzreiz 2 nometnes Viņi žēlos lācīšus Bet es un mani draugi vēlamies apēst lāčus Tas arī viss

2.jun Atbildēt

Apbrīnoju mūsu politiķu "gudros" prātus!

Saprotams, ka tas viss tiek darīts ar mērķi...

Politiķi izliekās ka "cīnās" par dabas aizsardzību... patiesība ir cita- kā maksimāli kaitēt tam cilvēkam?! Tā ka, uz priekšdienām būs vēl "jautrāk", ja par plēsējiem...

2.jun Atbildēt

Ja jau politiķi un pašvaldības, bez iedzīvotāju piekrišanas, tā "cīnās" par tādu plēsēju vairošanos kā lāči, lai tad mīlestībā uzņem pie sevis domē un saeimā❤❤❤

2.jun Atbildēt

Suņmīļiem nodokli 1000 eiro par katru kranci. Kaķmīļiem 100 eiro par katru otro, trešo u.t.t. Ja lācis lien saimniecībā, jāgāž no kātiem; ja lien pilsētā - uzrīdīt robotus kā Varšavā.

2.jun Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt