Jā: "centra" nav, jo ideju "centrā" NEKĀ NAV - ir vai nu "melns vai balts", vai, pareizāk, Latvijas valsti kā LATVIJAS PILSOŅU VALSTI🇱🇻 vai - kā "dajebkā" itkā-valstiņu ar tendenci "izkust" globuumā un.. pazust... Lūk!
Vienīgais, kam var piekrist Benam, ir tas, ka mūs gaida "karsta vasara".
Visa pārējā analīze tādā līmeni: viens vietējais čomaks teica, visi klausās mutes ieplētuši. It kā Šuvajevs, indriksone u.t.t. būtu kāds Tramps, Zelenskis vai utins, kura katru vārdu tūlīt pārtver prese un izplata pa visu pasauliun , un tauta to vien dara, kā seko ikdienas poliskajām intrigām tepat Latvijā.
Progresīvo panākumu atslēga ir naivi jaunieši bez dzīves pieredzes, kuri balso par absolūto taisnību.
Viņus veiksmīgi vada Vētras unversitātes (RSU) sabiedrisko attiecību novirziens ar ietekmi no austrumiem, pie kuriem pieder tādi tipi kā Sprūds, Auers, Sedlenieks, Hanovs, Kaprāns, Bikše un citi salašņas kopā ar viņu dibinātajiem "institūtiem" un "domnīcām". No turienes arī tās "vienlīdzības", "labo krievu", "palestīnas' un citas kreisās idejas.
NA vienmēr ir izcēlusies ar skaļiem nacionālajiem lozungiem, un pilnīgi pretēju reālu darbību. Atceramies viņu "līderus", Straume, Lakučs, Grīnblats, Dzintars, Ķiršteins...
Ar laiku viss izgaismojas, atceramies, kaut vai ar kādu degsmi Dzintars, Dmbrava un Ķiršteins aizstāvēja Avenu Helmaņa šķīvīšu lietā. NA, protams, ir arī normāli nacionāli domājoši kadri, bet tas kantoris prasa pamatīgu tīrīšanu.
Laikam tauta, beidzot, to sāk saprast. "Austošā saule" ir tikai vienas no sekām.
NA ir JV piedēklis lai kā paši JV viņus sauc par Avena partiju. Tie cilvji, kas tur bija tomēr spēja izcīnīt viena valsts, viena valoda, kaut arī visādas āboltiņas lika veto. Turklāt reālais karš lika piebalsot pārējiem. Kā redzat, NA grimst kopā ar JV. Mēreno laiks ir pagājis. P grib dalīt, LPV grib tīrīt, darīt un tad sev iedalīt. Evikas stils: "Es domāju ...." ir aizgājis nebūtībā. Nav ko domāt, ir jādara.
Jāpaceļ limits, lai šie politiskie mikrouzņēmumi likvidējas vai apvienojas.
Komentāri: Kas balso par “Progresīvajiem”? NA lejupslīdes iemesli
Jā: "centra" nav, jo ideju "centrā" NEKĀ NAV - ir vai nu "melns vai balts", vai, pareizāk, Latvijas valsti kā LATVIJAS PILSOŅU VALSTI🇱🇻 vai - kā "dajebkā" itkā-valstiņu ar tendenci "izkust" globuumā un.. pazust... Lūk!
Izvēle 👉 ir dota, lūgtum 😎
Šlesers atgādina Trampu,es un es,pārējie nav nekas!
Nu kā LPV elektorāts var balsot par šo partiju!!?
Ja tur "otrā vijole" ir "ments"!!! Praktiski "tīrs" sovjetu "ments". Pēc "idejas un tieksmēm", lai arī saucās par policistu.
Kauns elektorātam.
Vienīgais, kam var piekrist Benam, ir tas, ka mūs gaida "karsta vasara".
Visa pārējā analīze tādā līmeni: viens vietējais čomaks teica, visi klausās mutes ieplētuši. It kā Šuvajevs, indriksone u.t.t. būtu kāds Tramps, Zelenskis vai utins, kura katru vārdu tūlīt pārtver prese un izplata pa visu pasauliun , un tauta to vien dara, kā seko ikdienas poliskajām intrigām tepat Latvijā.
Progresīvo panākumu atslēga ir naivi jaunieši bez dzīves pieredzes, kuri balso par absolūto taisnību.
Viņus veiksmīgi vada Vētras unversitātes (RSU) sabiedrisko attiecību novirziens ar ietekmi no austrumiem, pie kuriem pieder tādi tipi kā Sprūds, Auers, Sedlenieks, Hanovs, Kaprāns, Bikše un citi salašņas kopā ar viņu dibinātajiem "institūtiem" un "domnīcām". No turienes arī tās "vienlīdzības", "labo krievu", "palestīnas' un citas kreisās idejas.
NA vienmēr ir izcēlusies ar skaļiem nacionālajiem lozungiem, un pilnīgi pretēju reālu darbību. Atceramies viņu "līderus", Straume, Lakučs, Grīnblats, Dzintars, Ķiršteins...
Ar laiku viss izgaismojas, atceramies, kaut vai ar kādu degsmi Dzintars, Dmbrava un Ķiršteins aizstāvēja Avenu Helmaņa šķīvīšu lietā. NA, protams, ir arī normāli nacionāli domājoši kadri, bet tas kantoris prasa pamatīgu tīrīšanu.
Laikam tauta, beidzot, to sāk saprast. "Austošā saule" ir tikai vienas no sekām.
Žēl,ka kāda tautas daļa uzskata,ka P partija var kaut ko reāli mainīt tautsaimniecībā un ekonomikā,kreisie māk tikai tērēt uzņēmēju maksātos nodokļus.
NA ir JV piedēklis lai kā paši JV viņus sauc par Avena partiju. Tie cilvji, kas tur bija tomēr spēja izcīnīt viena valsts, viena valoda, kaut arī visādas āboltiņas lika veto. Turklāt reālais karš lika piebalsot pārējiem. Kā redzat, NA grimst kopā ar JV. Mēreno laiks ir pagājis. P grib dalīt, LPV grib tīrīt, darīt un tad sev iedalīt. Evikas stils: "Es domāju ...." ir aizgājis nebūtībā. Nav ko domāt, ir jādara.
Jāpaceļ limits, lai šie politiskie mikrouzņēmumi likvidējas vai apvienojas.
Izcils vienotības tirliņš :D
Vēl viena "Vanga" šeit uzradusies.
Autors Bens Latkovskis labi redz spēles laukumu! Paldies par vērtīgu komentāru!
Spēles.
Komentēt