Jā LATVIJA partijas visu laiku bija VIENOTĪBA un PROGRESĪVIE, ,,Kas labos tas kļūdas un izcili nepareizās darbības Ko deva tā demisija PROGRESĪVIE Vai viņi ir garīgi veseli...LATVIJA ir katastrofa nav bērnu Jaunieši aizbrauks Bet VIENOTĪBA iesaistās karā pērk ieročus ievedīs strādniekus No citām valstīm Tomēr viena daļa dzīvo labi Viņi vēlās neko nemainīt Viņus neinteresē ka LATVIJA ir katastrofa Viņi ir satraukušies Ja notiek izmaiņas un viņiem samazināsies ienākumi Ziņu moderātore LTV ziņas ļoti uztraucās Kas būs vai tikai nebūs izmaiņas par HOMOSEKSUALISMU PAR GEJIEM LEZBIETEM Par to ka esot 3 dzimumi un 179 apakšdzimumi..Viņai vienalga Viņai vienkārši ir vēlme saglabāt savu personīgo dzīvi Nav bērnu nav dzimstība Un ir partija kas vēlās vēl ātrāk novest LATVIJU bezdibeni Tie ir progresīvie PINDINTASTI Kas sajūsminās ka divi puisīši dzīvo vienā DZĪVOKLI...VAI VIŅI IR NORMALI VAI VIŅIEM NEVAJAG PARBAUDĪT PRĀTA SPEJAS Ne tas esot labi...Vienai daļai LATVIEŠU LIEKAS TAS IR LABI...KAUT KAS NAV LABI AR LATVIJAS TAUTU LATVIJU VAR IZGLĀBT TIKAI UN VIENĪGI LPV ŠLESERS
Vai kāds grib ievērot Latvijas Valsts pamatliumu Satversmi?
Jekab, lūdzu atceries, ka Satversme ir valsts iekartas pamats!
Ceļu kustības pamatā ir Ceļu satiksmes noteikumi!
Jā Anglijā visi brauc p kreiso pusi un Vācijā pa labo pusi, tad Latvijā brauc pa labao pusi! Čeļi ir izdangati un šoferi brauc kur mazāk bedres un saudzē savas mašīnas!
Neesmu Šlesera fans, bet no politiskās loģikas viedokļa pāris ministru iedošana Šleseram atrisina Kulbergam valdības izveidošanas problēmu. Nav jau Šlesers tikai melns vai balts. Daudzbērnu tēvs, vismaz šajā ziņā rāda bezbērnu latviešiem piemēru. Man personiski simpatizē arī šīs partijas diezgan loģiskā nostāja nekarot ar kaimiņvalstīm, bet ar tām tirgoties un veidot valsti izdevīgas biznesa saites (transports, loģistika, ostas), kas atkal valsts budžetā dotu vairākus miljardus pazaudēto nodokļu un darba vietas reģionos dzelzceļa, kravu, ēdināšanas un daudz citās mazākās vidējā nozarēs apkārt šīm tranzīta kompānijām.
Ja tu domā, ka Šlesers tirgosies ar Krieviju, tad viņš to kara laikā nekādi nedarīs, viņam to arī neļaus. Iespējamajā spožākajā nākotnē visas vietas jau būs aizsistas. Abās pusēs ir metēji tā ka nav vērts pat sākt :)
... "nekarot ar kaimiņvalstīm, bet tirgoties" ... šis jau ir skarbi :D
Lai saglābtu savu valsti, dr. Kārlis Ulmanis mēdza teikt:„ Mūsu gruntniecība nav un nedrīkst būt kapitālistisks uzņēmums. Lauku mājas ir zemturu ģimenes mūža un paaudžu mītnes un tautas dzīvā spēka mūžīgais avots. Tāpēc jāaizkavē gruntniecības, zemes un māju pataisīšana par tirgus preci un spekulācijas priekšmetu.”
Latgalē 68% zemes jau pieder auslenderiem, kuriem Latvijas zeme ir nekustāmais īpašums, ar kuru var atmazgmat netīros baksus!
Lai saglābtu savu valsti, dr. Kārlis Ulmanis mēdza teikt:
„ Mūsu gruntniecība nav un nedrīkst būt kapitālistisks uzņēmums. Lauku mājas ir zemturu ģimenes mūža un paaudžu mītnes un tautas dzīvā spēka mūžīgais avots. Tāpēc jāaizkavē gruntniecības, zemes un māju pataisīšana par tirgus preci un spekulācijas priekšmetu.”
Kā Jūs vērtējat šo teicienu?
Pagātne pierada, ka latviešu zemnieki ir izdzīvojuši gadu tūkstošos savās lauku sētās!
Komentāri: Andrim Kulbergam viņa šķēršļu skrējienā ir maz atbalstītāju
Jā LATVIJA partijas visu laiku bija VIENOTĪBA un PROGRESĪVIE, ,,Kas labos tas kļūdas un izcili nepareizās darbības Ko deva tā demisija PROGRESĪVIE Vai viņi ir garīgi veseli...LATVIJA ir katastrofa nav bērnu Jaunieši aizbrauks Bet VIENOTĪBA iesaistās karā pērk ieročus ievedīs strādniekus No citām valstīm Tomēr viena daļa dzīvo labi Viņi vēlās neko nemainīt Viņus neinteresē ka LATVIJA ir katastrofa Viņi ir satraukušies Ja notiek izmaiņas un viņiem samazināsies ienākumi Ziņu moderātore LTV ziņas ļoti uztraucās Kas būs vai tikai nebūs izmaiņas par HOMOSEKSUALISMU PAR GEJIEM LEZBIETEM Par to ka esot 3 dzimumi un 179 apakšdzimumi..Viņai vienalga Viņai vienkārši ir vēlme saglabāt savu personīgo dzīvi Nav bērnu nav dzimstība Un ir partija kas vēlās vēl ātrāk novest LATVIJU bezdibeni Tie ir progresīvie PINDINTASTI Kas sajūsminās ka divi puisīši dzīvo vienā DZĪVOKLI...VAI VIŅI IR NORMALI VAI VIŅIEM NEVAJAG PARBAUDĪT PRĀTA SPEJAS Ne tas esot labi...Vienai daļai LATVIEŠU LIEKAS TAS IR LABI...KAUT KAS NAV LABI AR LATVIJAS TAUTU LATVIJU VAR IZGLĀBT TIKAI UN VIENĪGI LPV ŠLESERS
Tev laikam tas personāžs ir viss.
Kas tas tāds par trolli ?
Vai kāds grib ievērot Latvijas Valsts pamatliumu Satversmi?
Jekab, lūdzu atceries, ka Satversme ir valsts iekartas pamats!
Ceļu kustības pamatā ir Ceļu satiksmes noteikumi!
Jā Anglijā visi brauc p kreiso pusi un Vācijā pa labo pusi, tad Latvijā brauc pa labao pusi! Čeļi ir izdangati un šoferi brauc kur mazāk bedres un saudzē savas mašīnas!
Cik labi, ka tev "NEVAJAG PARBAUDĪT PRĀTA SPEJAS " Pietiek pacensties izlasīt tavus "komentārus".
Malta, škic atpakaļ uz savu miskasti pie Žuravļova, Kuzina un Co.
Tur varēsi apspriest Satversmi.
Neesmu Šlesera fans, bet no politiskās loģikas viedokļa pāris ministru iedošana Šleseram atrisina Kulbergam valdības izveidošanas problēmu. Nav jau Šlesers tikai melns vai balts. Daudzbērnu tēvs, vismaz šajā ziņā rāda bezbērnu latviešiem piemēru. Man personiski simpatizē arī šīs partijas diezgan loģiskā nostāja nekarot ar kaimiņvalstīm, bet ar tām tirgoties un veidot valsti izdevīgas biznesa saites (transports, loģistika, ostas), kas atkal valsts budžetā dotu vairākus miljardus pazaudēto nodokļu un darba vietas reģionos dzelzceļa, kravu, ēdināšanas un daudz citās mazākās vidējā nozarēs apkārt šīm tranzīta kompānijām.
Ja tu domā, ka Šlesers tirgosies ar Krieviju, tad viņš to kara laikā nekādi nedarīs, viņam to arī neļaus. Iespējamajā spožākajā nākotnē visas vietas jau būs aizsistas. Abās pusēs ir metēji tā ka nav vērts pat sākt :)
... "nekarot ar kaimiņvalstīm, bet tirgoties" ... šis jau ir skarbi :D
ZEMNIEKI NES LATVIJAS NĀKOTNI!
Lai saglābtu savu valsti, dr. Kārlis Ulmanis mēdza teikt:„ Mūsu gruntniecība nav un nedrīkst būt kapitālistisks uzņēmums. Lauku mājas ir zemturu ģimenes mūža un paaudžu mītnes un tautas dzīvā spēka mūžīgais avots. Tāpēc jāaizkavē gruntniecības, zemes un māju pataisīšana par tirgus preci un spekulācijas priekšmetu.”
Kā Jūs vērtējat šo teicienu?
Zemnieki nes Latvijas nākotni!
Latgalē 68% zemes jau pieder auslenderiem, kuriem Latvijas zeme ir nekustāmais īpašums, ar kuru var atmazgmat netīros baksus!
Lai saglābtu savu valsti, dr. Kārlis Ulmanis mēdza teikt:
„ Mūsu gruntniecība nav un nedrīkst būt kapitālistisks uzņēmums. Lauku mājas ir zemturu ģimenes mūža un paaudžu mītnes un tautas dzīvā spēka mūžīgais avots. Tāpēc jāaizkavē gruntniecības, zemes un māju pataisīšana par tirgus preci un spekulācijas priekšmetu.”
Kā Jūs vērtējat šo teicienu?
Pagātne pierada, ka latviešu zemnieki ir izdzīvojuši gadu tūkstošos savās lauku sētās!
Bet kā ir tagad?
Paldies autoram Benam Latkovskim par komentāru. Viņš labi pārredz spēles laukumu!
Uzsveru vārdu "spēles".
Komentēt