patīkami dzirdēt, ka beidzot kāds iedziļinājies ..., tomēr bankas uzvarēja, jo viltīgais gājiens ar referendumu, kur salasīt 150k parakstu ir nereāli un 2.p. neredzēt kā savas ausis.. 10 miljardi paliek bankās.. paldies un visu labu
Kā invaliditātes pensijas saņēmēja vēlos piebilst, ka tāda 1. pensiju līmeņa nav, jo ir vien obligātā sociālā apdrošināšanas sistēma, ar virtuālām iemaksām budžetā bez pensiju fonda, no kuras kādreiz 8% un vēlāk 6% tiek ieskaitīti 2.līmeņa pensiju fondā, no kuras neko nevar izņemt, ja VSAA nav iesniegums uz valsts vecuma pensijas pakalpojumu, pie tam 2.pensiju līmeņa apsaimniekotājs arī ir izvirzījis ierobežojumus to neizdot, ja personai nav minimālās summas 3500 EUR un mūža polisi slēdz ar 3 veida izmaksu variantiem, kas neparedz izdot visu naudu uzreiz. Nemaz nav vajadzīgi nekādi referendumi, bet tikai daži grozījumi jau esošajā likumdošanā, ka mūža polisi slēdz arī cilvēki, kuri VSAA ir pieprasījuši 1. un 2.grupas invliditātes pensijas piešķiršanas pakalpojumu. Darba spēju zudums būs pierādīts gan vecuma pensionēšanās gadījumā, gan invaliditātes pensionēšanās gadījumā.
Kāpēc nepaprasa man,pensionāram ar 5 gadu stāžu,vai es esmu apmierināts ar otro līmeni? Mana atbilde-ļoti apmierināts.Aizejot pensijā ir forši saņemt naudiņu,kura uzkrāta.
Komentāri: Meli un puspatiesības par pensiju otrā līmeņa likteni liecina par argumentu vājumu
patīkami dzirdēt, ka beidzot kāds iedziļinājies ..., tomēr bankas uzvarēja, jo viltīgais gājiens ar referendumu, kur salasīt 150k parakstu ir nereāli un 2.p. neredzēt kā savas ausis.. 10 miljardi paliek bankās.. paldies un visu labu
Kā invaliditātes pensijas saņēmēja vēlos piebilst, ka tāda 1. pensiju līmeņa nav, jo ir vien obligātā sociālā apdrošināšanas sistēma, ar virtuālām iemaksām budžetā bez pensiju fonda, no kuras kādreiz 8% un vēlāk 6% tiek ieskaitīti 2.līmeņa pensiju fondā, no kuras neko nevar izņemt, ja VSAA nav iesniegums uz valsts vecuma pensijas pakalpojumu, pie tam 2.pensiju līmeņa apsaimniekotājs arī ir izvirzījis ierobežojumus to neizdot, ja personai nav minimālās summas 3500 EUR un mūža polisi slēdz ar 3 veida izmaksu variantiem, kas neparedz izdot visu naudu uzreiz. Nemaz nav vajadzīgi nekādi referendumi, bet tikai daži grozījumi jau esošajā likumdošanā, ka mūža polisi slēdz arī cilvēki, kuri VSAA ir pieprasījuši 1. un 2.grupas invliditātes pensijas piešķiršanas pakalpojumu. Darba spēju zudums būs pierādīts gan vecuma pensionēšanās gadījumā, gan invaliditātes pensionēšanās gadījumā.
Muļķu ķeršana lai paildzinātu vairumtirgotāju eksistenci
2. līmenis ir vistīrākais banku lobijs. Tāpēc tik liela pretestība.
Atcerieties šo datumu: 2005.g. 1.novembris.
Šinī datumā Kalvīša valdība aizliedza Valsts kasei darboties ar 2. pensiju līmeni.
Pārdevās bankām.
Kāpēc nepaprasa man,pensionāram ar 5 gadu stāžu,vai es esmu apmierināts ar otro līmeni? Mana atbilde-ļoti apmierināts.Aizejot pensijā ir forši saņemt naudiņu,kura uzkrāta.
Komentēt