Ir tāds Hermanis, kas nesen pameta paša dibinātu biedrību. Viņam bija daudz utopisku un pat idiotisku plānu, taču vismaz viens punkts viņa programmā bija labs - atrast funkcijas no kā valsts var atteikties, kur nav nepieciešams valsts regulējums.
Un tadvisi argumenti par sabrukšanu atkrīt.
Kāpēc, piemēram, nav sabrukusi Īrija, vai Spānija u.t.t.
Un vēl nekadu valsts naudu visādām biedrībām, apvienībām un sabiedriskām organizācijām. Ikviens pilsonis var dibināt ko viņš grib, taču savi prieciņi jāapmaksā no savas kabatas.
Tā ir cīņa ar vējdzirnavām.. Katrs cilvēks ir unikāls, jo piedzimst tikai vienu reizi un ir absolūti brīvs.. Kurš ir ātrāks un kam garāks kolts, tam vienmēr būs taisnība.. Sākumā jālikvidē politiķi, jo visi ierēdņi, viņus tikai apkalpo.. Labākā pārvaldes forma, varētu būt tautas sapulcr un linča tiesa uz tuvākā laukuma un kur obligāti, jābūt arī labi zarotam kokam, kur var izpildīt linča tiesas spriedumus.. Ja būs savādāk, te nekas nemainīsies un nevajag naivi cerēt uz kādiem tur debesu brīnuniem..!
Ne kur jau nav teikts, ka birokrātijas mazināšanas pasākumi šajā gadījumā ne bija no "ārpuses diktēta" nepieciešamība, un tai nemaz nebija tāda īsta mērķa kaut ko reālu sasniegt. Tā teikt, - "Ja tauta vēlas, lai tiek mazināta birokrātija, tad kaut kas šajā "lietā" jādara būtu. Bet nu kā sanāca, tā sanāca, mēs jau "centāmies" ... " 🤪
Desmit reizes esmu jau teicis, teikšu vēlreiz - visa birokrātija atrodas likumos, MK noteikumos. Vai tiešām to ir tik grūti saprast, ka jāatceļ kaudze likumu, no daudziem likumiem izslēdzamas daudzas normas, ka tas ir reālais un vienīgais ceļš kā mazināt birokrātiju. Jāsāk ar Sabiedriskā labuma organizācijas likuma atcelšanu, tad kritīs arī SIV un visi viņu piesūknekņi. Jārauj ārā visas normas, kuras dublē ministrijas, pašvaldības. Te darbs ar likumiem.
Komentāri: Radikāli soļi pret birokrātijas samazināšanu – vai politiķi saņemsies?
Ir tāds Hermanis, kas nesen pameta paša dibinātu biedrību. Viņam bija daudz utopisku un pat idiotisku plānu, taču vismaz viens punkts viņa programmā bija labs - atrast funkcijas no kā valsts var atteikties, kur nav nepieciešams valsts regulējums.
Un tadvisi argumenti par sabrukšanu atkrīt.
Kāpēc, piemēram, nav sabrukusi Īrija, vai Spānija u.t.t.
Un vēl nekadu valsts naudu visādām biedrībām, apvienībām un sabiedriskām organizācijām. Ikviens pilsonis var dibināt ko viņš grib, taču savi prieciņi jāapmaksā no savas kabatas.
Tā ir cīņa ar vējdzirnavām.. Katrs cilvēks ir unikāls, jo piedzimst tikai vienu reizi un ir absolūti brīvs.. Kurš ir ātrāks un kam garāks kolts, tam vienmēr būs taisnība.. Sākumā jālikvidē politiķi, jo visi ierēdņi, viņus tikai apkalpo.. Labākā pārvaldes forma, varētu būt tautas sapulcr un linča tiesa uz tuvākā laukuma un kur obligāti, jābūt arī labi zarotam kokam, kur var izpildīt linča tiesas spriedumus.. Ja būs savādāk, te nekas nemainīsies un nevajag naivi cerēt uz kādiem tur debesu brīnuniem..!
Un tad liņčosim liņčotājus u.t.t.
Manuprāt jautājums "vai saņemsies" uz doto momentu jau ir dikti nekorekts. Pareizais jautājums būtu "kur rezultāts?".
Ne kur jau nav teikts, ka birokrātijas mazināšanas pasākumi šajā gadījumā ne bija no "ārpuses diktēta" nepieciešamība, un tai nemaz nebija tāda īsta mērķa kaut ko reālu sasniegt. Tā teikt, - "Ja tauta vēlas, lai tiek mazināta birokrātija, tad kaut kas šajā "lietā" jādara būtu. Bet nu kā sanāca, tā sanāca, mēs jau "centāmies" ... " 🤪
Desmit reizes esmu jau teicis, teikšu vēlreiz - visa birokrātija atrodas likumos, MK noteikumos. Vai tiešām to ir tik grūti saprast, ka jāatceļ kaudze likumu, no daudziem likumiem izslēdzamas daudzas normas, ka tas ir reālais un vienīgais ceļš kā mazināt birokrātiju. Jāsāk ar Sabiedriskā labuma organizācijas likuma atcelšanu, tad kritīs arī SIV un visi viņu piesūknekņi. Jārauj ārā visas normas, kuras dublē ministrijas, pašvaldības. Te darbs ar likumiem.
Grūti nepiekrist.
Birokrātija uzvar. Cik jauni likumi jāpieņem, lai īstenotu Stambulas konvenciju ? Kādas normas jāizpilda, lai Kariņš vairs nelidinātos? utt. un tjpr.
Komentēt