Komentāri: Impēristes Jūlija Latiņina un Ksenija Larina māca "dumjajiem" latviešiem, kā dzīvot

Valdis

Cik vēl tādu "latiņinu" salaists Latvijā?

Izcilais stratēģis Rinkevičs, kad vēl bija Ārlietu ministrs ir te savilcis veselu spiegu tīklu.

Vai nebūtu laiks viņus visu sūtīt pa "lietus" taciņu?

20.jun Atbildēt
Inocents

Ha - "izcilais stratēģi" Valdiņ: tā vietā, lai Latvija vairotu sev patiesus DRAUGUS un sabiedrotos, šādas (Jūsu negudri atbalstītās) sīkmanīgās izrīcības (pretputinistu teātra uzrāžu atcelšana, dzejnieka pieminekļa aizvilkšana naktī) var radīt tikai - ko? Sajūsmu ))? Nē - nožēlu par to pašu sīkmanību, aprobežotību un - nespēju (nevēlēšanos) paskatīties uz šāda viltus "patriotisma" ilglaicīgām nelabvēlīgām sekām LATVIJAI..... Jā - un "tāda" Latiņina tieši tāpēc jau ir "pret Putinu", ka viņai ir SAVA galva un SAVS (pamatots) viedoklis - un kāpēc lai viņai (pretputinistei!) nebūtu SAVS (arī Jums, nabadziņam), izteicams) viedoklis par NT dīvainajām izricībām un to apšaubāmo pamatojumu?

Padomājiet par to, lūdzu, nopietni.

Veiksmi!

20.jun Atbildēt
IMIK

Kas tad nu!

Nu labi, pretKremļa impēristi tādai Latvijai spļauj virsū, bet Berlīni, Briseli un pat Varšavu viņi taču vēl godā. Tātad, tā teikt, mūsējie impēristi taču. PretKremļa impēristiem beidzies saudzēšanas laiks?

20.jun Atbildēt
Valdis

Es nerīkojos mirkļa iespaidā, šito Latiņinu es kādu laiku klausījos, kamēr atkodu, kas viņa par fruktu.

Es domāju, ka, dotajā vēstuiskajā situācijā JEBKURAM KRIEVAM vajadzētu trīs reiz padomāt, pirms mācīt latviešus, ko viņiem darīt.

20.jun Atbildēt
Valdis

Jā, IMIK, beidzies gan.

20.jun Atbildēt
IMIK atbilde Valdis

Nu bet, tad jau Kremlim atkal kārtējā uzvara - tā teikt, juceklis Kremļa pretinieku nometnē?

20.jun Atbildēt
Valdis atbilde IMIK

Jā IMIK, juceklis ir tavā galvā, tur viss ir sajaucies ar vēdera saturu.

20.jun Atbildēt
Inocents atbilde IMIK

Jā - tieši tā, IMIK: un tam Kremlim pat PILNĪGI NEKO nevajag ne darīt, ne maksāt, ne kādu vervēt - cien. Valdiņš (un viņa ...gudrie:)) pāremocionāli aizgrābtie domubiedri) kā tāds divgadnieks bērndārznieks atļaujas "uzmest lūpu", lai "apbižotos" un pataisītu par "vainīgiem" visus, kas viņam, nabadziņam:)), dara pāri - redz, NEDOD KONFEKTI...

Tāds, redz, nabaga aizskarts, apbižots un aizvainots "upuris" sanāk.

Lūk - vai tad Latvijai to vajag? NĒ.

20.jun Atbildēt
Valdis atbilde Inocents

Es ne uz ko neapbižojos, vienīgi pastāstīju, ko vajadzētu darīt ar tādiem krieviņiem, kas te mācēs mums kā dzīvot.

Vispirms sakārtojiet savu miskasti !

20.jun Atbildēt
Valdis atbilde Inocents

Inokentijs, protams, labāk zin, ko vajag Latvijai ?

20.jun Atbildēt
Inocents atbilde Valdis

Sorry, cien. Valdi - vai tad mums Latvijā VISS ir tādā kārtībā, ka (Jūs) varat atļauties būt augstprātīgs? )

20.jun Atbildēt
Inocents atbilde Valdis

Jā, Valdi - Latvijai 100% NEVAJAG INFANTILU, IDIOTISKU un PAŠIZNĪCINOŠU VILTUS "patriotismu".

Pietiek mums jau ar vienu "patriotisku" 40.gadu.

Tā taču ir?

Veiksmi!

20.jun Atbildēt
IMIK atbilde Valdis

Redzi, es jucekli savā galvā kātoju pa plauktiņiem. Juceklis man tiešām nāk galvā iekšā, bet kad es salieku to jucekli pa plauktiņiem tad sanāk gluži tāpat kā Inocentijam - Kremlim nemaz nekas nav jādara. Viss notiekas tāpat, ar Kremļa aizskarto un apbižoto pūlēm vien.

20.jun Atbildēt
Valdis atbilde Inocents

Latvijā viss NAV kārtībā, bet mēs šeit diskutējam par konkrēto rakstu.

20.jun Atbildēt
Valdis atbilde Inocents

Priekš tevis noteikti.

20.jun Atbildēt
Valdis atbilde IMIK

Malacis, tā turpini. Uz mūža galu, varbūt, arī kaut kas sanāks.

20.jun Atbildēt
Inocents atbilde Valdis

Ha, Valdi (neesam uz Tu)) - ja Latvijā ne tikai "viss nav kārtībā", bet pa 10 gadiem DRĀŠU ŽOGU NEVAR UZCELT UZ Krievijas robežas; par 220 MILJONIEM EUR jau "ievārīja putru" armijai; bet dzelzceļu nupat celšot par 23 000 EUR/metrā (dārgāk, kā Lamanša dzelzceļa tuneli 70 m zem ūdens!) - tad, SORRY, TĀDIEM GUDRIEM) direktoriņiem-rīkotājiņiem arī "krievu demokrātu" padoms PROTAMS, IR UZKLAUSĀMS.

Lūk, kā: ja pašam prāta nav - nav, ko būt augstprātīgam; un - "lepnam" par savu ...negudrību)) ne tik.

Priecīgus Jāņus visiem! )

20.jun Atbildēt
Valdis atbilde Inocents

Vēlreiz atkārtoju, mēs šeit apspriežam konkrēto rakstu un LATIŅINU.

20.jun Atbildēt
Sēņu Vecis

Latiņina aizstāv kremlīša agresīvo politiku. Maskētā veidā, tēlodama demokrāti un vainojot Ukrainu rāzzejas noziedzīgā kara izraisīšanā.

20.jun Atbildēt
Valdis

Domāju, ka viņa pati ir no kremļa. Tāpat kā Ovsjaņnikova, Kortikadze, Troickis un daudzi daudzi viņiem līdzīgie.

20.jun Atbildēt
Sēņu Vecis atbilde Valdis

Jā, Latiņina ir maskēts kremlīša aģentiņš. Tas kļūst skaidrs, kaut vai noklausoties viņas intervijas ar Podoļaku.

20.jun Atbildēt
Madris

Latvijā drīkst pastāvēt tikai viens - pareizais viedoklis. Visi pārējie kremlini. Tas labi parādījās covid laikā.

20.jun Atbildēt
Valdis

Te nav runa par pareizo vai nepareizo viedokli. Te ir runa par to, ka katrs sūda krievu demokrāts mācīs latviešus, kas viņiem būtu vai nebūtu jādara.

Saveduši kaut cik savu sētas priekšu kārtībā, tad runātu.

20.jun Atbildēt
Guntis Akmeņkalns

Krievijas krievvalodīgajiem viss ir veļikoje. Veļikoje voina, veļikoje smuta...viņi par sevi arī saka, ka viņi ir veļikoje. Var tikai pabrīnīties kā asiņainos karus, asiņainās jukas, kurās bojā gājuši miljoniem cilvēku, var ar lepnumu saukt par Veļikoje. Paši Krievijā dzīvo vienmēr sūdos līdz ausīm, bet zina teikt, ka Puškins veļikij, kaut neko nav lasījuši. Starp citu, abas pieminētās sievietes nav krievietes, bet ir pārkrievotas, nenosakāmas tautības krievvalodīgās. Vislielākie impērijas slavinātāji Krievijā nav krievi, bet pārkrievotie cittautieši, tie, kurus krievi pakļāva.

NB. Nacionālai teātris - slēdzot līgumu izpaudušies kā dauņi, tas nu arī ir fakts.

20.jun Atbildēt
Valdis

Redz tās kultūras iestādes ir piebāztas ar krievu draugiem - rusLSM, Sabiedrisko 'mediju valde ar Priedi priekšgalā, progresīvās kultūras ministres, tas pats Ojārs Rubenis, kas te vilka iekšā visādus Raiņa interpretētājus no krievijas u.t.t.

20.jun Atbildēt
Inocents

Sorry, Gunti - bet tas, vai šīs sievietes ir (vai nav krievietes), PILNĪGI NEKĀ NEIZMAINA VIŅU TEIKTĀ BŪTĪBU: RUNAI IR JĀBŪT PAR TO, VAI IR Latvijas interesēs nevajadzīgi (kāds ir labums?) un maziski "bakstīt" cilvēkus, kuri OBJEKTĪVI IR (vai vismaz var būt) Latvijas SABIEDROTIE.

SABIEDROTOS, redziet, izvēlas pēc kopīgu interešu esamības kritērija; un nevis pēc deguna garuma kritērija - tā saka... )

Priecīgus Jāņus!

20.jun Atbildēt
Valdis atbilde Inocents

Man ir savas domas par Trampu un Baidenu. Tāpat par Putinu un krieviem kā tādiem.

Taču es nemūžam nemācīšu amerikāņus par ko balsot, vai krievus kādā iekārtā dzīvot.

Protams, ja viņi nelien ārpus rusņas un nemāca citiem dzīvot.

20.jun Atbildēt
Guntis Akmeņkalns atbilde Inocents

Kā Latvija var būt Krievijas sabiedrotā, ja Krievija pieprasa, lai Latvija valstī ievieš otro valsts valodu - krievu valodu? Kā Latvija var Krieviju uzlūkot par sabiedroto, ja Krievija neuzskata, ka tā būtu okupējusi Latviju 50 gadus? Desmitiem jautājumu, kurus Krievija izvirza! Kāds sabiedrotais var būt Krievija, kuru pārvalda aziāti, kur viens, pēc izskata kalaboks, Voviks Pūķins visur un visiem lasa garas 5 klašu līmeņa lekcijas. Nav iespējams sabiedroties.

20.jun Atbildēt
IMIK atbilde Guntis Akmeņkalns

Lasot šādus komentārus rodas viens jautājums - vai tiešām visus šos Krieviju vainojošos komentārus ir rakstījuši jauni cilvēki, tādi kas nav dzīvojuši PSRS? Esmu padzīvojis arī PSRS un vienā mierā. Jā, disidenti bija, bet uz rokas pirkstiem skaitāmi. Nekur nekādu PSRS vainojošu skaļumu nemaz nevarēja manīt. Tāpēc jautājums kur tajos laikos bija tagadējie Krieviju vainojošo "skaļo" komentāru rakstītāji? Nebija vēl dzimuši, bija bērni vai bija jau attiecīgas partijas biedri?

Tā teikt, kur visi tie skarbie Krievijas kritiķi bija tajos(PSRS) laikos ka nevienu nevarēja manīt?

20.jun Atbildēt
Guntis Akmeņkalns atbilde IMIK

Kur bija, - Krievijas Sibīrījā, Belamor kanal raktuvēs, utt.. Genocīds ko Krievu Staļins piekopa Latvijā, citās Baltijas valstīs bija neaprakstāms. Okupantu varas zvērības visus sadzina pagrīdēs, krievvalodīgos barbarus neviens ciest nevarēja, bet ko tu brutālai okupācijas varai padarīsi?

20.jun Atbildēt
Valdis atbilde IMIK

Totalitārā iekārtā bija divi varianti - vai nu kā disidenti cietumā(variants - psihene), vai arī brīvibā, bet turēja muti.

Galu galā, nebija jau nekāda brīvā Latvija, kur tādi IMKAs, Madri un citi šādi tādi var brīvi izrunāties un viņiem par to nekas nav.

20.jun Atbildēt
IMIK atbilde Valdis

Nu Staļina laika Belomor kanāla racēji tagad šodien jau vairs neko. Par psihenēm tika dzirdēts. Ja tas naids no turienes nāk tad saprotams, naids nāk ārā, ... kaut gan tagad jau tik daudz gadi jau aizskrējuši? Un tik daudz jau to psiheņu ar nemaz nebij cik daudz tagad naidu kurina. Tā ka vienalga jautājums - naids kur un kā, un pats būiskākais "kāpēc" tu šodien tā rodies?

20.jun Atbildēt
Valdis atbilde IMIK

Tāpēc, ka noziedzniekiem un to atbalstītajiem ir jāsaņem pelnīts sods.

21.jun Atbildēt
IMIK atbilde Valdis

Noziedzniekiem esot jāsaņem sods?! Jāsmejas! Kā tad tu viņus tiesāsi ja visi tiesājamie jau sen apmiruši? Kā tu viņus tiesāsi ja tie kas vēl nav apmiruši visi kā viens līdz noilgumam parasti paglābjas daudzajās un dažādajās izmeklēšanas komisijās. Tādi kā Tu noziedzniekus netiesā, tādi vai nu bezcerīgi rakājas pagātnē vai vēl bezcerīgāk izmeklēšanas komisijās un tikai tukši vāvuļo, un domā savu lielo zelējamo domu ka noziedzniekiem jāsaņem sods.

21.jun Atbildēt
Valdis atbilde IMIK

Tas, ka krievi līdz šim palikuši nesodīti par noziegumiem pret cilvēci, nenozīmē, ka viņi netiks sodīti. Kopā ar noziedznieku atbalstītajiem.

21.jun Atbildēt
Madris

Tāpat kā latviešiem gadsimtiemir iepotēts kalpu sindroms, tā krieviem ir iepotēts impērijas sindroms. Nevis lamāt viņus par to, bet palīdzēt tikt no tā vaļā. TV rain pat nesaprata par ko viņiem te neļauj strādāt. Par tām krievu komentētājām esmu dzirdējis, bet viņu viedokli nepārzinu.

20.jun Atbildēt
Guntis Akmeņkalns

Palīdzēt tikt vaļa varēja Hitlers, 50 gadus Vācijas pārvalde Krievijā nestu augļus.

20.jun Atbildēt
ir tāds atbilde Guntis Akmeņkalns

Hitlers tev noteikti būtu līdzējis. Saskaņā ar Hitlera plānu 70% latviešu būtu bijis jānosūta aiz Urāliem, pārējos jāpārvāco, lai tie kalpotu āriešiem. Un par tādu Latviju varētu aizmirst būtu Ostlande. Saskaņā ar Hitlera eugēniku slāvi skaitījās āriešiem tuvāki kā latvieši. Latvieši bija trešās šķiras cilvēki saskaņā ar Hitlera uzskatiem. Bet tu kā redzams arī tāds arī esi! Man tevis žēl! Tu esi kalpa un ziņotāja dvēsele kuram vajag tikai vienu, lai saimnieks tevi slavē, viss cits tevi atkritumu neinteresē. Tu esi gnīda, nekas vairāk. Tev vajag kādu kā priekšā uz vēdera līst. Pastāsti ar ko tu kalpu dvēselīte, ja tev pat tāda ir esi labāks par tiem kurus tu visu laiku centies lamāt. Ar ko tu atšķiries? Kalps paliek kalps, neatkarīgi no tā kam tas kalpo.

20.jun Atbildēt
Sēņu Vecis atbilde ir tāds

Biedrīti padomiskais nePēterzōniņ, saliec taču tos komātus un nekropļo valodu, zōwietiski - akadēmiski razglītotais analfabēto.

20.jun Atbildēt
Guntis Akmeņkalns atbilde ir tāds

Un tomēr, domāju, ka Hitlers (Vācijas okupācija) būtu pārkalis slāvu nāciju, nereti saulespuķu sēklu grauzējus, sādžu barakās dzīvojošos, jaunā kvalitātē, akurāt kā latviešus pacēla zviedru laiki, daļēji vācu laiki Latvijā.

20.jun Atbildēt
Sēņu Vecis

Biedrīti padomiskais nePēterzōniņ, varētu padomāt, ka tavas PSRSiskās okupācijas laikā pastāvēja nacionāla valsts Latvijas Republika. de facto.

20.jun Atbildēt
Valdis

Brauc uz krieviju un palīdzi tur, nevis čakarē te smadzenes pārejiem.

20.jun Atbildēt
Guntis Akmeņkalns

Doma tāda, ka nācija, bez ārējas iedarbības, nevar izmainīties uz labu, var tikai degradēties. Krievija kāda bija simts gadus atpakaļ, tāda tā ir arī tagad. Tā viņi ir paraduši, tā viņi tamborē. Zog, laupa, pārtiek no citu tautību kultūrslāņiem, devumu, utt. Kurš teiks, ka Puškins bija krievs? Neviens! Krievijas teātra, estrādes lielvaignes kas ir, krievi vai? Nē, ebreju izcelsmes ēbreji, kuru kontrolē Krievijas TV. Skaļākai šodienas Krievijas Pūķinis/ideologs, kas? Ēbrejs Solovjovs un kaudze citu ēbreju. Kur ir krieviņi? Nav, tie visi ir apspiesti zem tā saucamajiem krievvalodīgajiem- dažādu nāciju suragāt sajukuma.

20.jun Atbildēt
Valdis

Gunti,nu protams.

Bet paskaties kā te visi tie fermas darboņi stumda sūdus uz priekšu, atpakaļ. Vai viņi tiešam domā, ka kāds viņus seit ņem par pilnu?

20.jun Atbildēt
Guntis Akmeņkalns atbilde Valdis

Varbūt Ukraina šos pārkals jaunā kvalitātē!? Krievija sabruks, tur pat nav šaubu, kas šos nemīcītos mālus sāks mīcīt, pārvērts jaunā materiālā grūti patreiz pateikt! Kaut ko sagrābs Ķīnieši, kaut ko Japāna, Ukraina, Polija. Skatīsimies, vērosim!

20.jun Atbildēt
Valdis atbilde Guntis Akmeņkalns

Jā, protams, tad viņi turēs muti, bet tāpat turpinās sapņot par vareno krieviju. Tāpat, kā daudzi, kas jau ilgus gadus dzīvo ASV, Vācijā, Norvēģijā.

20.jun Atbildēt

Komentēt