Komentāri: Putins un Sji Dzjiņpins met izaicinājuma cimdu Rietumu demokrātijām

Guntis Akmeņkalns

Otrā pasaules kara rezultātu sekas, Jaltas vienošanās graujošās sekas. Sāk ienākties odziņas. Bet nekas, viss uz labu, Pūķins ierīs, ka maz neliksies, Ķīna paliks kur ir! Rietumu tīklojums pasaulē ir milzīgs, lēnām viss sakārtosies.

20.mai Atbildēt
Valdis

Beidzo Benam izdevies labs raksts un ne jau tāpēc, ka tur viss tā labi izpētīts un izanalizēts.

Manuprāt, galvenā doma ir, ka pret šīm krievijas un Ķīnas attiecībam jāizturas nopietni. Un, galvenais, nekad neuzskati vēlamo par esošo.

20.mai Atbildēt
Kоments

Jalta bija tikai vēlākais spriedums mums, bet pat šodien, neviens nespēj piespiest Krieviju, lai viņa anulētu Mol.-Rib. paktu, kurš vēl joprojām ir spēkā,?

20.mai Atbildēt
Valdis atbilde Kоments

Vot, vot, par to jau ir runa...

20.mai Atbildēt
Pārdaugavs

Ir neliela cerība, ka Rietumi pieņems šos spēles noteikumus un dabiski būs tajā visā labākie. Pārāk ilgi tā sengrieķu spēle ir ievilkusies un apspriedusi mūsu garu. Politiskās domas restartu vismaz līdz tai franču revolūcijai!

20.mai Atbildēt
Aivars

Pasaulē viss ir mainīgs. Imperijas ir nākušas un izjukušas. Pēdējā bija PSRS. Nākošā rindā ASV vai ES? Ne uzreiz, bet pārskatāmā nākotnē. Savukārt Ķ;inai pienāks laiks būt pirmai. Rietumus nogremdēs imigrantu pūļi, kuriem ir svešas mūsu vērtības un kuri tik nāk klāt. Tūlīt brieduma gadus sasniegs viņu bērni un viņiem nedzimst ģimenē tikai viens.

20.mai Atbildēt
Valdis

Vai, tavuprāt, Ķīna, ir vai nav impērija ?

20.mai Atbildēt
IMIK

Dzeltenā rase rullē! Baltā rase sašķēlusies. Skumji.

20.mai Atbildēt
Guntis Akmeņkalns

Redzi ko var izdarīt viens plānprātīgais, bērnībā sistais Vovočka! Pusi Krievijas norīs Ķīna, ja Pūķinu nenovāks.

20.mai Atbildēt
Kоments atbilde Guntis Akmeņkalns

Velti ņirdz par viņu, bet Ķīnā saka pavisam ko citu,ka pie slotas kāta aug labi dēli.! Bērnīgā ir kārīgi jāmizo ar slotu, vai arī stibu pa muguru..

20.mai Atbildēt
IMIK

Nu bet, varbūt arī ka nav nemaz ko skumt. Rietumu ideālu vietā nāks Austrumu - Rietumu ideāli. Par ko skumt? Pasaule kļūs tikai harmoniskāka.

20.mai Atbildēt
Valdis atbilde IMIK

Par Rietumu ideāliem es daudz maz esmu lietas kursā.

Kādi tad ir tie harmoniskie Austrumu ideāli?

Tikai bez parastās pļurkstēšanas, IMIK, lūdzu.

21.mai Atbildēt
IMIK atbilde Valdis

Nu nezinu ko te skaidrot. Bija attīstītās valstis un mazattīstītās. Dominēja attīstīto valstu ideāli. Tagad attīstīto valstu paliek arvien vairāk, attiecīgi ideāli nāk klāt, un ideāli mainās. Kādi un kā? Nu pārāk plašs jautājums. Katrs pats var domāt.

21.mai Atbildēt
Valdis atbilde IMIK

Nu nosauc kādus 3-4 harmoniskus austrumu valstu ideālus.

21.mai Atbildēt
Kоments

Nekā vairs no tiem rietrumu ideāliem nav palicis.un jo vairāk jaunu likumu, jo dziļāka tautas iekšējā verdzība. Ne pie vinas totalitārās valsts, nebija mums tik daudz visādu likumu, kā ta ir tagad. Demokrātija visapkārt ir ieņēmusi savu pēdējo riņķveida aizsardzību, pamatnācijas noveco un izmirst isapkārt Eiropā, bet viņu vietu ieņem mazprasīgie migrantu pūļi, arī otrā okeānna pusē. Impērijas un autokrātiskie režīmi tieši tādēļ uzvar un arī vienmēr pastāvēs, jo viņu pārvaldes forma, ir gana cieta, bet nav nekad vērsta uz šo iekārtu pašiznīcināšanos, kā kaut tā paša 5.panta gadījumā. Agrāk un pat visos laikos, tika regulāri karots, bet vai tadēļ kāds cits valdnieks ar savu valsti un tautu, gāja kolektīvi slīcināties uz nelaimē nonākušā kaimiņa dīķi.? Reizēm gan palīdzēja, ja tam bija smuka meita, kuru tad visžēlīgi apņēma un pārsprauda arī savu valsti, kopīgi jaunās robežās, bet tā jau ir pavisam cita meldiņa dziesma..:)

20.mai Atbildēt

Komentēt