Mīluļi

11.dec
Pirmdien, 11.decembrī, ugunsdzēsēji glābēji Līvānos palīdzēja sunim, kurš Dubnas upē divus metrus no krasta bija ielūzis ledū – izmantojot glābšanas dēli, ugunsdzēsēji glābēji suni nogādāja krastā.
 
10.dec
Sociālā tīkla "Facebook" lietotāja Zane savā profilā dalījusies ar lūgumu palīdzēt atrast viņas pazudušo sunīti.
 
9.dec
Apbrīnas vērts gadījums noticis Kalifornijā, ASV, kur mēnesi pēc savvaļas ugunsgrēku sākšanās pie kādas ēkas drupām atgriezies suns, kurš tur uzticīgi gaidījis savu saimnieku, raksta "The Mirror".
 
7.dec
Atceraties to skaļo traci pirms dažiem gadiem, kad visi ziņu kanāli rakstīja par briesmīgu gadījumu, kad suns nežēlīgi saplosījis savu saimnieci, kas viņam nesusi ēdamo, pēc tam sašauts un ievainots aizmucis no policijas un sirojot pa Juglas apkārtni?
 
7.dec
Ineta ar sociālā tīkla Facebook starpniecību vēlas kādam sunītim, kurš gada laikā nav atradis gādīgu ģimeni, kurā uzturēties, atrast labestīgus saimniekus, kas viņu mīlēs un novērtēs.
 
5.dec
Latvijas Veterinārārstu biedrību (LVB) oktobrī sasniedza ziņa, ka notiek tīša suņu indēšana. Divi suņu īpašnieki tobrīd bija policijā jau uzrakstīja iesniegumus. Uz šodienu joprojām nav pierādījumu, kas liecinātu par suņu indēšanu, toties veterinārārstu uzmanības lokā pēc šī gadījuma ir nonākuši vairāki suņi, kuru saslimšanas pazīmes varētu likties līdzīgas indēšanai, informē LVB priekšsēdētāja M.Viduža.
 
4.dec
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Trīnīte" sociālajā tīklā Facebook dalījusies ar visai skumju ziņu, norādot, ka negantais Kalnciema ielas ugunsgrēks, kas izcēlās novembra beigās, izpostījis kādas kaķenītes mājvietu.
 
4.dec
Sociālā tīkla Facebook lietotāja un sunīša glābēja Linda dalījusies ar pirmdien, 3. decembrī, pieredzēto.
 
3.dec
Pirms teju nedēļas, 27. novembrī, kāds garāmbraucējs atrada ceļa malā guļošu jauno gulbi, kuram bija nepieciešama palīdzība.
 
30.nov
Biedrības "Minku SOS" valdes priekšsēdētāja Monika sociālajā tīklā Facebook lūdz atsaukties cilvēku, kas būtu gatavs divus mēnešus veco kaķēnu Džeisonu uzņemt ģimenē.
 
30.nov
Dzīvnieku patversme un mājas zoo "Mežavairogi" ar sociālā tīkla Facebook starpniecību trešdien, 28. novembrī, ziņoja par Bauskas novada Brunavas pagastā atrastu smagi cietušu sunīti, kas, iespējams, aizmaldījies prom no Lietuvas uz Latviju.
 
30.nov
Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sociālajā tīklā Facebook vērš cilvēku uzmanību uz to, ka nav vajadzības uztraukties, ja ziemā nākas sastapt gulbi.
 
28.nov
Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieks palīdzējis nelaimē nonākušam jūras ērglim.
 
27.nov
Mīlīgi un omulīgi, ne vienu vien ģimeni ar savu klātbūtni kuplina kaķi. Cilvēki mīl kaķus par to rotaļīgumu, neatkarību, spēju uzlabot garastāvokli un radīt mierpilnu gaisotni mājās. Taču daži kaķi pamanās saviem saimniekiem sagādāt ne mazumu galvassāpju, turklāt gluži burtiskā nozīmē. Pēdējo trīs gadu laikā apdrošināšanas sabiedrībā BALTA (PZU grupa) reģistrēti desmitiem gadījumu, kad atlīdzības izmaksātas par traumām, kuru izraisīšanā iesaistīti kaķi, to saimniekiem gūstot visdažādākās traumas – no skrāpējumiem līdz smagiem lūzumiem.
 
26.nov
IKEA veikals Itālijā pamatīgi pārsteidzis savus apmeklētājus, ielaižot veikalā klaiņojošus suņus, kas dzīvo bez saimnieka.
 
15.nov
Sociālā tīkla "Facebook" lietotāja Dita, daloties savā pieredzē, aicina uzmanīties arī citu suņu īpašniekus, norādot, ka viņas ģimenes mīlulis ticis saindēts.
 
13.nov
Pēdējo dienu laikā interneta vidē īpaši populārs kļuvis stāsts no ārzemēm, kurš vēsta par suni, kurš 80 dienas uz ceļa sēdējis un gaidījis tur mirušo saimnieku.
 
12.nov
Sociālajā tīklā facebook ievietotā ierakstā brīdināti mājdzīvnieku īpašnieki Rīgā un Rīgas apkaimē. Kā izrādās, tad, iespējams, šeit parādījušies nelabvēļi, kuri apzināti cenšas kaitēt dzīvniekiem.
 
8.nov
Netālu no Austrālijas pilsētas Bellinas, sērferim uzbrukusi lielā baltā haizivs, informē 9News, atsaucoties uz The Australian.
 
6.nov
Sociālajā tīklā facebook atrodams ne viens vien palīdzības lūgums. Šoreiz līdzcilvēkus uzrunājusi kāda sieviete, kuras kaķene pārradusies mājās ar norautām pakaļkājām.
 
5.nov
Dzīvnieku saimnieki bieži vien ļauj savam sunītim vai kaķītim viņus ar mēli nolaizīt. Bet ko darīt, ja tas ir prāvs savvaļas plēsējs?
 
5.nov
Tukuma dzīvnieku patversme sociālajos tīklos dalījusies ar stāstu par kaķi vārdā Ocelots, kas gaida savu saimnieku.