Komentāri / Gobzems atsakās uzrādīt negatīvu Covid-19 testu; Saeima turpinās darbu tiešsaistē [papildināts]
 

133 komentāri

nnu tā
Tā jau ir visīstākā sabotāža. Var jau lēkāt, jo aiz viņa Maskava. Kaut kā jau jāizpelnās maizes devēju acīs. Tiem, jo lielāks bardaks Latvijā, jo labāk. Kaut gan,vispār, izskatās pēc tādiem puišeļa gājieniem. Apmaldījies sevī, citos un situācijā, kurā atrodas.
2.septembris 2021, 14:42 Atbildēt
ttā nu beidzas
šizo paasinājums...cik glupiem jābūt tiem kr č, kas ar viņu, kas tur tās balinātās ānes?
2.septembris 2021, 14:43 Atbildēt
LLaboratorijas žurciņa
Pareizi dara. Gobzems ir likuma kalps, un nekas nenosaka to, ka viņam ir jāuzrāda šāds tests. Tā kā provakseri var atslābt.
2.septembris 2021, 14:44 Atbildēt
zzvizģec
šo idiotu sāku ienīst arvien vairāk
2.septembris 2021, 14:44 Atbildēt
iingrīda
Es īsti nesaprotu, kā viens stulbenis Gobzems var izjaukt saeimas darbu. Ja viņš neuzrāda testu, tas taču ir pretlikumīgi. Lai viņš iet mājās un saeima turina darbu. Kas īsti notiek mūsu valstī?
2.septembris 2021, 14:44 Atbildēt
RRūdis
Kāpēc veselam cilvēkam ir kādam kaut kas jāpierāda? Kur paliek cilvēktiesības? Tad jau katrs izliksim savu veselības kartiņu plašai sabiedrības apskatei...Tiešām kas notiek mūsu valstī? ;(
2.septembris 2021, 16:39 Atbildēt
SSanita
Jā, cirks turpinās.95 POTĒTIE baidās un ir histērijā.Jūs tur nopietni.Tur taču pūļa imunitāte.No kā tad baidīties.Viņi domā ka ar šo cirku veicinās vakcināciju.Nē, vēl vairāk liek saprast ka vakcīnai nav galīgi jēgas.Kāpēc valdība vēl nav atsaukta.Ko dara prezidents. Tiešām šis gadījums apliecina to ka covid dažām sabiedrības grupām ir ļot pat ļoti izdevīgs.Sēdēt mājās un neparko saņemt algu un nemazu.Nu super.
2.septembris 2021, 14:52 Atbildēt
RRūdis
Pilnīgi piekrītu.
2.septembris 2021, 16:34 Atbildēt
ees u.c.lopi
Mūsu valstī tas ir izdevīgi.
Uz viena izgājiena nošaut 2 zaķus.Nu kas varbūt labāk par darbu mājās?Var taču arī atrasties visu gadu teiksim kaut kur Briselē,bet zooma fonā uztaisīt bilzuku,ka atrodies Latvijā Saeimas zālē ar visiem valsts karogiem,turpināt darba imitāciju tautas labklājības labā.Bet īstenībā turpinās kasīt olas vai rubinās kāju nagus vai degunu kaut kur ārzemes rezidencē,
Nu izdevīgi taču,ne?
Un apgūstamā kovid naudiņa turpinās plūst nesātīgajās kabatās.
2.septembris 2021, 14:55 Atbildēt
LLaine
Ja nevarēja pārliecināties par negatīva testa rezultātu, lai viss simtiņš uzliek uzpurņus, piedodiet, sejas maskas un strādā, paši tādus noteikumus izstrādāja
2.septembris 2021, 15:00 Atbildēt
ees u.c.lopi
Pilnībā piekrītu,pardevēji visu gadu strādā uzpurņos.Pusalga aizgājusi mainot svaigas ''purnapenes''
Bet šis ir kartējais pluss punkts ''gudrajam'' un ''pārdomātajam'' lēmumam.
Atceramies oktobrī nākamgad.
2.septembris 2021, 15:24 Atbildēt
GGovzemju Ķoniņš
A bij' ta' laiks, kad es pūtu citā taurītē...
m.facebook.com/gobze..247471?locale2=it_IT
Bet teliņi no stroikām un šampinjonu vagām tāpat nepamanīs. He! He! He!
2.septembris 2021, 15:06 Atbildēt
mmelais
Ko potētie baidās no nepotētā?
2.septembris 2021, 15:30 Atbildēt
EEsmeralda
Cik debilam ir jābût lai tā uzvestos, lūk ko mēs esam savēlējuši un viņš nav vienigais viņš ir tikai galvenais debiliķis
2.septembris 2021, 15:50 Atbildēt
eefwfweefw
Tu par Pavļutu? Lielāki debīlīķi ir tikai neievēlētie knariņš un levits.
2.septembris 2021, 18:11 Atbildēt
XXXL
Tas pierada mūsu valsts tiesas sistemas nesakārtotību , viens slims klauns var terorizēt visu Saeimu. Jautājums, kāpēc izdomāts ir steks? Atbilde, lai tādus durikus kā Gobzems vestu pie prāta.
2.septembris 2021, 16:14 Atbildēt
RRūdis
Kāpēc man kādam kaut kas ir jāpierāda. tā ir cilvēka pazemošana.
2.septembris 2021, 16:30 Atbildēt
ssvdavdsa
Malacis, visu cieņu Gobzemam. Par savu veselību nevienam nav jāatskaitās.
2.septembris 2021, 18:10 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Sagruvis kārtējais "zinātnē" balstītais mīts par pūļa imunitāti, kas liek saprast, ka vakcinācijas propaganda nav runa par veselību, bet gan ir politisks instruments cilvēku pakļaušanai un diktatūras ieviešanai.
2.septembris 2021, 19:44 Atbildēt
TTraģikomēdijā Saeimā
Šodien notika amizanta lieta – kā varam lasīt medijos, tad bija paredzēta klātienes Saeimas sēde, bet to atcēla un visi aizskrēja mājās. Kāpēc – jo Aldis atteicās uzrādīt testa rezultātu.
Vēl kādam deputātam laicīgi nebija atnākusi atbilde.

Un tā nu Saeimas prezidijs lēma, ka sēde nevar notikt un visiem jāiet mājās, bet cirks turpināsies e-saeimā, apakšbiksēs un naktskreklos. Viss šis pasākums patiešām ir viens liels cirks, bet šis gadījums mums atklāj daudz ko vairāk, kā tikai to.

Patiesībā šī ir grandioza atklāsme un ar šo vienu notikumu atklājas visa notiekošās afēras jēga un būtība, ko tikko spīdoši nodemonstrēja Saeimas prezidijs.

Tātad kas būtu bijis sliktākais, kas varēja notikt un kāpēc Aldi atteicās ielaist? Loģiski, ka pēc patreizējās ‘epidemioloģijas’ viņš varētu būt slims ar televīrusu un apdraudēt pārējos tautas kalpus. Bet viņi taču praktiski visi ir sašpricēti, izņemot, šķiet, piecus.

Tagad atcerēsimies nedaudz par to ‘zinātni’ ko viņi mums stāsta visu šo laiku. Vispirms viņi teica, ka fakcīnas esot drošas un efektīvas un pasargās no saslimšanas. Tad viņi teica, ka vajagot sasniegt pūļa imunitāti un šie cipari nemitīgi tika palielināti. Galvenais dakters Fauči sāka ar 60, tad jau bija 70, vēlāk 80 un pēdējās publikācijas jau runāja par 90%, kurus vajag sašpricēt un tad negantais vīruss atkāpsies.
Protams, tas ko mēs redzam Izraēlā un citās valstīs, parāda, ka viss tas ir muļķības un ja kolektīvā imunitāte vispār veidojas, tad tikai dabiskā veidā, kas vienmēr ir bijis imunuloģijas pamats.

Bet šoreiz ne par to – smieklīgākais taču ir tas, ka dotajā kolektīvā, vadoties pēc viņu pašu oficiālās zinātnes šī kolektīvā imunitāte ir sasniegta ar uzviju, tas ir precīzi 95%, kas visi sašpricēti ar absolūti drošām, pārbaudītām un efektīvām injekcijām.
Tad kā iespējams tas, ka tiek pieņemts lēmums bēgt no viena nešpricētā un atlikt sēdi, ja reiz tur ir sasniegti un pārsniegti visi uzstādītie parametri, kādus vien var iedomāties, ja vadās pēc oficiālās Farmas doktrīnas?

Sabiedrībai tika lieliskā veidā demonstrēts tas, ka fakcīnu propagandisti paši netic nevienam vārdam, ko sludina mums – viņiem tur vajadzēja justies absolūti drošiem un pasargātiem, bet viņi skrien prom.

Un vēl tas demonstrē kaut ko citu – arī par to ir bijis stātss ne reizi. Ne jau kaut kāda ‘vīrusa’ dēļ notiek šāda bēgšana un cirks. Tas notiek tāpēc, ka fakcinēšanai jābūt 100%, jo tā ir vērsta uz veselā saprāta izskaušanu un pilnīgu iesvētīšanu ‘jaunajā normālajā’.

Tas ir nevis ‘epidemioloģijas’, bet politiskās un Kulta ideoloģijas jautājums – citādi domājošo izstumšana no sociuma un paklausīgo indoktrinācija jaunā režīmā, kur injekcija kalpo kā iniciācija.

To visu šodien spīdoši demonstrēja notiekošais tepat Saeimā, tepat Latvijā, tepat mūsu acu priekšā.
Kādas gan vēl ‘sazvērestības’ ir jāmeklē, ja viņi paši to parāda skaidri un gaiši?
3.septembris 2021, 2:06 Atbildēt
IInta
4.septembris 2021, 13:09 Atbildēt