Komentāri / Latvijā speciāli homoseksuāļu dēļ grozīs Krimināllikumu
 

128 komentāri

.....
Ja chalis doma ka ir marsietis vinju aarstee, ja doma ka ir sieviete vinju veel aizstaav .... KAS PAR N ?????
4.februāris 2013, 19:23 Atbildēt
uuldis
"muļķu zemē" pieņem muļķīgus likumus! Tāds tādu aizstāv! Dēļ šādiem likumiem vien ir jābalso par SC, lai vienotā mafija nomierinās!
4.februāris 2013, 19:36 Atbildēt
tteteris
latvieshi 1 oficiaalaa geju naacijaa ))) p.s. taapeec arii izmira @
4.februāris 2013, 20:06 Atbildēt
zzilais Zigis
pastum suudu , pietupies )))
4.februāris 2013, 20:13 Atbildēt
KKaspars
Par spīti tam, ka 90% normāliem latviešiem geji un viņu parādes šķiet nepieņemamas mūsu neaptēstā valdība to nesaprot. Kas pie mums notiek???
Vai kādreiz jel kāds attapsies???
4.februāris 2013, 21:16 Atbildēt
KKasis
Bet ja valdība nespēj mūs aizstāvēt, tad jāaizstāv pašiem sevi! Uzskatu, ka tos praidistus ir jānoslīcina sūdos, ne tikai jāapmētā ar tiem...!
4.februāris 2013, 21:20 Atbildēt
ddomatvajag
Tam , kam s--i ir galvā un sirdī, tas visus ir gatavs noslīcināt savos s--os. Ja cilvēks mīl otru cilvēku un saņem pretmīlu, tad to var tikai novēlēt dažam labam, kas ir tik "pareizs", ka spēj mīlēt tikai pats sevi, bet visus apkārt tikai sāpināt, un tāpēc arī pretmīlu nav pelnījis. Padomā par to, ja tavā galvā vai sirdī ir arī kas cits, ne tik s--īgs, atrodams....
5.februāris 2013, 10:38 Atbildēt
KKasim
jūs esat slims cilvēks. jau ar to parādat ka interesējaties par sūdiem
9.aprīlis 2013, 10:33 Atbildēt
vvw
es gan atbalstu Kasis.
27.jūlijs 2013, 23:02 Atbildēt
KKeta
da nu! Mīļie komentētāji, Jūs esat slimi. Manuprāt, jūs būtu jāizolē no sabiedrības. Bērnus jums nedrīkst ļaut audzināt... Ko tad jūs varat bērnam dot- naida aizmetņus? Tikai dziļi netikls un Dievam netīkams gars var būt naida nesējs.
4.februāris 2013, 21:45 Atbildēt
....
DIEVS?
4.februāris 2013, 22:21 Atbildēt
GG
Kurš ir Tavs Dievs šai kontekstā?
5.februāris 2013, 21:24 Atbildēt
AAizstāvis
Stulbums ,lai šiecilvēki staigā pa mūsu ielām un, lai dara ko viņi grib. Viņi taču nevienam netraucē!
4.februāris 2013, 23:36 Atbildēt
ww
Ja viņi staigātu klusēdami, tad netraucētu, bet ja savas novirzes skaļi reklamē, tad gan traucē.
5.februāris 2013, 15:27 Atbildēt
ees
galīgs sviests,kā kas tāds iespējams,tā vietā lai stiprinātu ģimenes,lai audzinātu bērnus Latvijas nākotni ielās atbalsta p.....Rodas jautājums ko dara baznīca,tai taču vajadzētu saukt pie cilvēku apziņaslai cilvēki apdomājas tas ir ceļš uz iznīcību,elli
5.februāris 2013, 12:39 Atbildēt
ttomer
Nevajag jaukt kopā nesavienojamas lietas. Atbalsts darbībām, kas vēršas pret diskrimināciju (jebkāda veida, arī seksuālu) nav vērsts pret ģimenes vērtībām. Spēja pilnvērtīgi veidot ģimeni nav tieši pakārtota seksualitātes izpausmēm. Hetereseksualitātes izpausmes var būt pilnīgi nebaudāmas un pat varmācīgas un noziedzīgas. Liekat mieru citu seksuālitātei, ja vien tā nav varmācīga vai noziedzīga...
5.februāris 2013, 12:57 Atbildēt
GGregs
Spēja eksibicioniski demonstrēt mažāk tradicionālas seksuālās orientācijas gan ir tieši saistītas ( apgriezti proporcionāli ) ar ģimenes vērtībām un spēju realizēt ģimeni ( arī sugas vai tautas spēju atražoties)
Man kā ( MLM vai vienkāršā valodā - finanšu piramīdas ) "sociālā budžeta" dalībniekam, kurš maksā nodokļus ( un lasot par šāda veida nodokļnaudas izlietojumu - rūgti nožēloju maksāto) ir principiāli svarīga nākamās paaudzes eksistence.
5.februāris 2013, 21:22 Atbildēt
EEņģelis
vou, ej dirst, man tev nekas nav jāskaidro, sapūsti savos aprobežotajos uzskatos. Esmu gejs un man būs vīrs un bērni. Tu tur neko nevari izdarīt! :D Man ir ģimenes vērtības un teikšu es to, ka heteroseksuālās ģimenēs izaug tikai hetroseksuāli bērni, tāpēc homoseksuālās ģimenēs izaug tikai homoseksuāli bērni, lol, nē tā nav, un savu reliģiju varat iebāzst savās neskūtajās pežās! Tai nav valstiskas varas :D

paskatieties uz pirmās pasaules valstīm, kur cilvēki dzīvo tolerantā sabiedrībā, nav rasu, dzimuma, reliģijas un seksualitātes diskriminācijas, jo sabiedrība tajās ir attīstīta. Nesen biju Norvēģijā, kura ir pasaulē ceturtā bagātākā valsts (GDP (PPP) per capita: $51,959 (estimated from 2009) ) un tur minoritātes pieņem.

Es tikai gribēju pieminēt, ka es nedzeru un nepīpēju, nemaz nerunājot par narkotikām, ko tie slimie heteroseksuāļi nepārtraukti dara, piedevām baznīca ir pilna ar mācītājiem pedofiliem un šajās ideālajās Latvijas ģimenēs izaug zagļi, slepkavas, narkomāni un ar depresiju slimojoši cilvēki. Latvija ir 9. valsts pasaulē, kurā gada laikā izdara visvairāk pašnāvību, varbūt, ja jūs šeit nekurinātu savu naidu, tad paši nedzīvotu šādā bezcerībā. Man nepatīk dzīvot ar jums vienā valstī, be tas nenozīmē, ka es jūs nepārtraukti nodiršu. Es mēģinu jūs respektēt un parasti šadus debīlus komentārus nerakstu, jo no tiem nav citas jēgas, kā tikai vairāk naida!!!!!!!!!!!!!!
7.februāris 2013, 12:43 Atbildēt
TTo Eņģelis
"Esmu gejs un man būs vīrs un bērni!" un kurš no jums tad šo bērnu dzemdēs vai pasūtīsiet Ebay'ā?
9.jūlijs 2013, 16:08 Atbildēt
rragana
Balsojumam par attiecīgajiem grozījumiem krimināllikumā jābūt atklātam.Nav šaubu,ka visi,kas to atbalstīs,kļūs par politiskajiem līķiem.Vai tad vairs neesam ''neatkarīga'' valsts?Kur tad paliek demokrātija?Protams,huligānisms nav pieļaujams,bet mierīgi protestēt pret homoseksuālisma propogandu var un tas ir obligāti jādara.
5.februāris 2013, 12:43 Atbildēt
UUldis Sēne
Gluži mans viedoklis.
27.jūlijs 2013, 16:03 Atbildēt
AAtbilde
http://vissarion.ru/studies/tale_from_vadim/answer.html
5.februāris 2013, 13:25 Atbildēt
AAleksandrs Briedis
Visa pamatā- CIK UN KAS DOD NAUDU. Ja būtu nauda, savu praidu varētu rīkot gan personīgo krokodilu un anakondu turētāji, gan sabiedrības atstumtie un nicinātie zoofili un pedofili,gan brīvībā esošie izvarotāji ,zagļi un laupītāji. Dzīvojam taču brīvā un tiesiskā valstī,kur CENZŪRA AIZLIEGTA!
5.februāris 2013, 15:51 Atbildēt
KKlepiņš
Ir dzirdēts arī par minoro prostitūciju
5.februāris 2013, 16:14 Atbildēt
VVairis Stringis
Neaizmirstat par virinātājiem. Lai taču var brīvi pārvietoties un virināt cik grib un kur grib. Citādi notiek cilvēktiesību pārkāpšana. Neaizmirstiet par nekrofiliem,zoofiliem un citiem filiem.
5.februāris 2013, 19:30 Atbildēt
RRagana
Vāks. Nu cik ilgi mēs anormālības izkārsim karogu vietā? Cik ilgi slimus, morāli un fiziski kroplus cilvēkus ar ģenētiskām novirzēm liksim citiem par paraugu? Vai tiešām NORMĀLIEM heteroseksuāliem cilvēkiem, kuriem ir svarīgas ģimeniskas vērtības un attiecības starp pretējiem dzimumiem (kas, starp citu domātas mūsu, cilvēku, turpinājumam), ir jāiznīkst, dodot vietu kropļiem? Nu, guli ar ko gribi, bet nekarini savas apenes man pie deguna!!!
6.februāris 2013, 3:01 Atbildēt
LL.
Pilnīgi pareizi! Piebildīšu vien to, ka tikai ļoti niecīgai homoseksuāļu daļai šī novirze ir ģenētiski - pareizāk sakot, pat 0%, jo nav tāda homoseksuāla gēna. Bet ģenētiski var iedzimt psihes nelīdzsvarotība, gribas trūkums, dažādas personības novirzes, un tad izdevīgos apstākļos šis nabadziņš var tikt pataisīts par homoseksuālu. Bērnībā var tikt iegūtas arī bailes no pretējā dzimuma. Turklāt rūdītie homoseksuāļi meklē sev "jaunas asinis" un samaitā puisīšus. Iesaku palasīt seksologa Jāņa Zālīša grāmatas! Viņš ar hipnozes palīdzību ir izārstējis daudzus homoseksuāļus.
17.februāris 2013, 11:19 Atbildēt
pprimāts
Aizliegt ar likumu naidīgu izturēšanos Latvijā škiet ļoti pamatoti, ja ņem vērā to, ka cilvēki paši naspēj izjust pasaules relatīvās robežas un viņiem ir jānorāda kā uzvesties publiskajā telpā, vai atšķirt homoseksualitāti no nekrofīlijas vai zoofīlijas. Tiešām šausminoši kā var izveidoties tik aptumšotu cilvēku kopiena tik kuplā skaitā.
6.februāris 2013, 8:27 Atbildēt
vvw-primāts
tu esi slims, ja domā, ka divu tēvaiņu kopošanās ir n0rmāla parādība. tādi ir jānorobežo no sabiedrības, vai vēl labāk- jālikvidē. kāda no viņiem jēga, ne dzimtas turpināšana, +vēl ievilina savām perversijām jaunus upurus.
27.jūlijs 2013, 22:56 Atbildēt
mm
Vai ar likumu pret naida runu tiks aizsargāti arī heteroseksuāļi? Esmu sastapusies ar aizskarošu attieksmi pret heteroseksuālu orientāciju.
7.februāris 2013, 0:33 Atbildēt
pprimāts
Manuprāt "naida runa" lai arī grūti definējama nebūtu jāpielieto arī attiecībā pret heteroseksuliem cilvēkiem.
tikai grūti iedomāties kā ir izpaudusies šis nežēlīgais uzbrukums heteroseksuāļiem Latvijā? vai viņiem geji un lesbietes uz ielas meta fekālijas un vecus dārzeņus un lamājoties izmanoti tik pat krāšņi komentāri kā šajā komentāru lapā, nra.lv droši vien ne vienu vien komentāru nāksies izdzēst.
Es kā heteroseksuālis nekad neesmu sastapies ar nepamatotu vai pamatotu naida runu pret heteroseksuāļiem, tomēr dienu dienā redzu aprobežotus un neizglītotus ļautiņus, kas lamājas par homoseksuāļiem.
7.februāris 2013, 8:01 Atbildēt
IIzglītotais
Būtu skaisti ja Jūs demonstrētu savu izglītotību šajā - homoseksuālajā jomā lai arī mums pārējiem būtu apskaidrība par ko ir runa.
2.aprīlis 2013, 23:11 Atbildēt
VVerotajs
Jautajums Iglitotajam - cik izglitots skaitas aprobezots cilveks? :))) un bonusa vieglaks: cik izglitotam jabut lai nojaust kads patiesiba niecigs komentetaju skaits sim rakstam.
19.novembris 2013, 1:12 Atbildēt
LL.
Viss ir apgriezts kājām gaisā. Veselīga sabiedrība taču rīkotos tieši otrādi - homoseksuālas darbības tiktu kriminalizētas, jo tās ir sociāli bīstamas! Homoseksuāļi ar savu slimo domāšanu degradē sabiedrības domāšanu, ja homoseksuālisms netiek adekvāti novērtēts. Ne jau tikai taisnās zarnas bakstīšana vai sava dzimuma seksuāla aplidošana, bet visa būtne, kas vēlas to darīt un priecājas, ka tai to dara, norāda uz psihes novirzēm, uz personības degradēšanos, un tas attiecīgi izpaužas arī viņu pasaules redzējumā.
Uzskatu, šiem seksuālajiem izdzimteņiem ir nepieciešama piespiedu ārstēšana, ja viņi neārstējas labprātīgi.
17.februāris 2013, 11:11 Atbildēt
UUldis Sēne
Es labi saprotu, ka katrs šajā pasaulē ir pakļauts kaut kādai iespējai vairāk vai mazāk samaitāties. Sevišķi jau, ja pornogrāfijas izplatībai tikpat kā vairs nav nekādu šķēršļu. Un tomēr - tā vietā, lai katrs samaitājušais nokaunētos gan pats no sevis un, kur nu vēl citiem - dīvainā kārtā, ar man neizprotamu valsts amatpersonu atbalstu, tas propagandē savu samaitātību, lepodamies ar to un vēlēdamies, lai tādi paši kļūtu arvien vairāk un vairāk cilvēku! Manuprāt, tas ir ne tikai zemiski un nekrietni, bet arī galēji bezatbildīgi un noziedzīgi! Amatpersonas, kuras atbalsta seksuālo noviržu atbalsta gājienus, ir saucamas pie kriminālatbildības!
27.jūlijs 2013, 16:15 Atbildēt
VVerotajs
Cik daudz jus kko saprotat no dzives paradis atbilde uz vienkarsu jautajumu: Japana nav absoluti nekadu ierobezojumu pornografijai - cik zemiska,smaitata,noziedziga un nekrietna Valsts ir Japana, un tas Tauta?
19.novembris 2013, 1:35 Atbildēt