Komentāri / Latvijā speciāli homoseksuāļu dēļ grozīs Krimināllikumu
 

128 komentāri

ssuriko
Mūsu lamātā krievija tomēr spēja nostāties pretī homīšu spiedienam, pieņemot arī tos ierobežojošus likumus. Arī Latvija grasās pieņemt (grozīt) Krimināllikumu, lai šos varavīkšņainos aizsargātu. Kur vēl tālāk! Kas pasargās mūsu bērnus? Kur ir ģimeniskās vērtības, kur kristīgie pamati? Kurp dodies, Latvija? Domāju, ka Vienotībai šis ir pēdējais viņu teikšanas laiks. Nākamreizes nebūs. izputēs, ka Šlesera partija.
1.februāris 2013, 11:45 Atbildēt
??
Lasīju trešdienas MK LAtviju, tur(aprakstot pedofīlu M. Džeksonu) skaidri uzrakstīts , ka ir uzsākts kropļu nepieteiktais karš pret normāliem cilvēkiem
1.februāris 2013, 13:05 Atbildēt
VVecā tante
Es savā mūžā esmu pārliecinājusies, ka tie pie varas esošie vienmēr par sevi tik rūpējas, tāpat arī šoreiz. Pārāk viņi izvirtuši.
1.februāris 2013, 12:36 Atbildēt
IIM
Cik var vienu tautu aplaupīt un pazemot? Kur ir okupācijas kaitējuma uzrēķins. Par austrum okupāciju vēl pēc 50 gadiem rēķina un nevar sarēķināt. Varbūt ka no tā vajag mācīties un attiecībā pret rietumiem jau tagad un tūlīt sākt aprēķināt zaudējumus kā no krīzes afēras , tā no morālā kaitējuma par praidu uzspiešanu. Lai tak beidzot rietumos saprot Latvijā jau tagad ir iestājušās sekas kas raksturīgas svešai okupācijai , ka to var aprēķināt un beigu beigās piestādīt rēķinu. Ja ne savādāk tad vismaz formas pēc. Lai nelien rietumu onkuļi ar savām gudrībām tur kur nevajag.
1.februāris 2013, 12:45 Atbildēt
eegils
Uzskatu ka likums nav jāgroza jo homoseksuālitate ir grēks!NĀVES GRĒKS!
1.februāris 2013, 12:51 Atbildēt
nnuchs
atkal žurnālisti nav spējīgi iedot normālu informāciju, atkal uzvedas kā bābas. nevis dēļ pediņiem, bet dēļ starptautiskajām organizācijā, dēļ tā, ka mēs tagad lūk esam pilntiesīga ES ar visiem viņu tugrikiem, un ne jau dēļ pediņiem
1.februāris 2013, 13:00 Atbildēt
AAivars
Politika.lv katru dienu sludina cilvēcei naidīgu propogandu. Kāds maksā lai rietumu civilizāciju iznīcinātu. Viss ir vērsts uz iznīcību. Varbūt pederasti grib valdīt pār pasauli.
1.februāris 2013, 13:28 Atbildēt
JJā,
piekrītu Waffen SS rakstītajam - "lai publiski neuzbāžas un netraucē dzīvot normāliem ļautiņiem". Un interesanti - kā šī "suga", kura jūtas aizskarta savās cilvēktiesībās, ja uzbāzīgi un brēcoši nevar publiski izrādīties, domā un saprot cilvēku dzimuma turpināšanos - mēģenē, klonējot . . . . Un kā tas ir bērnam - augt ģimenē (ja to par ģimeni var saukt), kur ir vai nu tikai 2 mammas vai 2 tēvi. Nudien, esi kāds tu esi, bet neuzbāzies ar savu viedokli otram
1.februāris 2013, 13:42 Atbildēt
rritdienis
Tā arī sakiet::""izdupsēs KriminālLikumu"tikai padomājiet par to,ka Pirmās brīvvasts laikā "darīja TO Pašu"",bet neļerkstēja uz katra ielas stūra un dzimstība bija "āugstāka"ķā šodien.
1.februāris 2013, 16:44 Atbildēt
WWWW
Krievijā, tādiem anālā seksa piekopējiem sadod pa muti tā, ka maz neliekas.
1.februāris 2013, 18:41 Atbildēt
ttas ir ārprāts
nu ko? mūsu bāliņi, tie kas pie varas tikuši, apmaiņā pret izvaroto varu savus mugurkaulus gan krieviem, gan amerikāņiem ir atdevuši, un mums, tautai, nav ko cerēt uz viņiem. ..... likums acīmredzot tiks pieņemts. ... ir azināti jāpagriež mugura šai izvirtībai, kura tiek pasniegta kā "vērtība"..... ir jāatstāj tukšas ielas, tur kur šie apsēstie pulcēsies un jāpanāk, ka tiktu publicēts saraksts ar organizācijām kuras atbalstītu šo pretīgumu.
1.februāris 2013, 19:42 Atbildēt
AArmands
Teikt, ka atšķirīga seksuālā orientācija ir slimība, kamēr visas PASAULES un LATVIJAS medicīnas organizācijas ir izpētījušas un secinājušas, ka tas tā nav, nav viedoklis, bet gan muļķība, kas tikai ar to, ka cilvēks nedomā ar galvu.
1.februāris 2013, 19:44 Atbildēt
kkamēr, kamēr
"kamēr visas PASAULES un LATVIJAS medicīnas organizācijas ir izpētījušas un secinājušas"??? Hahaha, Kārlīt! :D Vai nu tu tēlo muļķi, vai patiešām esi muļķis. Paskaties jebkuru avotu, diez vai pat apoloģētiskākie homoseksuālisma demagogi noliegs, ka šī slimības statusa atcelšana bija nevis zinātnisks vai medicīnisks gājiens, bet parasts geju lobiju mobings, plika politika. Arī šizofrēniju - piemēram - nevar izārstēt, tikai "apārstēt", tieši tāpat kā homoseksualitāti. Un ko? Ja jau nevar izārstēt, tātad nekas nekaiš? :D Tā ir anomālija, pataloģija, neatkarīgi no nosaukuma - nekas slavināms vai reklamējams. Bet ļoti "veselajiem" gejiem gribas kašķi pameklēt, gribas ierīvēt savas privātās lietas apkārtējiem sejā. Tāpēc arī visi tie konflikti. Praidisti pieprasa iecietību, izpratni un CIEŅU, pilnībā ignorējot sabiedrības lielākās daļas intereses. Nu, NEGRIB cilvēki tos pusplikos, heterofobos histēriķus uz ielām, negrib. Ja ja runājam par "pasaules pieredzi", tajā pašā Francijā miljoniem cilvēku beidzot protestē pret to ārprātu. Ja cilvēki gribētu cirku, viņi ietu uz cirku. Negrib. Bet gejiem vienalga, kaut gan drīzāk - tieši to arī vajag. Gribam vai negribam, geji arvien intensīvāk līdīs mums virsū. Un izskatās, ka mums pat nav tiesību nebūt par to sajūsmā! Savādāk tas ir "naids" un pat "noziegums"! Vēl foršāk nekā krievu laikos - visiem obligāti jāiet demonstrācijā, gana priecīgi jāsmaida un jāvicina karodziņš. Tikai šoreiz tas karodziņš tāds krāsaināks...
2.februāris 2013, 18:36 Atbildēt
llapa
vienotiba atbalsta pidarastus.
1.februāris 2013, 19:47 Atbildēt
jjop cik
Nu tad braucam ellē???? Latvija būs pedarastu valsts???? Cienījamie likumdevēji, attopieties! Jūs sprāgdami nosprāgsiet par šādu Dieva zaimošanu!
1.februāris 2013, 20:30 Atbildēt
MMZ
Apkopojot Twitteri:
"visādas kažokas un perversie sorosoīdi; pederastu diktatūras ieviesēji ir maucīgi gara kropļi; Latvija jāsargā no jaunā totalitārisma, kuru iemieso tādi liberālisma fundamentālisti kā @IvetaKazoka"
Atbalstu un pievienojos! Liberastu kropļi. Tāda iveta kažoka būtu jāsauc pie atbildības par noziegumiem pret cilvēci. Tas ir noziegums bez noilguma. Tevi, cilvēku dzimtas nīdēja iveta kažoka, būtu jāizvelk no tavas sūdu bedres politika.lv un jāsoda pēc šariāta likumiem.
1.februāris 2013, 21:39 Atbildēt
@@
Nevar nepiekrist.
1.februāris 2013, 22:12 Atbildēt
PPēteris
Arī Latvijā sākas prātu aptumsums ( ja uzskatīt ka valdībai ir kaut mazliet bijis prāts)....
Atbalstīt kaut ko pretīgāku no sadzīviskā viedokļa, nemaz nerunājot par demogrāfisko....tā ir nāve nācijai.... valstij.
Vai nepietiek ar vispārējo nabadzību? Vajag piedevām vēl šo ieviest ar likumu.....21. gadsimta murgs...
1.februāris 2013, 21:43 Atbildēt
HHa ha
Pilnībā piekrītu. Tagad mums būs vēl viena neaizskaramo suga, kas varēs likunīgi diskriminēt visus, kas uz viņiem būs ne tā paskatījušies...
1.februāris 2013, 21:59 Atbildēt
@@
Tad jau Lukašenko pēdās ejam.

Valodai nav jābūt rupjai, valodā ir daudz līdzekļu, lai novērtētu negatīvi šo ārvalstu organizēto akciju pret Latviju.
1.februāris 2013, 22:10 Atbildēt
^^^^^^^^^^
Kāpēc homoseksuālistiem ar likumu piešķirt visatļautību un svētā statusu? Kas viņi - kaut kādi izredzētie? Vai Izraēlā viņi arī atļaujas iet savos perversajos gājienos? Diezin vai. Tur tādus ne tikai ar olām apmētātu, bet pamatīgi pārmācītu - un pareizi darītu - nav ko ākstīties un ālēties. Latvija tiek turēta par muļķu zemi - uzdāvināja Krievijai Abreni, iznīcina savu nacionālo valūtu Latu, degradē sabiedrību ar perversajiem praidiem.Nu būs kā Staļina laikā - par nejēdzību kritizēšanu liks cietumā. Jo stingrāk vilks, jo ātrāk trūks šis diktatoriskais režīms.
1.februāris 2013, 23:57 Atbildēt
mmaate
Padomajiet-sievietes bus tikai izneesatajas?A kaa 2veci vares ieaudzinat berna attieksmes modeli tam bernam pret sievieti.Par to kads ir padomajis ,ka tiek pamata aizskartas berna tiesibas veidot gimeni pec saviem ieskatiem,ja vien geju para nodoms ir virzit vinus pectecibas pedas.Vai ari meitenei tikai mate var nodot sievietes pieredzi,kas nav raksturiga virieshiem.Palidziet mums!SHEIT RUNA IR PAR BERNU TIESIBAM,KAS IR NAKOSHIE PILSONI.
2.februāris 2013, 1:21 Atbildēt
AAntihomo
Tas ir Briseles pedero fasisms
2.februāris 2013, 6:24 Atbildēt
hharalds
kaut kāda gomosjatjina!
2.februāris 2013, 8:33 Atbildēt