Komentāri / Latvijā apstiprināti 2236 Covid-19 gadījumi; miruši 17 cilvēki
 

106 komentāri

GGrinšteins
Nu lai Latvija sasniegtu Izraaaaaēlas septembra saslimstības rādītājus, vajag 3000 dienā, vēl ir kā teikt kur attīstīties. Jā un neaizmirstam, Izraēlā septembrī bija pie 70% vakcinācijas aptvere, te oktobra sākumā tikai anulēja sertifikātus 1.8 miljonam, kas neieradās uz 3.poti
13.oktobris, 12:56 Atbildēt
GGLOB
Skolām un augstākajai izglītībai ir jāiet attālināti, ar jauno ierobežojumu nepietiek, lai samazinātu izplatību. Mums ir jārīkojas, jo jādomā par mūsu iedzīvotājiem, un tam vajadzētu būt mūsu prioritātei. TAS IR DZĪVE, KO RUNĀJAM PAR NAV CIPARIEM. LŪDZU SAPROTI. KĀDI IR PAZUDUŠI SAVI VECĀKI, VECTRĀVS UN BĒRNS UT. MUMS NAV JĀBŪT PAŠPĀRAM un JĀDOMĀ PAR IEDZĪVOTĀJIEM. DODAMIES PILNĪGI ATSLĒGT!
13.oktobris, 12:57 Atbildēt
NNo LT
Vakar Lietuvā no kovida miruši 4 pilnībā vakcinēti cilvēki (vakar pavisam - 17). Un tur žurnālisti nebļaustās, ka sertifikāti viņiem būtu bijuši "nopirkti".
13.oktobris, 12:57 Atbildēt
LLatvietis
Krievnacisti, duraki un putinieši nemirst! Tie nosprāgst.
13.oktobris, 13:02 Atbildēt
nnesapratu
Nosauc vienu.
13.oktobris, 13:06 Atbildēt
FFedja
Latnacisti vakse viens otru
13.oktobris, 13:15 Atbildēt
BBugoveckis
Aizej padročī uz sava kovid slimais jenotu kājslauķi! knariņa līdzskrējējs
13.oktobris, 13:07 Atbildēt
vvaldho
Tos ciparus tagad viegli dabū augšā ar skolnieku skrīningu. Klasē 36 bērni, visi saliek kociņus vienā mēģenē, viens ar vīrusu, bet atsūta visiem 36 , ka pozitīvs tests. Pēc tam visi taisa vēl individuāli, kamēr noskaidro to vienīgo ar pozitīvu testu.
13.oktobris, 13:07 Atbildēt
ttoties skaits
ir graujošs, jo ta viena inficetā dēļ, no kopējā skaita neatskaita tos 35 ! Lūks ka rodas statistika. Laika spkc visi būs lasījuši grāmatiņu - "How to lie with statistics"
www.amazon.com/How-t..iobook/dp/B01C4RPH8Q
13.oktobris, 13:12 Atbildēt
PPekonens
Tauta,kur loģika? Gadu atpakaļ,kad nebija neviena vakcinētā,saslimstība bija vismaz 3 reizes mazāka. Tad kurš šeit izplata to draņķi? Tad kurš apmeklē sporta sacensības,dažādus pasākumus,braukā visur apkārt u.t.t. Varbūt nevakcinētie??? Ieslēdziet vienreiz smadzenes!
13.oktobris, 13:08 Atbildēt
FFedja
Kariņ, ļausim krievnacistiem, durakiem un putiniešiem apsprāgt.
13.oktobris, 13:13 Atbildēt
FFedja
Kariņ uzvaksè tupos pastalas latnacistus,tiem tas tāpat ļoti patiks
13.oktobris, 13:16 Atbildēt
GGrāmatvede
Pagājušogad šajā laikā jau bija ierobežojumi.
Es uzskatu, ka šogad nekā tāda nav.
13.oktobris, 13:53 Atbildēt
aanda
blefs naudas izkràpšana
13.oktobris, 13:12 Atbildēt
LLarzers
Ja tā godīgi - vai pat covidfaniem nav tāda ķecerīga doma, ka, ja atceltu visus covidmurgus un pārtrauktu masīvo propagandu, tad visa pandēmija beigtos dažu nedēļu laikā? Un par to atgādinātu tikai tiesas prāvas pret afēristiem.
13.oktobris, 13:21 Atbildēt
ppuiki
Pret gripu nav un nebija potēšanās un pret šo modificēto gripu ne tik!
13.oktobris, 13:22 Atbildēt
žžas
Kur statistika cik nomiruši no aknu cirozes, vēža, nieru mazspējas, insulta, infarkta??? Pārvērtīsim šo pasauli par nekropoli, to vien runāsim un par to vien rakstīsim…. Bez PCR testiem “pandēmija” mums būtu pagājusi garām vairāk vai mazāk nemanot. Iespējams, vienu vai otru reizi slimnīcās būtu konstatēta pastiprināta saslimšana ar elpceļu slimībām, taču tad tā atkal samazinās, parasti tas notiek sezonāli. Iedzīvotāji to maz būtu pamanījuši. Šajā ziņā testi ir kalpojuši savam mērķim, proti, izraisīt paniku un dot iespēju politikai, lai tie soli pa solim pavērtu ceļu jaunajai pasaules kārtībai un manipulētu ar cilvēkiem
13.oktobris, 13:22 Atbildēt
tto žas
Tā izskatās. Ticami.
13.oktobris, 14:00 Atbildēt
kkokoko
no kurienes tiek ņemti cipari? vai tas ir spec.uzdevums no augšas, lai katru dienu baidītu ?
13.oktobris, 13:23 Atbildēt
ZZēns
Uuuja..ko tik daudz pēkšņi????
13.oktobris, 13:26 Atbildēt
LLasītāja I
Tas būtu tā kā par daudz. Rodas viela pārdomām.
13.oktobris, 13:27 Atbildēt
GGarlaicīgi
''SPKC ziņo, ka no visiem jaunatklātajiem Covid-19 gadījumiem, ar vīrusu sasirguši 1799 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši un 437 vakcinēti cilvēki.''
Un tomēr, kādēļ tik grūti sadalīt saslimušos trīs grupās- nemaz nevakcinētie, ''vakcinācijas'' kursu nepabeigušie un pilnībā vakcinētie?
Vai tik ne tādēļ, ka grupā ''nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši'' dominē ''vakcinācijas kursu nepabeiguš'' ? It sevišķi pēdējās dienās, kad ļoti audzis ''vakcinēties'' piespiesto skaits. Kā tur patiesībā ir ,SPKC? :)) Ko?
13.oktobris, 13:34 Atbildēt
xxxx
varbūt kāds var pakomentēt - runā, ka pēc pirmās potes imūnsistēma tiek nograuta , un , ja laikā līdz otrai potei dabon cov, tad imūnsistēmas, kas var cīnīties, nav vispār. Manuprāt tieši tāpēc nedrīkst vakcinēties slimības uzliesmojuma laikā.
Tieši tāpēc SPKC skaita daļēji vakcinēties pie nevakcinētiem, jo 3 nedēļas to cilvēku imūnsistēmas ir kā baltas lapas.
13.oktobris, 14:05 Atbildēt
GGrini
Nesaprotu, kur vienmēr tik daudz to pozitīvo starp vakcinētajiem? Tur kāds šos ar varu spiež iet testēties?
13.oktobris, 13:35 Atbildēt
mmurgs
vēžinieki turpina nomirt, jo pat rindas pie ārsta uz konsultāciju un izmeklēšanas norīkojumiem ir mēnešu ilgas!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13.oktobris, 13:37 Atbildēt
OOstaps Benders
Memļaku valdība. Nespēj pieņemt nevienu stingru lēmumu. Tikai un vienīgi tukša muldēšana un savstarpējo darījumu kārtošana – cik kuram no Eiropas fondiem un no valsts budžeta un kas par to man. Un tautai tāda valdība patīk. Un tauta šos „mīkstos” shēmotājus nākamgad atkal savēlēs Saeimā. Laikam neko labāku neesam pelnījuši. Diemžēl.
13.oktobris, 13:38 Atbildēt
bblava
Rakstīts Lietuvā Covid-19 sasirguši 2493 , tur arī ļoti palīdz veikalu ierobežojumi, kuri ir ļoti efektīvi!
13.oktobris, 14:02 Atbildēt
IInta
LĪdzībām - vien iedzīvotāju skaits pavisam cits, bet t.s. expertu bļaušana... tāda pati:
www.dailymail.co.uk/..eaths-call-Sage.html
13.oktobris, 14:09 Atbildēt
aak jā
raksta pieminētais Nils Fergusons ir taču viens no plāndēmijas "arhitektiem"
Lūk kadas ziņas"
"Aiz karantīnas ieviešanas, un globālās ekonomikas sabrukšanas, stāv Londonas Impērijas koledžas Infekcijas slimību analīzes centra direktora, profesora Nila Fergusona katastrofālais “Ziņojums 9“.

2020. gada 6. un 16. martā Imperijas koledžas epidemiologi Fergusona vadībā nosūtīja katastrofālu koronavīrusa upuru prognozi Amerikas Savienoto Valstu un Lielbritānijas valdībām. Saskaņā ar prognozēm no 2020. gada aprīļa līdz jūlijam Lielbritānijā mirst 510 tūkstoši cilvēku, bet Amerikas Savienotajās Valstīs – 2,2 miljoni cilvēku. Lai novērstu katastrofu, Fergusons ieteica izmantot karantīnas pasākumus – mājas izolācijas, sociālās distancēšanās un skolas slēgšanu veidā. [7] [8]

Fergusona ziņojums ir kļuvis par spēcīgu instrumentu karantīnas ierobežojumu ieviešanai:

• Pamatojoties uz Fergusona ziņojumu, Entonijs Fauci un plašsaziņas līdzekļi piespieda prezidentu Trampu izsludināt ārkārtas stāvokli ASV 13. martā;
• No 13. līdz 24. martam Spānija, Francija, Izraēla, Vācija, Indija, Lielbritānija un Kanāda tika ievietotas karantīnā;
• 25. martā pēc tam, kad Eiropas un Amerikas valstis ieviesa karantīnu, Fergusons strauji pazemināja mirstības prognozi: Lielbritānijai 20 tūkstoši, Amerikas Savienotajām Valstīm 100 – 200 tūkstoši. [9]

Fergusons un viņa grupa Impērijas koledžā jau sen ir pazīstami ar savām viltus prognozēm:

• 2002. gadā Fergusons prognozēja 150 000 nāves gadījumu Lielbritānijā no govju trakuma sērgas.
• 2005. gadā Fergusons prognozēja 200 miljonus putnu gripas nāves gadījumu visā pasaulē.
• 2009. gadā Fergusons paredzēja 65 tūkstošus Lielbritānijas pilsoņu nāvi no “cūku gripas”.

Fergusona grupa cieši sadarbojas ar PVO. Viņš vada Gates Foundation – Bila Geita sponsorēto vakcīnu iedarbības modelēšanas konsorciju. No 2006. līdz 2018. gadam Geita fonds Fergusona grupā “ielej” 185 miljonus dolāru. Geita fonds sāka dot miljonus Fergusona “atklājumiem” pēc tam, kad kļuva zināms, ka viņa prognozes ir katastrofāli nepatiesas, liekot daudziem cilvēkiem saprast, ka Fergusons nav nekas cits, kā “algotnis” no zinātnes “. [10]

2020. gada maijā profesoru Fergusonu atlaida. Lai izvairītos no nevēlamiem jautājumiem, par atkāpšanās iemeslu tika pasludināts karantīnas režīma pārkāpums, pievienojot sulīgu detaļu: profesors “iekrāsoja” pašizolāciju, satiekoties ar precētu sievieti. [11]
13.oktobris, 16:38 Atbildēt
IInta
Infa - zināšanai pie viena:
youtu.be/x0HTOB4pwdg
13.oktobris, 14:25 Atbildēt