Komentāri / "Spļāviens sejā gan Misānei, gan Latvijai"; Dānija Misāni Dienvidāfrikai plāno izdot trešdien
 

257 komentāri

JJanis
Mes jau latviesi uz eiropas savienibas fona esam niecibas ,mes esam nulles prieks eiropas tas ir sen redzams,ar visam fabrikam ko lika likvidet un ar visu parejo,es nesaprotu ko mes vispar daram eiropas savieniba
9.februāris, 11:06 Atbildēt
ppurvaputns
ko tad jūs līdāt tai sūda eiropijā kā cukas smirdēdami?! mēs eiropieši, mēs eiropieši! - citu neko pirms 30 gadiem nedzirdēja -visas avīzes un žurnāli bija pilni ar šito iršanu.... Pie Pieminekļa dziedājāt? kapitaļizmu un eiropijas gribējāt? tad tagad negaudojiet!
9.februāris, 11:28 Atbildēt
iilze
lai nu kā ,bet primāri jau pati vien vainīga-tur ir cita mentalitāte ,parašas ,likumi
9.februāris, 11:45 Atbildēt
IInese
Paražas, jo paraša ir vieta,
kur nokārto dabiskās vajadzības,
11.februāris, 15:38 Atbildēt
IIlona
Ir PARAŠA, ja nezini tad nerunā. Nav ko salīdzināt ar vatēm. Tiem gan cita nozīme šim vārdam
12.februāris, 15:51 Atbildēt
OOlga
Āfrikā,vecākiem šķiroties,bērns paliek dzīvot pie tēva.Tas ir pieņemts ar likumu,jo sievietes tur netur par pilnu.Par korupciju vai šmaukšanos ar naudu,var ielikt cietumā pat uz mūžu.
9.februāris, 14:31 Atbildēt
ppiemērs par sodu DĀR
pirms vairakiem gadiem bija sāga par to protēžu skrējēju no DĀR. Baltais džeks dzīvoja apartamentos balto rajonā un kas zina(jauši vai nejauši) nošāva savu draudzeni. Citāts: "Pistoriuss tika apsūdzēts savas draudzenes Stīnkempas nošaušanā viņa mājā Pretorijā Svētā Valentīna dienā 2013.gada 14.februārī. Iepriekš Pistoriuss tiesā vairākas reizes izteicās, ka veicis šāvienus cauri vannas istabas durvīm, kur slēpās viņa draudzene, jo bijis "šausmīgi nobijies", ka kāds caur atvērtu logu ielauzies viņa greznajā mājā."
Tiesvedības rezultati:
"2014.gadā tika piespriests piecu gadu cietumsods, jo atlēts tika atzīts par vainīgu slepkavībā bez iepriekšēja nodoma.
Cietumā viņš devās 2014.gada 21.oktobrī, taču jau nākamā gada 19.oktobrī viņš tika atbrīvots un sods aizstāts ar mājas arestu.
Prokuratūra iesniedza apelāciju iepriekš piešķirtajam sodam, ko DĀR Augstākās tiesas Apelācijas komisija apmierināja, atzīstot Pistoriusu par vainīgu slepkavībā.
Savukārt Pistoriuss pēc tam ar apelāciju vērsās Konstitucionālajā tiesā, apstrīdot Apelāciju komisijas pieņemto lēmumu, tomēr par "protēžu skrējēju" dēvētā sportista prasība tika noraidīta un šī lieta tika izskatīta atkārtoti."
2017.gadā tiesa Pistoriusam piesprieda 15 gadus cietumā, taču no tā atskaitīja jau izciesto laiku.
--------
Sanāk ka DĀR 15 gadus cietumā piešskir par slepkavību.
Bet Misane taču nevienu nav nogalinajusi!
9.februāris, 15:16 Atbildēt
AAAA
Nekas nesanāk. Misāne nav nekāds Pistoriuss, un viņai Latvijā ir mazi bērni (mazākais - meitiņa) jau gadu bez mātes! Lūk, par to vajag domāt, un nevis ļaut sevi apstulbot ar visu citu (ne)viedokļiem.
10.februāris, 10:34 Atbildēt
SSise
It kā misānei vienīgajai Latvijā mazs bērns,vairāk bērnu nav,tikai misānei!
Kas viņas vispār ir, misāne un batraka,no kurienes tādas uzradās,sastrādajušas prātam neaptveramas lietas un lūdzas ,lai viņas glābj.Katram pašam jāatbild par savam kļūdām,vajadzēja domat ar galvu.
10.februāris, 11:53 Atbildēt
SSisei pisei
///sastrādajušas prātam neaptveramas lietas un lūdzas ,lai viņas glābj.j.Katram pašam jāatbild par savam kļūdām - KĀDAS TĀDAS "LIETAS"??? KAD TEV UZ IELAS DOS PA TAURI, NESAUC VIS NEVIENU PALĪGĀ! Labsirdīgā tu tantiņ - dzert tev vajag mazāk pa pirmdienām......
10.februāris, 14:05 Atbildēt
BBbb
Labsirdīgais tu onkulīt-pļūtīt vajag mazāk pa pirmdienām...
Kad tev uz ielas dos pa pauri,sauc savus pļūtīzerus palīgā.
10.februāris, 14:44 Atbildēt
JJJV
Vismaz beidzot viss atrisinājies
10.februāris, 13:04 Atbildēt
RRedzi
Vēl ne.
10.februāris, 14:06 Atbildēt
RReplika
Man ir stipras aizdomas, ka šo "misānes teātri" pasūtījusi krievija, lai sanaidoti latviešu un dāņu tautas, Latvijas un Dānijas valdības, ES un NATO valstis. Un krievija savu ir panākusi - paskat, kā te komentāros izpaužas Latvijas valsts un tautas ienaidnieki.
Interesanti, kas ir tā батрак (it kā māsa), kas te duļķo ūdeņus?
Mūsu interesēs būtu, lai tiesa āfrikā notiktu pēc iespējas ātrāk un lai uzzinātu, kas aiz tā visa slēpjas? Kādi ir patiesie noziegumi? Cik smagi?
Neaiztieciet bērnus!!! Neizskatās, ka šī mātīte domātu par bērniem.
10.februāris, 15:40 Atbildēt
GGuntis
Dienvidāfrika sava tiesiskumā ir vairāk sakārtota nekā Latvija, māk aizstāvēt savus pilsoņus, un ja jau nozog Dienvvidāfrikas pilsoni, tad jau laikam ir iemesls saukt pie atbildības.
11.februāris, 3:41 Atbildēt
JJuris
Pisāne uzspļāva Latvijai un aizbrauca uz Dienvidāfriku, pēc tam uzspļāva Dienvidāfrikai, tagad uzspļauj Dānijai, un kad tiks izpestīta atkal uzspļaus Latvijai un aizbrauks uz Etiopiju.....izskatās kaut kā tā. Vispārēja prakse. Kā tādas audzināt???
11.februāris, 3:55 Atbildēt
ggatis
Tevi vajag atdauziit
11.februāris, 13:34 Atbildēt
VViss klars
Nu skandinawy pidari neko city nejedz kaa nodot sievieti jo uztver sievietes kaa vinjus apdraudosshus konkurentuss jo vinnas nem nostt pideriemm vechus
11.februāris, 13:33 Atbildēt
IInese
Nav ko gulēt ar ko pagadās
11.februāris, 15:35 Atbildēt
ppisnesmens
pilna DĀR ar tādām pisānēm no krievijas un latvijas. pats pārliecinājos.
11.februāris, 20:15 Atbildēt
IIlze
sākumā rakstīja ,ka ir arī citi likuma ārkāpumi ;sai kundzei
12.februāris, 12:43 Atbildēt
dde Soto
te ir paslaniekam ko darīt nevis gudri muldēt par TV ierobežošanu
12.februāris, 13:25 Atbildēt
OOki
Do I smell a rotten rat ? Mani interesē, kādi ir dāņu un dienvidafrikāņu uzņēmumi Latvijā - cūkaudzētāji, lauksaimnieki un pārējie . Gribu zināt, kurus boikotēt. Uzņēmumi, kuros patiesā labuma guvēji ir dāņi un dienvidafrikāņi - aiziet atklātību . Jelgavas cukurs ir dāņu brends?
13.februāris, 6:52 Atbildēt
LLatvietis
Latvijā ir daudz dāņu cūku fermas.Derētu pārbaudīt.
13.februāris, 9:53 Atbildēt
NNoziedznieces fanam atejietim
Vispirms "derētu pārbaudīt" pisānes pissnessu Mozambikā, un noziedznieces "māsu" - batraku! No kuras šķirbas konkrētais atejas tārps ir izlīdis, un vai nav kāds analogs pissness Kongo džungļos!
13.februāris, 10:17 Atbildēt
MMuļku zemes patreijots
Pensionāru muļķi pērk it kā Jelgavas cukuru jo par 7 santīmiem lētāks...dĀNIJA IR LILEVALSSYT JO VIŅAI TAK PIEDER grenlande
13.februāris, 10:42 Atbildēt