Komentāri / Latvijā startējusi trešā "velkamistu" kampaņa migrācijas atbalstam
 

92 komentāri

MMbumba to Sekele and Zagarine
Kad notrūks pavisam,tad nekavējoties zvani!
4.oktobris 2019, 15:06 Atbildēt
tto Mbumba
nerausties, viss būs štokos
4.oktobris 2019, 15:23 Atbildēt
VVISION
kas tad Austrumeiropā būs,sataniskais dzen budisms vai kaifāts!?
www.youtube.com/watch?v=_Ng21vZXidU
4.oktobris 2019, 15:43 Atbildēt
ppar galveno
vai šogad pirms Ziemassvētkiem būs atkal aicinājums iepirkties amazon.com nevis Latvijas veikalos?
4.oktobris 2019, 15:48 Atbildēt
KKAŽA
Šefte paliek šefte, ka tik nauda ripo ķešā, bet motivācija laipnlūdzēju negausībai varena izdomāta. Tak mīliet tos svešos, ņemiet gultā blakus , bet neuzbāziet to visai sabiedrībai virsū kā normu vai pat likumu. Āksti!!
4.oktobris 2019, 15:54 Atbildēt
PParazitus uz siberiu
Eiromergļi ,velnkamisti ! Vajag draudzeties ar krieviju un puteni , viņs bez problemam var saulainaja sibērija uznemt visus āfrikas ,azijas un vel kadas elles parazitus viņi nespes vairoties lai spetu meslot siberijas purvus ! Ari eirogejiem un pastalu slampam tur vietas atliku likam !
4.oktobris 2019, 16:30 Atbildēt
AAntūns
Vai , Rēzeknes cūku kompleksos trūkst cūkkopēju , sūtiet tik šurp , turpat varēs arī dzìvot !
4.oktobris 2019, 16:42 Atbildēt
RRubezes stringi
ni figa, viņi okultistu piesegā griezīs,dedzinās,spridzinās
Francijas žardarmi jau daudzi ņem nelabu galu nevarot izpildīt satana ložas uzdevumus
4.oktobris 2019, 16:54 Atbildēt
ssatanismam nē
ideāls darbinieks neiztur www.bbc.com/russian/news-49933431
4.oktobris 2019, 17:31 Atbildēt
KKanibāls
Jūs melno mīli mīli atjegsieties no šim eiropas vertibam ka sis vertibas dziesmu svetkos aizsūtis pie allaka mazās pastaliņas parpildita tramvajā ..., Tad gan bus vaimanas ...vai tiešam tās velnkamistu slampas neredz kas notiek eiropā , tie nav cilveki ! Man gan patik zviedru zinatnieka geniālā ideja legalizēt kanibalismu un kļust saprotamāks kapec
zviedri tik traki velk pertikus uz savu zemi ....
4.oktobris 2019, 17:24 Atbildēt
JJānis
Nekādi migranti te nav vajadzīgi! Lai ceļ savas valsts labklājību savā Āfrikā! Mums jau pietiek padomju mantojuma, dēļ kura savā valstī esam 62% palikuši un Rīgā vispār mazāk par pusi, dēļ kā Rīgas domē vairākumu pārstāv krievu partija, kas zog uz vella paraušanu! :(((
4.oktobris 2019, 18:00 Atbildēt
LLatvijas patriOds
pērtiķiem jādzīvo džungļos nevis civilizētā pasaulē-ja grib dzīvot te tad tikai zoodārzā,ja ne go back to africa bamboo peoples !
4.oktobris 2019, 22:00 Atbildēt
ppro
„Radikālie” musulmaņi un terora draudi

Rietumu pasauli pāršalkušais islamafobijas (bailes un neiecietība pret musulmaņiem) vilnis ir viena no traģisko 11. septembra notikumu sekām. Ņujorkas traģēdijai sekoja sprādzieni Madridē un vēlāk Londonā, teroristu bāzes tika atklātas Lielbritānijā, piedzīvotas ķīlnieku krīzes Irākā un Afganistānā. Visās šajās šausminošajās ziņās figurēja vārdu savienojumi „islāma teroristi”, „islāma kaujinieki”, „islāma ekstrēmisms”, „islāma radikāļi”... Šo sarakstu varētu turpināt ilgi. Tā rezultātā teju vai viss ar islāmu un musulmaņiem saistītais turpmāk asociējās ar nežēlību un vardarbību.

Neizbēgami tas ietekmēja arī Latvijas sabiedrību, liekot iedzīvotājiem justies nedroši un radot daudz jautājumu par islāmu. „Katrā arābu izcelsmes personā mēs instinktīvi meklējam potenciālu teroristu, bet jēdziens „islāms” tiek saistīts ar destruktīvu, pat naidīgu reliģiju”, tā par mūsu dzīvē ienākošiem stereotipiem rakstīja avīze „Bauskas dzīve” 2002. gadā.

Arī Drošības policija sāka pievērst pastiprinātu uzmanību musulmaņu kopienai, medijos parādījās virkne interviju ar draudžu vadītājiem. Latvijas musulmaņu līderi kopienas vārdā regulāri nosoda terorismu, uzsverot, ka vardarbība nav savienojama ar islāmu tā klasiskajā izpratnē, un apliecina lojalitāti Latvijas valstij. Arī pašu avīžu rakstu vispārējais tonis ir visai draudzīgs un labvēlīgs musulmaņu kopienai, atkārtoti uzsverot, ka vietējie musulmaņi nav fundamentālisti un nesimpatizē radikāliem grupējumiem.

Tai pašā laikā regulāri izskan arī apgalvojumi, kas cilvēku bažas var tikai pastiprināt: „Latvijā musulmaņu ir maz, un nedomāju, ka viņi varētu sagādāt mums problēmas”, „Musulmaņu Latvijā ir diezgan mazs skaits, lai viņi paustu kādu publisko nelojalitāti”.
Tomēr ļoti iepriecina tas, ka neviens vardarbības gadījums uz islamofobijas pamata visu šo gadu laikā nav reģistrēts, kaut gan vietējie musulmaņi apgalvo, ka viņus uz ielām apsaukājot par teroristiem.
providus.lv/article/..-kaiminos-musulmanus
4.oktobris 2019, 22:50 Atbildēt
RRaimonds
Visa raksta SĀLS viena teikumā - Tajā pašā laikā par migrācijas postošajiem draudiem tautu un valstu pastāvēšanai šāda metodoloģija domāt nerosina, un faktiski tikai no pedagogiem atkarīgs, vai migrācijas tematikai veltītās mācību stundas neizvērtīsies velkamistu ideoloģijas izplatīšanai.
4.oktobris 2019, 23:38 Atbildēt
nno EU ekon spējīgas zemes
Nevienu emigrantu Latvijā! Nevienu Indieti, nevienu turku! Nevienu Musulmani! Nevienas sugas nēģerus! Ar melnajiem - indiesiem, turkiem, visiem viņu kaimiņiem, arī visiem sugu nēģeriem - EU centrs, Labklājības zemes ir Pārpludinātas! Un ne vakar, var 3 gadi atpakaļ, bet jau stipri, stipri senāk! Viņi Lielākā daļa jau ir EU zemju pilsoņi! Viņiem jau Bērni beiguši augstskolas! Viņiem visiem ir ļoti labas darba iespējas un dzīvē komforts! Viņus te, baltie naivuļi aizstāv, sargā, ir izlutinājuši! Visi šie melnie šeit jūtas vairāk, drošāk EU pilnvērtīgi pilsoņi nekā Jūs, tur Latvijā! Man jau viens, otrs indietis prasa, kā tur pie Jums ar Nekustamā īpašuma iegādi? 200 tūkstoši ir priekš īpašuma iegādes! Jo viņi te pusi sava mūža ir saņēmuši naudu. Un viņi nezin, kā ir tad, kad darba nav, vai maksā 300 euro.
5.oktobris 2019, 0:09 Atbildēt
ssatanismam nē
genocīdam nē
5.oktobris 2019, 2:34 Atbildēt
rroomels
bagātie maksā trūcīgajiem!pidarasi uzdzīvo uz nabago rēķina!kura suka te bočku katit!mamu iebal!zaglis maksā trūcīgajiem!dirst gribas!
5.oktobris 2019, 4:03 Atbildēt
nnenaivais
neesam naivi! mūs provocē! lai mieru un laiku iegūtu tie, kas dekādēm laupa, posta, degradē, jārada nemiers, kas uzmanību no galvenajiem vainīgajiem novērš.
5.oktobris 2019, 13:30 Atbildēt
NNorvegijas letins
Pilsetnieku bazas par to ka pieblivetajas megapoles vel iepludis muslimu begli. Ja, sakuma pilsetas, pec tam iztuksotaja province. Latvisi beg, izmirst, izvirst. Kampejiem darbarokas vajadzigas? Ja. Izzudis baltie, vieta naks melnie.
5.oktobris 2019, 13:36 Atbildēt
MMirdza
Paši pūš, paši arī sadegs. Katrs saņems pēc nopelniem. Kas savu tautu nemīl un nesargā, tam viss tiks atņemts. Svešie tāpat mīl tikai sevi, tie savā ceļā samīs visus, arī tos, kuri tiem laipni atvēra durvis. Interešu sadursme, kurā uzvarēs tie, kuru vairāk, kuriem stiprāki muskuļi.
7.oktobris 2019, 14:02 Atbildēt
BBebrs
Kāpēc ar "cilvēkmīlestību " sirgstošie nevarētu rūpēties par to, lai no Latvijas nebūtu jābrauc prom, un lai tie, kuri aizbraukuši, atrod ceļu atpakaļ. Ir tikai viens āķis - par tādām aktivitātēm nekāda naudiņa nespīd.
7.oktobris 2019, 20:09 Atbildēt
ČČoms
Hi hi...kad sākās tautu staigāšana, cilvēki ņēma rokās ieročus..Ja zaudēja- svešie ieņēma viņu vietu un piespieda nedaudzus izdzīvojušos pieņemt savu identitāti..Ja izdevās ienācējus uzvarēt un izdzīt- tad ierastā dzīveskārtība un identitāte tika saglabāta, bet uzbrucēji nomira tuksnesī, no kura bija izbāzušies..Ja kāds lunis domā, ka tagad kaut kas ir savādāk, tad viņš dziļi maldās.
8.oktobris 2019, 8:59 Atbildēt
VVelkomistu paradums
Ja nevar pa durvīm, lien iekšā pa logu, ja logs ciet- meklē ventilācijas šahtu... Pāri visam- laikus "salikt" Overtona logus!
8.oktobris 2019, 12:17 Atbildēt