Komentāri / Rimšēviča un Martinsona lieta: nozīmētā tiesnese iesniegusi atlūgumu
 

20 komentāri

LLatviešu burti
Un jūs vēl, cienītie kungi, apgalvojat, ka ar jauno Saeimu un valdību laiki nav mainījušies! Un kā vēl mainījušies! : Tiesneši mūk no nopietnām lietām kā no sērgas - stipra pazīme, ka laiki apgriezušies uz citu pusi!
2.oktobris, 17:40 Atbildēt
AArturs Nagliņš
Vai tas liecina, ka valdošā kliķe grib novilcināt tiesas sākumu vismaz līdz 21.decembrim, kad beigsies Rimšēviča varas laiks bankā? Tad nebūs jātiesā LR Valsts bankas prezidents. Ja tas tā ir domāts, tad tas vienalga neglābj valdošo kliķi no šausmīgā apkaunojuma, neatbrīvojot tāda mēroga koruptantu no tik augsta amata.
2.oktobris, 17:42 Atbildēt
AAsd
Naudas uzradās tik daudz, kāpēc strādāt...?
2.oktobris, 17:58 Atbildēt
ttā vienkāršāk
nekā pēkšņi beigt dzīvi "pašnavibā"vai "nelaimes gadijumā"
2.oktobris, 17:59 Atbildēt
FFakts
Kurš tiesnesis, stājoties amatā, nesaprot,ka neskatīs tikai šķūnīšu apzadzēju lietas? Apkaunojums tiesnešu korpusam...tik ātri salūza
2.oktobris, 18:00 Atbildēt
nnu itkā jau jā
bet ja jātiesā klaji safabriceta lieta kur tev principā draud no visām pusēm gan psautitāji, gan apsudzetie un abas puses ir pietiekoši spēcigas lai tevi dzīvu apraktu un pat nesaviebtos, tad tā teikt izvelas mazāko ļaunumu-karjeru beigt
2.oktobris, 18:19 Atbildēt
jjautājums
Kaut kā nejauši ienāca prātā, ka kādam sagribējies šo lietu izjaukt... vai panākt citu -paklausīgu tiesnesi. Šīs domas radās atceroties, kā Strīķe bija noslepenojusi pierādījumus sava galda atvilknē. Kādēļ? Vai ne gribēdama pasargāt šo noziedznieku...
2.oktobris, 23:18 Atbildēt
AAndris
Vinus vaga ar koku pazit no aukstiem amatim un nolikt uz minimalo samaksu ka lielai dalai iedzivotaju
2.oktobris, 18:38 Atbildēt
hhhhhhg
situmā bez darba labāk nekā dziļā aukstumā
2.oktobris, 18:44 Atbildēt
ddoma
Divu krievžīdu pasaciņas kuras pasūtija ABVL bankas īpašnieki un PNB bankas īpašnieks un muļķu zemē lielā rosiba ir latvieši ko ēst ,bet krievžīdi aplaudē.Tiesa izgazīsies par 100% procentiem .Bet vai knābis un prokurore demisionēs tas ir Jautājums??Laiks klapēt ciet krievžīda Rietumu banku un viņš vēl bija čekas stukač.
2.oktobris, 18:50 Atbildēt
OOktobrens
Biteniece nobijās no bitēm !
2.oktobris, 20:32 Atbildēt
IIstoričeskijs
“Visapkārt tikai savējie” ( bez pēdiņām)
2.oktobris, 21:07 Atbildēt
PPirktspēja
:) "Sestā maņa".
2.oktobris, 21:27 Atbildēt
ttā jau
tas nozīmē, ka nav kvalitatīvu juristu
2.oktobris, 22:36 Atbildēt
vvispār
Gados jauna tiesnese. Izskatās, ka nobījās no izaicinājuma kalpot savai profesijai. Vismaz tas nozīmē, ka nav nopērkama.
3.oktobris, 7:20 Atbildēt
AABC
Tiesiskuma reklāma: ''Steidzami vajadzīgs tiesnesis - pašnāvnieks lietas izskatīšanai. Lode pierē garantēta!''.
3.oktobris, 14:11 Atbildēt
SSivēns
Saprotams. Jauna, vel bērni jāaudzina, ne ar savam rokām ļaut grupejumiem izrēķināties vienam ar otru. Palasiet tiesu spriedumus. Dažreiz tiesas sēdē tiesnesis pat nav noskaidrojis vainīgā vārdu, lietu pat rokās nav turējis.
3.oktobris, 23:33 Atbildēt
NNata
Tas ir tiesu BEZDIBENIS ne tikai purvs!!
4.oktobris, 9:18 Atbildēt
BBBC
Ja šo ''Lietu'' piedāvās visiem Latvijas tiesnešiem pēc kārtas, tad Latvijā var rasties tiesnešu iztrūkums ... visi rindiņā uzrakstīs atlūgumus. Šeit pat datora izvēle ''uz tiesnesi'' nepalīdzēs ... DDD)))
6.oktobris, 22:00 Atbildēt
TTiesiska valsts
Nekā nesaprotu , it ka esam eiropas savieniba un neparņenam eiropas vertibas ,piemēram haili laili sistemu ,nekādas ampelēšanās ar izmeklēšānam ,nekadu dumju pierādijumu ,nevainibas prezumciju , advokātu ,taisnigas tiesas un līdzigu muļķibu ! Vajag haili laili - staļina tipa troikas balxojums - lodi pakausī ! Likumīgi ,tiesiski ,demokrātiski ,pamatoti ! Lūk ka rikojas tiexiskā eiropā !
7.oktobris, 6:39 Atbildēt