Komentāri / Rimšēvičs figurē vēl vienā KNAB kriminālprocesā
 

16 komentāri

LLīva
Izskatās, ka Rimšēvics ir darbojies uz pilnu klapi. Sajutis, ka amatā esot var neievērot likumus un tad kampis un grābis uz nebēdu
9.novembris 2018, 13:44 Atbildēt
ZZane
Tu tam tici, ko te raksta? Man tas liekas pārāk samākslots un safabricēts, lai cilvēks ar tādu stāvokli un pieredzi darītu ko tādu, nešķiet stulbi
9.novembris 2018, 14:08 Atbildēt
aatis
LB prezidentam halturēt no darba brīvā laikā nesmuki, bet kur tad korupcija? tās apsūdzības ir nenopietnas, pat, ja tās pierāda. Pie tam, ja tās apsūdzības pierāda, tad tur varbūt varētu sanākt izvairīšanās no nodokļiem. bet ģenerālprokuratūrā jau juristu maz.
9.novembris 2018, 14:08 Atbildēt
eefb
Izrādās to Rimševiču nemaz nav tik viegli norakt! Kad sašnorēja, bravūrīgi teica, ka pāris mēnešu jautājums, bet tagad, izrādās, vajag vēl arvien jaunas un jaunas apsūdzības! Pārsteidzīgi, kungi, ne tā!?
9.novembris 2018, 14:16 Atbildēt
SSaulvedis Laimnesis
anna vienotības biedru "izglābs",savējos vajag saprast un piedot,KAM TA NEGADĀS.
9.novembris 2018, 14:36 Atbildēt
VVents
Tak liekat mieru tam Rimševicam. Nu, esiet tak viņu piebeiguši.Tas ir acīmredzams. Un piebeigušis esiet ne tikai viņu. Ne vienu cilvēku. Ar visām šitām izdarībām, Latvija, kā konkurentspējīga starptautisko finanšu pakalpojumu sniedzēja, tagad jau ir ne tikai neitralizēta, bet likvidēta. Laepojamies, nka tas esot noticis pēc Vašingtonas rīkojuma. Un ar mūsu pašu iztapīgo likvidatoru rokām.Tak jau atlec kāds Jūdasa grasis tiem Latvijas valstiskuma likvidatoriem. Finanšu sfērā Londonai un Ņujorkai konkurenti nav vajadzīgi. Bet niša bija tiešam perspektīva - bija iespēja lielu daļu Austrumu tirgus. Uz Latvijas finanšu pakalpojumiem visai izdevīgi bija orientēties pat daļai Ķīnas un Japānas biznesa. Viss tas attiecas arī uz tagad jau tāpat pazaudēto, un gandrīz tikpat lielā mērā - likvidēto, tranzīta industriju, ar dzelzsceļu, ar ostām, ar cauruļvadiem, utt.
... Smilts krājas pāri visam...
9.novembris 2018, 14:58 Atbildēt
ppar
nevajag būvēt biznesu ar bandītiem, arī starptautiskajiem. Tagad nu vaimanas vien atlikušas.
9.novembris 2018, 15:27 Atbildēt
vviesis
Nu, te ir divi varianti, vai nu Rimšēvičs ir prasts likumpārkāpējs, vai arī viņu norakuši melnie spēki, kuriem valstī ir milzīga ietekme. Es tomēr vairāk sliecos uz pirmo variantu. Pārāk lepni zēns dzīvoja, pat ar visu nedabīgi lielo algu, un pārāk tendēts uz materiālo. Bēdīgākais ir tas, ka šādi cilvēki Latvijā nosaka toni un māca pārējos kā jādzīvo :(
9.novembris 2018, 16:28 Atbildēt
vvaldis
Kaut kā ilgi nav vismaz pirmās instances sprieduma.
9.novembris 2018, 17:26 Atbildēt
VVoldis
Latvijas stilā krauj kriminālprocesus bezgalīgi !
9.novembris 2018, 17:42 Atbildēt
EESMAIJA
Nesen rakstīja, ka Anna turējusi noklausīšanās materiālus noslēptus galda atvilknē. Tur esot bijuši pirmie un neapstrīdramie pierādījumi pret Rimšēviču. Bet kā tad tā? Un šodien Aņka sēdēs ministra krēslā? Un nesēdēs kādā citā vietā ? Vai tad par velti viņa to darīja? Varbūt vīrieša trūkuma dēļ... Ir nu gan brīnumu valsts!!!!!
9.novembris 2018, 19:54 Atbildēt
iinteresanti
Kā gan viņa kaut ko varēja turēt galda atvilknē, ja jau dažus mēnešus pēc noklausīšanās tika atlaista?
10.novembris 2018, 6:03 Atbildēt
LLetā jauni skrīveri
Iepriekšējie stūma komatus starp teikuma priekšmetu un izteicējiu; tagadējie komatus nelieto vispār. Un tā ir labāk. Ja neesi drošs, labāk tiešām neliec.
9.novembris 2018, 20:37 Atbildēt
kkindzulis
Aizmirsāt pieminēt 3-šo advokātu, Saulvedi Vārpiņu. Saliedēta aizstāvju komanda!
9.novembris 2018, 21:31 Atbildēt
aanonīms
puaro.lv ir izklastits šīs absurdās lietas sižets. kaut ko absurdāku iedomāties ir grūti. knab uzņēmies apšaubīt asv finanšu noziegumu apkarošanas dienesta ziņojumu par ab bankas veiktu naudas atmazgāšanu. knab prāt to visu asv sastāstījis rimševičs un nekādas naudas atmagāšanas ab nemaz nav bijis. tagad bernis prasīs, lai latvijas valsts atmaksā viņam ar bankas aizvēršanu nodarfītos zaudējumus. suņa murgi.
9.novembris 2018, 22:01 Atbildēt
vvaldis
Pēc veiksmīgi izlaupītās Trasta bankas nolēma pakamt vēl lielāku kumosu tikai šoreiz baņķieri izrādījās slīpētāki un bija nodrošinājušies ar kompromatu,
9.novembris 2018, 23:55 Atbildēt