Komentāri / Zemnieki raizējas par pārtikas cenu kāpumu, kilograms kartupeļu varētu maksāt vienu eiro
 

42 komentāri

MMILIJONČIKS
PALIKŠU DUSMĪGS UZ TIEM LAUĶIEM UN VISPĀR NEPIRKŠU PARDĀRDZINĀTO LATVIJAS PRECI! VAI VALSTS MANU BIZNESU SUBSIDĒ KAD MAN IET SUDĪGI - NĒ, KAS JŪS LAUĶI ESAT PAR IZREDZĒTAJIEM!!!
19.septembris 2018, 13:16 Atbildēt
vvilis
Kas tā par attieksmi pret zemnieku,pēc daudzu rakstītāju domām zemniekiem tikai un vienīgi tirgus visu noregulēs ,lai tik bankrotē kas nevelk,tad sakiet kāpēc pircējiem nav tirgus nosacījumu,tak neēdiet ja nav par ko maksāt,tad visi būsim apmierināti un tas godīgi.Citādi skribelēt kantorī, atpūsties visi māk ,kurš strādās?Kas ēdamo ražos?Tikai visu ievedīsim,varbūt tiešām pamēģināt tā padzīvot?
19.septembris 2018, 15:43 Atbildēt
aatrisinājums
kāpēc 1 euro, smukāk skan 5 euro
19.septembris 2018, 16:55 Atbildēt
bbobs
te japrasa lai piesakas tie kam kartupelu raza ir slikta!kartupeliem sogad loti lsaba raaza!nebrauciet zemniek ar dargajiem auto,pabrauciet ar vello!to naudinu atstajiet nerazu gadiem!jus tik protat vaiminat un valdibai naudu dinget!
19.septembris 2018, 18:05 Atbildēt
RRŪDOLFS
Turpiniet balsot par zagļiem un afēristiem,amerikāņu sulaiņiem (vējoņiem) un tad iestāsies paradīze:piena upes ar ķīseļa krastiem,kartējā pasaka latvāņu tirliņiem,tūdaliņiem.Turpiniet likt bēdu zem akmeņa un pāri ejiet dziedādam,tikai neaizmirstiet;ka jūs turpina drāzt!!!
20.septembris 2018, 23:08 Atbildēt