Komentāri / Ingūna Rībena: Ja neievēro morāles likumus, tas noved pie valsts sabrukuma
 

83 komentāri

UUh
Visu cieņu autorei, labs raksts.
4.marts 2018, 5:06 Atbildēt
PPamuļķi !
tik daudz jau nu varēji izlasīt,ka intervijas autors ir B.Latkovskis.
4.marts 2018, 17:24 Atbildēt
KKlusais genders
Ar Stambulas konvenciju ir tieši tāpat kā ar OIK. Vis tik skaisti un labi un ziedoši un zaļi. Taču patiesībā zem tā visa slēpjas valsts nozagšana cilvēku, grūšana nabadzībā un nelielas cilvēku saujiņas, kuri cēlušies no pērtiķiem, finansēšana miljonāru kārtā.
4.marts 2018, 12:00 Atbildēt
IInta
Caurstaigājamā sētā, par kādām ANO grib visas valstis pataisīt, nekāda nac. valsts nevar sanākt...
Par izglītību programmu tieši tas pats - visiem taču vienu un to pašu tagad borē...
:(
4.marts 2018, 21:44 Atbildēt
MMaris
Vispar jau izskatas cilveks loti skumst par LSSR kad ari dainas bija vairak petitas... Vai vinai nevajadzetu pariet Saskana? Zurnaliste ir prima nezinu vai speciali to gribeja paradit bet sanaca.
5.marts 2018, 12:41 Atbildēt
llapa
kada morale ir latvijas valdibai..
5.marts 2018, 13:35 Atbildēt
((*****)
Vispār jau Jums taisnība, taču to spēj apjēgt cilvēks kam piemīt abstraktās domāšanas spējas, bet ja tādu nav, tad atliek reaģēt uz ārējiem kairinājumiem kā Pavlova sunim uz zvanu, pat tad ja reakcijā lieto tādus vārdus kā morāle, ētika, kristietība. Vienīgais, kam var piekrist ir aizrādījums par Arta Volfa izsmalcināto muzikālo gaumi
5.marts 2018, 15:08 Atbildēt
VVisvaldis Mucenieks
Ja cilvēks ir augstās skolās gājis un ir dzīvē daudz ko pieredzējis, bet tomēr vēl 21. gadsimtā noliedz evolūciju, tad jāsāk aizdomāties, vai tiešām kādu cilvēku atzaru Dievs nav no dubļu pļeckas taisījis, kā jūdu Bībelē rakstīts.
Tādiem zeme joprojām zeme atrodas visuma centrā, bet zemes un visuma radīšanas centrālais punkts ir Jeruzalemes kalns.
Tiem zeme ir plakana un nekustīgi uz stabiem jūras vidū uzstādīta, un nekādi zinātniskie argumenti tos nepiespiedīs šo pārliecību mainīt, jo tā pirms 3000 gadiem ierakstīts Bībelē.
Tie ir ieņēmuši galvā un ir pārliecināti, ka Bībele ir autentisks Dieva Vārds, kaut gan Bībelē tas nekur nav rakstīts.
Tie ir pārliecināti, ka evolūcijas ceļā miljardu gadu laikā pat primitīvas dzīvības formas nevarēja rasties, toties pieticis ar dažiem saucieniem "lai top" (kā rakstīts Bībelē), lai pāris dienās visa zeme noklātos ar mūsdienās redzamo augu valsti un dzīvniekiem mūsdienīgā izskatā un attīstības pakāpē. Einšteins ir teicis, ka viņam zināmas tikai divas bezgalīgas lietas: visums un cilvēka muļķība. Par pirmo viņš gan 100% pārliecināts neesot.
Tādus nekas nepiespiedīs atzīt par realitāti to, kas skaidri saredzams un sataustāms, bet tie nelokāmi ticēs neredzamam un savu esamību nekādi neizrādošam neizzināmam un neizdibināmam Dievam.
Kaut arī paši ticīgie ir atzinuši, ka Dievs ir neaptverams un neizdibināms, tomēr izrādās, ka tie ir viņu 'atkoduši' - gan aptvēruši, gan izdibinājuši. Tie par šo vienīgo īsto, neizdibināmo un neaptveramo zina visu.
Katram gan šī zināšana ir citāda, bet ikvienam tā ir pilnīga un vienīgā pareizā: jūdaistiem viena, katoļiem, otra, pareizticīgajiem trešā, protestantiem ceturtā, baptistiem piektā, Jehovas sekotājiem sestā, anglikāņiem septītā, metodistiem astotā, mormoņiem devītā utt., un tā visām 38000 (!) kristiešu konfesijām un sektām.
Jūdaisti ir skaidri izdibinājuši un zina, ka viņu Dievs Jahve ir viens vienīgs, ka viņam nav ne dēlu, ne meitu un, ka katrs, kas bez viņa pielūdz vēl kādu citu, smagi pārkāpj otro bausli un ir pelnījis nāvi.
Turpretim lielākā daļa kristiešu sektu pielūdz to pašu Jahvi, bet ir tik pat skaidri izdibinājuši un zina, ka dēls viņam tomēr ir un pat visu laiku sēž viņam blakus pie viņa labās rokas, tikai jūdiem viņš to kaut kādu iemeslu dēļ negrib atzīt.
5.marts 2018, 17:39 Atbildēt
AAizgaldā dzīvojošajam
Man liekas, ka tu Visvaldi esi truls! Visur plāties ar savu Jautro bībeli. Visums ir bezgalīgs un tev liekas, ka tu to saproti? Varbūt apmeklē Tvaika ielu. Varbūt palīdzēs.
5.marts 2018, 23:24 Atbildēt
ŽŽurku karalis
Visiem tiem, kas taisās startēt vēlēšanās - ja cilvēks daudzas reizes dara vienu un to pašu, cerot uz citu rezultātu, tā ir viena no klasiskajām vājprāta pazīmēm.
5.marts 2018, 21:54 Atbildēt
aatbraucām..................
tumsonībai vairs nav robežu, noliegt sugu izcelšanās teoriju ir lisenkovisms (psrs čeka) t.i. noliegt ģenētiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nepatīk doma, ka savus gēnus nepārkāpsi un akadēmiķis būdams kritīsi astrologos................ZINĀT, BET TĀ IR LĒMIS DIEVS, JO VIŅŠ PAR TO ATBILD. ATBILD PAR ĢENĒTIKU, EVOLŪCIJU UN NEMAZ NAV IEIENTERESĒTS DOGMĀTISMĀ UN EVOLŪCIJAS NOLIEGŠANĀ, JO EVOLŪCIJA, TAS IR VIŅŠ=MĀTE DABA.
Darvins bija ģēnijs sava laika.Bet balinātās jau nemīl zinātni.Šaubos, ka arī bībeli.No diviem muļķiem neradīsies nekas labs.Māci cik gribi.
6.marts 2018, 2:26 Atbildēt
ttumsoņam
Lisenko bija darvinists (un čekisti materiālisti.). Tieši PSRS un it īpaši Staļina laikā sludināja un visiem uzspieda darvinismu un noliedza Dieva esamību. Kā tu to dari šobrīd. Taikai tavās rokās nav čekistu līdzekļu.
Ko tu saproti no Mētes Dabas? Tu, niecība, palasi ko par šo tēmu saka daudzi pasaulsslaveni zinātnieki, tad nāc te pamurmulēt.
Vairāk vajag pīpēt kāsīti. Tad valoda raustīsies vairāk un Māte Daba tevi nosūtīs uz kapa vietu ātrāk mūžīgai dusai.
6.marts 2018, 8:59 Atbildēt
nnav brīnums, ka katoļi sadarbojas ar bijušo čeku
....................................
6.marts 2018, 2:28 Atbildēt
nnav jābrīnās, ka sākam dievināt vagīnu kultūru
un varu galvot, tā dīgst čekā, arī nauda no kremļa, jo stulbāki un izlaidīgāki, jo labāk, vainīgo vieglāk pakļaut.
Nost ar ģenētiku, nost ar darvinu, nost ar zinātni.......................................
6.marts 2018, 2:31 Atbildēt
PPatrioc
Protams, Stambulas konvencijas īstais autors ir Putins- lai sagrautu Rietumus.
6.marts 2018, 10:18 Atbildēt
KKlementīne
Visu jau saka pareizi...taču- 1.Bieži vien koalīcijā balso par Latvijai klaji naidīgiem priekšlikumiem 2.Pēc Rīga-800 sacēla traci, kad pēc aizvadītajiem svētkiem viņas vadīto svētku organizācijas biroju taisījās likvidēt- bija domājusi, ka tā būs mūža maize.Tomēr labāk 100 Rībenas, nekā viens Rinkēvičs.
6.marts 2018, 10:25 Atbildēt
GGopal.lv
Lai to viņa sociālajiem dienestiem pasaka , kas klajo šo normu parkāpj
9.marts 2018, 11:16 Atbildēt