Komentāri / KNAB atklāj, kāpēc aizturēja Rimšēviču
 

49 komentāri

vvai tas
Tas par "NORDEA" banku?
19.februāris, 13:25 Atbildēt
vvai tas
Laikam kļūdījos ar bankām, laikam tā bija "Norvik banka".
19.februāris, 13:31 Atbildēt
ddens
nu kuram tad sagribējās šo nogāzt no bankas? :) :)
VISI VIŅI TUR ZOG!
19.februāris, 13:30 Atbildēt
mmareks
es nesaprotu to zaglīgo buržuju rijību ,šitāda alga uz haļavu ,vēl jāzog un kukuļi jāņem ,kur to naudu kapā vai liks
19.februāris, 13:38 Atbildēt
llatvietis-
neticami-bet man skiet visa valdiba sasaisita saja strikiti-vienoti....bet ja valdiva neredz kas notiek deg-ngala...Vinai jaatkapjas ..ari Reizniecei...tagad ir laiks iziet visiem ielas ne?...neticami ka valdiba sava naivma -nezinaja,neredzeja,nedzirdeja ...absolti...kas notiek LATVIJAS finansialas institcijas ...ja ta -tad ti naiva valdiba -japadzen...Pasale varas.....pat par so!!
19.februāris, 13:45 Atbildēt
RRaimonds
Vai visi tur zog? ... nu nezinu ....nezinu. Domāju, ka ne vairāk kā katrs otrais ....ne vairāk. Un tas priekš mūsu amatpersonām un saeimas deputātiem ir pat ļoti labs rādītājs ....
19.februāris, 13:53 Atbildēt
ššahs
varbūt reizniecei pašai būtu jāatkāpjas par OIK, par sačakarēto MUN un nespēju noturēt budžetu bezdeficīta robežās? Kāda jēga no finanšu minstres, kas nevar izpildīt savas galvenās funkcijas.
Rimšēvicam nav jāatkāpjas. Sāciet ar hūti.
19.februāris, 13:33 Atbildēt
RRaimonds
Es arī atbalstu Latvijas nacionālistus NA un Vienotības biedrus ... kuri protestē pret tāda godīga cilveka kā Rimšēvics nomelnošanu ... :)
19.februāris, 13:45 Atbildēt
PPriekulis
Šādi migranti no laukiem ( Straume) izrēķinās ar pilsētniekiem.
19.februāris, 13:35 Atbildēt
RRaimonds
Nu bet protams ... nu ko ta tādu izdarīja tas pilsētnieks Rimšēvics? ... nu paņēma drusku naudiņu. .. a kurš ta pilsētnieks neņem? ... jā ... bet redz tam pàķim Straumem tas nepatīk ....:D
19.februāris, 13:50 Atbildēt
RRaimonds
Nu? ... pilnīgi nevainīgs cilvēks ir aizturēts ... :)))
19.februāris, 13:38 Atbildēt
RRaimonds
Nu nesaprotu ... ar ko Rimšēvics ir sliktāks par daudziem citiem mūsu vadoņiem un amatpersonām?
19.februāris, 13:39 Atbildēt
LLatvietis-----
visa valdiba nes atbildibas ,,karog,,-par so apferista,-darijmiem!-rimsevica lieta atversies plasaka ari -arzemes piesprices visas savas realas iazdomas pat fakti tiks likti galda!palasiet ko raksta arzemes ...mati celas stav-s -Visai valdibas SLAKAI -jaatkapjas !VINI nes atbildib par notiekoso LATVIJA-...PLIKIS KARTIGS ...agrak vajadzeja viss pamanit!
19.februāris, 13:40 Atbildēt
ddoma
Krievu bandīti piesmēja kārtējo reizi latviešus.Nu Lembergs meklē nākamo marioneti.
19.februāris, 13:40 Atbildēt
ttev taisnība
Rimševics sen saistīts ar krievu mafiju.
19.februāris, 14:07 Atbildēt
RRaimonds
Man arī tāda informācija pienāca ... ka tas bija personīgi pats Putins ... kurš mūsu Rimšēvicam pilnīgi ar varu to naudiņu rokās esot iespiedis... :)
19.februāris, 14:08 Atbildēt
llielais Pū
ko tik maz- 100 000? tagad jāsēdina katru baņķieri un miljonāru ja šmugulē ar dalīšanos un min. pa 10 000 000 no galvas! tā, kurš tur saraksta galvgalī? bozaini pirmo?
19.februāris, 13:41 Atbildēt
IIlona Kulda
KNAB beidzot ir sācis profesionāli strādāt
19.februāris, 13:43 Atbildēt
IIlmars
100 000 eiro drošības nauda, kura jau esot iemaksāta Valsts kases kontā. Drošības naudu esot iemaksājis viens no labākajiem Rimšēviča draugiem-Ilona Kulda
19.februāris, 13:57 Atbildēt
JJānis
Bet muldēt gan nav beidzis Neticu nevienam KNAB vārdam par aizturēšanas iemeslu
19.februāris, 14:03 Atbildēt
ttaisnība Ivan!
Nedrīkst ticēt! Vienotības mafija nekad nezog.
19.februāris, 16:04 Atbildēt
RRaimonds
Pareizi Jāni ... Nu kaut kāds pilnīgs stulbums ... un tā tas pāķis Straume no KNAB drīz sasēdinās aiz restēm vai visu mūsu eliti ... Un kas tad mums ies gājiena priekšgalā 18.novembrī Latvijas simtgadē?
19.februāris, 14:12 Atbildēt
FFinks
Mūsu drošībdemokrātija aug ar katru dienu. Nodibinās 4 policijas vienības nemieru apspiešanai, tad varēs droši vēlēt par kriminālistiem!
19.februāris, 14:14 Atbildēt
PPrincips
Jānovēl veiksme Rimšēvičam.Ja jau sūri ,grüti tapušie likumi ir tik staipāmi un dažādi interpretèjami vairāk neko neesam.pelnījuši.
19.februāris, 14:36 Atbildēt
RRaimonds
Pilnīgi tev piekrītu... jo nu kurā ... ???? ... mūsu likumā ir rakstīts, ka saeimas deputāti un valsts amatpersonas nedrīkst ņemt kukuļus ... ??? ... nu nav tādu likumu.
19.februāris, 14:43 Atbildēt
RRaimonds
Bet kas nav aizliegts ... tad kāpēc to kaut vai bišķi nedrikst darīt?
19.februāris, 14:47 Atbildēt
FFēlis
Vajadzētu arī painteresēties, no kurienes tam dzaugam tāds piķis, ka var vēsi aizšaut 100 štukas. Alkatīgie maitas. Nevienā augstā amatā nedrīkstētu atrasties cilvēki ar lielām kredītsaistībām. www.pietiek.com/raks..la_bankrota_slieksna,_bet_toreiz_tiesibsargi_informaciju_ignoreja
19.februāris, 14:39 Atbildēt
FFēlis
www.pietiek.com/raks..la_bankrota_slieksna,_bet_toreiz_tiesibsargi_informaciju_ignoreja
19.februāris, 14:39 Atbildēt
FFēlis
Kas te ir, ka nevar pilnu saiti ielikt?
19.februāris, 14:40 Atbildēt
YYox
Kaut katram mums būtu tādi labi draugi, kā Rimševicam.
19.februāris, 15:02 Atbildēt
aalga
alga kaut kur 14 tūkst.,,,,vēl nav diezgan un patika tie ,kas komentēja,ka viņš citus mācīja dzīvot,lūk tā arī ir jādzīvo,,,,,,,,,,,,,,,,lai depresija ir citiem,,,,,,,,,,,,,,nu ,,,,,,tika augsta amatpersona,,,,,,,,,,,,,,,,,nav ko teikt,,,,,,visas pasaules acīs baigais KAUNS,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!! Visos mēslos iejaukta Latvija,kas te notiek???????????visi rauj sev par labu,,,,,,,,,,ka tik man,,,,,,,,,,,,skumji!!!!!!!!!!!!
19.februāris, 15:15 Atbildēt
::)
Kaut kā tam visam farsam ne-ti-cu! Tur kaut kas ir ar baltiem diegiem šūts. Nu kas šim cilvēkam būtu 100 tūkstoši?! - pie viņa visas labturības. Un, pie tam, muļķis gan viņš nav, lai ar tādu "niecīgu" summiņu riskētu. Ir noteikti kas lielāks ko noslēpt, lai ar šo "drāmu" aizmālētu visiem acis.
19.februāris, 15:17 Atbildēt
MMr.Susurs
Stasts par Rimshevica kukuli 100.000 eiro apmera izskatas pec pasakas. Latvijas banka nekadas naudas nav ko nozagt. Nu vienigi paris desmiti maisi ar santimiem. Tur vienigi naudu var prasit, par bankas kapitala uzraudzibu. Bet ja jau LB peksni aizdod 100 miljonus, tad pat shis variants nav iespejams. Nu nestav banka nekadi miljoni. Pat nozagt nav ko. Luk paris nedelas atpakal iztirija privatos seifus. Luk tur gan visu ko vareja atrast . Un cik ta baumu limeni esmu dzirdejis, tad mekleja dokumentaciju. Lai kartigu naudu nozagtu, man nav japasuta kravas auto, lai naudu izvestu no seifiem. Man pilniba pietiks ar ligumu, ka valsts kaut kur Preilos sadomas buvet shoseju paris desmitu miljonu vertiba. Nopirkshu pec tam sev zemes iecereta projekta vieta un pardoshu par fantastiskam naudam...
19.februāris, 15:31 Atbildēt
jjoske
Kaut kā aizdomīgi, ka brīdī, kad jāaizdod nauda AB, Rimševicu novāc no skatuves. Lai nesprēgā.
19.februāris, 15:46 Atbildēt
::(
Rokraksts labi pazīstams: vecā politmafija, kas cieši sadarbojas ar krievijas specdienestiem, grib iedabūt LB amatā kādu no saviem mafijas taustēkļiem. Rimševics bija jāaizvāc. Pļāpu taša Lemešonols tak par to jau rakstīja pirms 2-3 nedēļām!
19.februāris, 15:52 Atbildēt
vv
Domāju,ka valsts ir aizdevusi ABLV naudu nevis Latvijas Banka.
19.februāris, 15:54 Atbildēt
SSerjoga no Purvciema
Ilmār nepadodies!
19.februāris, 16:24 Atbildēt