Komentāri / Mārcis Bendiks: Diemžēl mums ļoti patīk ķengāt savu valsti
 

75 komentāri

ssavādnieks
PATIKA; kartupeļu tēma un nama Jēkaba ielā vērtējums.
FAKTS; ja tiekam definēta kā brīva,demokrātiska,tiesiska valsts,tad kāpēc mums jāuztur svešas valsts pilsoņa infrastruktūra (?),tātad valsts pārvaldē strādā muļķi,angažētas/korumpētas personas,vai nekāda BRĪVA valsts neeksistē.Nevar taču visos dzīves gadījumos piesaukt NATO klātbūtni LV teritorijā.
6.septembris 2017, 19:39 Atbildēt
ttulkojums
infrastruktūra-delna,providus.
6.septembris 2017, 19:42 Atbildēt
UUrciks
Un valsts pārvades darbinieki un deputāti, kuri ir saistīti ar šīm organizācijām.
7.septembris 2017, 9:48 Atbildēt
jjanchuks
NRA pārspējuši pati sevi tik dzēlīgs propagandas raksts ka nav pat iespējams izlasit acis sāk asiņot
6.septembris 2017, 19:54 Atbildēt
nnu
Nākamais līmenis būs ar trīsstāvīgajiem un b.Višinska runu citātiem!
6.septembris 2017, 20:37 Atbildēt
fforcemajeure
lv ir augsti attīstīta industriāla, augstu tehnoloģiju valsts, ar ilgām demokrātiskām tradīcijām, stabilu pašpārvaldi un tālejošiem plāniem. viena no attīstītākajām eiropā un pasaulē. pasaules attīstības centrs. ideju lakmuss. pārticības laikmeta skaļākais tipāžs. te nav korupcijas, jo visiem pietiek tāpat, turklāt, ierēdņi negurstoši rūpējas par cilvēku labklājību. amatos neliek nevienu kretīnu, bet runas par oligarhiem ir skauģu izdomājumi
6.septembris 2017, 20:17 Atbildēt
JJā,
....un tad es pamodos ...Tfu,velns lai parauj tādu dzīvi,ne mēs šķirti,ne brīvi.
7.septembris 2017, 10:09 Atbildēt
UUn kas mums to saka???
nra un Bendiks - tie nu ir tie īstākie Latvijas valsts aizstāvji! Var jau smīdināt, bet nevajag tik dikti.
6.septembris 2017, 20:24 Atbildēt
AAndris
Mārci...! ko nozīmē "ķengāt savu valsti"...? Atklāti sakot, vai Latvijas tauta var lepoties ar savu valsti, kas neatkarību atguva jau pirms 25. gadiem? Es kā latvietis varu par sevi teikt, ka noteikti NĒ!
Agrāk, padomju laikā, mēs varējam teikt, ka vainīgi ir komunisti, bet ko varam teikt pašlaik? Kas ir vainīgs mūsu tautas nabadzībā?
Es pateikšu priekšā, mēs paši esam vainīgi! Un zini kāpēc? Tāpēc ka visi mēs esam "virtuves" patrioti !
Kāpēc pie varas pēdējos 20 gadus ir vieni un tie paši vadoņi-neveiksminieki?
Kapēc TAUTA pacieš šos vienos vārtos spēlējošās komandas? Vai viņi ir kaut ko paveikuši valsts izaugsmē? NE KO, NE KO un vēlreiz NE KO!
Vienīgais ko viņi ir izdarījuši, tas ir uzlabojuši ievērojami savu kapitālu un palīdzējuši Latvijai atvērt durvis NATO un ES. Un arī to praktiski izdarīja Rietumi paši.
Katrs domājošs cilvēks saprot, ka valsts izaugsmi vajag pareizi stimulēt.
Tas nozīmē, ka ir jāpieņem izaugsmes plāns vismaz uz 10-20 gadiem un tas ir jāsasniedz, jārealizē dzīvē!
Valsts izaugsmi var veidot tikai izglītoti un talantīgi cilvēki, kas nebaidās uzņemties atbildību, kas var radīt darba vietas, lai ražotu produkciju ar lielu pievienoto vērtību.
Tas nozīmē, ka valstij vajadzētu tērēt līdzekļus pirmkārt jaunatnes izglītošanai, zinātnei, medicīnai un uzņēmējdarbībai!
Tas ir galvenais noteikums, lai valsts tagadnē un nākotnē saņemtu no šiem virzieniem atdevi, kas būs izmērama nodokļos, ko dos bizness, zinātne, medicīna un jaunie latvijas talanti.
Un protams, tas viss, bez mazajiem un lielajiem Latvijas "oligarhiem", kuru mājas vieta ir jābūt cietums ar mantas konfikāciju valsts labā.
Tā es redzu Latvijas attīstības ceļu un nekādi savādāk!
6.septembris 2017, 20:34 Atbildēt
::)
Parakstos zem katra Jūsu vārda, Andri!!!
7.septembris 2017, 18:21 Atbildēt
NNedaudz precizēsim !
Es nebiju tas ievēlētājs !
Cimdars IECIMDAROJA !
Kurš viņu rausta - tas atsevišķs temats !
9.septembris 2017, 6:17 Atbildēt
ttie, ko ķengā, tā nav mūsu valsts
mūsu valstij nav tāda literārā valoda un arī godīgo vēl pietiek. 'Rīdzeni' caureja parāvusi
6.septembris 2017, 20:44 Atbildēt
vvaldis i
Es tiem kritiski noskaņotajiem komentētājiem teikšu tā: "Gluži kā suns mēdz kost rokā, kas to baro, arī komentētājam pavisam cilvēciska refleksīvā reakcija ir mēģināt nokost to, kurš, figurāli sakot, "redz viņam cauri". Bet tas ir stulbākais no strupceļa paveidiem!
6.septembris 2017, 21:14 Atbildēt
jjanis
mani arī pārsteidz lielais negatīvo komentu skaits. Latviešiem pašiem sava valsts, brīvība, var izvēlēties , kur diet un dziedāt - Latvijā vai Īrija, bet šiem vienalga slikts ir viss?
7.septembris 2017, 10:46 Atbildēt
AAndris
Izlasot Tavu teikto, rodas 100% iespaids, ka Tu esi viens no tiem Tautas "barotājiem" ? Suns, kož rokā...saimniekam, kas baro... Vai Tu uzskati, ka latvijas Tauta ir suņi, kuriem ir jabūt apmierinātiem ar kaulu, ko pamet no augšas. Sak uz miljonu noshēmotās summas var arī kādu tūkstoti atmest tiem arī... nu tai Tautai...?
Padomā vispirms, pirms kaut ko raksti!
7.septembris 2017, 17:49 Atbildēt
MMūķīzeris
Nu, ja nav Konstitūcijas, par republiku to nenosaukt. Satversme nav konstitūcija, bet ir diktatoru ierocis pret tautu.
6.septembris 2017, 22:23 Atbildēt
JJā,bēdīgi pavisam!
Tāpēc,Bendik,jau mums nav vairāk,pat neviena humora un satīras žurnāla!
7.septembris 2017, 0:48 Atbildēt
EESMAIJA
Ja liela mēroga valsts izzagšanu nesaskatīs visā esošajā politiskajā sistēmā, bet bļaustīsies , prasot tikai trīs cilvēku iznīcināšanu bez tiesas un pierādījumiem, lai problēma būtu atrisināta un pārējam miljonam dzīve taisītu izrāvienu...tad tas būs ne tikai sevis ķengāšana, bet pilnīgs absurds un tumsonība. Bet Latvija tiktu iegrūsta pasaules acīs apsmieklā. Pašreiz lielākais drauds Latvijai IR Sorosa noaustais tīkls, jo viņa mērķis pārņemt valdīšanu, sāk piepildīties. To veicina nožēlojama vājprātīga tumsonība, kas , diemžēl, piemīt lielai daļai ( ceru, ka ne lielākai) Latvijas iedzīvotāju
7.septembris 2017, 11:06 Atbildēt
::):):)
Cienītā, bet kas gan iedibināja šīs valsts izzagšanas tradīcijas, ja ne šie 3A, sākot jau ar īsāko :):):)?
7.septembris 2017, 18:19 Atbildēt
EESMAIJA
Par to varētu gari un plaši diskutēt, bet ar saprātīgu cilvēku. Pēc Jūsu jautājuma spriežot, Jums ar to lietu ir pašvaki, tādēļ netērēšu laiku. Domājiet vien tālāk, ka atliktu vien šos trīs cilvēkus nolinčot un pāri Latvijai uzausīs jauna saule, jo atlikuši divi miljoni tiks atpestīti no nelaimes un dzīve lēkšus ies uz augšu! Aizbēgušie atgriezīsies, skolas un slimnīcas tiks atvērtas no jauna, no pensijas iznāks arī paēst korupcija un nabadzība pazudīs līdz ar trīs A iznīdēšanu.
9.septembris 2017, 21:11 Atbildēt
PPilnīgi piekrītu
Tā saucamā valsts nozagšana ir iestrādāta esošajā politiskajā sistēmā un dažādi grupējumi cīnās "par vietu zem saules".
Tāpat lielās transnacionālās kompānijas iet pāri valstu robežām paceltu galvu un nez kādēļ visi to slavē.
Simtiem tūkstošu darbspējīgo aizbraukuši pelnīt maizi uz citām zemēm un daži nez kāpēc to visu sauc par veiksmes stāstu.
Varbūt valsts nozagšana ir kaut kas daudz daudz lielāks nekā AAA aktivitātes?
Varbūt tiešām sorosiešu aktivitātes vērstas ne jau tautai labvēlīgā virzienā?
Varbūt kādam patiešām pietiks prāta uz visu paskatīties plašāk?!!!
9.septembris 2017, 9:01 Atbildēt
zzardela
..vai ir iemesli to nedarīt (ķengāt valsti)?????
7.septembris 2017, 13:24 Atbildēt
::):)
Valsti neķengājam, mēs to mīlam! Valsts varas sistēmu un tās pārstāvjus, kādu to palīdzēja izveidot arī Bendiks, kalpojot lielākajiem neliešiem, to gan ķengājam - un pelnīti :)
7.septembris 2017, 18:17 Atbildēt
GG
Varbūt cilvēki nav tomēr pratuši parādīt, ka starp valsti un tiem kas to pārvalda .Pārāk daudz negatīva tiek publiskots par tiem cilvēkiem, kuri ir valsts pār valdē, domājams, ka daļa to ir pelnījuši, jo netaisnības ir pārāk daudz, kaut vai nesakārtoto cenu un nodokļu ziņā.Tie kam jārūpējas par iedzīvotāju labklājību,ne vienmēr godprātīgi to dara.
7.septembris 2017, 13:41 Atbildēt
IInta
"Nevainiigie oligarhi" un "2 eiro dienaa" - valstii, kuraa apkure
jaadrabina gandriiz vai 9 meneshus gadaa....
Peerles.
:)))
:(
7.septembris 2017, 14:52 Atbildēt
::)
Ko tad mēs īsti ķengājam-valsti vai tomēr uzresnējušos siles rukšus,kuri vada šo valsti vispār velns zin uz kurieni?! LOL
7.septembris 2017, 19:18 Atbildēt
nnevada jau,
bet ZOG, ZOG, ZOG...
9.septembris 2017, 6:09 Atbildēt
hharalds
nu ļoti jums patīk ķengāt savu valsti! valsts gan uzorasās! bet nu kas valsts - es pārliecībā, ka valsts = zeme / teritōrija + dabas bagātības + cilvēki + Valdība + iekārta / likumdošana, kuru Valdība ieviesusi. OK, likumdošana varbūt vairāk kā valstij piederīga. un pa lielam takš lamā Valdību un likumdošanu, ja nu iemītniekus, tad par to, ka āmuri būdami, kre†īnisku valdību ievēlējuāi (cik ilgi mēs piesēdīsimies uz virtuves un lamāsim valdību © Stanislavs Bukainis).
viens gan - ne "Viņš šo savu sapratni prezentēja ar poli†ologu Ivetas Kažokas un Valta Kalniņa sacerējumu, kur viņi no sava «skatu punkta» izklāsta, kā šī «valsts nozagšana» ir jāsaprot.", bet "Viņš šo savu sapratni prezentēja ar poli†ologu Ivetas Kažokas un Valta Kalniņa sacerējumu, kurĀ viņi no sava «skatu punkta» izklāsta, kā šī «valsts nozagšana» ir jāsaprot." - Ivetas Kažokas un Valta Kalniņa sacerējums nav vieta!
juris†i - šmuris†i "bastardi" [pagaidām] nepelna naudu, vācot tukšās pudeles. nerentējās. man tā zaļā sirds, kad nākšu pie varas, rentēsies!
es nevaru piekrist arī uzstādījumam (ir tāds?), ka ir viens atsevišķs labums. :( kad nākšu pie varas, vēlēšanas likums atļaus balsot ne tikai PAR mazāko ļaunumu, bet
pa manam par†iju apvienība "Vieno†ība" dabūs MaXXXimums 3.8 % balsu. "Ļaunajam laikam" un "Tau†as Pos†a par†ijai" elek†orā†a pārklāšanās - Y, man parasti 1/125 s jāatcerās, KURU par†iju apvienība "Vieno†ība" - ka buržuļu savienības un Ļaunā laika, ne Tautas Pos†a par†ijas, nu, tie sociālдерьмоkrā†i jau laikam "чтобы создать илюзию о сове†ской дерьмокра†ий" nu, ka par†ija tipa "для всех времён и всех народов". :D
vairākums Āfrikas iedzīvotāju iztiek ar diviem N€iro dienā - laimīgie! vai ne Meistara paša izteika, ka pizdjisjatņiks baksos var Āfrikas ciltij būt gada budžets? bet Āfrikā lētāka apkure un ietaupās uz sitajiem ziemas apģērbieem!
7.septembris 2017, 20:34 Atbildēt
kkin-dza-dza - Naudas aptruuka ? Va veel kads funktiers ?
...Butu labak belashus tirgojis .
Kaa savulaik .
Hohma vismaz bija.
Valsts nesoros'balsts atradies .
"sakot nesorosiigaas Vairas VīķesFreibergas vārdiem - ikkatrs viens."
VIENIGOS VAINIGOS ATRADIS - buutu BEZVAINIIGOS NOSAUCIS, izgudrais !
7.septembris 2017, 21:37 Atbildēt
1111
kas tas par kr@pli??? no kuras d...s caurrum.izliida??? smilts jau birrst. bet veel atlaujaas d.
8.septembris 2017, 0:38 Atbildēt
FFSB
No daiļrunības var redzēt, ka tu esi "krieviski domājošs".
8.septembris 2017, 2:55 Atbildēt
hhallo, kungs
a kas viedokli vairs sheit ari nevarees izteikt?
8.septembris 2017, 0:41 Atbildēt
ĀĀboltiņa varas kāra?
Nē, kas to būtu domājis !!
8.septembris 2017, 2:54 Atbildēt
vviskārākā no visām !
vai aizmirsi, ar kādu fokusu šī tika Saeimā ?
Jeb pats(-i) esi no iesaistītajiem ?
9.septembris 2017, 6:05 Atbildēt
mmužiks
Tie, kas ķengā valsti nav ņemami nopietni. Pie kā vainīga zeme/atrašanās vieta. Toties mūsu politiķi un likumdevēji, kā arī valsts un pašvaldību baltās apkaklītes ir pelnījušas ne jau tikai ķengāšanos, bet gan to, ka viņus iebāž darvas mucā, tad izvārta spalvās un palaiž, lai skrien. Viņi ir tie, kuri sabojā katru prieku maksāt nodokļus. Alkatīgs vilku bars.
8.septembris 2017, 14:52 Atbildēt
//
iesaku pragmatiski un civilizēti - ministrs nodarīja skādi ar lēmumiem - lai atmaksā valstij. Piemēram, pakaļā lepnums aizliedza Jauno Vilni, kurš Latvijas nodokļos ienesa 10 miljonus eiro - lai maksā katru gadau, ja n nu tad darvas mucā var
9.septembris 2017, 10:56 Atbildēt