Komentāri / Vērtēs, vai citādas izcelsmes cilvēku diskriminācija Latvijā ir problēma
 

11 komentāri

GGerasims
Mākslīgas apaugļošanas rezultātā?
20.augusts 2017, 21:58 Atbildēt
ļļuļa kebabs
bēglīšiem no eritrejas, kurā jau 20 gadu kara nav??? jā, tādus es arī diskriminētu un tādi ir jādiskriminē, jo viņi nav bēgļi, bet ekonomiskie migranti, kas grib parazitēt uz eiropas labumiem!!!!
20.augusts 2017, 22:05 Atbildēt
SSkolnieciņš
Eiropa viņus radija. Nav ko melno zeltu bija tirgot. Paši vainīgi. LOL.
21.augusts 2017, 6:52 Atbildēt
nnu
agrāk nejutu, tagad, sakarā ar to putru cilvēki pievērš uzmanību, ja uzrunā, tad krieviski, tas arī viss
20.augusts 2017, 22:13 Atbildēt
SSirsnīgi
novēlu šī pasākuma savtīgajiem meļiem-organizatoriem, sponsoriem un pārējiem mums svešas kultūras, dzīvesveida un ticības noziedznieku-robežpārkāpēju nelegālo imigrantu vilcējiem iekšā Latvijā pārcelties uz dzīvi pie savām tik mīļajām "būtnēm"!
20.augusts 2017, 22:27 Atbildēt
CCorbie
Latvijaa netikai pret sveshajiem diskriminacija un rasisms, pat savejie, kas aizbraukushi no Latvijas palicejiem ir taadi un shitaadi... kaa tik kaads samakslots raksts par aizbrauceejiem no neprofesionaliem zhurnalistiem, kas speciali meklee tos latvieshus arzemees kuri ir tie problemaatiskaakie nevis normali dzivojoshie, taa apakshaa komentaari no nozombeetiem latvieshiem - aizbrauceji pie visa vainiigi, seenjotaaji, ogu lasitaaji, fermeri, marionetes, kalpi un kas tik tur veel ne... man tas viss atgadina Krievijas propagandu un veselu baru nozombeetu aurojosho puuli...
veel biezhi lasu ka kaads tur taisas parazaziteet uz Eiropas labumiem, bet ja cilveeks straadaa, kaada starpiiba vai tas ekonomiskais beglis vai kas tur veel... godiigi nopelniita nauda nav paraziteshana... bet ja runaajam par Eiropas politiku beglju apdaavinashanaa ar visadiem labumiem, tur begljus nevar vainot, tur Eiropas politiki visu deelii laizh... Es personiski uzskatu ka cilvekam pieder visa pasaule nevis zemes plekiitis kur maksliigi saziimeetas valsts robezhas... kur cilveks veelas tur dziivo un nevienam nav tiesibu kaadam kko parmest vai izraadiit savu neapmierinaatiibu... bet runajot par parazitiem, luudzu, kaa ieprieksh mineeju, blaustaties uz valdiibu nevis uz tiem kas to visu izmanto.
21.augusts 2017, 2:29 Atbildēt
CCorbie
latvieshi kas pamet Latviju principaa ari ir ekonomiskie beegli, bet redz... nekaadu problemu aizbraukt uz sveshu valsti un iekartoties, taapeec man gruuti saprast kaapec ES valdiibaa nav neviena ar pietiekami veselu sapraatu, lai shiis lietas pieliidzinaatu un attieciigi arii riikotos... beeglji nu nekaadi nav probleema ja var taapat ka visi normali cilveki atrast darbu un sakartot savu dziivi arpus savas valsts robezhaam.
21.augusts 2017, 2:32 Atbildēt
SSkolnieciņš
Pie mums diskriminē nabagus!
21.augusts 2017, 6:48 Atbildēt
RRaimonds
Kā saka ... grozi irsu kā gribi ... bet tā nu ir saveidojies... un tāda ir realitāte, ka 98% latviešu šobrīd ir antisemīti ... vai tās tagad ir postpadomju sekas vai bailes pazaudēt savu identitāti ... un reizē eksistences pamatus ... ?
21.augusts 2017, 7:20 Atbildēt
VVietējais
Sāksim ar to, ka tam Kaņepem nav nekāds Kultūras centrs, bet gan margināļu klubelis. Zināmā mērā diskriminācija objektīvu iemeslu dēļ patiešām pastāv. Jebkuram, kurš te nonācis (neatkarīgi no iemesliem) ir jāpieņem pie mums esošā kārtība. Jā, tā nav ideāla, pat vairāk - reizēm pat pretīga, bet tāda tā šeit ir. Ja kāds te ierodas, viņš bez ierunām pieņem esošo kārtību un tad, ja ir prāts un spējas - iesaistās DARBĀ tās uzlabošanai (ja viņu uz to aicina). Citu variantu nav un nevar būt! Ja tā tas būs, tad arī nebūs nekādas diskriminācijas.
21.augusts 2017, 21:25 Atbildēt
LLatviete
Latvijai ir pamatiedzivotajs latvietis un tas ir vissvarigak
21.augusts 2017, 22:14 Atbildēt