Komentāri / Zbigņevs Stankevičs: Cilvēku izbraukšana ir grēku sekas
 

7 komentāri

SSkolnieciņš
Zbigņev Stankevič, beidz te suģestēt, tēlot un melot tautai acīs! Izraēla ar Tavu abramisko reliģiju ir citā Zemes pusē. Pie mums Latvijā ir ateisms!!! Kāpēc kristietība ar skaļu burķšēšanu no dibena noliedz maģiju? Zbigņeva Stankevič, kristietība takš ir nekromantijas kults. Tikai jūs nekromantijā izmantojat glorificētus miruroš, kuru eksistence nav pierādīta.
16.augusts 2017, 6:38 Atbildēt
SSkolnieciņš
"Uzvara ir iznīcinājusi nāvi. Nāve, kur ir tava uzvara? Nāve, kur ir tavs dzelonis?" Zbigņev, Tev ir antipātijas pret nāvi? Dabā nāve ir barības ķēdes daļa un starpposms. "Nāves dzelonis ir grēks - tas neļauj dievišķajai pasaulei manifestēties mūsos." Beidz cilvēkos sēt kompleksus un vainas sajūtu! Grēka nav! Tas ir izdomājums! Grēks ir cilvēka pazemošanas un noniecināšanas paņēmiens. Dabā valda izdzīvošanas likumi, cilvēks ir cēlies no dabas. Viņam ir jāmāk izdzīvot starp citām sugām!
16.augusts 2017, 6:44 Atbildēt
SSkolnieciņš
"Es atsūtīšu jums iepriecinātāju, tad Viņš pārliecinās pasauli par grēku, taisnību un tiesu" kāda na+uj tiesa? Tad Jahvem galvā ir bišķu sakāpis. Viņa ego ir tik liels, ka grib aiz savām kompetencēm iet. Tārāk cilvēcīgi ir tie kriestietības galvenie, viņi pēc domāšanas takš cilvēka līmenī. Iebaidīt, piedraudēt, apsolīt idilli un pasaku. Kāpēc Tu nestrādā Maximā un nenes naudu savam sapnim-kristietībai? Kāpēc pieņem ziedojumus? Man kā trūcīgajam neko neziedoja. Pat pašvaldība sākumā neko negribēja, jo teica: "Laukos visi tādi.". A, jums parsuģestiju dod naudu? Par ko? Par demagoģiju? #ateisms
16.augusts 2017, 6:50 Atbildēt
pprieks!
skolnieciņ Tu šo to zini un, galvenais, domā!
16.augusts 2017, 8:28 Atbildēt
DDIEVTURIS
Visos laikos un visaam valdiibaam klanaas taa saucamie kristieshi. ne vaarda par to, ka bijushie komunjakas, valsts izzadzeeji pie varas, juku laikos meesli uzpeld virspusee.
16.augusts 2017, 8:54 Atbildēt
ppriecājos ka
zbigņevs atzīst arī latviešu dievību māru ,tas ir solis pareizā virzienā.
16.augusts 2017, 9:14 Atbildēt
SSkolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
Dogma neko labu nedod.Kristietība takš arī vardarbīgi ienāca. Tagad to dara "jaukie" džihādisti. Viņus pagaidām vajā vietējās Eiropas valstu varasiestādes, kamēr džihādisti nav islamizējuši Eiropu, tikmēr viņus vajā kā teroristus. Tā musulmaņi pamazām grib savu islāmu uzpiest citiem. Ja vel Jahvem ir sakāpis galvā, tad Alaham ir jau sen širmis aizvēries. Tas pavisam grib personību nosprostot vairs nejau rāmjos, bet būrī. Tjipa ne 2D, bet jau 3D cietums. Ja raugās no egregoru teorijas viedokļa. Tad šie čaļi aktīvi tagad uzdzīvo. Un viņi jau dzīvo savu dzīvi neatkarīgi no cilvēces. Kā saka, ābramisko reliģiju čaļi šeit ir uzkundzējušies. Bet vainas apziņu iespiest taitai nav labi, kā arī attīstīt sabiedrībā mazvērtības kompleksus. Ja jau kristieši būtu labiņie, nabadzības šeit nebūtu. Tad sanāk, ka nabagi un pabiras Jahvem interesē liktens līmenī. Nežēlīgs čalis. Iebiedēt cilvēkus ir slikti. Un vēlāk atņemt viņu brīvo gribu un godu. Pasauli ir jāuzlabo savādāk. Mani uztrauc šis nevienlīdzības bezdibenis. Liekas itkā šeit būtu stingras sociālās šķiras. No lejas pacelties virs vidējā līmeņa ir teju neiespējami. Mani kā ex.trūcīgo personu tas biedē. Bet tapat esmu mazturīgs. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
17.augusts 2017, 11:17 Atbildēt