Komentāri / Nepatriotiska kampaņa bēgļu atbalstam
 

72 komentāri

VVēl viens
velkamistu idiotus taču stutē pat ferkelenes un junkureļi, nerunājot par vietējiem kangariem! Ka tad nu mūsu zilbiksim nepagrābt kādu eiriķīti kādas kampaņas ietvaros?!
16.augusts 2016, 19:10 Atbildēt
TTā ir
Pirmajā brīdī liekas - kretīns kas kretīns(Kulakova"kretīni danco".Pietiek.com ir redzama viņa attieksme pret nacionālās valsts simbolu,publiskojot uz valsts karoga pašuzzīmēto dzimumlocekli.
Patiesībā,Melnbiksis ir nelaimīgs cilvēks,cik noprotams,sirgstoš ar seksuālo šizofrēniju(dezorientēta dzimumorientācija),kura sekas atstāj arī uz viņa vispārējo mentālo līmeni.
Bet tāds ir jaunais pasaules cilvēks,kuru veido pēc pasaules valdības projekta mūsu pašu izglītības,sociālo,kultūras ministrijas,piesaistot Sorosa fondus,neeksistējošo Ziemeļu padomi,nevalstiskās organizācijas(kā "Marta" utml),kā arī masu mēdiji,ar TV priekšgalā.
Īsāk sakot - jaunais "made in Latvia".Viens tāds auglis jau atpūšas Holandes cietumā uz 18 gadiem par 67(84?) zīdaiņu un bērnu izvarošanu.To visu veicina pilsoņu vienaldzība un traģiski zemais garīguma līmenis.
17.augusts 2016, 14:26 Atbildēt
LLauķis
Cik pērkamai dvēselei jābūt, lai šāda veida kampaņā piedalītos. Teikšu tā, šādi cilvēki ir vēl sliktāki un zemiskāki par tiem slepkavām, izvarotājiem un piegānītājiem, kas tagad slampā pa ES un LR vai arī vēl ir ceļā pie mums.
Grūti iedomāties situāciju, bet tīri teorētiski, ja man būtu jābēg prom no dzimtenes, vai es valstī, kura mani uzņem visu piegānītu, izvarotu, slepkavotu pa ceļam savējos un pēc tam pārējos, nu ne taču. Lūk atbilde šai nodevēju kampaņai, bet, kā jau teicu, viņi ir vēl sliktāki par tiem, kurus aizstāv.
17.augusts 2016, 15:53 Atbildēt
TToties
zilzeķim zilbiksim ir tik patīkami sabāzt kabatās eirikus par savu kangara-velkamista darbiņu! Viņam tauta un valsts ir sveši jēdzieni, apsmejama un nievājama, ka tik nauda ķešā skan!
17.augusts 2016, 17:48 Atbildēt
GGarlaicīgi
Ar nepacietību gaidu brīdi, kad pat visaprobežotākie cilvēciņi vairs neticēs cionistu pidarmasonu un viņu pakalpiņu meliem. Tas brīdis vairs nav tālu.
18.augusts 2016, 9:15 Atbildēt
WWelcomistus jāsoda par dzimtenes nodevibu
Paķeruma meklētajus ārā no ES!!!!
Tadus valsts nodevejus velkomistu Diegabikšus (Didžus Melbikšus) ir jasoda par dzimtenes nodevību. Savukart Ārlietu ministrijā stradā pilnīgi mikstie gļevuļi, ja neaizliedz šo ikvienu Latvieti pazemojošo melu propogandu kas pielidzina mūs gļevuļiem kam vienaldziga sava valsts un teroristiem izvarotajiem ko meligi par "bēgļiem" nosauc.
18.augusts 2016, 11:53 Atbildēt
((*****)
Jocīgi tie latvieši - vienu par nesmuku izrunāšanos gatavi sist krustā, bet citus,kuri privātbankas glābšanai krustā sitējus reāli apzaga, gatavi ar ieročiem rokās aizstāvēt
18.augusts 2016, 17:27 Atbildēt
sskolnieks
Nav vēlmes lasīt šo rakstu, vien komentārus! Nesaprotu, kā cilvēks ilgstoši, pāraktīvi var nodarboties ar tukšu salmu kulšanu, pārliecināti runāt par jautājumiem, kurus pilnībā nejēdz, un, no tā vēl gūt naudas līdzekļus savu pamatvajadzību nodrošināšanai. Murgs!!! Didzi, saņemies un pelni naudu godīgā ceļā, proti, strādā, piemēram, par sētnieku, traktoristu un krāsotāju.
18.augusts 2016, 23:03 Atbildēt
PPatiesība
Nedrīkst salīdzināt latviešu un sīriešu bēgļus - latviešu bēgļi (vairumā sievietes un bērni) bēga no boļševiku mežoņiem, kurus nespēja apturēt divas vācu armijas, taču sīriešiem ir jāizcīna pilsoņu karš par savu valsti, nevis jābēg. Turklāt sīriešu bēgļi laupa, izvaro un pastrādā citus noziegumus, teikt "Mēs darītu tāpat" nav pareizi, jo diez vai īstajiem bēgļiem pietiktu dūšas to darīt.
19.augusts 2016, 23:03 Atbildēt
sskolnieks
Didzi, strādājot šajos trīs amatos Zviedrijas minimalo algu nesaņemsi, bet dzīvosi!!! Labi dzīvosi!!!
18.augusts 2016, 23:08 Atbildēt
vvilis no Zviedrijas.
Es nelasu publikācijas un neskatos LTv1, TV24, jo tās ir pilnas ar zilbikšainiem, kuriem ir tikai viens uzdevums degradēt un graut tautas morāl-ētiskās vērtības, vairāk atražot orgijām jaunus zilbikšainos. Zviedrijā Malmē ļoti veiksmīgi seskuāli-perversi reālizē uz siriešu bēgļu bērniem, meitenēm un zēniem. Beidzot ir spiesta par to uztraukties arī prese, jo apjomi ir iespaidīgi. Tā ir problēma, par ko būtu jāuztraucas. Ko pārstāv Didzis Latvijā mēs jau sen zinām.
19.augusts 2016, 8:51 Atbildēt