Komentāri / Nepatriotiska kampaņa bēgļu atbalstam
 

72 komentāri

kkauns
PROPAGANDA SĀK IEDARBOTIES IEŽĒLINĀŠANU, UN TO DARA PAŠI LATVJU BĀLELIŅI... PĀRDODOT MŪSU TAUTU UN PIELĪDZINĀT ZEMEI. MĀTES KO ESAT IZAUDZINājuši nodevējus
12.augusts 2016, 17:57 Atbildēt
ww
Visu so beglus ,migrantus vajag apbrunot un sutit atpakal lai cinas par sau zemi . Tas Eiropai bus izdevigak un letak . Pec tam aizbrauks sievietes un berni .
12.augusts 2016, 18:47 Atbildēt
MMuļķa Latvietis
Lieliska lieta šitās nevalstiskās organizācjas. Onkuļi Tev nodibina organizāciju, iedod naudu un apmāca kā savā valstī demoralizēt tautu. Gājieni pa galveno ielu ar plikiem dibeniem, bēgļu uzņemšana, savas valsts pamešana, perversiju pieņemšana par normu utt. Tie paši onkuļi arābu valstīs radija nekārtības un organizēja šo pašu bēgļu pārcelšanu uz Eiropu. Ak, latvieti, kāds tu esi muļķis.
12.augusts 2016, 19:53 Atbildēt
hhmm
Interesanti, kas tad, pēc autora domām, tam sīrietim bija jādara- jāpiesakās Asada, kuru viņš iespējam ienīst, armijā, jākaro kopā ar islama valsts teroristiem vai jākaro kāda opozīcijas grupējuma rindās, kurš pēc valsts likumiem ir tāda pat teroristu banda?
12.augusts 2016, 21:10 Atbildēt
tto hmm
jācīnās par savas tautas valsti, nevis jābēg!
13.augusts 2016, 0:44 Atbildēt
kkaut kaa taa
Bet vai tas viirietis Siirijaa no marsa nokrita? Gimeni pie taa pasha Asada veidojis..luuk beerninju radiijis..bet tad jau arii ir jaaaizstaav sevi un savu gimeni..vinjs taa diivaini feini izteicaas ..pasaule aizstaavees..bet kas tad taa pasaule buus..tie buus arii muusu karaviiri..un tad jaasaka kaada velna peec muuseejie ies liks galvas par shiem? Ja shie pashi seedees mieriigi sheit..Viiriesiem ir jaaciinaas par savu valsti, par taas briiviibu un labklaajiibu..beeglji vareetu buut sievietes , beerni un sirmgalvji...bet ne jau teevinji speeka gados..un shii reklaamas kampanja kopumaa ir degradeejosa..miikstos vai te reklamee? vecim kaa gruutiibas, taa muuk tik prom..taa vietaa, lai vairotu patriotismu sheit iet taada kaa muusu nomelnosanas kampanja..es dariitu taapat..ne vella..maneejie tureejaas kaa vareeja sheit, tad ,kadf muka pirmie muusu tautieshi..un arii tagad neviens no muusu gimenes neskraida pa pasauli labumus mekleejot..bet esam uzticiigi savai valstij..un nedod Dievs , maaciit taa beernus, lai vinji pie pirmajaam gruutiibaam pamestu savu zemi..tie pasaules staigulji jau nekur taa iisti ieredzeeti netiek..parunaajiet valstiis ar vieteejiem cilveekiem..runa jau nav ,par piemeeram, kaadaam paaris gimeneem..runa ir par milziigo , diezgan biistamo masu..puuli, kas ienaak breecot par savaam tiesiibaam un tikai pieprasa un pieprasa...
13.augusts 2016, 9:03 Atbildēt
oomīte
Kur skatās Drošības policija? Kā vispār Latvijā iespējama šāda kampaņa? Atklāts aicinājums uz valsts nodevību - vai tad nav neviena panta par šādu darbību? Cik tālu esam nodzīvojušies?
12.augusts 2016, 21:51 Atbildēt
!!
Rietumniekiem rinkevoca lepošanäs vietä! Vislieläko nodevïbi organozëja vvf - veicinot jsiniešu ekonomisko izsütïša
Gan slavinot aizbraucëjus, gan cukrrüpnïcu iznïconät atlaujot,..., bet nozombëtie un kangari šo slsvinä
13.augusts 2016, 18:40 Atbildēt
õõpītis
Tieši tā! Un nez kādēļ mums vēl nav ne lauka žandarmērijas, ne ZAGRADOTRJADU!?
14.augusts 2016, 9:41 Atbildēt
????
NEAIZSŪTĪJA
UZ
LAUKIEM
PA
VASARU ???
15.augusts 2016, 0:47 Atbildēt
PPastulbais
Parasti jau bēg uz tuvākām valstīm,nevis kuļas kā šajā gadījumā uz eiropu.Nedomāju,ka Latvijas ļaudis kara gadījumā dotos uz Āfriku vai Sīriju utt.
13.augusts 2016, 11:46 Atbildēt
vvispār jau
Latvieši nonāca gan līdz Āfrikai, gan Amerikai un pat Austrālijai.
13.augusts 2016, 12:42 Atbildēt
ĢĢeogrāfs
Vispār jau tuvējās valstis arī bija okupētas...
13.augusts 2016, 19:33 Atbildēt
hhm
Tads tu patiešām arī esi!!!!!!
14.augusts 2016, 17:39 Atbildēt
ĀĀrprāts
Cilvēciņš kuram pilnas bikses ar meliem, bet galvā rosols musina un tracina tautu. Nevēlos spēlēt "krievu ruleti" ar bēgļiem, nevēlos to piedāvāt ne saviem bērniem, ne radiem, ne draugiem, ne kaimiņiem.
13.augusts 2016, 12:09 Atbildēt
bbdfs
Kampaņas mērķis ir novērst uzmanību no apstākļa, ka bēģliem ir nesalīdzināmi lielāks valsts atbalsts kā pašu pilsoņiem. Pašu pilsoņiem tiek radīti tādi apstākļi, kas piespiež tos aizbraukt un pašiem kļūt par bēgļiem. To vietā ieaicina bēgļus, kam izdzīvošanas iespējas tiek dotas pa velti. Vietējiem šīs izdzīvošanas iespējas dažkārt nesanāk un tie tiek izspiesti prom no valsts.
13.augusts 2016, 12:21 Atbildēt
MMiks
Iežēlošana. lai mums aizmiglotu acis. Nu nejauc musulmaņu teroristus/parazītus ar latviešu strādīgajiem labsirdīgajiem iedzīvotājiem. Redz kas par maitas gabaliem tie eiro mēsli-visus maļ vienā katlā, visi viņiem vienādi, melliem jābūt savā nigrolandē, bet baltajiem savā eiropā. Un kur tu esi redzējis ka kāds mellais strādātu un mācītos-viņu devīze ir izvilkt dzīvību, nestrādāt, un celt nekārtības citu iekārtotajās zemēs.
13.augusts 2016, 19:34 Atbildēt
CCienījamie lasītāji un komentētāji
izlasāt rakstu Pietiek com. par šo melbiksi, tur ar visām fotogrāfijām parādīta viņa attieksme pret Latviju
13.augusts 2016, 19:58 Atbildēt
!!
Šo gan obligāti apskatiet ! Tur atklājas šī migrācijas veicinātāja patiesā daba !
14.augusts 2016, 16:15 Atbildēt
BBITE
MUMS NESASKAN MENTALITĀTES!ATVERIET ACIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13.augusts 2016, 20:16 Atbildēt
FFredis
Kur radies tāds nelietis kā Melbiksis, kas atklāti strādā pret Latviju? Kas viņam maksā? ISIS?
13.augusts 2016, 23:10 Atbildēt
DDina
Soross. Svīst lai mēs atveram savu sabiedrību un kājas jau gadiem. Caur visādiem didžiem Bikšiem, Kažokām un pārējiem pirktajiem propagandistiem.
14.augusts 2016, 2:49 Atbildēt
AANO Bēgļu aģentūra
Malacis Melnbiksis! Ņexuj sargāt Aivara īpašumus - lai Augusts sargā!
14.augusts 2016, 9:36 Atbildēt
VVizma
Kā interesēs darbojas šie melu bikši?
14.augusts 2016, 12:26 Atbildēt
ees
Kas maksā,tas pasūta mūziku.Jo biezāks žūksnis,jo biezāki meli.
15.augusts 2016, 10:21 Atbildēt
PPirms pamācīt citus
Lai paši uzņem savās mājās vismaz pa vienai bēgļu ģimenei!
14.augusts 2016, 12:32 Atbildēt
PPALDIES-SPASIBO-TAK-DZENKUJE-DANKE-BEDANKT-THANKS-MERCI-GRACIAS-SHUKRAN
Nekādus jūsu saimnieku aģitatorus,propagandistus un poļitrukus mums šeit nevajag!!!!
14.augusts 2016, 13:10 Atbildēt
AAtis
Vienmēr atradīsies ļaudis, kuri pievienosies kādas ideoloģijas sludinātāju - propagandistu korim. Un nav nekādas atšķirības, kāda ideoloģija tā ir - ļaunums ir mēģinājumā degradēt sabiedrības uzskatus līdz seklam 'pareizajam viedoklim'. Tas vienlīdz attiecas uz 'velkamistiem' un ultranacionāļiem, un visiem pārējiem, kas balansē tiem pa vidu. Konkrētās kampaņas gadījumā kaitinoša ir uzstāšanās it kā sabiedrības vārdā (mēs bēgsim), jo neviens šo indivīdu nav pilnvarojis pārstāvēt sabiedrību. Tas, ka Melbikša kungs pārstāv ANO bēgļu aģentūru ir interesants fakts, kurš valsts institūcijām būtu jāpapēta, ja reiz Latvija ir ANO dalībvalsts. Vai tad šī aģentūra ir tiesīga runāt arī to Latvijas iedzīvotāju vārdā, kuri brīvprātīgi iestājas zemmessardzē vai dienē policijā, vai armijā?
Ja pēc būtības, tad noteikti jāpalīdz tiem, kuri patiešām ir bēgļi - par tādiem var tikt uzskatītas sievietes ar bērniem, veci cilvēki, kuri pamet karadarbības zonu, bet noteikti ne spēka gados esoši puiši un vīri, kuru pienākums ir aizstāvēt savus tuviniekus un valsti, nevis meklēt pārtikušu dzīvi Rietumu pasaulē. Tie cilvēki arī pret jauno dzīves vietu visdrīzāk izturēsies tikpat savtīgi un nodevīgi.
14.augusts 2016, 14:31 Atbildēt
KKIKA
Stulbi jaunieši.tas kaa nav darba,jā,Bet darbu var arī atrast,ja labi meklē,prātu- gan nē.Vaai tad viņi neredz to postu,ko nes šie teroristi,un pēc skata au nepateiksi kas ir kas.Tā kā vajadzētu izbeigt šādu kaampaņu,tiešām kur skatās mūsu drošības iestādes.Demokrātija nav visatļaautība,un nevar darīt visu,kas ienāk prātā,kas kaitē Latvijai!
14.augusts 2016, 21:24 Atbildēt
HHugo
Melnbiksis- latvieśu tautas ienaidnieks!
16.augusts 2016, 12:49 Atbildēt
PPilsonis
Didzis ir ļaunāks par "Mērnieku laiku" Švaukstu - vienkārši Latvijas kapracis un NODEVĒJS,kuru derētu paraustīt aiz bārdas.
16.augusts 2016, 17:14 Atbildēt