Komentāri / Herberta Cukura dēls atklāj patiesību par savu tēvu
 

432 komentāri

uuldis
Kad žīdi atgriezīs manu mātes brāli,onkuli,Latvijas armijas virsnieku ,noslepkavotu,kurš dienēja Daugavpilī.Un ne jau viņu vienīgo.Kuras nācijas pārstāvji pamatā veica politiskās represijas un izsūtīšanas.Vai tiešām nevienam nav zināmi uzvārdi,kas veikuši un organizējuši izsūtīšanas.Cik ilgi mēs būsim BAURI ...???Vai tiešām neviens ,pat Krievu tautas pārstāvis nesaprot,kas bija galvenie revolūciju organizātori un tālākopolitisko procesu veidotāji...???
29.septembris 2013, 16:32 Atbildēt
MM
Man patīk virsraksts -"Žīdi valda pār pasauli"..
Taču ne par to šis stāsts..
Nez kādēļ jau no mažam dienām žīdi man nav patikuši kā suga..!! "Izredzētā suga"
29.septembris 2013, 16:33 Atbildēt
//
latvietis, Jūsu tautietis r.miķelsons izvaroja bēbīšus no 19 dienu vecuma līdz 2,5 gadiem. Ja Jūs apgalvojas, ka pēc vien var spriest par visu tautību, tad jau Jūs esat tāds pats bēbīšu izvarotājs?
30.septembris 2013, 8:33 Atbildēt
///
šis teksts,sūdainais okupant,laikam ir vienīgais, ko tu esi spējīgs iemācīties latviešu valodā un nu tik driķē, kur vajag un kur nevajag!DEBĪLIĶIS!
30.septembris 2013, 10:58 Atbildēt
LLauku vecis
ĒBREJIEM NEESOT TAUTĪBAS, BET ideoloģija, KURAS PAMATS IR TALMUDS. Plašai publikai ir zināmi ap 12 vai 13 Talmūdu grāmatas, bet faktiski tās esot 26 grāmatas. Ir cilvēki, kuri ir iztulkojuši un publicējuši nezināmā Talmūda grāmatas( esot Vatikāna bibliotekā). Atradu garu tulkojumu saitos. Publicēju vienu fragmentu: Neebreja īpašums ir līdzīgs pamestai mantai. Tās īstais īpašnieks ir ēbrejs, kurš pirmais to pagrābs. Un tas ir taisnīgi, jo Dievs ēbrejiem ir devis varu pār citu tautu dzīvību un īpašumu.. Talmūds ir AIZLIEDZAMA GRĀMATA LATVIJĀ, JO AICINA UZ RASU NAIDU, UN CILVĒCĪBAS NOLIEGŠANU.
29.septembris 2013, 16:56 Atbildēt
LLS
Žīdu izslavētā pateicība , ka viņi vienmer saka paldies un pateicās par to kas riskējot ar dzīvību ir viņus glabuši vacu laika ir murgi Ar biljoniem dolaru piebāztā Izraēla nevarēja viņu tautas glabējam Lipkem uzcelt pieminekli un muzeju tāpat . Muzejam naudu saziedoja mūsu kangari žīdu roklaižas . Vai kādu santīmu muzejam iedeva Izraēla nezinu ? Tāpat riskējot ar dzīvībām legionari izglaba dzīvību mazam žīdu puišelim, kas aizceļoja uz Austrāliju .Lai gan legionari pret vinu izturējās , ka pret savu dēlu , velāk memoruaros viņš un viņa dēls nemaz tik labi neizsakas par leģionariem un Latviju . Ari H. Cukurs slēpa vairākus žīdus un vienu žīdieti pat izveda uz Braziliju . Pateicības vietā iebraucot Brazilijā tā aizmuka un ne ar vārdinu neaizstāvēja savu glabeju pret žīdu meliem , uzbrukumiem un naidu , kas veltīti Cukuram . Ari šogad viens žīdu glābēja mazdēls griezās pie Latvijas žīdu miljonāru naudas maisiem , lai palidz , jo iz bezizejā . Viņš solīja pat naudu atdot .Bet žīdu naudas maisi tikai salkani atrakstās , kaut tuvinieki glāba vairākus žīdus riskējot ar savām dzīvībām .Tādēl nav jabrīnās , ka pateicības vietā nepateicīgie žīdu bendes bez tiesas un pierādījumiem nogalināja židu glābēju H Cukuru .
29.septembris 2013, 17:00 Atbildēt
TTurks no Limbažiem, pēdējais
Paldies, Elita, turpini !
29.septembris 2013, 17:40 Atbildēt
nnesaprotu
Kāpēc nav nekādas piemiņas zīmes šādam cilvēkam, kaut vai dzimtajā pusē, Liepājā?
29.septembris 2013, 19:31 Atbildēt
UUzvaras laukums
PARAKSTIES par Uzvaras laukuma izveides vēsturisko ieceri! Portāls www.manabalss.lv. Uzvaras laukums tika veidots par godu uzvarai pār Bermontu, nevis par godu padomju okupantiem! NOST ar promaskavisku elementu orģijām Latvijas valsts Uzvaras laukumā! Aicini parakstīties radus, draugus, paziņas!
29.septembris 2013, 21:55 Atbildēt
ZZANE
NAV PAMATA NETICĒT ŠIM SIRMAJAM VĪRAM...NAV PAMATA NETICĒT ŠIM SIRMAJAM VĪRAM...
VISS ,KAS IR BIJIS LABS LATVIEŠIEM , ŽĪDIEM MĒRĶIS IZNĪCINAT! TIK GUDRAS UN INTILIĢENTAS NĀCIJAS ,KĀ LATVIEŠU OTRAS NAV! BŪTU PĒDĒJAIS LAIKS ! IZMEKLĒT UN ATRAST ČEKAS MAISOS , KAS DEVA PAVĒLI 400 ZVĒRĪBĀM lESTENĒ... 1940.!!! H.CUKURS AR SAVU IEKŠĒJO INTILIĢENCI UN UZVEDĪBU DAUDZIEM BIJA , KĀ BAĻĶIS ACĪ! JO ĪSTENĪBA IR TĀDA, KA MAZĀS VALSTS PRĀTI IR JĀIZNĪCINA, TO DARA ARĪ ŠODIEN! CILVĒKI ESIET MODRI!!!
29.septembris 2013, 22:25 Atbildēt
ĒĒrkulis Pūravs, PhD, privātdetektīvs
"..... kāds Anglijā dzīvojošs latvietis, vārdā Jānis Bringins [bijis] klāt pie visiem geto ugunsgrēkiem, kuri notika Rīgā un Rīgas apriņķī....." - atvainojiet, bet, kur tieši RĪGAS APRIŅĶĪ atradās vēl kāds geto??? Un cik pavisam ugunsgrēku notika tajos VISOS geto Rīgā un Rīgas apriņķī???
Un tā vispār izklausās pēc sensācijas, ka šim te Jānim Bringinam esot bijusi IZDEVĪBA "trīs naktis Biķernieku mežā noraudzīties žīdu šaušanā...." - - - - Nu, dajoš, Elita! Ja nav cieņas pret apšautajiem žīdiem, tad vismaz cieņai pret savu izvēlēto žurnālista profesiju vajadzētu būt, ne?
30.septembris 2013, 4:12 Atbildēt
nno malas .
Antiņ pūš židu stabulīti . Tādiem švaukstiem latviešu holokosts un latviešu varona bŗīvības cīņu dalībnieka noslepkavošana no nolādētām žīdu slepkavām ir apšpļaudāma .Pajolīti , neesi pat cienīgs Elitas kurpes notīrīt .
30.septembris 2013, 4:25 Atbildēt
//
zombijs tik apriet prot, nesajēdz, ka elita atzīst latviešu nelietības.
30.septembris 2013, 8:30 Atbildēt
zzb
kādas nelietības tad viņa "atzīst"? kaut kā neizlasīju.
30.septembris 2013, 16:16 Atbildēt
FFakts>Ērkulis
Jāņa Bringina vēstule ir reāls, publicēts dokuments, ar kuru var iepazīties ikviens, kuram ir interese. Līdz ar to, autorei ir visas tiesības uz to atsaukties, nekaitējot „izvēlētajai žurnālista profesijai”, pseido-privātdetektīva kungs.
30.septembris 2013, 10:42 Atbildēt
kkraņa
saintriģējos par Jāņa Bringina vēstuli. kur to var izlasīt pilnībā?
30.septembris 2013, 19:01 Atbildēt
JJohn Bring-in
tas ir kalambūrs, kuru lieto, kad atsaucas uz neesošu personu , ka piem "viens kovbojs pie veikala dzirdejis kādu žogu pārraugus stāstam..."
1.oktobris 2013, 12:25 Atbildēt
kkraņa
hallo, jautāju par pilnu tekstu.
1.oktobris 2013, 13:43 Atbildēt
FFakts>kraņa
Vēstule atrodama Brazīlijas politiskās un sociālās policijas arhīvā. Jānis Bringins (dzīvojošs Captain Smith, G. E. Titlington Gleenton, Alnwick.Nort-Lumberland, Great Britain) vēstulē H. Cukuram: „Cienītais Cukura kungs! Pēc 1950. g. 8. novembrī avīzē „Latvija” publicētā izlasīšanas par žīdu apsūdzībām pret Jums, nāku Jums piedāvāt savu apliecinājumu. Varu apliecināt Brazīlijas tiesā to, ka es biju klāt pie visiem geto ugunsgrēkiem, kuri notika Rīgā un Rīgas apriņķī. Tur Jūsu personu neredzēju. Tāpat varu nodot liecību par žīdu lielo slepkavošanu Rīgā un Rīgas apriņķī. Kad sākās geto dedzināšana, tad es atrados Rīgas ugunsdzēsēju komandā kā šofers un ūdens sūkņa motorists. Mūs vienmēr izsauca uz geto ugunsgrēkiem un tamdēļ man bija izdevība redzēt šo geto dedzinātāju persons. Tie visi bija bruņojušies SS vīri, kas neļāva mums dzēst, bet pavēlēja apsargāt ar ūdeni blakus esošās mājas. Tur nebija klāt neviens latvietis un arī vācu SS vīri nelaida nevienu vīru tuvāk par 50 soļiem. Žīdu slepkavošana. Trīs naktis man bija izdevība redzēt Biķernieku mežā žīdu šaušanu. Arī tur neredzēju Jūsu seju, bet visi bija vācu SS vīri. Trijās naktīs tika nošauti 1075 cilvēki. Es arī to nofotografēju, bet, kad Vācijā, Štetinas tuvumā, bombardēja, visas filmas sadega. Sadega arī citi svarīgi dokumenti, kas Jums būtu ļoti vērtīgi, bet, paldies Dievam, esmu dzīvs, tamdēļ varu dot savu personīgu liecību. Vēstule ir par daudz īsa, lai Jums varētu rakstīt visu, un tamdēļ varu dot savu liecību tiesas priekšā, tad to izskaidrošu labāk. Piedodiet man, Cukur, ka nokavējos Jums dot palīdzību, bet tas bija tamdēļ, ka nezināju Jūsu adresi. Arī avīzē „Latvija” nav Jūsu adrese. Tamdēļ sūtu šo vēstuli „Latvijas” pārstāvim Brazīlijā Z. Leimanim. Ceru, ka saņemsit manu liecināšanas piedāvājumu.”
1.oktobris 2013, 14:48 Atbildēt
DDido
Man vienmēr ir likusies aizdomīga tā Mossad patvaļa un "civilizētās" pasaules akcepts tādai rīcībai. Vai tad mēs atbalstām tos, kas piekopj linča tiesas? Ja jautājums bija strīdīgs, tad bija jāatnes pierādījumi un jāuzsāk tiesa. Bet vienkāršāk ir visu nogludināt pa savam - brutāli nogalinot. Tiešām pretīgi. Varbūt Latvijas varas iestādes varētu uzņemties šo lietiņu - iesūdzēt Mossad par slepkavību. Tad varētu visu noskaidrot un arī reabilitēt mūsu brašo aviokonstruktoru. Cukurs būtu jāpievieno to cilvēku sarakstam, kas glāba žīdus, ja jau stāsts par mazo meiteni ir patiess. Tāpat par Šapiro. Varbūt kāds kino dokumentālists varētu šo jautājumu salikt kopā. Bet mēs jau šeit esam tādos lielvalstu apskāvienos, ka pašiem domāt var izrādīties bīstama nodarbe. Varbūt grāmatu vajag sarakstīt, salikt visas vēl esošās liecības kopā.
30.septembris 2013, 11:21 Atbildēt
nne mana cūka, ne druva!
mossadeļa nīkoņus neviens neņem nopietni, visa tā sīkpiržu bodīte turas uz dumju filmeli "gideona zobens" un kaut kādu mistisku murkšķēšanu par operāciju Uganda, kur noknieba netanjahu bračku un vnk ļava šiem aiztīties...Tas bija laikā kad pārdesmit vīreļi taisīja tur "revolūcijas", tagad ir citādi, - kad 90. gadu sāk. Tečeres kucens meģināja kopā ar Londonas rotšildeļiem pievakt Ekv.Gvinejas naftu/gāzi, šos ātri nolika pie vietas stiprāki kampēji.
1.oktobris 2013, 17:09 Atbildēt
TTantuks
Interesanti ?Sanāk ,ka koncentrācijas nometnē visi DEVĀS LABPRĀTĪGI!Pēc gadiem 50 latvieši piedzīvos Amerikas indiāņu likteni IZMIRS .
30.septembris 2013, 11:46 Atbildēt
aaaa
Interesantāk, ka Kuldīgā Noslīcināti !!!! 1200 ebreji (kaut dzīvoja pavisam tikai 600 ) un pie tam to paveicis 1 pats Cukurs.???? Prātiņ, nāc mājās, tās jau nav pasakas bet nakts murgi.
30.septembris 2013, 15:54 Atbildēt
nnieva
daudz pļāpas ne pa ko,jo naff ņemts vērā apstāklis ka pilnā sparā iet vaļā pasaules karš,kas notiek 194 tajos gados nevis tagad, kad pēc katra šāviena cilvāākmīļi un ļiberasti kauc par sievišķiem un bēērniem.Būtu kāds pamēģinājis brīvprātīgo vienībā,kāda bija Arāja "komanda", kur katrs dega centībā pēc iespējas labāk izpildīt savu pienākumu ,protestēt un nepaklausīt komandiera pavēlei par sarkano žīdu komisāru un viņu pakalpiņu nošaušanu, visi par viņu smietos sauktu par idiņu un viņa mūža ilgumu varētu mērīt minūtēs.Pat mūsdienu zemessardzē nav iedomājama situācija ka kāds sāktu diskutēt un nepildīt komandiera pavēli lai kāda tā ari būtu un vēl pie tam toreiz, kara laikā.
30.septembris 2013, 12:12 Atbildēt
aalucilveeks
Pa National Geographic kanālu bija filma par H.Cukura "sodīšnu" un noziegumiem. Tā versija bija baltiem diegiem šūta, jo tā arī netika uzrādīti neapgāžami pierādījumi par viņa vainu. Civilizētā pasaulē nedrīkst būt tā, ka prokurors, tiesnesis un bende ir vienā personā, bet diemžēl tā žīdu kampaņa, kur "sodīja" nacistus bija tieši tā, neapšaubāmi daļa no upuriem bija pastrādājuši zvērīgus noziegumus, bet arī šādas soda ekspedīcijas arī bija noziegums.
30.septembris 2013, 16:00 Atbildēt
jjā, jā ...
arī Fulku Bernadotu (tag. zviedreļu karalīša radu)jūdi nolaida no kājas ne gluži par lietu
1.oktobris 2013, 12:17 Atbildēt
ttiesnese
Jā,pierādīt grūti,jo tie kas varēja pierādīt jau gulēja zemē ar viņa palīdzību
9.oktobris 2014, 21:45 Atbildēt
AAntikrists
Ļoti labs apzīmējums - "holokausta biznesmeņi".
Šo tautību var patiešām apbrīnot,par spēju pakļaut, savām ineresēm visu pasauli. Un viss sākās pirms 2000 gadiem, kad Juda par 30 dalderiem, pārdeva savu brāli Jesu Romiešiem. Viņiem nekas nav svēts,viss ir bizness,ja var nopelnīt,tad būs arīi gāzes kameras,būs kari,būs nelaimes.
30.septembris 2013, 16:21 Atbildēt
GGZ
Mēs te latviski varam vārīties un vārīties...kamēr tas viss nebūs lasāms/pārsūtāms/šērojams angliski, tikmēr visās angliski runājošajās valstīs( un netikai), kur tika rādīta filma par Cukura nogalināšanu, Cukurs un Latvieši tiks uzskatīti par žīdu slepkavām.
1.oktobris 2013, 0:14 Atbildēt
ccilveeki
juus esat zaudeejushi peedeejaas praata paliekas - slavinaat slepkavu un liekat tam galvaa lauru vainagu???? liekas, ka visi noilgojushies peec Sodomas un Gomoras
1.oktobris 2013, 11:40 Atbildēt
SSlava 9. maijam
nevankšķi niekus, jūdel, atceries , ka mēs, latviesi, protams ar citu bij. PSRS tautu palīdzību, jūdus no Vācu hitleriskajiem zemcilvekiem izglābām, tie bēdza nabaga ebrējiņues ielikt tādās nometnēs, kur tie ienaca pa vārtiem , bet izgaja pa skursteni...Tāpēc esi pateicīgs mums, vācu nacistisko kvekšu būdā iedzinājiem, un lkūdzies uz ceļiem par mums, gan sinagogā, gan rozīnes biezspiena skaitot.
1.oktobris 2013, 12:13 Atbildēt
DDUKA
kurš, lūdzu, šajā tekstā ir slepkava? precizēsiet?
1.oktobris 2013, 13:25 Atbildēt
LLācplēsis
jā , savādi, ka akcentēti un apzelēti neskaitāmās variācijās tiek vieni un tie pāši atsevišķie personāzi, bet 65 000 latviesu loma Eiropas un pasaules jūdu izglābšanā, plecu pie pleca cīnoties ar biedriem no krievu, ukraiņu, kazagu, igauņu, baltkrievu un citām tautām 2. PK laika pret Vācu untermenšiem, - hē, to dažs labs plukata pūlas noklusēt !
1.oktobris 2013, 12:15 Atbildēt
ssūdplēsim
pirmkārt ,tie 65000 nebija brīvprātīgie,bet gan žīdu un krievu slepkavu un okupantu varmācīgi iedzīti slepkavu armijā!Kaut tu nosprāgtu ,nolādētais žīdu glābēj!žīdi un krievi,sākot no 1940.gada 17.jūnija slepkavoja un apzaga latviešus,bet tu, izdzimteni, priecājies,ka glābi savas slepkavas!No krievijas okupācijas rezultātā ieklīdušie žīdi pieprasa Latvijas žīdu īpašumus--tu ,lupatlasi,uzskati ,ka tas ir taisnīgi!Un ir ziņas,ka daudzu Eiropas valstu žīdi nepakļāvās cionistu virsvadībai un tie paši lūdza vāciešus,lai nepakļāvīgos žīdus iznīcina!Un šā vai tā,žīdi ir visas pasaules tautu bendes un aplaupītāji!Žēl,ka Ādolfs tik maz viņus paspēja sadedzināt!Bet tas brīdis pienāks drīz!
1.oktobris 2013, 12:34 Atbildēt
rrdy
1. были и добровольцы, те что в начале войны добровольно вступили. Латышские легионы СС уже принудительно были созданы то ли в 1942 году, то ли в 1943 на базе уже имеющихся латышских ДОБРОВОЛЬНЫХ полицейских батальонов, где Цукурс и Арайс уже состояли.
2. в 1940 высылали так же русских бывших белогвардейцев, латвийских офицеров и связанных с управлением чиновников, бизнес-элиту самой разной национальности. А вот 1949 году да, высылали в основном латышских крестьян, в том числе и по наводке своих соседей по ферме. Много земли, много коров = настучать и имущество поделить:(
3. Евреи требуют отобранное у них имущество
1.oktobris 2013, 18:23 Atbildēt
rrdy
ой, прошу прошения. я не про ту сторону говорил:)
Были, естественно и те, кто боролся против нацизма, те 65 000, кто добровольно, кто нет, как уж получилось
Но, официальная история Латвия предпочитает о них молчать)
1.oktobris 2013, 18:30 Atbildēt
JJahve
Когда жиды будут отвечать за убитых 29мильонов на территории СССР в период 1918-1939....
1.oktobris 2013, 18:36 Atbildēt
rrdy to Jahve
Никогда. Официальные власти России вряд ли займутся этим, они не хотят копатся в истории: типа вернуть Крым в состав РФ, который был передан Хрушевым Украине, части Казахстана и тд. Там считают, что те граници которые есть должны остатся неизменными, а что там и кто там чиго натворил обсуждения не стоит, так как это не продуктивно и лишь навредит всем. Медведев осудил Сталина, на этом и конец истории
1.oktobris 2013, 18:48 Atbildēt
JJahve
И почему кому то отвечать за убитых жидов?ах да жиды это в большой бизнес превратили за счет бесхребетности Германии ...за свои злодеяния не отвечаем а с других требуем деньги...
1.oktobris 2013, 19:19 Atbildēt
LLāčplēsis
rej vien,psihiski slimais bauru dzimtcilvēka izkārnījum?:)()) Tas, ka tu, mēslumute , lepojies ar to, ka trekns vācu "peltpēbelis" tavai mātei mute ietaisījis, nometa pāris reihsmarkas, palaida skanīgu pirdienu un noburksķēja "danke", bet tu , atlieka, par papirosa izsmēķi zabakus tīrīji un apenes mazgāji tam, - tas norada tikai vienu- labi , ka starp mums latviešiem, šādu mēslu ir tikai paris, un tie paši nespēja kļūt par latviešiem savas iedzimtās verga gara slimības dēļ.
Runajot par 65 000, - tie bija labākie, nobriedušakie Latvijas dēli, kuri pazina vācu nacistiskos salašņas(ko lieliski pierāda vairāk kā šo vācu nacistisko vanckaru 110 000 tīši noslepkavotie civiliedzīvotāji Latvijā un vairāk ka 40 000 ēku un infr. objektu sagraušana. Bet,m jūdiem atkārtoju,. - pateicieties mums, saviem glābējiem, ja neiedfzītu vācu brūno mēri atpakaļ to suņubūdā,. šie ģermaneļu mezoņi iznīcinātu ne tikai jūdus..-redziet, vēl tagad tiem atrodas verdziski līdzskrējēji, paldies dievam, ne latvieši.
1.oktobris 2013, 12:53 Atbildēt
ees
Nabaga rupjais truliķīti. Un pat pareizi rakstīt nemāki, nožēlojamais analfabētiņ.
4.oktobris 2013, 16:18 Atbildēt
AAuseklis
Vel smieklīgāka ir tagadēja vācu naciku epigoņu dibenlaižu pūlēšanas novērst uzmanības no saviem visu laiku visnecilvēcīgākajiem noziegumiem Polijā, - 5 400 000 nogalinātajiem cilvēkiem 2. PK laikā, stastot un apzelējot Katiņu, kur nav zināms kas , ko un kad šāvis, un upuru skaitam variējot 7-800 % robežās...
1.oktobris 2013, 12:58 Atbildēt
nnu
ko tu te pļūtī, salašņa. Katiņu vēl pieminēsi, staļinists j.obanais.
1.oktobris 2013, 13:43 Atbildēt
sslava Sarkanajai Armijai !
lūk Hitlera vergi, vācu naciku untermenši tagad pavisam novadejusies, labi ka turki šo rasi kaut mazliet uzlaboja...
1.oktobris 2013, 17:06 Atbildēt
LLācplēsis
nesmako, vācu salašņu naktspoda laizītaj apķēzītais, dzimtcilvēka dibengala izbirdinājum.
1.oktobris 2013, 17:05 Atbildēt
JJahve
Vel profesors Rozenbergs pierādīja ka zidi nav cilvēki ..ko strīdēties ar salasnam.
1.oktobris 2013, 18:14 Atbildēt
DDarida
Ko tu čurka murgo? Tu esi sūdplēsis.No Lačplēša tev nav ne smakas Aizbrauc pie ļeninekļa mauzoleja kārtīgi nobrēcies.
6.oktobris 2013, 2:50 Atbildēt
JJahve
Kad zidi maksas kompensācijas 29 000 000 noslepkavoto cilvēku piederigajiem kurus zidi noslepkavoja laika perioda no 1918-1939 gadam bijušajā PSSR teritorija?
1.oktobris 2013, 18:19 Atbildēt
rrdy
В катыне СССР расстрелял польских офицеров взятых в плен и за это Путин извинился перед Польшей пару лет назад, когда под Смоленском упал самолет президента Польши Леха Качинского.
1.oktobris 2013, 18:35 Atbildēt
LLāčplēsis
nē, vajag kartīgi iepazīties ar faktoloģisko mater.(un to es arī piln.neparzinu)- Katiņā pēc atraktajām mirst. atliekām un sadz. piederumiem, pierakstu fragmentiem konstateja , ka tur ir nogalinatas militarpersonas, mācībuspēki un spec. civildienesta ierēdņi, noskaidrots, ar ko šauts, un ka dažādos laikos, - skaits variē dramatiski, par to neizteikšos..., bet kas cik nošāvis arvien nav skaidrs, - tātad atzīts , ka PSRS NKVD nošavusi daļu, bet piem. 60. gados izveidotā starpt. komisija (protams saucamā Socbloka valstu)par poļu apbedījumiem pie Smoļenskas veica atzinumu, ka šāva vācieši un raka savus nošautos virsū agrāk nenoskaidrotiem līķiem(par to var lasīt žurnālā "Vokrug sveta")
Tikmēr poļu tautai kaut kādi no sausās atejas bedrēm izlīduši nacistu dibenlaižas tos vācu hitleriešu salašņu 2. PK laika Polijas teritorija nogalinātos 5 400 000 cilvēkus pūlas ja ne nokluset tad vismaz "notušēt"- nedzirdētas glēvums un nelietība!
3.oktobris 2013, 4:42 Atbildēt
JJahve
Debils Tu esi...ko citu soc.bloka komisija varēja atzīt ...es vel skola negāju bet zināju ka krievi slepkavoja Litene un Katinja..to visi zināja...izņemot dažus garīgi atpalikusos..
3.oktobris 2013, 10:10 Atbildēt
EElza
Laba intervija, emocionāla, smaga... Lai izdodas pārvest uz Latviju tēva pīšļus.
1.oktobris 2013, 12:21 Atbildēt
IInteresanti
Ja Cukurs ir kaut vai kādam vainīgam blakus stāvējis - tad arī vainīgs un pelnījis nogalināšanu. Ar pašiem Cukura apsūdzētājiem/slepkavām gluži pretēji - tikko kā jebkādas pretenzijas pret kāda ebreja rīcību, tā tas ir antisemītisms, fui, fui, muti ciet, nolādētie fašisti... Interesanti, vai paši ebreji un tie pārsteidzoši cionistiskie krievi, kuriem jebkurš iegansts nolamāt latviešus ir gana labs, vispār saredz, cik tas ir divkosīgi? Apsūdzēt citus, šajā gadījumā latviešus, ir kāri bez gala. Toties, tikko kā kāds "uzdrošinās" norādīt, ka "ebreji paši..." vai "krievi paši..." tā sākas ālēšanās, birku karināšana (antisemīti, rusofobi, naciki, utt.), apbrīnojami agresīva aizsardzība uzbrukuma veidā. Nekādi fundamentālie islāmisti nestāv ne klāt šai padomju/cionistu reliģijai, kur katrs viņiem netīkamais tiek pasludināts par pašu sātanu, un visi viņa aizstāvji arī. Tajā paša maisā bāž arī jebkuru, kurš aicina godīgi izvērtēt kāda apsūdzētā nodarījumu. Un nodarījums bieži vien ir tāds, ka cilvēks bija dzīvs vācu okupācijas laikā. Līdz ar to - sadarbojās ar fašistiem :D
1.oktobris 2013, 16:10 Atbildēt
LLai latvju zobins nesarūs...
nesmako lieki uz krieviem, kranci, - tas viss ir zviedreļu augļotaju inspirets izdomājums, lai naivie letiņi šiem jau tagad nekonfiscetu sazagto, jo par to, ar kādām sekmem šiem izdodas izmerdēt Latvijas tautu , šausminas un brīnās no Bafina zemes niķeļa raktuvju ciematiem līdz Jaunzēlandei un Antipodu salām..Nebūtu krievi, kopā ar mums, latviešiem un citām bij.PSRS tautām jūdus no vāciešiem paglābuši, tad šodien šekelis kā valūta nepastāvetu.
1.oktobris 2013, 17:13 Atbildēt
????
Vispār jau par to ka ir šekelis kā valūta ir jāsaka paldies ANO, jo tieši jaunizveidotā organizācija bija tā, kuras dēļ tika izveidota Izraēlas valsts...
1.oktobris 2013, 18:13 Atbildēt
!!!!
Nebūtu krievu, nebūtu Molotovs ar Ribentropu Eiropu dalījuši.
2.oktobris 2013, 16:42 Atbildēt
ccunftes meistars
nebūtu zviedreļu augļojošo un zaglīgo žurku, šodien 300000 latvieši nebūtu aizmukusi un pārējie nemirtu ka mēra laikos..
3.oktobris 2013, 4:31 Atbildēt
mmja
Skumjaakais jau ir tas, ka pat SS rindaas dieneja ne viens vien zhiids, arii loti augstos amatos un shaava savus tautieshus ka prieks. Par to vini, nezkapec, nerunaa.

Skumji arii skatiities par discovery tos raidijumus, kaa zhiidi lielaas, ka vini slepkavo cilveekus bez tiesas... Veel pazemojoshaak viniem, pec butibas, bija tas, ka ar Cukuru pieklajigaa vecumaa divi jauni brashi jauneekli knapi, knapi speja tikt galaa- riktiigi gleevulji un vaargulji tie paris zhiidinji bija, kas to paveica.
4.oktobris 2013, 9:51 Atbildēt
RRiciba
Discovery ir žīdu kanāls, tapēc rāda Dāvida zvaigznes nēsātāju "varoņdarbus".
4.oktobris 2013, 20:04 Atbildēt
IIta
Brīnos par Gunti Gailīti! Tāds gļēvs bezmugurkaulnieks...
1.oktobris 2013, 17:45 Atbildēt
VVistiņa
Nebrīnies !!!
Gailītis tāds ir bijis visu savu mūžu !!!
2.oktobris 2013, 16:50 Atbildēt