Komentāri / Herberta Cukura dēls atklāj patiesību par savu tēvu
 

433 komentāri

LL.Grantiņš LRTT
Toties mūsu "tautudēls" Māris Ruks domā savādāk. >http://tautastribunals.eu/?p=15635 Kad es dzirdu vārdus žīds vai jebrejs, tad tas tūlīt asociējas ar asinīm un bezgalīgu ļaunumu. Mēs ari šodien zinām, ka Mavriks Vulfsons pavēlēja nošaut latviešu virsniekus Litenē. Tā tauta ir nolādēta... .
28.septembris 2013, 1:18 Atbildēt
LLauku vecis
Šis raksts ir atgādinājums, ka patiesība kā īlens izlīdīs no maisa. Slēp kā gribi. Jautājums ir ELITAI VEIDEMANEI=== Kāpēc neviens neaizstāv gaišumu nesošu, patiesību nesošu cilvēku , latviešu valodas druvas kopējus kopā Ar Kušķi u. c. biedrības LATVIETIS organizētāju LEONARDU INKINU. Tagad par patiesību viņu vazā par DP, prokuratūrām , tiesām. Laikam nav izdevīgi, jo daudzi sacēluši negodīgus slavas mītus par sevi. Ar mankurtiem pilna Latvija. Laiks nosaukt viņus un tad Latvija attīrīsies. Elita, vai jūs klausāt DP prokuratūru. Elita silti iesaku noklausīties video interviju=== epadomi.lv/video_ intervijas //// mus nodod tiekas ir mums... Visiem.
28.septembris 2013, 6:09 Atbildēt
jjā,
to noteikti jānoklausās visiem! Inkina kungs ir ļoti cienījams cilvēks.
28.septembris 2013, 9:24 Atbildēt
AAramess
Tas ir ārprāts, ka Veidemane var nolaisties līdz tādam līmenim, ka pakalpo vispretīgākajiem instingtiem. Taisīt par varoni cilvēku, kas kalpoja slepkavam - tā ir provokācija pret Latviju. Bet varbūt tas ir labākais variants, kā noslēpt savu nožēlojamo stāvokli - atkarību no Latvijas oligarhiem?
28.septembris 2013, 8:26 Atbildēt
pprovokators
esat Jūs.Vispirms iemācieties rakstīt un tad padomājiet ,ko Jūs pats būtu darījis tajā laikā un vietā!
28.septembris 2013, 9:21 Atbildēt
JJānis
Vai šodienas Latviojas valdība ir labāka par Cukuru, jo atbalsta visas ASV netīrās un slepkavnieciskās operācijas Afganistānā, Irākā, Lībijā, bet tagad Sīrijā?
28.septembris 2013, 9:45 Atbildēt
jjāni
tu neesi jānis,bet gan stulbs vaņa!Ko tu ,sūda okupant, slēpies aiz latviska vārda,pats saproti,ka te tevi neieredz!
28.septembris 2013, 11:03 Atbildēt
LLS
Izrādās ir ari nolādēti provokatori armess un citi žīdu slepkavu pakaļu laizītāji Rokas nost no Elitas .
28.septembris 2013, 10:56 Atbildēt
ssūdamess
tu nolādētais mērgļa okupant laikam nekad nesapratīsi,ka,ja krievi un žīdi nebūtu okupējuši Latviju,latvieši jau neietu uz krieviju slepkavot krievus un žīdus!Tu ,kropli,sāc ar okupāciju un tad visas lietas nostāsies savās vietās!
28.septembris 2013, 11:08 Atbildēt
rrepresētais
tā ir ka cilvēki cūko cits citu bet šajā gadījumā un kā ĻOTI daudzos citos mēs uzinam ka ŽĪDI IR ŽĪDI, par ko arī viņus neieredz visas pasaulē dzīvojošās tautas, viņus redz esot nīcinājuši-a kur poļi, krievi, ukraiņi, francijā pilsētiņā nošāva 200 vīriešus un sadedzināja baznīcā 440 sievietes un bērnus, vot tas ir eses, tagad kad žīdi sapratuši ka latvijas valdoņi paklausīgi ASV diktātam ātri grib VĒL kaut ko atņemt šai teritorijā palikušajiem latviešu cilmes cilvēkiem, nu tak saeima pārdodiet to manu dzimteni vienreiz oficiāli-nevaig caur eiropas komisijas diktētām regulām un direktīvām, vismaz zināšu ka sibīrijā man pat atvēlēja savu zemes gabaliņu,

KAUNS, BRIESMĪGS KAUNS PAR BRĪVĪBAS GADIEM......
28.septembris 2013, 9:42 Atbildēt
LLauku vecis
Šo mēness skatījos video, kur krievu žurnāliste intervēja Maskavas galveno rabīnu un bija jautājums par ēbreju tautību. Atbilde bija, ka ēbrejiem NAV TAUTĪBAS. Ēbrejiem ir tikai IDEOLOĢIJA. Ja ir ideoloģija, tad TALMŪDS IR GALVENĀ IDEOLOĢIJAS GRĀMATA. PĒC JAUNĀKĀ IR KA PASTĀV TALMŪDAM VAIRĀKAS GRĀMATAS, NE KĀ OFICIĀLI TIEK STĀSTĪTS===26. Ir tulkojumi un viens piemērs Neebreja īpašums ir līdzīgs pamestai mantai. Tās īstais īpašnieks ir ēbrejs, kurš pirmais to pagrābs. Un tas ir taisnīgi, jo Dievs ēbrejiem ir devis varu pār citu tautu dzīvību un īpašumsu... Ir zinātnieku pierādīts, ka ēbrejiete prot piedzemdēt Uzbekijā bērnu ar uzbeka vaibstiem, Krievijā ar krievu vaibstiem...
28.septembris 2013, 10:35 Atbildēt
LLS
Liels paldies Elitai par lielisko vajadzīgo rakstu lietas saucot īstos vārdos .Kad citi žurnālisti kalpo sarosam , cionistiem, žīdiem un ņirgajas par latviešiem. Šīs patiesais raksts parāda , ka ir ari godīgi latviešu žurnalisti .
Velreiz liels paldies Elita !!! ! Bet neskaties uz padibeņu latvijiešu , okupantu un žīdu kaucieniem , kas gaudo ,ka traki suņi mēness gaismā . Patiesībai uzvarēt !
28.septembris 2013, 11:15 Atbildēt
PPifs
Žīdus vajag vest uz Biķernieku mežu!!!Lai zin savu vietu!!!!!!!!!!
28.septembris 2013, 11:16 Atbildēt
FFakts > Pifs
Šķiet, Jums būtu ieteicams atturēties no komentāru rakstīšanas. Protams, ja vien neesat profesionāls provokators.
28.septembris 2013, 12:58 Atbildēt
zzb
domāju, ka jūsu rakstīto par to Biķernieku mežu vajadzētu piefiksēt un izmeklēt drošības policijai.
28.septembris 2013, 14:37 Atbildēt
MMikus
Un kas tad bus? Attaisnos Cukuru?
28.septembris 2013, 22:49 Atbildēt
vventspilniece
1) bēdīgi, ka vēstures grieži lauž cilvēkus, pat tādu personību kā Cukurs. Bet izvērtēt viņa nodarījumu varētu tikai ar dokumentāliem apliecinājumiem. Tas nu būtu vēsturnieku uzdevums.
2) mēs varam te lauzt šķēpus, bet patiesību nezina šobrīd neviens
3)palasot dažus komentārus, nebrīnos,ka Latvijā bija Arāja brigāde. Bet paldies dievam, bija arī citi, kaut vai Žanis Lipke
28.septembris 2013, 11:29 Atbildēt
vventspilniec
tu esi žīdu,okupantu un kolonistu dirslaiža!
28.septembris 2013, 12:35 Atbildēt
LL.Grantiņš LRTT
Lipke bija ostas kontrabandists un nekādus žīdus nav glābis. Tā bija padomju -žīdu propoganda un nekas vairāk. Tādu daudzumu cilvēkus nekad nebija iespējams nepamanīti "noglabāt". Visiem bija taču jāēd un jākakā. Tas nav kā vienu maisu ar akmeņiem paslēpt. Visa šī židu padarīšana, kura tiek vērsta pret latviešiem, ir melīga un noziedzīga, kuru atbalsta vietējie komunisti, kuri ir cionistu avandarda pārstāvji.
28.septembris 2013, 14:44 Atbildēt
vventspilniece
ieteiktu izlasīt Valentīnas Freimanes atmiņas
29.septembris 2013, 11:42 Atbildēt
SSpriežot
pēc komentāriem arī par Baigā gada notikumiem visas šaubas izgaist.Ja vēsture šodien atkārtotos,tad tanku bučotāju ,stučītāju un nagu maucēju avangardā būtu "ventspilnieces"tipa komentāru rakstītāji,bet analoģiski pēc tam nav ko brīnīties ,ka uzrodas Arāja brigāde.
28.septembris 2013, 15:48 Atbildēt
llv
Kads varetu beidzit to lietu novest līdz galam nezinu ziedot naudu lai kads prokurors aiznes visus faktus līdz tiesai un Lai Cukura gimenei un visai Latvijai beidzot ir miers sirdī, tas ir tik dmagi kad nepamatoti apvaino nu debili 1935 gada noslīcinīja 2000 zīdus pat multene to nevaretu uzīmet kur vel dzīve izdarīt šausmas
28.septembris 2013, 11:56 Atbildēt
FFakts > lv
Latvijas Ģenerālprokuratūta izmeklē Herberta Cukura lietu jau ilgāk nekā 18 gadus (!). Joprojām nav atrasti pierādījumi, kas apstiprinātu H. Cukura vainu viņam inkriminētajos noziegumos. Taču acīmredzot jāpaiet vēl 100+18 gadiem, līdz LR Ģenerālprokuratūra atcerēsies, ka krimināllietās eksistē nevainīguma prezumpcija.
28.septembris 2013, 12:57 Atbildēt
LLS
Vai reijnika DP , prokuratūra strādā latvju tautas labā ? Tieši pretējais , tā darbojas pret latvju tautu .Paldies par patieso komentāru .
Kā labā strādā petuh vai gailīšveidīgie ? Lai ielīztu holokosta biznesmeņu miljonāriem bez ziepem , kas uz citu nāvēm paliek stavus bagāti. Bet latviešu holokostu ,kur galvenais bende bija žīds šustin ar rezolūciām NOŠAUT tiek noklusēts un slēpts .Kad mes pieprasīsim Izraēlai rēķinus par latviešiem ,kurus viņi nogalināja ? H Cukuru žīdi noslepkavoja bez tiesas un pierādījumiem .Kauns 4.maija ielikteņu kangariem .
28.septembris 2013, 13:27 Atbildēt
NNikns aborigēns
Vai Roberts Klimovičs ierakstīja interviju ar ebreju meitenīti Mirjamu Kaicneri? Kāds bija viņas liktenis?
28.septembris 2013, 12:20 Atbildēt
FFakts
Intervēt kādu ir iespējams tad, ja ir zināms cilvēka vārds un dzīvesvieta. Šajā gadījumā nav zināms ne viens (Mirjama drīz vien apprecējās), ne otrs. Līdz ar to nav pat iespējams uzzināt, vai viņa joprojām ir šaisaulē – „meitenīte”, no Latvijas aizbraucot, jau bija pieaudzis cilvēks, un kopš kara beigām apritējuši 68 gadi.
28.septembris 2013, 13:10 Atbildēt
JJa...
Ja Cukursd vadāja pašu Arāju, nav ko attaisnoties ! Ādamsons dienēja robežsargos pie krieviem, bet viņam šuva, ka viņs ir KGB darbinieks. 3 veči pilnā, bābas piekrišanu to izdrātēja. Ceturtais redzēja. Vecāki uztaisīja to lietu par izvarošanu. Visiem četriem iedeva srokus. Ceturtajam par to, ka redzēja, bet neziņoja. Par līdzdalību. Bet šeit ? Arājam, var sacīt automātu lādēja un patronas padeva, bet pļurina...
28.septembris 2013, 12:36 Atbildēt
LL.Grantiņš LRTT
Arī Arājs nevienu žīdu nav nošāvis, to darīja SS specvīri, kuri visi bija vācieši. To, ka Arājs tvarstīja komunistus, nenozīmē, ka viņš bija slepkava. Tā visa ir pretīga žīdu propaganda, lai slēptu savus asins darbus pret latviešu tautu. Tā KUNGA atmaksa šai tautai būs briesmīga.
P.S.
Un, ja ir taisnība, ka Arājs bija savervēts no NKVD, tad iznāk, ka žīdi paši pret sevi veica holokaustu.
28.septembris 2013, 13:26 Atbildēt
jjā,tā ir
patiesība.Trimdas vēsturnieki to ir pētījuši.Ar to domāju šaušanu.
28.septembris 2013, 17:13 Atbildēt
BBlickrīgs
Die letten ir sūdīgi šāvēji , tādel reihskomisārs so darbu uzticēja pašīem ss zonderkomandai un tā metodiski bez emocijām savu darbu paveica. Bauri nav tā vērti , lai pēc kara un nākotnē 1000 gadu reihā varētu lepoties. Žīdi baidās no vāciešiem, pumpē naudu, bet lai trobele būtu , uzklūp masveidā vienai mazai Latvijai, jo no viņas bija VISMAZĀK SLEPKAVNIEKU! VIENS ARĀJS NEKAD NEBŪTU SPĒJIS TO IZDARĪT. bOĻESLAVS kAMINSKIS NO lALOTAS REPUBLIKAS NOSLEPKAVOJA AP 100000 (RAO) ( Russkaja Osvoboģiķeļnaja Armija) Un tās zvēŗība padomju zidi piekāra latviešu un igauņu leģionāriem, jo tad viņi karoja Volhovas purvos. Ž''idi sargaties, jūs sodīsinm par MELIEM! Pa visiem saitiem priekš žīdiem ir sakrājušās tik daudz apsūdzības( krievu saitos). ka nez kad no mēsliem izkulsities!
28.septembris 2013, 17:13 Atbildēt
nnasca
Varbūt Arājs nav nošāvis nevienu žīdu, bet tie ir meli, ka viņus šāva tikai SSieši. Ir zināmi t.s. "Arāja komandas" vīru vārdi, kuri ir šāvuši. Daudzās vietās latviešu pašaizardzībnieki ir arī nodrošinājuši šaušanas vietu apsardzi, tādā veidā kļūstot par līdzdalībniekiem.
28.septembris 2013, 18:59 Atbildēt
LLaro
Araja brigade bija ari ebreji,Araja sieva bija ebrejiete,vinas tevs stradaja par shoferi Arajam,1937.g.NKVD komiteja sastaveja no 21.personas,20.personas bija ebreji,1. bija latvietis,shie chekisti,ienakot 1941.g.latvija,uztaisija istu asins pirti,izlasiet gramatu-Baigais gads!PSRS laika cietumu ,milicijas priekshnieki visi bija ebreji,ar cittautieshu uzvardiem,saucamo atmodu vadija cheka,tagad visi ienem siltas vietas,sakot ar godmani........................
28.septembris 2013, 12:38 Atbildēt
FFakts > Laro
Arī neta vidē pļāpas nemēdz uzskatīt par labo toni: Viktora Arāja sieva bija latviete, un V. Arājs Federatīvajā Vācijā līdz savas apcietināšanas brīdim dzīvoja, pieņēmis sievas pirmslaulības uzvārdu – kā Viktors Zeibots. Izdomājums ir arī par V. Arāja šoferi – viņa sievastēvu.
Un, ja kas, pieļauju, ka Baigais gads Latvijā bija no 1940. līdz 1941. gadam, līdz ar to ieteicams padomāt, pirms rakstāt: „chekisti,ienakot 1941.g.latvija”.
Starp citu, valsts nosaukumus esot pieņemts rakstīt ar lielo sākuma burtu.
Bet ... katrs jau raksta savas "kompetences" līmenī.
28.septembris 2013, 13:25 Atbildēt
ffakts
lieliski zin,ka žīdiem tautību nosaka pēc mātes tautības,nevis pēc tēva,kurš bija Zeibots.Zin,bet pūderē smadzenes lasītājiem.
28.septembris 2013, 15:44 Atbildēt
RRobins Huss
Fakt! Visur citi , tikai ēbreji cietēji. Izlasi viņu ideoloģiju un viņu 26 Talmūdus. Kāpēc ar likumi nav aizliegts Talmūds? Tur ir pilns ar rasu naidu, zagšanu, genocīdu. .... u.tt. Mein kampf nobāl talmūda priekšā! Talmūdu ārpus likuma!
28.septembris 2013, 17:18 Atbildēt
ccui bono
Vai tad mūsu valdība arī no žīdiem vien sastāv? Skaidrs, ka šodien nekādu nopietnu pierādijumu nesameklēs. Ja krievijai kas būtu, tad viņai izdevīgi to slēpt: sadarboties negribējis, konkurējis ar Čkalovu un tt. Bet derētu pajautāt psiholoģiem: cik liela varbūtība, ka tāda plāna cilvēks - konstruktors, lidotājs, brīvības cīnītāis kļūst par to, ko prātu izkūkouši žīdi, stāsta. Laiks latvijā izskatīt šo jautājumu un pieņemt lēmumu par Cukura vārda reabilitāciju. To īpašumu arī būtu jāatgriež.
28.septembris 2013, 13:14 Atbildēt
vvovka
Psihologi atbildēs, ka ļoti liela un minēs tūkstošiem piemēru.
28.septembris 2013, 13:36 Atbildēt
lloģiskais
Cilvēka nogalināšana bez izmeklēšanas un tiesas vienmēr un visos laikos un visās pasaules malās tiek uzskatīta par slepkavību. No tā izriet, ka izraēlas specdienesta darbinieki noslepkavojot cilvēku izdarīja noziegumu, kurš dotajā vēsturiskajā laika sprīdī politiskās situācijas dēļ netiek izmeklēts un vainīgie netiek saukti pie atbildības. Ja šim vēl pievieno ziņas par civilo zinātnieku slepkavošanu Irānā ( droši vien arī citās valstīs), tad izraēlas specdienests gan morāli, gan juridiski ir atzīstams par noziedzīgu organizāciju, kura slepkavo cilvēkus kā tik ienāk prātā. Kas interesanti - tādi nekautrējas izspiest naudu pa visu pasauli, kamēr paši atzīt kļūdas un maksāt kompensācijas negrasās. Cukura dēlam vajadzētu griezties starptautiskajā tiesā kā cietušajam ar prasību pret Izraēlu par viņa tēva noslepkavošanu. Vienīgā leģitīmā instance, kas varēja atzīt cukuru par vainīgu bija Hāgas tiesa, kurā tiesāja nacistu noziedzniekus. Tāpēc cukura slepkavība viennozīmīgi ir vērtējama kā noziegums par ko vainīgos jāsauc pie atbildības, bet cietušajiem pienākas kompensācija!!
28.septembris 2013, 13:33 Atbildēt
vvovka
Varētu padomāt, ka Arāja komanda darbojās pēc izmeklēšanas un tiesas. Un Cukurs ir tās dienesta sarakstā, ar to arī pietiek. Cita lieta, ka tīri cilvēcīgi viņu var saprast, ka pie izvēles- vai nu pats bedrē, vai citus bedrē, vīrs izvēlējās dzīvot. Bet apgalvot, ka MOSSAD sadarbotos ar kremli, vai blieztu uz labu laimi, ir naivi. Piemēram, vācu nacionālo varoni, futbolistu Frici Valteru, kurš dienēja nāves nometnes apsardzē, bet, acīmredzot, nepielika savu roku, neviens MOSSADs nav vajājis.
28.septembris 2013, 14:01 Atbildēt
// >> Fakts
pilnīgi piekrītu, ka Mossads netērētu naudu cukuram, ja būtu tāds pats kā Fricis Valters.
28.septembris 2013, 14:12 Atbildēt
GGvido
Tāpēc arī Arāja noziegumus izmeklēja un tiesāja. Cukuru noslepkavoja tikai uz netiešu liecību pamata,bez tiesas un sprieduma.Jūti atšķirību. Slepkava ir un paliek slepkava,neatkarīgi no tā vai slepkava ir "Mossad" vai Arājs.
28.septembris 2013, 16:02 Atbildēt
vvaņka
tu esi krievu un žīdu okupantu sarakstos.Ar to pietiek ,lai tevi bez tiesas nogalinātu!
28.septembris 2013, 21:04 Atbildēt
tto vovka
Es sapratu. Tu savā irmajā teikumā gribēji teikt, ka Mossad=Arāja komanda. Vispār jau pareizi. Abas organizācijas slepkavoja cilvēkus bez tiesas un izmeklēšanas. Praktiski tikai uz ideoloģijas pamata.
28.septembris 2013, 16:11 Atbildēt
vvaņkam
arī nkvd un vēlāk kgb jau slepkavoja bez tiesas!Un daudz lielākos apmēros kā vācieši!Jūs žīdi un krievi jau apmācījāt vāciešus slepkavot--tikai viņi laikam bija slikti skolnieki,nespēja sasniegt žīdu un krievu sasniegumus slepkavošanā!
28.septembris 2013, 22:00 Atbildēt
vvēsture
Историческая справка: Владимир Ильич Ленин (1870-1924), он же Ульянов (по отцу), он же Бланк (по матери) революционер, масон, иудей, вождь Октябрьской революции в России, приведшей к власти коммунистов, официально занимал должность председателя Совнаркома. Жена Крупская Надежда Константиновна (1869-1939) (она же Фишберг - дословно - "рыбья гора", клички -"Рыба", "Минога";).

Ленин (Бланк), Троцкий (Бронштейн), Свердлов (Янкель), Зиновьев (Апфельбаум), Каменев (Розенфельд), Володарский (Гольдштейн), Стеклов (Нахамкес), Мартов (Цедербаум), Гусев(Драбкин), Суханов (Гиммер), Лагецкий (Крахман), Богданов (Зильберштейн), Горев(Гольдман), Урицкий (Радомысльский), Володарский (Коган), Камков (Катц), Ганецкий (Фюрстенберг), Дан (Гуревич), Мешковский (Гольдберг), Парвус (Гельфанд), Розанов (Гольденбах), Мартынов (Зинбар), Черноморский (Черномордич), Пятницкий (Левин), Абрамович (Рейн), Звездич (Фронштейн), Радек (Собельсон), Литвинов (Финкельштейн), Маклаковский (Розенблюм), Лапинский (Левинсон), Бобров (Натансон), Глазунов (Шульце), Лебедева (Лимсо), Иоффе, Каминский (Гофман), Изгоев (Гольдман), Владимиров (Фельдман), Ларин (Лурье) и так далее, и так далее - в основном состоятельные евреи-эмигранты, приехавшие из-за границы. К середине 1920 года из 22 членов Совета народных комиссаров 17 человек были евреями. В Военном Комиссариате было 43 члена, из них евреев - 33; в Комиссариате Иностранных дел - 16 членов, евреев - 13; в Комиссариате финансов - 30 членов, евреев - 24; в Комиссариате просвещения - 53 члена, евреев - 42; в Комиссариате юстиции - 21 член, евреев - 20; в Комиссариате социального просвещения - 6 членов, евреев - 6; в Комиссариате труда - 8 членов, евреев - 7. Редакторы 12 центральных газет - все без исключения евреи. Из 40 видных журналистов - все евреи. Областные комиссары: всего - 23, евреев - 21.
Из 545 человек, безраздельно правивших в большевистской России, 447 были евреями. Любопытно, что цифры эти приводит еврей Ф. Винберг, издавший в 1922 году в Мюнхене книгу "Крестный путь". Причем в цифру 447 чистокровных евреев не входят Ленин (Бланк), Луначарский, Коллонтай, Красин, Чичерин - считающиеся русскими, что странно (у всех были еврейские матери), видимо иудейская нацполитика в разные времена отличалась разной степенью жесткости.
28.septembris 2013, 13:39 Atbildēt
nnasca
Tam, kas rakstīts, nav nekāda sakara ar tūkstošiem ebreju sieviešu, bērnu un pusaudžu un vecīšu nošaušanu Latvijas teritorijā. Ja ne tikpat daudz, tad tomēr visai liels saraksts varētu tapt arī par latviešiem Padomju Krievijā. Vai tas būtu pietiekami, lai attaisnotu latviešu civiliedzīvotāju slepkavošanas?
28.septembris 2013, 18:53 Atbildēt
MMikus
Bet ja vini pashi to sarikojushi?
28.septembris 2013, 22:35 Atbildēt
NNezinītis
Kāda tautība ir žīdu kremļa vēsturniekam kangaram ? Kangars jau ielīdis pakaļā žīdeļiem un cerams ne par velti murgo .
28.septembris 2013, 21:10 Atbildēt
SSHOTOKAN
Visas cerības tikai uz Irānu.
28.septembris 2013, 13:41 Atbildēt
AAramess
Spriežot pēc rakstīšanas stila un ciniskās lādēšanās, pretīgos gabalus raksta viena vai divas, trīs personas. Naciķu gara mantinieki, provokatori. Nevajag domāt, ka starp latviešiem tādu idiotu vai garīgi slimo būtu daudz. Tāpēc var nospļauties par viņiem. Iespējams, sēd kādā psihenē un driķelē, iedomādamies, kai ir gebelsi.
28.septembris 2013, 14:14 Atbildēt
AARAMESSAM
TAVS PRETĪGAIS STILS PIEMĪT DAUDZIEM SIMTIEM TŪKSTOŠU KRIEVU OKUPANTIEM UN KOLONISTIEM UN ŽĪDIEM!IENĀCIS SVEŠĀ ZEMĒ ,KO SMIRDI,SŪDS!
28.septembris 2013, 15:43 Atbildēt
ddegvīns
Kas raksta sajūsmas rakstus par Cukuru var meklēt ap muzikantu bikšu pletētājām un pēdējiem īstajiem ādas stabulīšu virtozauriem.
28.septembris 2013, 17:23 Atbildēt
llv
Paldies NRA un Elitai par šo interviju. Latviešiem jāzin savi varońi! Herberts Cukurs bija izcils savas tautas dēls. Drosmīgs,talantīgs lidotājs un konstruktors. Vairāk tādu latviešu,Lai Latvija zeltu un plauktu. Savukārt głēvulīgie žīdu slepkavas savu sańems.
28.septembris 2013, 14:35 Atbildēt
RRepatriants
Shii ir politiska lieta un nepatiesi apvainota ir Latvija, latvieshu tauta un taas starptautiskais prestizs-valsts gods! Vai DP,KNAB, Gen.prokuraturai to nebija pashiem jaacel starptautiskaa liimenii un jaapanaak izmekleeshana?
28.septembris 2013, 15:31 Atbildēt
LLauku vecis
Kad vienreiz runās patiesību! Arājs bija Padomju savienības pilsonis, jo Latvijas kā tādas nebija. Nelietības, vienas nelietības! Latvijas pilsoņi nešāva ! Šāva padomju savienības pilsoņi. Tad Latvija kā valsts nebija un Arājs bija lielā Reiha padotais. reihs to DARĪJA, NELIEŠI, Latvijas apvainotāji!
28.septembris 2013, 17:23 Atbildēt
II.V.
Cik sapratu, arī Arājs nekāds liels šāvējs nav bijis. To visu darīja SS. Latvieši stāvēja tuvumā, palīgdarbos. Šo lietu uzpūtuši līdz politiskai. Žīdiem tā ir izdevīgi. Krievijai noteikti arī. Droši, viņai nav nekādu materiālu pret Cukuru, bet tēlo ka ir, jo izdevīgi uzturēt šo mīti. Pārejiem nospļauties. Cui bono.
28.septembris 2013, 19:03 Atbildēt
ddirsējs
Arājs bija svēdienas šāvējs kamēr SS vīri atpūtās.
28.septembris 2013, 19:45 Atbildēt
//
toties r.miķelsons bēbīšu izvarotājs ir latvietis. Pēc komentāriem spriežot nevienu vien arāja komandu var salasīt, kuri ies un galinās , bez lielas pierunāšanas.
28.septembris 2013, 20:01 Atbildēt
LLauku vecis
pie pautiem pakārt, bet ēbreju pārvaldītā Eiropa žēlo šos, jo atbilst plānam lai eiropieši paši sevi sačakarē un iznīcina.
29.septembris 2013, 17:09 Atbildēt
jjautātājs
šamiem nav laika, jo LAPSA jāmedī...
28.septembris 2013, 19:53 Atbildēt
SSir G
Jāatzīmē, ka masveida žīdu šaušanu neveica latvieši. To darīja speciāla SS vienība no Ukrainas. Viņi tad arī apbraukāja nometnes un darīja šo nepavisam ne vienkāršo darbu, kuru kurš katrs bez sagatavotības nemaz nevarētu izdarīt. Tās lietas ir dokumentētas.
28.septembris 2013, 16:38 Atbildēt
DDr.hist.Kārlis Kangeris
Cukura „aizstāvji“ parasti apgalvo, ka viņš „Arāja komandā“ nav bijis nekas cits kā tikai garāžu un autoparka pārzinis. Diemžēl aizstāvji nav iedziļinājušies citos Cukura darba uzdevumos „Arāja komandā“. -
Tiesa ir, ka Cukurs kādu laiku bija komandas garāžu un automašīnu pārzinis... Tomēr jājautā - kuŗš garāžās norīkoja smagās automašīnas braucieniem uz Biķernieku mežu? Kuŗš noorganizēja „zilos autobusus“, kad komandas locekļiem vajadzēja doties uz provinci veikt savus slepkavošanas darbus?
Tomēr izrādās, ka Herberta Cukura darba uzdevumi „Arāja komandā“ ir bijuši daudz plašāki, ne tikvien autoparka pārzināšana. Kādu laiku viņš bijis arī komandas ieroču noliktavas pārzinis. Ļoti svarīgs uzdevums Cukuram bija - būt par „Arāja komandas“ virsnieku sakariem ar vācu armiju, SS un Drošības policiju. Komandas vadītājs Viktors Arājs Cukuru uzskatīja un izmantoja par savu adjutantu, viņu visur ņemot līdzi. Turklāt Cukurs ietilpa „Arāja komandas“ vadošajā sastāvā - bija starp 10-16 svarīgākajām komandas personām.
Herberts Cukurs ar savu līdzdalību „Arāja komandas“ vadošajā sastāvā ir sekmējis liela skaita Latvijas civīliedzīvotāju iznīcināšanu vācu okupācijas laikā un līdz ar to kaitējis Latvijas valstij un tās tautai. Tāda rīcība nekādā ziņā nav saskaņojama ar Latvijas armijas virsnieka godu. Ja tomēr cilvēki atbalsta Cukura mirstīgo atlieku pārbedīšanu Brāļu kapos, tad, šķiet, viņi nesaprot, ka šodien dzīvo demokratiskā Latvijas Republikā, kuŗā savas tautas daļas iznīcināšanā līdzatbildīgajam nav vietas tautas varoņu kapos. -
Ja Latvijas Vēsturnieku komisija sāks tuvāk izmeklēt Herberta Cukura pagātni (izslēgšanu no Latvijas armijas, darbību pirmajā padomju okupācijas gadā, visu vācu okupācijas laiku), tad, šķiet, atklāsies ne mazums lietu (patiesību), kas nebūs patīkamas ne Cukura pēctečiem, ne arī viņa „atbalstītājiem“.
Dr. Kārlis Kangeris
Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūta pētnieks,
Latvijas Vēsturnieku komisijas loceklis
28.septembris 2013, 17:47 Atbildēt
LL.Grantiņš LRTT
Pirmkārt, biedr Kangeri, Latvija šodien nav demokrātiska valsts. Otrkārt: nav runa par to, kur un pie kā atradās Cukurs, bet gan vai Cukurs un Arājs izlēma kāda cilvēka likteni un personīgi-pašrocīgi ir kādu nogalinājis. Un te nu jāapskata tavs "jautājums". Kas tu biji Padomju laikā ? Ja kalpoji asiņainākajam režīmam, tad esi sodāms. Vai turedzēji, ka Arājs un Cukus kādu šāva ? Vai ir kāda pasaules tiesa, kas to ir pierādījusi ? Tādu iznireļu dēļ kā tu, latvieši tiek no cionistu samazgām apmeloti. Pirms atver muti, dižais Kārli, paskaties spogulī. Tev par saviem secinājumiem būs jāatbild.
28.septembris 2013, 18:28 Atbildēt
nnu jā
tas krantiņš tomēr par maz dabūja,tāds nu ļoti maziņš adolfiņa sindroms.
28.septembris 2013, 18:45 Atbildēt
LLetiņš
Grantiņa kungs ! Jūs rakstāt: "Ja kalpoji asiņainākajam režīmam, tad esi sodāms". Nav šaubu, ka H.Cukurs un V.Arājs kalpoja Hitlera Vācijas asiņainam režīmam. Tādi pat pēc Jūsu loģikas Cukurs un Arājs ir sodāmi !!!
28.septembris 2013, 20:31 Atbildēt
LLetiņš
Vēl viens jautājums Grantiņa kungam: vai Jūs esat redzējis, ka Ļeņins, Staļins vai Hitlers kādu šāva? Kāds cits ir redzējis? Nav redzējis. Bet viņi taču bija noziedznieki ! Atkal pēc Jūsu loģikas viņi it kā ir nevainīgi.
28.septembris 2013, 20:39 Atbildēt
ttu neesi letiņš
bet gan žīdu un krievu slepkavu dirslaiža!Tu pat neesi latviešu sūds,bet gan žīdu sūds!
28.septembris 2013, 20:55 Atbildēt
HHaha
Un kas bija Staļins un Hitlers? - Diktatori, kuru režīmā tika veiktas slepkavības vai autoparka pārziņi? Nesalīdzini lietas par kurām tev nav ne mazākās sapratnes.
28.septembris 2013, 22:01 Atbildēt
MMikus
Reti, bet jus man vardus no mutes izravat.
28.septembris 2013, 22:23 Atbildēt
AArnīc
Herberts Cukurs ar savu līdzdalību „Arāja komandas“ vadošajā sastāvā ir sekmējis liela skaita Latvijas civiliedzīvotāju iznīcināšanu vācu okupācijas laikā....
izlasot komentāru skaidri redzams ka esi pilnīgs ananās... vai cilvēks var ietekmēt kādu vedot vai nevedot uz biķernieku mežu vai pieskatot ieročus?! PILNĪGI NEKĀDA ARGUMENTĀCIJA...
vainīgs vai nevainīgs ir tikai tiesas varā tiesa nav bijusi arī pēc nāves tātad viņš ir nevainīgs. Nepatiesi apmelots
28.septembris 2013, 19:07 Atbildēt
SS
Pastāv fotogrāfijas, kurās redzams, ka Cukurs kravas automašīnas kastē aiz matiem ceļ iekšā bērnus. Ir dzīvi cilvēki, uz kuriem šāva Arājs, kuru atveda Cukurs. uz latviešiem, kuri atteicās iet leģionā. Cukuru draugs Arājs iekārtoja pie sevis ,,siltā vietiņā'', kas bija slepkavu banda un viņs aktīvi piedalījās šajā bandā.
29.septembris 2013, 9:51 Atbildēt
sslēptā kamera
Pastāv,pastāv!Šauj tik droši ārā pēdējo pulveri!Vēl jau ir daži lētticīgie,kas uzķersies. Un glabā tās fotogrāfijas dziļā slepenībā vēl 72 gadus,bet neaizmirsti,ka Dieva dzirnas maļ lēni,bet labi.
29.septembris 2013, 12:34 Atbildēt
II.V.
Ja tu esi vēsturnieks, tad nepļāpā kāmēr neesi izmeklējis. Izmeklē un apklusi.
28.septembris 2013, 19:12 Atbildēt
FFakts
> Kārlis Kangeris
Paldies par Jūsu viedokli, Kangera kungs! Viss būtu labi, jauki un skaisti, ja vien nebūtu frāzes – „Ja Latvijas Vēsturnieku komisija sāks tuvāk izmeklēt (..)”. Būtu lieliski, ja Jūs pirms šī nosacījuma palīgteikuma rakstīšanas būtu pastāstījis a) cik gadus vaiga sviedros jau strādā Valsts prezidenta paspārnē esošā vēsturnieku komisija; b) kāpēc tā, vislielāko finansējumu saņemot tieši nacistiskās okupācijas perioda pētniecībai, līdz šim nav attapusi izanalizēt visu Palīdzības policijas darbības virzienus; c) kāpēc savā atzinumā par H. C. pārapbedīšanu Brāļu kapos vēsturnieku komisija šo pienākumu deleģēja Ģenerālprokuratūrai, kura 18 gadu laikā nav spējusi atrast H. C. inkriminēto noziegumu apstiprinājumu?
Jau iepriekš paldies par Jūsu kompetentajām atbildēm!
28.septembris 2013, 20:30 Atbildēt
kkangaram
tagad saprotu,kāpēc uz priekšu nevirzās ,,vēsturnieku" darbs ar krieviem!Kā tad tas virzīsies,ja komisijā ir cilvēki ar tādiem,,doktora" grādiem--ja sāksim skatīt,tad varbūt atklāsies tas un tas,bet noteikti par sliktu H.Cukuram!Sūds, ne ,,doktors"--čekistu dirslaiža!
28.septembris 2013, 20:49 Atbildēt
vventspilniece
Cukuram ir nopelni- pirms kara. Tos neviens nenoliedz. Bet vai viņa darbību kara laikā var uzskatīt par nopelnu?
29.septembris 2013, 11:37 Atbildēt
vventspilniec
ja tu ,nolādētā okupante,nebūtu kopā ar žīdiem okupējusi Latviju,latvietis jau neņemtu rokā plinti un neietu uz krieviju slepkavot krievus un žīdus!Un tu ,aklā okupante,neredzi kā žīdi ir izlaupījuši krieviju?Ko tu viņus aizstāvi,varbūt tu esi žīdiete?
29.septembris 2013, 12:43 Atbildēt
FFakts>ventspilniece
Aizejiet uz jūras malu un paņemiet rokā divus akmentiņus: viens no tiem - H.C. kā Arāja komandas ritošā sastāva pārzinis, otrs - H.C., piecu cilvēku dzīvību glābējs. Kurš akmentiņš Jūsu rokā smagāks?
30.septembris 2013, 10:07 Atbildēt
HHaha
Komentārā netiek minēts nekas, kas norādītu uz H. Cukura vainu pie ebreju slepkavībām. Tikpat labi, tu vari sasaistīt kadas munīcijas ražotnes strādniekus ar atbildību par kādas tautas pārstāvju iznīcināšanas 2. pasaules kara laikā vai kara sākšanu.
Tas, ka beigas paraksties, kā "Dr.", vairāk ir mēģinājums spiest uz autoritāti. Ja raksti tik pašķidrus apgalvojumus un tiešām esi tas, ko norādi, tad jautājums - kādi vēl ir locekļi tajā komisijā?
28.septembris 2013, 21:56 Atbildēt
ZZenons
Arī A.Novikam un Šustinam bija šoferi un ieroču pārziņi b.Kanger!Varbūt pat jūsu radinieki. Bet ,kaut kā neesmu dzirdējis,ka viņus kāds būtu meklējis slepkavnieciskos nolūkos.Un iespējams ,ka tieši viņi aizņem vietu Brāļu kapos!Vai to izpētīt nebūtu tavs uzdevums?
29.septembris 2013, 1:41 Atbildēt