Otrdiena, 6.jūnijs

redeem Ardis, Ingrīda

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Komercziņas

62% atlaide! Aktivizē Windows 10 Pro vai Office 2021 pie Keysoff par zemāko cenu! Visa oriģinālā datorprogrammatūra ir pārdošanā!

© Publicitātes foto

Ja vēlaties ietaupīt naudu uz Windows OS vai MS Office, Keysoff var palīdzēt. Keysoff pašlaik piedāvā lieliskas cenas visiem lietotājiem! Ļauj jums iztērēt ļoti maz naudas, lai iegādātos nepieciešamo programmatūras autorizācijas aktivizācijas kodu!

Izmantojot programmatūras piedāvājumus, varat saņemt Office 2021 Professional tikai par 26,25 €! Ja jums ir vairāki datori vai pērkat kopā ar draugiem, varat izvēlēties izdevīgāko Office 2021 Professional Plus 5 datoriem, katrs tikai par 13,85 €! Pēc tam, kad pirkums ir veiksmīgs, klients var izmantot licences aktivizācijas kodu, ko sniedz Keysoff pēc lejupielādes no oficiālās vietnes, neuztraucoties par programmatūras drošību, 100% patiesa garantija.

Microsoft Office atlaižu zona!

Jūs varat iegādāties Windows 10 Pro tikai par 7,35 €! Windows 10 lietotāji var arī BEZMAKSAS atjaunināt uz Windows 11, un tagad ir labākais laiks iegādāties Windows 10.

Tagad Windows OS par nepārspējamām cenām!

62% atlaide!Atlaides kods: VZK62

Skatīt vairāk>>

Ja jums ir nepieciešama vēl cita datorinstrumentu programmatūra, Keysoff var piedāvāt arī to! Piemēram, pie Keysoff var iegādāties rīkus un programmatūru sistēmas tīrīšanai, failu saspiešanai, attēlu rediģēšanai, sistēmas optimizācijai, produktivitātes birojam un pretvīrusu aizsardzībai.

Datorinstrumenti (bez atlaides koda)

Skatīt vairāk>>>

Kā tas var būt tik lēti? Kas jums par to jāzina?

Ir svarīgi atzīmēt, ka ir divu veidu licences. Komerciāls, ko var iegādāties arī Microsoft vietnē, un OEM, kas apzīmē oriģinālā aprīkojuma ražotāju. Funkcionalitātes ziņā tie ir identiski.

Saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas lēmumu lietotas programmatūras atslēgas Eiropas Savienībā var pārdot pilnīgi likumīgi.

Tomēr starp abām versijām pastāv atšķirība starp atbalstu un lietojumu. Komerciālo versiju var izmantot vairākos datoros, savukārt OEM versija ir piesaistīta aparatūrai, kurā tā pirmo reizi tika aktivizēta.

Interneta veikala Keysoff.com pārdod OEM licences

Keysoff.com katru dienu pārdod aptuveni 1,500 licences visā pasaulē. Garantijas kompensācija tiek aktivizēta tikai vienā procentā gadījumu.

Keysoff nodrošina, ka visas licences ir derīgas, un vienlaikus piedāvā viena gada servisa garantiju, lai pasargātu jūs no papildu produkta nomaiņas un uzturēšanas izmaksām.

Ar augstas kvalitātes produktiem un profesionālu servisu, Keysoff ir saņēmis vairāk nekā 1000 atsauksmes no reāliem TrustPilot lietotājiem, ar vērtējumu 4.8 un 97% apmierinātības līmeni!

24/7 tehniskais atbalsts un pēcpārdošanas serviss
Sazinaties ar Keysoff: service@keysoff.comLielie tehnoloģiju uzņēmumi - no Microsoft līdz Google - paātrina ģeneratīvā mākslīgā intelekta integrēšanu savos produktos. Microsoft paziņoja, ka izmantos mākslīgo intelektu, lai pārveidotu produktivitāti, un papildinās Office produktivitātes komplektus, piemēram, Teams, Word un Outlook, ar tādiem mākslīgā intelekta rīkiem kā ChatGPT. Tas vēl vairāk izpaudās operētājsistēmā Windows, kur Microsoft nodrošināja Bing atjauninājumus pēc Bing Chat AI palaišanas, un uzņēmums nesen paziņoja. Atjauniniet jaunāko Windows 11 un Office 2021, lai izbaudītu mākslīgā intelekta sniegto ērtību un efektivitāti!

APMAKSĀTA REKLĀMA