Otrdiena, 28.marts

redeem Ginta, Gunda, Gunta

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Komercziņas

Iegādājieties oriģinālo Windows 11 vietnē Keysoff tikai par 9,99 €!

© Publicitātes foto

Microsoft operētājsistēma Windows 10 ir bijusi mazumtirdzniecības tirgū vairāk nekā septiņus gadus un 2021. gada oktobrī to aizstāja Windows 11. Tomēr Windows 10 joprojām ir vispopulārākā Windows versija, kuras globālā tirgus daļa ir 67,95% saskaņā ar StatCounter. Korporācija Microsoft ir pārtraukusi operētājsistēmas Windows 10 darbību, taču līdz 2025. gada 14. oktobrim sistēma Windows 10 joprojām tiks atbalstīta ar drošības atjauninājumiem, kas palīdz aizsargāt jūsu datoru no vīrusiem, spiegprogrammatūras un citas ļaunprātīgas programmatūras.

Kur var iegādāties oriģinālu Windows 10, bet par izdevīgu cenu?

Keysoff var nodrošināt jums drošu un uzticamu operētājsistēmu Windows 10 Pro un Windows 10 Home. Keysoff uzsāka Software Promotion, oriģinālā Windows 10 Pro cena ir tikai 7,35 €, ja iegādājaties vairāk nekā vienu, varat izvēlēties izmaksu ziņā efektīvāku komplektu. Windows 10 Pro 2PC pakotne, Windows 10 Pro par 6,22 €/PC. Windows 10 lietotāji joprojām tiek atbalstīti, lai bez maksas veiktu atjaunināšanu uz Windows 11. Windows 11 Pro tagad ir pieejams Microsoft veikalā par 199,99 USD, taču Keysoff piedāvā vēl labāku cenu. Iegūstiet Windows 11 Pro tikai par 10,45€.

Ierobežota laika piedāvājums. Windows 10 par 6,22 eiro.

Ietaupiet līdz pat 90%, oriģinālā Windows 11 Pro cena ir tikai 9,99 €!

Turklāt Keysoff bagātīgajā katalogā ir iekļautas Microsoft Office pakotnes, sākot no vecās Office 2016 versijas līdz jaunākajai Microsoft Office 2021 versijai. Jaunākā Office 2021 versija maksā tikai 26,25 €. Pērkot vairāk - ietaupīsiet vairāk, oriģinālā minimālā cena Office 2021 tikai 13,85 €/PC!

Īpašais piedāvājums! MS Office no 13.85€.

Skatīt vairāk >>

Ja jums ir nepieciešama vēl cita datorprogrammatūra, Keysoff palīdzēs arī šajā gadījumā. Piemēram, Keysoff var iegādāties rīkus un programmatūru sistēmas tīrīšanai, failu saspiešanai, attēlu rediģēšanai, sistēmas optimizācijai, produktivitātes birojam un pretvīrusu aizsardzībai.

Datorrīki (bez atlaides koda)

Skatīt vairāk >>

Kā tas var būt tik lēts? Kas jums par to jāzina?

Ir svarīgi atzīmēt, ka ir divu veidu licences. Komerciālas, ko var iegādāties arī Microsoft vietnē un OEM, kas apzīmē oriģinālā aprīkojuma ražotāju. Funkcionalitātes ziņā tās ir identiskas.

Saskaņā ar Eiropas Kopienas, Tiesas lēmumu lietotas programmatūras atslēgas Eiropas Savienībā var pārdot pilnīgi likumīgi.

Tomēr starp abām versijām pastāv atšķirība starp atbalstu un lietojumu. Komerciālo versiju var izmantot vairākos datoros, savukārt OEM versija ir piesaistīta aparatūrai, kurā tā pirmo reizi tiek aktivizēta.

Interneta veikala Keysoff.com pārdod OEM licences

Keysoff.com katru dienu pārdod aptuveni 1500 licences visā pasaulē. Garantijas gadījumi konstatēti tikai vienā procentā gadījumu.

Keysoff apliecina, ka visas licences ir derīgas un vienlaikus piedāvā viena gada servisa garantiju, lai pasargātu jūs no papildu programmatūras nomaiņas un uzturēšanas izmaksām.

Ar augstas kvalitātes produktiem un profesionālu servisu, Keysoff ir saņēmis vairāk nekā 1000 atsauksmes no reāliem TrustPilot lietotājiem, ar vērtējumu 4.8 un 97% apmierinātības līmeni!

24/7 tehniskais atbalsts.

Sazināties ar Keysoff var pa epastu: service@keysoff.com.