Jaunākais

19:15
Krievijas parlamenta apakšpalāta otrdien apstiprinājusi likumprojektu, saskaņā ar kuru protestu organizatoriem varēs tikt piemērota sodanauda vai administratīvais arests, ja protestos piedalīsies nepilngadīgas personas.
 
18:50
Turpmāk maksa par braucienu taksometros būs jānorāda arī salonā uz priekšējā paneļa, šodien lēma valdība.
 
18:41
Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrībās nepieciešama "liela dezinfekcija", tā otrdien domes sēdē izteicās jaunais Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks, līdzšinējais Pilsētas īpašumu komitejas vadītājs Oļegs Burovs (GKR).
 
18:30
alsts prezidents Raimonds Vējonis šonedēļ plāno tikties ar valdības veidošanas sarunu vedējiem
 
18:20
Nelielam mājoklim ir daudz priekšrocību, piemēram, mājīgums, ātrāka un vieglāka tā uzkopšana vai zemāki komunālie maksājumi nekā mājai. Taču ir brīži, kad tā vien prasās vairāk vietas. Piemēram, Ziemassvētkos, kad kopā uz svētku vakariņām sanāk visa ģimene, tiek domāts par svētku noskaņas radīšanu un, protams, kā bez galvenā Ziemassvētku prieka nesēja - eglītes. Tieši eglītes novietošana nelielā dzīvoklī bieži kļūst par izaicinājumu.“Bonava Latvija” apkopojis idejas eglītes novietošanai istabā, vienlaikus saglabājot mājokli estētiski baudāmu un ērtu dzīvošanai.
 
18:10
Lietuvā un Vācijā šonedēļ aizturēti desmit lietuvieši, kas tiek turēti aizdomās par dārgu automašīnu zādzībām Vācijā, otrdien paziņojusi Lietuvas policija.
 
18:05
Folklorists, programmētājs, lauksaimnieks Ansis Ataols BĒRZIŅŠ, kurš 2009. gada 13. janvārī meta akmeni Saeimas logā, beidzot ir brīvībā. Man Ansis pirmām kārtām ir Ulda un Ļenas [dzejnieks un tulkotājs Uldis Bērziņš un profesore Jeļena Staburova] dēls. Bet arī tad, ja mēs nebūtu pazīstami, es uzskatītu, ka attieksmē pret viņu neatkarīgās un it kā demokrātiskās Latvijas vara rādīja nevis savu tiesisko seju, bet tik vien kā savu varas purnu. Un arī mūsu intervijā es apzināti uzsvēru šo purnu. Intervijā izmantots arī tas, ko Ansis teica savā preses konferencē desmitajā decembrī.
 
18:01
Kādai sieviete Ķīnā teju traģiski beigušies mājās uzkopšanas darbi, kuru laikā viņa nedaudz sagriezusi pirkstu.
 
18:00
Kādam vīrietim pirms sešiem gadiem Latvijā uzstādīta diagnoze HIV. Iespējams, šī iemesla dēļ viņš pametis dzimteni un devies uz Īriju, kur strādājis celtniecība, tomēr nespējis tikt galā ar pārdzīvojumiem, pievērsies alkoholam un nonācis uz ielas. Tikai esot svešumā atklājusies negaidīta patiesība par viņa dzīvi.
 
17:55
Pēc gandrīz gadu ilgām attiecībām saderinājušies ārsts un politiķis Hosams Abu Meri un LTV raidījuma "Rīta Panorāma" vadītāja Linda Krūmiņa, teikts Gitas Vīksnes rakstā izdevumā "Privātā Dzīve".
 
17:47
Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV) kabinetā zem galda atrasta neliela nesankcionēta elektroniskā ierīce, apgalvoja politiķis.
 
17:42
Tieslietu un Finanšu ministrijas saskaņojušas likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu un neiebilst tā izskatīšanu valdībā, apliecināja ministrijās.
 
17:40
Organizācija "bezvēsts.lv" informē, ka bez dzīvības pazīmēm atrasts bezvēsts pazudušais Edijs Poļaks-Poļakovs.
 
17:35
9. decembrī Valsts policija saņēma informāciju no cietušās sievietes par to, ka viņai ar gāzes ieroci uzbrucis taksometra vadītājs un vēlāk viņas meitai atņēmis naudu.
 
17:31
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) ir izturējis kārtējo neuzticības balsojumu, viņu atbalstot visiem koalīcijas deputātiem, bet atlaišanu pieprasot mazākumā esošajai opozīcijai.
 
17:28
Šīs nedēļas sākumā vairāki pasaules mediji vēstīja, ka piecus gadus pēc gūtās galvas traumas slavenais F1 sportists Mihaels Šūmahers vairs nav piekalts pie gultas un atkarīgs no dzīvību uzturošajām iekārtām. "The Sun" atklājis vēl kādu ļoti būtisku informāciju par šī brīža notikumiem sportista dzīvē.
 
17:14
Ministru prezidentam Mārim Kučinskim (ZZS) nevajadzētu iesaistīties Rīgas domes “politiskajos kašķos” – tā ir Rīgas domes deputātu darīšana, žurnālistiem izteicās Ventspils mērs Aivars Lembergs.
 
17:10
Partiju apvienība "Attīstībai/Par!" (AP) ir nolēmusi piedalīties Krišjāņa Kariņa (JV) veidotajā valdībā, darbam tajā virzot Arti Pabriku, Juri Pūci un Ilzi Viņķeli, informēja politiskā spēka pārstāve Laila Spaliņa.
 
17:00
Jūrmalas mērs Gatis Truksnis ir samaksājis viņam uzlikto 100 eiro administratīvo sodu, kas viņam tika piemērots par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu, šodien žurnālistiem atklāja Truksnis.
 
16:58
Zemgales apgabaltiesa, izskatot par spiegošanu Krievijas labā apsūdzētā bijušā AS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) ceļu meistara Aleksandra Krasnopjorova lietu, viņam noteikusi stingrāku sodu.
 
16:40
Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja otrdien tikusies ar sava kabineta locekļiem, lai apspriestu sagatavošanos iespējai, ka Apvienotajai Karalistei no Eiropas Savienības (ES) būs jāaiziet bez izstāšanās līguma, jo liela daļa parlamenta deputātu joprojām iebilst pret viņas panākto "Breksita" vienošanos.