Jaunākais

Vakar, 17:30
Sāpošs kakls, klepus un iesnas var piemeklēt jebkurā gadalaikā, bet vasarā tam mēdz būt specifiski cēloņi. Saaukstēšanos galvenokārt veicina straujas temperatūras svārstības. Taču veselībai par labu nenāk arī pārāk liels karstums. Vasara šogad ir gara un karsta, tāpēc atvēsināšanās līdzekļus meklējam biežāk. Kā rast līdzsvaru un justies labi mainīgos apstākļos?
 
Vakar, 17:15
Revitalizējot esošās ēkas Liepājas ielā 46, pašvaldība Preiļos veidos veselības un rekreācijas kompleksu, kas izmaksās 1 295 324 eiro.
 
Vakar, 17:03
Skaistumkopšanas salona «BBBinnija» īpašniece Binnija Ārberga ir atgriezusies televīzijas pasaulē. Vienīgi šoreiz otrpus ekrānam, kļūstot par 360TV populārā komēdijseriāla «Saldais pārītis» stila komandas vadītāju.
 
Vakar, 16:50
Rīdzinieki un pilsētas viesi sestdien izrādīja lielu interesi par vairāk nekā 100 senajiem spēkratiem, kas bija apskatāmi Rīgas svētku pasākuma laikā.
 
Vakar, 16:40
Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko atcēlis no amata premjeru un citus ietekmīgākos ministrus, sestdien paziņojis viņa preses dienests.
 
Vakar, 16:30
Itālijā pulcējas Dženovā Morandi tilta traģēdijā mirušo radinieki un draugi, lai viņus pieminētu.
 
Vakar, 16:18
Rīgas Latviešu biedrība programmā "Sapņu dārzs - Rīgas Latviešu biedrībai 150" Rīgas svētku ietvaros Vērmanes dārzā svētku viesiem piedāvās daudzveidīgas norises. Īpaša programma būs sarūpēta mūzikas gardēžiem.
 
Vakar, 16:09
Bastejkalnā kanāla malā motiek Rīgas svētku pasākums "Izkrāso Rīgu"
 
Vakar, 15:55
31 gadu vecais Daniels Bredberijs un viņa jaunā sieva Džordana savas kāzas plānoja trīs mēnešus, lai pārliecinātos, ka Daniels, kurš cieš no agrīnas demences, visu atcerās, raksta “”The Sun”.
 
Vakar, 15:50
Trešdaļa (34 %) pircēju nepievērš uzmanību dzeramā ūdens izcelsmei un tā īpašībām, lai gan to lieto katru dienu. Kā parāda pētījumu kompānijas „Berent” maijā veiktais pētījums, tikai viena ceturtā daļa (25 %) cilvēku pērk ūdeni veselības apsvērumu dēļ. Kā apgalvo veselības speciālisti, lielākā daļa cilvēku pieļauj kļūdu nepadomājot, ka ūdens, ko dzer ikdienā, var ietekmēt viņu pašsajūtu.
 
Vakar, 15:44
Pirmajā Rīgas svētku dienā, 17. augustā, tradicionālajā Zelta kāzu dalībnieku godināšanas pasākumā tika sveikti pāri, kuri saskanīgā laulībā nodzīvojuši 50 gadus.
 
Vakar, 15:40
Latviešu supergrupai “Prāta Vētra” vakardienas koncertā izdevās uzstādīt personīgo rekordu, sapulcinot vairāk nekā 60 000 klausītāju.
 
Vakar, 15:30
Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdoans sestdien paziņojis, ka Ankara paplašinās militārās operācijas kaimiņos esošajā Sīrijā un Irākā, lai likvidētu "draudu avotus" viņa vadītajai valstij.
 
Vakar, 15:15
Slavenā latviešu modele Ginta Lapiņa ir arī aktīva “Instagram” lietotāja.
 
Vakar, 15:00
Svētdien Latvijas debesis lielākoties klās mākoņi un gaisa temperatūra būs dažus grādus zemāka nekā sestdien, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 14:50
24.augustā plkst.10 Kurzemes rajona tiesa Saldū turpinās izskatīt lietu par kaimiņa slepkavību, ko 2017.gadā pastrādājusi kāda sieviete.
 
Vakar, 14:44
Kad šogad Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarēja Izraēlas dziedātāja Netta un pēc nolikuma nākamajā gadā šis populārais Eiropas dziesmu konkurss notiks kādā no Izraēlas pilsētām, tad tiem, kuri ir draugos ar ģeogrāfiju, radās jautājums, bet vai tad Izraēla neatrodas Āzijā?
 
Vakar, 14:30
Zīmolu "Spilva" un "Gutta" īpašnieks "Orkla Foods Latvija" pagaidām neizjūt lielas problēmas ar izejvielu pieejamību, jo strādā pēc iepriekš noslēgtiem līgumiem, kur lielākā daļa piegādātāju pilda līgumos atrunātās saistības, pastāstīja uzņēmuma "Orkla Foods Latvija" vadītāja Lolita Bemhena.
 
Vakar, 14:20
Piektdaļa iedzīvotāju (22%) ir saskārušies ar situāciju, kad iepriekš kavētie maksājumi traucējuši vai pat lieguši saņemt aizņēmumu. Turklāt absolūts vairākums no šīs situācijas nav guvuši mācību, jo arī šobrīd maksājumus neveic laikus, liecina Swedbank Finanšu institūta veiktā aptauja .
 
Vakar, 14:09
Vērmanes dārzā notika Rīgas svētku ieskaņas koncerts "Laikmets un mūzika".
 
Vakar, 13:59
Latviešu grupa “Prāta Vētra” Mežaparkā pulcēja vairāk nekā 60 000 skatītāju, taču rekordlielais skaitlis neizpalika arī bez savām likstām.
 
Vakar, 13:52
Vācijas kanclere Angela Merkele sestdien tiksies ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, lai pārrunātu situāciju Sīrijā un Ukrainā, kā arī enerģētiku un citus ārpolitikas jautājumus.