Jaunākais

5:00
Par Rīgas domes atlaišanu, par pašvaldību reformu, par iecerēm zemkopības ministra amatā Neatkarīgās intervija ar bijušo vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru, nule apstiprināto zemkopības ministru Kasparu Gerhardu (Nacionālā apvienība).
 
3:01
35 gadus vecā Džesika pierādījusi, ka liekais svars nav šķērslis, kas varētu traucēt kļūt par jogas instruktori. Lai gan pasniedzēja skolā dāmu ignorējusi, viņa pierādījusi, ka spēj kļūt par labu skolotāju citiem.
 
2:02
Ne reizi vien dzirdēts par dīvainām laulībām, kas slēgtas kādā no pasaules valstīm. Tiesa, 49 gadus vecās Paskalles vēlme apprecēt segu, iespējams, ir pats dīvainākais, ko līdz šim nācies dzirdēt.
 
1:03
Trešdien, 23.janvārī, notika 13.Saeimas sēde, kurā deputāti apstiprināja Krišjāņa Kariņa vadīto valdību. Sociālajā tīklā facebook partijas "KPV LV" deputāts Artuss Kaimiņš publicējis video, kurā skaidro, kāpēc Latvijai nepieciešama šī valdība.
 
0:17
Ņujorkā 96 gadu vecumā trešdien miris lietuviešu režisors, mākslinieks un dzejnieks, par avangarda kino krusttēvu dēvētais Jons Meks, vēsta Lietuvas ziņu portāls "15min.lt".
 
Vakar, 23:59
Laukums kādā Ķīnas pilsētā izgaismots ar tūkstošiem gaismiņu tulpju formā.
 
Vakar, 23:42
Sidnejā, Austrālijā, ar novērošanas kameru palīdzību fiksēts, kā sociālais darbinieks ar kurpi sitis 82 gadus vecu kungu, kura sirgst ar demenci.
 
Vakar, 23:29
Leģendārais jamaikiešu sprinteris Useins Bolts licis punktu sapnim kļūt par profesionālu futbolistu.
 
Vakar, 23:05
Lai cik tas skanētu ciniski, bet šovindustrijai vienus no lielākajiem ienākumiem sniedz pāragri un traģiski bojā gājuši mākslinieki. Lūk, viens no viņiem – amerikāņu reperis un dziesmu autors Lil Peep, īstajā vārdā Gustavs Ērs. Viņš mira 2017. gada 15. novembrī tikai 21 gada vecumā - no narkotiku un/vai medikamentu pārdozēšanas.
 
Vakar, 23:04
Francijas nacionālā veselības aģentūra "Anses" paziņojusi, ka bērnu autiņbiksīšu sastāvā atrastas bīstamas ķīmiskās vielas.
 
Vakar, 22:50
Vācijas kanclere Angela Merkele Davosā notiekošajā Pasaules Ekonomikas forumā trešdien kvēli iestājusies par multilaterālismu starptautiskajā politikā, norādot, ka globālos draudus, kurus rada pasaules iedzīvotāju skaita pieaugums un klimata izmaiņas, iespējams novērst tikai kopīgiem spēkiem.
 
Vakar, 22:39
Izdevniecība "Avots"
 
Vakar, 22:25
Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers no Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Otavas "Senators" nosūtīts uz Amerikas Hokeja līgas (AHL) vienību Belevilas "Senators", trešdien paziņoja NHL vienība.
 
Vakar, 22:16
Valsts policija lūdz atsaukties Saulkrastos notikuša negadījuma aculieciniekus.
 
Vakar, 22:04
Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) līdz 18. februārim apskatāma izstāde Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai. «Tieši latviskās bibliotēkas, latviskā pašizglītošanās un biedrošanās briedināja latvietību, nobriedināja nāciju, tās apziņu, gatavību valstij,» uzskata LNB Atbalsta biedrības direktore Karina Pētersone.
 
Vakar, 21:45
Korkas pilsētā aizturēti trīs vīrieši, kuri, iespējams, saistīti ar pagājušā gada vasarā pastrādātu noziegumu. Aizturēto vidū ir arī Latvijas pilsonis, vēsta portāls "Baltic-Ireland".
 
Vakar, 21:18
Viss kādreiz sācies ar pirmo reizi. Arī Normundam Rutulim reps dziesmā skan pirmo reizi. Viņa jaunākajam radio singlam to radījis un ieskaņojis Mixmaster AG, īstajā vārdā Andris Gailis. Viņš savu darbošanos mūzikas vidē uzsāka astoņdesmito gadu nogalē un joprojām palicis uzticīgs tā laika tradīcijām, skrečodams, miksēdams skaņu plates un producēšanā izmantojot neparastas tehnikas. Tiesa gan, šajā kopdarbā jūtamas arī mūsdienu tendences mūzikā un aktualitāšu izmantošana repā. Papildus balsis un vokalīzes ieskaņojusi Anmary, īstajā vārdā Linda Dinsberga, Latvijas Eirovīzijas pārstāve 2012.gadā, Baku. Arī viņas balss pirmo reizi skan kādā Normunda Rutuļa dziesmā. “Kāršu azarts” ir piektais singls no jaunā albuma, kurā iekļautas 12 jaunas Raimonda Paula dziesmas.
 
Vakar, 21:05
Mūziķis K.Mangulsons sociālajā tīklā facebook publicējis lūgumu palīdzēt.
 
Vakar, 21:04
Viens no biežāk dzirdētajiem veselīga dzīvesveida ieteikumiem ir ierobežot cukura daudzumu uzturā. Viegli pateikt, bet grūti izdarīt. Nepārvarama kāre pēc vienkāršajiem ogļhidrātiem rodas tad, kad asinīs krītas cukura līmenis. Smadzenēm nepietiek «degvielas», tās automātiski pārslēdzas uz gribasspēka trūkuma režīmu un izmisīgi sāk meklēt kādu enerģijas avotu.
 
Vakar, 20:49
Trešdien, 23.janvārī, latviešu basketbolists Kaspars Kambala palīdzēja “Jūrmala”/ “Betsafe” komandai cīņā pret Igaunijas čempioniem. Šī bija pēdējā spēle sportista basketbola karjerā.
 
Vakar, 20:42
Pēdējo dienu laikā sociālajos tīklos popularitāti iemantojis pirms gada uzņemts video, kurā redzams, kā policija Kanādā kopā ar bērniem piedalījusies "sniega kaujā".
 
Vakar, 20:40
Rīgas dome šodien apstiprināja Kalnciema ielā 2B esošā grausta sakārtošanas darbu grafiku, kas paredz, ka ēkas konservācijas darbiem pilnībā jābūt pabeigtiem piecu mēnešu laikā - līdz 1.jūlijam.