Jaunākais

15:00
Arvien vairāk cilvēku sāk apzināties medicīniskās rehabilitācijas lomu gan pēc akūtu slimību ārstēšanas stacionārā, gan hronisku slimību gadījumā.
 
14:49
Rīgas pilsētas būvvalde Pārdaugavā uzslieto "Z-torņu" attīstītājam SIA "Towers Construction Management" nav nosaukusi nevienu konkrētu normatīvo aktu, uz kura būtu bāzēti izteiktie pārmetumi, aģentūru LETA apgalvoja "Towers Construction Management" komercdirektors Andžejs Neguliners.
 
14:27
Gripas intensitāte Latvijā joprojām saglabājas zemā līmenī, norādīts Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) publiskotajā gripas un akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa jaunākajā pārskatā.
 
14:19
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" pēc abpusējas vienošanās pārtraukusi līgumattiecības ar uzbrucēju Frenku Razgalu, ziņo klubs.
 
14:06
Pirms mēneša, kad vēl no amata nebija atkāpies Dailes teātra direktors Andris Vītols, aktieris Juris Žagars Sandras Landorfas materiālā "Karalis, brālis un sarunas" izdevumā "OK!" paziņoja, ka uz gadu brauks prom no Latvijas.
 
13:44
Live Rīga īsfilmu sērija “Rīga rīdzinieka acīm” jeb “Insider’s guide to Riga” Austrijas galvaspilsētā Vīnē saņēmusi visaugstāko atzinību - pasaules labākās tūrisma filmas apbalvojumu GRAND PRIX CIFFT 2019, ko rīko Starptautiskā Tūrisma filmu festivālu komiteja.
 
13:33
"Būdami Latvijas patrioti un mīlēdami savu dzimteni, esam sarakstījuši varenu skaņdarbu, stiprai tautai - #SARKANBALTSARKANAIS. Ballīte ir vieta, kur mēs savedam kopā tautu - tā ir vienota, skaļa un balsīga, tieši tādu arī rakstījām šo dziesmu. Mūsu krāsa ir sarkanbaltsarkanā - novēlam šai krāsai mūžību un sveicam Latviju dzimšanas dienā," pauž grupas pārstāvji.
 
13:20
Mediju grupa "All Media Baltics" cenšas legalizēt pārmaiņas, kuras nav iespējams likumīgi īstenot, trešdien pēc tikšanās ar mediju grupas vadību sacīja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājas vietnieks Ivars Āboliņš.
 
13:14
Raidījuma "900 sekundes" vadītāja Kristīne Garklāva bieži sociālajos tīklos dalās ar skaistiem dabas foto. Šoreiz viņa atklāj vietu, kur jūtas vislabāk.
 
13:08
Neatkarīgo deputātu frakciju (NDF) pārstāvošais Rīgas domes vicemērs Vadims Baraņņiks neizprot, kādēļ "Saskaņa" tieši šobrīd pieprasījusi viņa atstādināšanu no amata, jo NDF jau vairākus mēnešus ar "saskaņiešiem" neesot nekāda kontakta, žurnālistiem pauda vicemērs.
 
12:48
Stacija "Novoperedelkino" ("Новопеределкино"), kuru projektēja Latvijas arhitektu birojs "United Riga Architects", ar vērā ņemamu pārsvaru kļuva par uzvarētāju konkursā par labāko Maskavas metro stacijas dizainu.
 
12:30
Šī ir vienīgā nedēļa gadā, kad Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā iespējams aplūkot Viļa Rīdzenieka lielformāta kolorēto fotogrāfiju Latvijas valsts pasludināšana 1918. gada 18. novembrī. Šogad pirmo reizi apskatei izlikti arī citi unikāli eksponāti izstādē Nosargātā Rīga. Bermontiādei – 100.
 
12:13
Šovasar noritēja labdarības koncerts "Uzcel savu baznīcu!", kurā piedalījās daudzi populāri pašmāju mūziķi. Šobrīd Bruknas muižas kopiena soctīklos vērsusies pie sabiedrības ar lūgumu pēc palīdzības.
 
12:00
Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēde par deinstitucionalizācijas jautājumiem un konkrēti par sociālās aprūpes centra Lubāna likvidēšanu apliecināja, ka jautājumā par sociālajiem pakalpojumiem un cilvēku ar smagiem garīga rakstura traucējumiem cilvēktiesību ievērošanu valsts iestādēm, tostarp Labklājības ministrijai, steidzami nepieciešama profesionāla palīdzība.
 
11:56
Trešdienas priekšpusdienā Rīgā pie Saeimas aptuveni 40 cilvēku protestē pret gaidāmo alkohola akcīzes palielināšanu par 30% no 2020.gada 1.marta.
 
11:42
Saeimas deputāts Aldis Gobzems debatēs par grozījumiem likumā "Par valsts pensijām " rosināja septiņas minūtes veltīt klusuma brīdim saistībā ar Saeimas neizpildīto solījumu par 20% celt mediķu algas.
 
11:31
Populārā pašmāju realitātes šovu zvaigzne Magone Šutoviene, kura skatītājiem vairāk pazīstama kā Magone Burka, paziņojusi, ka tuprmāk plašākai publikai būs pazīstama ar jaunu pseidonīmu.
 
11:25
Partija "Saskaņa" piekrīt turpināt darbu Rīgas domes koalīcijā pie nosacījuma, ja "Gods kalpot Rīgai!" (GKR) pārtrauks sadarbību ar Neatkarīgo deputātu frakciju (NDF), šodien pēc Rīgas domes "Saskaņas" frakcijas sanāksmes paziņoja frakcijas pārstāve, Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Anna Vladova (S).
 
11:15
Zviedru klimata aktīviste Grēta Tūnberga dosies atpakaļ uz Eiropu pāri Atlantijas okeānam ar katamarānu, lai piedalītos pasaules klimata konferencē (COP25) Madridē.
 
11:03
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) nav apstiprinājusi Rīgas domes saistošos noteikumus par atkritumu apsaimniekošanu galvaspilsētā, kas vienlaikus liedz domei izsludināt arī plānoto jauno iepirkumu, apstiprināja Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Vides pārvaldes vadītāja Evija Piņķe.
 
11:00
Latvijas valsts ir apņēmusies rūpēties par Latvijas teritorijā dzīvojošo seno pamattautību – lībiešiem. Drīz jau būs 30 gadu kā apņēmusies, bet tikai vakar Saeimā oficiāli tika konstatēts, ka neizskaidrojamu iemeslu dēļ šī apņemšanās nav pildīta.
 
10:54
Pašvaldības uzņēmuma SIA "Rīgas namu pārvaldnieka" (RNP) vadība nespēj vadīt radušos krīzes situāciju saistībā ar maksātnespējīgajā "PNB Bankā" glabāto naudu, uzskata Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).
 

Rīgas namu pārvaldnieks