Jaunākais

13:39
Kā vēsta Valsts policijas “Facebook” ieraksts, šonedēļ savas mājas pametusi 15 gadus vecā Jekaterina Struņevska un vairs nav atgriezusies.
 
13:32
Amerikānņu dziedātāja Mailija Sairusa un austrāļu aktieris Liams Hemsvorts atsaukuši savu saderināšanos pēc tam, kad viņiem radušās nesaskaņas par to, kad radīt pēcnācējus, raksta “Mirror”.
 
13:16
Pavisam nesen par divkārtējiem pasaules čempioniem futbolā kļuva Francijas izlase, taču mazāk pamanāma bija kāda cita sacensība. Proti, kādas firmas ekipējumos spēlēja visas finālturnīra komandas un kura kļuva par pasaules čempioni šajā (ne)klātienes cīniņā.
 
13:00
Ekonomikas ministrija (EM) uzņēmusies darīt zināmas valdībai uzņēmēju prasības atvieglot viesstrādnieku ievešanu, ja vien tādas prasības atskanēs.
 
12:40
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins nominēts Šveices hokeja čempionāta aizvadītās sezonas labākā vārtsarga balvai. Viņš uz šo titulu konkurē ar „Lions” vārtsargu Lukasu Flūleru un „Bern” vārtsargu Leonardo Dženoni.
 
12:40
Pagaidām draudi saistībā ar kūdras un meža ugunsgrēku Valdgales pagastā nepastiprinās, jo norit visi iespējamie darbi, lai to maksimāli ierobežotu un pēc iespējas ātrāk apdzēstu, teica Valsts meža dienesta (VMD) Meža un vides aizsardzības daļas vadītāja vietnieks Zigmunds Jaunķiķis.
 
12:32
Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) no 2020.gada vairs neveiks automašīnu tehniskā stāvokļa kontroles, sacīja Satiksmes ministrijas (SM) sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Greiškalne.
 
12:20
Kūdras ugunsgrēki no dzēšanas skatupunkta ir vieni no sarežģītākajiem, cilvēkiem jālūdz, lai sāk līt, jo tad pacelsies gruntsūdeņi, tā radio Baltkom atklāja bijušais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieks ģenerālis Ainars Pencis.
 
12:13
Konkurences padomes (KP) analīzē par auto tehniskās apskates tirgu ir vairāki trūkumi, šodien žurnālistiem sacīja Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pārstāvis Jānis Liepiņš.
 
12:05
Latvijas autopārvadājumu kompānijās sāk trūkt šoferu un, ja netiks mainīti Eiropas Savienībā (ES) neietilpstošu valstu pilsoņu nodarbinātības nosacījumi, var nākties samazināt autopārvadājumu apmērus, atzina autopārvadātāju asociācijas "Latvijas auto" prezidents Valdis Trēziņš.
 
12:00
Jau septīto gadu Ventspilī, kur ir radīta mūsdienīga infrastruktūra ekstrēmo sporta veidu disciplīnām, notiek lielākais jauniešu ielu sporta un kultūras festivāls Eiropā Ghetto Games festivāls.
 
11:52
Lai dažādas veselības likstas netraucētu baudīt mūziku, mākslu un lielisko Positivus festivāla atmosfēru, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti aicina festivāla apmeklētājus domāt un rūpēties par savu veselību.
 
11:48
Mazumtirgotājs "Rimi Latvia" pamazām atteiksies no "Supernetto" zīmolu veikaliem, aizstājot tos ar "Rimi Mini", sacīja "Rimi Latvia" valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.
 
11:45
Kādai “Twitter” lietotājai nesen gadījies būt lieciniecei pavisam nepatīkamai vārdu apmaiņai pie veikala “Drogas” kases.
 
11:26
Trešdien, 18. jūlijā, LU Botāniskajā dārzā Rīgā īpašā pasākumā tika prezentēts Latvijas futbola jaunais stāsts jeb Latvijas valstsvienības jaunā vizuālā identitāte. Turpmāk Latvijas nacionālā izlase pārstāvēs valsti ar zīmolu #11vilki, kura kods meklējams latviešu simbolos.
 
11:22
Ungārijas pilsētā Sēkešfehērvāra sācies Eiropas čempionāts modernajā pieccīņā. Sacensību pirmajā dienā Latvijas vīriešu stafetes komanda Pāvels Švecovs un Ruslans Nakoņečnijs izcīnīja bronzu.
 
11:12
Trešdien Jelgavā, Pasta salā, pēkšņi izcēlās ugunsgrēks, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
11:02
Stiprā piedūmojuma dēļ no Ventspils novadā esošā Stiklu ciema piekrituši evakuēties gandrīz visi tā iedzīvotāji, apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.
 
11:00
Demonstrējot visai naivu izpratni par politisko spēku popularitāti, to līderu ietekmi un procesiem, kādiem pakļauta koalīcijas veidošana, Jaunā konservatīvā partija (JKP) iepazīstinājusi ar saviem līderiem vēlēšanu apgabalos. Palīgos ņemta arī tautā mīlētā un cienītā mūziķe Ieva Akuratere.
 
10:41
Ūdens temperatūra Rīgas peldvietās ceturtdien ir no +20 grādiem jūrā līdz +25 grādiem Bābelītes ezerā, liecina pašvaldības apkopotā informācija.
 
10:29
19. jūlijā sākas Kuldīgas pilsētas festivāls "Dzīres Kuldīgā", kas jau divdesmit trešo reizi Kuldīgā pulcēs tūkstošiem apmeklētāju. Par svētku vadmotīvu šogad izvēlēts taurenis, kas simbolizē vieglumu. Rīkotāji aicina uz svētkiem doties priecīgā noskaņojumā un baudīt sarūpēto daudzveidīgo pasākumu.
 
10:25
Valsts nepamatoti liedz privātajiem uzņēmumiem iesaistīties transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa kontroles tirgū, uzraudzībā par transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates jomu secinājusi Konkurences padome (KP).