Jaunākais

14:47
Kopumā Latvijas Nacionālā arhīva Latvijas valsts arhīva 2745. fonda 2. aprakstā ir 372 uzraudzības lietas pārbaudes lietās par sadarbības fakta ar Valsts drošības komiteju (VDK) konstatēšanu par laika periodu no 1994. gada 18. jūlija, kad bijusi ierosināta pirmā lieta, līdz 2010. gada 12. novembrim, kad bijusi izbeigta pēdējā šajā aprakstā esošā lieta.
 
14:33
Kopš sabiedrība uzzināja, ka hercogiene Megana un princis Harijs ir mazuļa gaidībās, ar apskaužamu regularitāti parādās baumas par karalisko mazuli.
 
14:30
Baltijas Modes federācija apkopojusi informāciju, kur rīdzinieki un pilsētas viesi var iegādāties vietējo dizaineru veikumu.
 
14:09
Kāda Latvijas iedzīvotāja vēlas brīdināt citus - viņai aptiekā pārdotas zāles ar iztecējušu derīguma termiņu.
 
13:46
Latvijā ražotā ”Laimas” un ”Selgas” produkcija Igaunijā ir krietni lētāka, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
13:20
Norvēģijā apturēta pasažieru evakuācija ar helikopteriem no kruīza kuģa "Viking Sky", kas tiek vilkts uz tuvāko ostu Moldē, paziņojis avārijas dienests.
 
13:10
Kāda Latvijas iedzīvotāja vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu)", jo ir neizpratnē par to, kas noticis ar šokolādes saldumiem "Laimas" konfekšu kastē.
 
12:50
Rīgas rajona tiesa Jūrmalā piemērojusi pusgadu ilgu nosacītu cietumsodu vecākiem, kuru nepieskatītais gadu vecais bērns izkrita pa piektā stāva logu un gāja bojā, vēstīts publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.
 
12:47
Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra kontrabasists, Rīgas domes deputāts Jurģis Klotiņš (VL-TB/LNNK) nosūtījis Saeimai vēstuli ar aicinājumu valsts budžetā iedalīt 250 000 eiro, lai šogad valsts profesionālajās koncertorganizācijās mūziķa zemākā darba samaksas likme sasniegtu 930 eiro.
 
12:33
Mēģinot nodzēst ugunsgrēku paša spēkiem, sestdien Jelgavas novadā cietis kāds cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
12:15
Aktīvākie Daugavgrīvas un Bolderājas iedzīvotāji ceļ trauksmi - uz Daugavgrīvas šosejas ir braukšanai bīstami apstākļi, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
11:47
olicija uz Latvijas ceļiem sestdien pieķērusi 27 autovadītājus, kas pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un trīs šoferus, kas bija narkotisko vielu iespaidā, informēja Valsts policijā.
 
11:40
Bijušais basketbolists Kaspars Kambala sestdien ar uzvaru atgriezās boksā, nokautējot pretinieku.
 
11:25
Foto vietnē Instagram publicēts video, kurā redzams, kā beidzās kāda autovadītāja pārgalvība, braucot pa ceļu no Jelgavas uz Iecavu.
 
11:12
Pagājušajā gadā būtiski pieaudzis smēķēšanā un alkohola lietošanā pieķertu pusaudžu skaits, taču policija norāda, ka konstatēto nodarījumu pieaugumu veicinājusi aktīvāka likumsargu darbība, liecina Valsts policijas (VP) pagājušā gada pārskats par nepilngadīgo noziedzības stāvokli.
 
10:50
Kāda sieviete pauž neizpratni par notikušo Bērnu Klīniskajā Universitātes Slimnīcā. Viņa neizprot mediķu rīcību.
 
10:32
Kā nodrošināt efektīvu produktu uzglabāšanu, iesaka pavārs Normunds Baranovskis.
 
10:12
Prokuratūra nesen nodevusi Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesai krimināllietu, kurā par valsts degvielas piesavināšanos 151 eiro vērtībā apsūdzēts toreizējais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka vietnieks Ints Sēlis.
 
9:45
Sestdien Latvijā dzēsti 69 pērnās zāles ugunsgrēki, kas ir lielākais šogad vienā diennaktī reģistrēto kūlas ugunsgrēku skaits, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija.
 
9:33
Rīgā, Pārdaugavā, šodien mācību laikā uz ielām būs redzami zemessargi pilnā kaujas ekipējumā ar ieročiem.
 
9:12
Nākamās nedēļas sākumā Latvijā kļūs aukstāks un gaidāms sniegs, savukārt nedēļas otrajā pusē gaisa temperatūra paaugstināsies, liecina jaunākās laika prognozes.
 
8:40
Svētdien Latvijā gaidāms neliels mākoņu daudzums, nebūs nokrišņu un spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.