Dzīvesstils

26.mar 2014
Pastāv pieņēmums, ka sievietes ir aktīvākās melu praktizētājas. Hertfordšīras Universitātes pētnieki nākuši klajā ar pētījuma rezultātiem, kas apliecina – vīrietis vidēji dienā samelo trīs reizes, turpretim sieviete – tikai divas. Saskaņā ar pētījumu, vīrietis gadā samelo 1092 reizes, sieviete – 728 reizes.
 
25.mar 2014
Latvijas velosipēdu ražotājs uzņēmums Ērenpreiss Original ar LIAA sniegto atbalstu un vairāki velosportisti no Latvijas piedalās un ar labiem panākumiem atgriezušies no Eiropas lielākās dzīves stila velo nozares izstādes "Berliner Fahrradschau".
 
24.mar 2014
Līdz ar agro pavasari pirmais tauriņš šogad novērots jau 21.februārī, liecina informācija portālā "Dabasdati.lv".
 
20.mar 2014
Boom FM populārajā raidījumā "Suņu Būda" aktieris Artuss Kaimiņš uzdod dažādus āķīgus un provokotīvus jautājumus modes māksliniekam Dāvidam.
 
19.mar 2014
Seksuāli visaktīvākās sievietes dzīvo Austrijā – viņas, salīdzinot ar daiļā dzimuma pārstāvēm citās Eiropas valstīs, seksa partnerus maina visbiežāk. Austrietēm dzīves laikā ir bijušas seksuālas attiecības ar deviņiem partneriem. Otrajā vietā ir čehietes un ungārietes ar septiņiem partneriem.
 
19.mar 2014
Portālā spokiem.lv kāds lietotājs publicējis stāstu, kurā atklāj savu pirmo pieredzi ar legālajām narkotikām. Jaunieša pirmā aizraušanās ar "spaisu" beidzās slimnīcā.
 
18.mar 2014
Britu vēsturniece Andžela Baklija nākusi klajā ar paziņojumu, ka slavenā detektīvromānu varoņa Šerloka Holmsa prototips esot bijis itālis.
 
18.mar 2014
Patīk skatīties filmas, kurās redzami cilvēki, kas glābj citus? Rakstā minētie cilvēki nevis tās skatījās, bet gan paši to visu izdzīvoja. Viņi ziedoja savas dzīvības, lai glābtu citus.
 
18.mar 2014
Sieviešu dienas priekšvakarā viesnīcā «Grand Palace» modes dizainere Kristīne Deimone prezentēja jau otro grezno vakarkleitu kolekciju. Modeļu lomās iejutās sabiedrībā pazīstamas sievietes, no kurām dažas pārsteidza pozitīvā, dažas – negatīvā nozīmē.
 
15.mar 2014
«Viss sākās ar nokļūšanu slimnīcā, kur nācās pagulēt krietnu brīdi. Biju daudz uzrakstījis, bet, mājās pārlasot, sapratu, ka, šādi turpinot, grāmatu nekad nebeigšu un rezultātā taps kaut kas līdzīgs Dimā kopotajiem rakstiem. Bija jāraksta citādi, un izlēmu – rakstīšu par tiem dzīvnieciņiem, kas ir manā lauku mājas pagalmā vai varētu būt draugu māju pagalmā,» tā Ingmārs Līdaka komentē savas pirmās grāmatas Zoodārzs manā pagalmā tapšanas vēsturi.
 
10.mar 2014
«Dzīvē tā notiek – kad tev kaut kas tiek atņemts, kaut kas cits tiek iedots vietā. Man dzīve atņēma vīru – viņš, paldies Dievam, ir dzīvs, bet viņš negribēja turpināt ģimenes attiecības – un iedeva iespēju gleznot,» saka pazīstamā flamenko dejotāja, horeogrāfe un deju centra Alegria vadītāja Ilze Zariņa. Ropažu Kultūras centrā atklāta viņas pirmā gleznu izstāde Ziedi.
 
8.mar 2014
«Man nav jālauž, bet jāpārvar sevi. Vienmēr ir interesanti spēlēt citādi, nevis atkārtot to, kas ir pazīstams, un salikt lomu no tā, kas sanāk.Aktieri tā mēdz darīt. Viņi zina, kas publikai patīk, un apvieno jau gatavu komplektu. Tā ir drošība, ka rezultāts būs labs, bet tajā būs tikai tas, ko skatītāji sagaida. Man ir saistoši meklēt netipiski. Kā kolēģe man precīzi citēja kādu režisoru un pateica – lai citi spēlē tā, tu pamēģini mazliet citādi,» saka aktrise Agnese Zeltiņa.
 
7.mar 2014
«Izrādes tēma man ir ļoti personīga, un, par to runājot, es mēģinu būt godīga. Es ticu, ka arī esmu līdz galam godīga. Man ir svarīgi atklāties un pārvarēt robežas, un šajā izrādē es tiešām esmu maksimāli atklāta,» saka horeogrāfe un dejotāja Kristīne Vismane.
 
3.mar 2014
Tā saka Pauls Irbins. Viņš ir vienīgais latvietis, kas pretendē uz bezpeļņas organizācijas Mars One projektu 2023. gadā doties uz Marsu, lai kopā ar citiem izvēlētajiem brīvprātīgajiem uz šīs planētas veidotu cilvēku koloniju.
 
27.feb 2014
Pirms neilga laika mediji ziņoja, ka Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes loceklis un uzņēmējs Emīls Jakrins plāno kāzas ar mīļoto sievieti Alisi ar kuru kopdzīvi uzsāka pirms gada.
 
25.feb 2014
Pēc ilgāka aizmirstības brīža publiskajā apritē atkal atgriezies šovmens Ēriks Loks, kurš šogad vadīja Eirovīzijas nacionālo atlasi. Intervijā žurnālam PDz viņš norāda, ka joprojām ir sportisks, spējot atspiesties vismaz 50-80 reizes, savukārt savu personību viņš salīdzina ar cūku vai papagaili.
 
21.feb 2014
Pozitīvā tendence rāda, ka ar sportiskām aktivitātēm nodarbojas 90% sporta kompānijas "adidas Baltics" aptaujāto Latvijas sieviešu. Mazāk kā trešā daļa jeb 32% to dara reizi nedēļā vai retāk. Kā populārākā fiziskā aktivitāte tiek minēta pastaiga, kam seko vingrošana un skriešana. Savukārt visiecienītākā šo nodarbju vieta tiek minēta mājas, brīva daba un tikai tad seko sporta zāle.
 
19.feb 2014
Eirovīzijas nacionālā dziesmu konkursa finālā Ventspilī 22.februārī pirmatskaņojumu piedzīvos grupas "PeR" un lietuviešu dziedātājas Jurgas kopīgais singls "Dancing knights".
 
18.feb 2014
«Šī ir pirmā reize, kad apjautu, kas ir romāns. Tas ir īsti vīrišķīgs darbs, jo smags. Apzināt materiālu, paturēt prātā un tīri fiziski izsēdēt. Sievietei mūždien kaut kādas saimniecības rūpes; sanāk baigais egoisms, ja ilgu laiku dzen visus no sevis prom. Draugiem jau bija zudušas cerības – čau, braukšu ciemos! Paga, paga, es pabeigšu romānu... Un tā – gadiem,» saka rakstniece Inga Ābele.
 
15.feb 2014
«Manas dzīves centrālā ass ir dēlēns Sandijs, kuram tieši šodien aprit divi gadi un astoņi mēneši,» saka kamaniņbraucēja Anna Orlova.
 
13.feb 2014
Pētījumā noskaidrots, ka sievietes pārsvarā izvēlas tikties tikai ar vīriešiem, kas ir garāki par viņām, savukārt vīriešiem nav tik svarīgi, lai partnere būtu īsāka, vēsta dailymail.co.uk.
 
12.feb 2014
«Ļoti jautra, smieklīga un arī nopietna. Tajā ir daudz dažādu garšu, tāpēc arī programmas nosaukums ir Barčiks, jo bāriņā var ienākt jebkurš – prezidents un bomzis, tieši barčikā var būt milzīga kontrastu pasaule,» saka horeogrāfs Agris Daņiļēvičs.