Dzīvesstils

10.sep 2020
Augsto tehnoloģiju lielvalsts Japāna nekautrējās par sevi atgādināt Latvijai ar piedāvājumu nopirkt no Japānas kaut mazliet zaļās tējas.
 
26.jūl 2019
Katra piektā Latvijas sieviete kleitas valkātu biežāk, ja vīrieši izteiktu komplimentus, secināts apģērbu kopšanas līdzekļu līnijas Vanish veiktajā aptaujā. Tomēr vairāk nekā puse aptaujāto (57%) būtu ar mieru izrādīt sievišķību, valkājot kleitas, ja atrastu tādu, kas piestāv un patīk.
 
30.jun 2019
Baltās pop-up piknika vakariņas L’elegante Pop-Up Picnic Latvijā notiek kopš 2015. gada, un šajā laikā dalībnieku skaits ir audzis no 500 līdz 1500. Šāda veida pikniki ir populāri daudzviet pasaulē, un to galvenā ideja ir vakariņas skaistā pilsētvidē jeb vakariņošana neierastā vietā.
 
5.jun 2018
Tieslietu ministrijas apkopotā statistika liecina, ka kopumā laulību reģistrēšanas tendence dzimtsarakstu nodaļās pēdējo gadu laikā samazinās - 2017. gadā dzimtsarakstu nodaļās tika reģistrētas 13206 laulības, 2016. gadā – 13403, savukārt 2015. gadā - 13927. Līdz šī gada 21. maijam dzimtsarakstu nodaļās reģistrētas vien 2785 laulības – vasara joprojām ir populārākais kāzu laiks, kad dienas laikā dzimtsarakstu nodaļās notiek no 12 līdz pat 14 laulību reģistrācijas. Tomēr vienlaikus vērojama tendence, ka arvien vairāk pāru izvēlas dzīvot nereģistrētās attiecībās, atklāj Irēna Dīķe, Rīgas pilsētas Vidzemes dzimtsarakstu nodaļas vadītāja, Biznesa augstskolas "Turība" absolvente.
 
30.mai 2018
Latvijas sociālais modes uzņēmums OWA sagatavoja valsts simtgadei veltītu T-kreklu kolekciju “Es esmu Latvija”, kurā pārnesti uz auduma pašmāju mākslinieku gleznotie 5 Latvijas simboli: Tautu meita, Turaida, Rīgas melnais kaķis, Brīvības piemineklis un Jūgendstils.
 
5.mai 2018
Rīgas Modes nedēļā martā bija redzamas svaigas vēsmas un iedvesmu šā gada pavasara un vasaras modes sezonai. Pasaules Optika apkopoja nozīmīgākās briļļu ietvaru un saulesbriļļu formu un krāsu tendences, kas lieliski papildinās koptēlu. Tās jāzina ikvienam, kas rūpējas par savu tēlu un ir stila ikona savam paziņu lokam.
 
6.jūl 2017
Navigācija, autostāvvietu meklēšana un apmaksa, kā arī elektroniskie norēķini – šķietami parastas ikdienas darbības, ko mūsdienās ievērojami atvieglo dažādas mobilās aplikācijas, tā mobilo sakaru operatora BITE veiktajā aptaujā atzīst ielu sporta kustības “Ghetto Games” lēdijas – sportistes un sabiedrībā zināmas, aktīvas sievietes.
 
2.mar 2017
Amerikāņu aktrise Halle Berija savā Instagram publicējusi video, kurā turpat pie baseina novelk savu "Versace" modes nama kleitu un kaila ielec ūdenī.
 
21.mai 2014
"«Benzīns un eļļa ir labākā smarža, Mēs esam ceļā, un mērķis ir ceļš," tā visas motociklu būšanas jēgu apdzied Dambis un grupa Inokentijs Mārpls. «Vējā plīv mati, garām zib koki. Meitenes noskatās, es kā vējš.» Vēl tajā dziesmā ir par kurbuli, kas sūdīgi pielec, policistiem, kuri nevar noķert, utt., u.t.jpr. Vienā Latvijas motobraukšanas sezonā to visu var izbaudīt, bet saspiest visu sezonu vienā dienā – tā jau ir augstākā pilotāža. Konkursa Latvijas gada motocikls 2014 organizatoriem, dalībniekiem un žūrijai tas izdevās.
 
18.mai 2014
Šodien "Nordea" Rīgas maratona laikā "Brīvības ielas kultūras kilometrā" pie Brīvības pieminekļa, sveicot Rīgu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu, plānots sasniegt jaunu Ginesa rekordu - izpildīt kopdeju ar visvairāk trejdekšņu.
 
18.mai 2014
"Nordea" Rīgas maratona laikā šodien pilsētā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.
 
16.mai 2014
Latvijas Pasts šogad izdod unikālus papildinājumus pastmarku sērijā Putni, iekļaujot tajā divas jaunas pastmarkas ar Latvijas 2014.gada putnu pupuķi (Upupa epops) un vistilbi (Lymnocryptes minimus), kas nekad iepriekš pasaulē nav publicēta nevienā filatēlijas izdevumā.
 
11.mai 2014
Šodien Latvijā tiek svinēta Mātes diena.
 
6.mai 2014
Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, 4.maijā, ikgadējā Latvijas kultūras dienā Dublinā, piedalījās tūkstošiem skatītāju, aģentūru LETA informēja Latvijas vēstniecībā Īrijā.
 
30.apr 2014
Dejas entuziasti daudzviet pasaulē 29. aprīlī svin Starptautisko dejas dienu, arī Latvijā. Atzīmējamās dienas spilgtākais notikums šodien ir projekts Dejas diena tavā darbā, kuras ietvaros desmit latviešu horeogrāfi un dažādu profesiju pārstāvji ar laikmetīgās dejas starpniecību atklās šo amata meistaru ikdienas žestu valodu.
 
11.apr 2014
«Mums katram dzīvē ir savi mērķi, uz ko tiecamies, un tieši tad, kad šķiet, ka kaut kas nav iespējams, rodas azarts un izaicinājums to padarīt par iespējamu. Katrai labai lietai pamatā ir mīlestība, un, ja mēs kaut ko darām ar mīlestību, tad pat šķietami neiespējamais kļūst iespējams,» sapratusi pazīstamā rotu dizainere Anna Fanigina.
 
8.apr 2014
«Es nekad dzīvē nedomāju, ka mani ceļi aizvedīs līdz cirkam, un vēl jo mazāk varēju iedomāties, ka pie ziloņiem,» smaidot atzīstas jaunā cirka ziloņu dresētāja Lelde Feldmane.
 
5.apr 2014
Popdīva Madonna nesen kļuvusi par zagļu upuri, vēsta ārzemju mediji.
 
4.apr 2014
«Savulaik šuvēju skolā iestājos tāpēc, ka tur mācījās tikai meitenes – man likās diezgan eksotiski, ka tur nav neviena džeka,» smaida jaunais modes mākslinieks Reinis Ratnieks.
 
1.apr 2014
«Es braucu prom uz gadu, bet atbraucu atpakaļ pēc sešiem. Šī pilsēta iesūc sevī, cilvēkiem pašiem pat īsti neapzinoties, tur gadi aiziet nemanot,» secina starptautiski pazīstamā modes māksliniece Baiba Ladiga.
 
29.mar 2014
Vīriešiem svarīgas ir divas lietas - seja un fiziskās dotības. Taču sievietēm vairāk rūp vīrieša augums, vēstī Ziemeļteksasas un Raisa Universitāšu kopīgais pētījums.
 
26.mar 2014
Baltijas modes federācija, kas ir "Rīgas modes nedēļas" organizatore, parakstījusi sadarbības līgumu ar telekanālu kanālu "Euronews"