Jauniešu multimediālā platforma “Pieci.lv” izziņo dīdžeju skolas iesaukumu  

 
©Publicitātes foto

Jauniešu multimediālā platforma Latvijas Radio 5 – Pieci.lv izsludina pieteikšanos jaunajam dīdžeju skolas iesaukumam.

Atlasē var pieteikties jaunieši vecumā no 15 - 20 gadiem, kuri vēlas kopā ar LR5 dīdžejiem Tomu Grēviņu, Magnusu Eriņu, Karmenu Stepanovu, Lindu Samsonovu, Mārtiņu Makrecki un Martu Grigali apgūt radio dīdžeja, multimediālā satura veidošanas un raidījumu vadītāja prasmes.

Rudenī DJ skola uzņems 6 - 8 talantīgākos jauniešus, nodrošinot viņiem bezmaksas mācības un jauniešu mentorēšanu iedvesmojošu profesionāļu vadībā. Pieteikumus var iesniegt līdz 30. septembrim, nosūtot motivācijas vēstuli un aprakstu par sevi, kā arī īsu, radošu video uz e-pastu pieci@latvijasradio.lv.

„Radio mainās un attīstās. Arī radio dīdžejiem nepieciešamās prasmes kļūst daudzpusīgākas. Latvijas Radio 5 - Pieci.lv turpina attīstīt DJ skolas programmu, lai atklātu jaunus talantus un, kas zina, iepazītos ar nākotnes kolēģiem. Šogad esam padomājuši, lai DJ skolas programmā jaunieši varētu apgūt ne tikai ētera vadīšanu, bet arī svarīgākās prasmes, kas nepieciešamas darbam mūsdienīgā radio. Mūsu izveidotajā programmā jauniešiem būs iespēja pilnveidot runas prasmes, skaņas failu montāžu un apstrādi, kā arī gūt ieskatu populārās mūzikas vēsturē,” stāsta Latvijas Radio 5 - Pieci.lv kanāla vadītājs Kārlis Kazāks.

Dīdžeju skolas nodarbības notiks klātienē divas līdz trīs reizes nedēļā no 13. oktobra līdz 21. novembrim Latvijas Radio telpās. Katram audzēknim būs savs mentors - kāda no LR5 ētera personībām, kas sniegs atbalstu radio raidījumu veidošanā un mācību procesā. DJ skolas dalībnieki varēs apgūt radio raidījumu vadīšanas un veidošanas pamatus, darbojoties savā pop-up interneta kanālā kopā ar Latvijas Radio 5 - Pieci.lv dīdžejiem. Skaņas montāžas un apstrādes pamatus mācīs DJ Makree, runas prasmes attīstīs Zane Daudziņa, multimediālā satura veidošana un analīze paredzēta kopā ar Lotu Ulmani un Tomasu Beķeri, mācības par uzticamas informācijas iegūšanu un analīzi nodrošinās Ziņu dienesta galvenais redaktors Kārlis Dagilis, savukārt ar mūsdienu mūzikas vēsturi iepazīstinās LR5 dīdžejs Toms Grēviņš.