\\Foto \\Rīgā
Komentāri / Vizīte Latvijā ieradusies Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena
 

5 komentāri

PPar svarīgako
Nu gan jau lai spriestu par gada svarīgako notikumu Latvijā ,lai tas butu godam noorganizets un nebutu nekādu ierobežojumu !
22.jūnijs, 11:17 Atbildēt
OOzzo
Briseles vagara ierašanās fakts jau izņemts no visiem nopirktajiem portāliem, cik interesanti, ka te vēl kaut kas palicis :)
22.jūnijs, 11:53 Atbildēt
zzvizģec
kankariņš ar veco šļuru bez maskām, apsargi tomēr grib dzīvot un maskas uzlikuši
22.jūnijs, 20:14 Atbildēt
aaaa
Šī ir tā tante augstā amatā kas taisa, pārstāv un vada vadāmo sabiedrības haosu Eiropā, un šajā sakarā vēl kaut ko muld par diskrimināciju.
Viegli muldēt jo kāda diskriminācija var būt (kas un kā to var noteikt) vadāmajā haosā? Ja sabiedrībā ir kārtība tad tā kārtība var būt diskriminējoša vai nediskriminējoša. Bet haoss! Haos jau tāpēc ar ir haoss ka tur neko ne zināt, ne noteikt. Haosā viss atkarīgs no skaļuma. Kam nauda, vara, mēdiju rupori - tas to haosu vada ar manipulēšanu. Kam tā visa nav, un kas pietiekami zolīds priekš manipulēšanas tam ir kirdik. Kāpj un kāpj uz galvas no visām pusēm.
Situāciju vēl drūmāku padara tas ka vadāmā haosa augsne jau ir parastais vietējais bardakmīlis kas vairojas pa visu Eiropu, izņemot Ugāriju kas drusciņ tā ka pretojas. Un kāds uzbļāviens par Eiropas vērtībām ( kārtības likvidācija un bardaka ieviešana līdz pat vadāmā haosa manipulēšanai).
Es nezinu, vai tā tante ir tik naiva ka nemaz nejauš ko pati dara un kas apkārt vispār notiek, jeb citā slānī dzīvo, vai kā? Nav nemaz nekāds prieks te Latvijā redzēt, jo kāda jēga, ja vienalga viss aiziet bezjēgā.
24.jūnijs, 13:55 Atbildēt
hhe he
Tantei aug peisaki ...
25.jūnijs, 17:24 Atbildēt