\\Foto \\Rīgā
Komentāri / 9. maijs: cilvēki pulcējas pie Uzvaras pieminekļa
 

11 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

AAivis Vasiļevskis
Un kur tieši tur ir cilvēki redzami? Jā,ir degradējušies padumjās Krievijas nelegāl sabaraukušieo okupanti,savoki,vergu bars,bet cilvēki kur?
Ceru,ka rit nenāksies sūtīt buldozeru brigādes pēc tiem Vaņām Vaņuškām,tīrīt sūdu kalnus,ko tie atstājuši Krievijas kuļturas vārdā.
9.maijs, 18:02 Atbildēt
llūk
Būt kādam retam krievam vai pat krievvalodīgajam lojālam pret latviešu tautas nacionālajām interesēm nav laikam vienkārši un pat ļoti riskanti – vatņiki tūlīt laikam pret viņiem pasludina hibrīdkaru… Kad deputāte Larisa Laviņa sāka izrādīt lojalitāti, viņa kaut kā drīz vien gāja bojā dīvainā autoavārijā, bet kad skolotāja Ludmila Sočņeva arī parādīja lojalitātes pazīmēs, viņu vatņiki sāka tā terorizēt, ka gandrīz “apēda bez sāls”…
9.maijs, 18:36 Atbildēt
ggaziks
Tas viss ir tad, kad pēc nozieguma pret cilvēci – okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas un sarkanā terora, nav veikta deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija, lustrācija. Kā var būt citādi? Un visās bijušajās PSRS kolonijās tās problēmas ir apmēram vienādas.
9.maijs, 18:37 Atbildēt
nnords
Cik es atceros, tad Latvijas krievvalodīgo lielākā daļa atdalīties no PSRS nevēlējās, jo no kurienes tad radās tā interfronte ar simtiem tūkstošiem atbalstītāju. Nezinu, bet es, piemēram, te laikam nevienu lojālu krievu toreiz nesatiku… Vienkārši kulturālākie savu nelojalitāti un nepatiku par latviešu kārtību tik skaļi un emocionāli neizrādīja. Jā, latviešu pusē bija daudzi iebraucēji no PSRS, kas te brauca kā tūristi vai pa darīšanām un izrādīja savu solidaritāti. Tad viena vietējo krievu daļa varbūt cerēja, ka komunistu vara kritīs, varēs cilvēki nodarboties ar biznesu un brīvi ceļot pa pasauli, bet krievu kārtība neoficiāli paliks, pirmkārt, jau viss kas saistīts ar krievu valodu un rusifikāciju… Lūk, tad šie pēdējie, tad arī varbūt tiek uzskatīti par tiem lojālajiem. Vispār vienu lojālu krievu toreiz manīju televizorā, tas bija tāds deputāts Tolpežņikovs, bet pats dabā kaut kā nevienu netiku sastapis. Varbūt man vienkārši nepaveicās, nezinu, varbūt, ka bija vēl kādi lojāli krievi…
9.maijs, 18:38 Atbildēt
NNastja iz Rigi
Saljut v Rige budjet?
9.maijs, 18:45 Atbildēt
PPirktspēja
:) Ņet. Numerologija19.
9.maijs, 18:57 Atbildēt
ZZane X
Nevienu cilvēku bildēs neredzu! Redzu tikai naida pilnus krievu okupantu purnus!
9.maijs, 19:02 Atbildēt
DDaina
Daudzi krievu jaunieši šodien izjūt drausmīgu kaunu. Viņi jautā saviem vecākiem kāpēc latvieši viņus sauc par okupaniem. Bet māmām un pāpām nav ko atbildēt jo ir okupanti Latvijā.
9.maijs, 19:43 Atbildēt
kkovida pobeda
Tās bezjēdzīgās čupošanās pie tā Pārdaugavas falla pēc pāris nedeļam, pacels saslimušo skaitu ! Daudziem apmeklētājiem nebija maskas, un vairums gan nebija 2 metru attālumā no saviem kaimiņiem !
9.maijs, 20:35 Atbildēt
SSkolnieciņš no svētmeža
Ir pienācis 9. maijs – bēdu un skumju diena. Latviešiem 9. maijs ir traģēdija, jo tas iezīmēja teju pusgadsimtu ilgu padomju okupāciju. Naidīgais PSRS režīms nozaga latviešiem sentēvu kopto zemi un atņēma latviešu tautai brīvību. Šis naidīgais režīms iznīcināja mūsu nacionālo valdību, aizvietodams to ar savu vasaļvaldību – LPSR. LPSR, proti, Latvijas Padomju Sociālistiskā Republika bija noziedzīgs veidojums, kuru padomju vara izveidoja, lai nospiestu mūsu tautu uz ceļiem. Šis antidemokrātiskais veidojums salauza daudzu manu tautiešu dzīves un likteņus. Paldies Dieviem! PSRS jeb Padomju Sociālistisko Republiku Savienība ir kritusi vēstures mēslainē. Pateicoties Augstākās padomes balsu vairākumam (138 deputātu balsīm no 198 iespējamajām deputātu balsīm), 1990. gada 4. maijā tika pieņemta neatkarības deklarācija. Tomēr ar to vis nekas nebeidzās, jo latviešiem vajadzēja pierādīt savu neatlaidību, drosmi un varēšanu 1991. gada janvāra barikādēs, aizstāvot Latvijas valstiskumu no OMON kaujiniekiem. Lai arī Latvijas Republiku de iure atzina vairāk nekā 50 pasaules valstis (pasaulē pašreiz ir apmēram 200 valstis), taču ceļš uz neatkarību bija nedaudz ilgāks dažādu juridisku sarežģījumu dēļ. Pateiksimies sentēvu Dieviem! Pateiksimies Latvju Dieviem! Praktizēsim mūsu sentēvu pagānisko ticību un vairosim Latvijas spēku kopā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
Ar sentēvu Dievu viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #2.PasaulesKarš #PadomjuOkupācija #9.maijs #sēras #skumjas #rūgtums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturība #sentēvi
9.maijs, 21:11 Atbildēt
ZZZZ
Cepums Aivim. Tie nav cilvēki,bet okupantu un viņu aborta atliekas.
10.maijs, 7:24 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!