\\Foto \\Rīgā
Komentāri / Okupācijas muzeja "Nākotnes nams" svin Spāru svētkus
 

6 komentāri

ZZane L
Vai krievijas prezidents kādreiz tajā muzejā uz ceļiem lūgs latviešu tautai piedošanu par okupācijas laikā pastrādātajiem noziegumiem? Varbūt mani mazbērni to piedzīvos?
18.oktobris 2019, 19:33 Atbildēt
PPirktspēja
Okupāciajs muzeja Nākotnes nams svin Spāru, Ausekļa spēkus???? Iedomājieties, ko svin? Okupāciju?
18.oktobris 2019, 21:38 Atbildēt
PPirktspēja
Krievijas prezidents ir tikai okupanta Vatikāna vasalis.Tāpat, kā patreizējā politisko partiju pārvaldes sistēma. Visas partijas kopā ir komunistiskā.:) Izlasiet visu partiju, pirms komunistiskās, partiju tēzes.Vai bezpartejiska tauta ir pelnījusi to, ko ir pelnījusi? Bezpartejisku, bezdiktatorisku valsts pārvaldi? Tai ir iedota viduslaiku pārvaldes sistēma. Romas pidarasu sistēma. Tautas fronte noteica, ka PSRS laika pārvaldes sistēma esot normāla, kopumā ar sīkkkoperatīu, kam valsts atbalsts nav nepieciešams, iesaistīšanu...BEZ POLITISKAJĀM PARTIJĀM VALDĪBĀ. NAHUJ TĀS !!! UZ PIMPJA! BEZ VATIKĀNA INFEKCIJAS!
18.oktobris 2019, 21:53 Atbildēt
eehh
Okupācijas muzeju vajadzēja pārcelt blakus Uzvaras piemineklim, lai vismaz krievvalodīgie kas tur vēl joprojām svin Uzvaru 9. maijā būtu tuvāk patiesībai
19.oktobris 2019, 21:03 Atbildēt
RRiebigi
Tas ir drausmigi ka ar so piebuvi ir sačakareta Rigas panorama ,tas ir ka svešķermenis , bezgaumibas kalngals blakus jau esosam bezgaumibas etalonam ,tas drsusmigi sacakare vecrigi!
20.oktobris 2019, 4:11 Atbildēt
DDzivs Padomju Cilveks
Ta ir muzejis revolucijas Latvijas Sarkanas Strelnieki ! Ta Teritorija bija Krievijas Imperija.Un pec revolucijas dabuja savu Socialistisku Latvijas republika. Karoga krasa sarkans ar baltu svitru kur bija sarkana zvaizgne...
20.oktobris 2019, 4:43 Atbildēt