\\Foto \\Rīgā
Komentāri / Valsts prezidents tiekas ar Rīgas mēru
 

5 komentāri

RRaimonds
Latvijai nav prezidenta. Lewitt ir smirdīgs žīds, kuram ieteicams būtu aizvākties prom no Latvijas, uz savu mītnes zemi Izraēlu, kuras pilsonis viņš ira.
8.oktobris 2019, 15:07 Atbildēt
PProtests
Nezin kads piejaukums ir tavas asinis! Noteikti no Rezanskoi oblaskji! Levita kunga Maate ir Latviete! Levita kungs ir Viens No, paraug Latvieshu Patriotiem! Vinjam ir smadzene! Tads taksists, ka tu, Lidz Preambulai nemaz neaizdomatos! Levita kungam nav ne mazaka Komunisma piegarsha, smaka, ka taviem Rigas domes krievu saskanieshiem/Interfrontistiem! Shie svin Uzvaru! Krievi salidushi visos Publiskos, Sabiedriskos amatos! Kautkas pretigs! Tadi lohi, ka tu, noteikti changals, Jus esat pieljavushi Latvijas Parkrievoshanos! Kautkas pretigs - Latvijskaja respubljika! Krievi valda par Rigu. Tavs vards nav raimonds! Tu neesi cienigs nesat tadu vardu! Tu neesi Latvieshu Patriots! Levita kungs ir tads, ar tadu smadzeni, speju domat, runat, ka gandriz neviens! Kompetents politika! Protams Freibergas kundze - izcila - domat, runat! Es, Mes daudzi esam Nacionalisti! Mums ar tadiem, ka tu, Latvieshu tautas nodevejiem, Nav pa celjam! Kursh apgana izcilu, izglitotu, domat spejigu cilveku!
9.oktobris 2019, 21:14 Atbildēt
SSandy
Joske un Vate
8.oktobris 2019, 19:26 Atbildēt
āādolfs
Pretīgi ir atkal un atkal ieraudzīt ziņu kadros šo pretīgo krievu purnu.Esošo Rigas mēru! Un šādi un citi krievi tagad ir salīduši visādos lēmēj amatos! Mūs, tie kuri bijām Barikādēs, Mūs, tie, kuri esam par Latvisku Latviju - Mūs tas pazemo! Nodzīvojušies! Gandrīz visas Politiskās partijas ir Nolaiduši Lažu! Iepriekšējos entos, entos Neatkarības gados Nav izdarījuši Galveno! Sakārtojuši Likumdošanu, visu Pieļaujamo un Nepieļaujamo - lai šāda Lažā nenodzīvotos, šādā Pārkrievošanos stadijā! Krievu uzvaras parks vēl joprojām nav Nojaukts! Un ar šādu Rīgas domi, Viss, krievu Nacionālistu labā tikai Plauks! Un krievu komunisti uzdrošinās Pieprasīt krievu skolas! Mēs esam EU valsts! Lai viņi brauc uz Briseli un tur rīko mītiņus, protestus, ka vienā no EU dalībvalstīm, viņiem aizliedz skoloties viņu dzimtajā valodā! Lai nenoslēpj, ka viņi dzīvojot EU dalībvalstī, kurā valsts valoda nav krievu val. Dzīvo citas valsts, krievijas Propogandas, Mēdīju pasaulē! Viņi neatzīst Baltijas valstu informatīvo telpu! Viņi klausās, skatās un ir ietekmēti no krievijas masu mēdīju Propogandas! Lai viņi šo pasaka Briselē, Publiski! Ka viņi krib mācīties krievu valodā! Un tad beidzot viņiem visi Aizvērs čavkas! Jo desmitiem Miljonu Musulmaņu, EU centrā ir spiesti, mācīties šo zemju valsts valodās skolās! Un Neviens pat Muti nevar atvērt, ka viņš grib studēt savu islamu, savā dzimtajā valodā! Šeit visi Musulmaņi, kuri dzīvo šeit jau 10 gadus vismaz, runā, ir spiesti runāt Beļģu, Holandiešu, Franču valodās! To Ždanoku vajag dzīt no Rīgas prom un lai dodas protestēt uz Briseli! Tur viņai un visiem Komunistiem, mutes būs aizvērtas ciet!
9.oktobris 2019, 21:37 Atbildēt
HHarijs
Mēs Latvieši - Pieprasām Atlaist šo krievu domi! Tur nedrīkst būt neviens saskaņas un gkr un citu Latviešu tautas, Latviskas Latvijas ienaidnieks! Neviens krievs! Neviens no šiem Padomju cilvēkiem! Viņi visi būs līdz kapa malai krievijas patrioti! Mēs Pieprasām Atlaists šādu, krievu Rīgas domi! Mums viņa ir pretīga!
9.oktobris 2019, 21:43 Atbildēt