Komentāri / Habarovskā piekto nedēļas nogali pēc kārtas turpinās protesti
 

15 komentāri

VVairāk pozitivisma
Nospļauties par habarovsku un puteni , labak pastāstiet kaut ko labu ,pozitivu ,piem .kā rsistiskajā asv baltie rasisti stav uz ceļiem melno rasistu un gangsteru priekša un laiza viņu sūdainos zābakus !
8.augusts, 19:39 Atbildēt
aabet
Vatņiki jau nu gan gribētu, ka strelkas tiktu novirzītas uz ASV vai kādu citu viltus mērķi - mānekli un putinisti tad varētu atkopties un atkal uzspiest savu kārtību.
8.augusts, 21:57 Atbildēt
ZZane L
Habarovskā drīz parādīsies zaļi cilvēki..
8.augusts, 20:06 Atbildēt
ggarlībs
Tur un citās Krievijas pilsētās protesti ir tik plaši, ka Maskava nezina ko darīt; zaļie cilvēciņi var protestus vēl pastiprināt - nokaitināt tautu vēl vairāk - paātrināt putinisma bojāeju...
8.augusts, 21:55 Atbildēt
SSanta
Lai viņi tur izklaidējas kā vien grib. Strādāt jau neviens negrib.
8.augusts, 20:53 Atbildēt
nnesmīdini
Kāda tur strādāšana, kad Putina dubultnieka banda visu Krieviju it apzagusi? Vai viņiem strādāt, lai putiniešiem būtu vairāk ko zagt?
8.augusts, 21:52 Atbildēt
ppaga
Kāpēc neraksta, ka Habarovskā, Vladivostokā, Novosibirskā un citās pilsētās, kur šodien notiek milzīgie protesti, protestētāji prasa arī Putina demisiju un referendumu par jauna prezidenta ievēlēšanu?
8.augusts, 21:50 Atbildēt
ddarvins
Krievijas impērija sabrūk - tur sākas sadalīšanās pa molekulām process!
8.augusts, 22:00 Atbildēt
ggaziks
Vatņiku sapnis ir, lai par tiem protestiem pret Putinu pašā Krievijas impērijā un tās bijušajās kolonijās uzzinātu ļautiņi pēc iespējas vēlāk un mazāk - lai Kremļa propaganda varētu tēlot, ka Ļaunuma impērijā viss ir kārtībā.
8.augusts, 22:14 Atbildēt
PPrezidenta padomnieks
Jaa,Krievija atdzims,pastalija degradeesies taalaak
9.augusts, 7:00 Atbildēt
žžanis
Ja paraktos dziļāk , atrastu Sorosa naudu, jauniem pamuļķiem patīk demonstrācijas, ja nav jāstrādā un tādas kā mūsu LTF palaistuve kalniete cienā ar pīrādziņiem!
9.augusts, 8:23 Atbildēt
IInta
Vēl kāda infa par to nostūri un ar interesantu karti piedevās arī:
youtu.be/SWWvP4P3ETM
9.augusts, 16:50 Atbildēt
VVeiksmi Habarovskai
Urlostāna jūk ārā tāpat kā Ļaunuma impērija cccp!!!!!
9.augusts, 23:02 Atbildēt
LLai izdodās
Ja parok dziļāk tad Krievijā palaban sāk veidotie kautkas līdzīgs kā pie mums pirms 30 gadiem - Atmoda. Taspats arī Baltkrievijā. Malači, lai cīnās, jo visiem mums ir izdevīgi plašie tirgi kas ir austrumu virzienā. Un nevajag te spraust kautkādus vēmekļus par nacionālismu un citiem sūdiem. Tur dzīvo tādi paši cilvēki kā pie mums.
11.augusts, 16:10 Atbildēt