Komentāri / Ja ieviesīs "nolikto atslēgu" principu, bankas draud naudu neaizdot vispār
 

40 komentāri

SSaule
Atraduši ar ko biedēt... :) Nedos šitās, dos citas... :)
7.februāris 2014, 11:53 Atbildēt
EElvis
Atliek tikai izsviest tā sauktās bankas aiz apkakles no Latvijas. Kā var būt, ka ārvalstu bankas sagrābušas savās ķetnās visu valsts, pašvaldību iestāžu, iedzīvotāju kontu pārvaldīšanu? Kāpēc neviena Vienotība vēl nav arestēta par šo rupjo valsts interešu nodevību? Bet tādas "bankas" var mierīgi tīties. Tirgus visu ātri sakārtos un būs cerība tikt pie normālas banku sistēmas, nevis tagadējā feodāli koloniālā kropļa.
7.februāris 2014, 11:56 Atbildēt
vvaldis
Kāpēc tādā demokrātijas valstī kā ASV atdod bankai mājas atslēgas un staigā droši tālāk.Bankas pašas īpašumus vērtēja ne jau pircējs bija noteicējs.Ja neprata noteikt klientu maksātspēju pašas vainīgas.Kad sastādīja atmaksas grafikus,kas pārsniedza īpašuma vērtību 3 reizes tad bija viss labi.Vai nav laupīšana.ka sākumā tiek dzēsti bankas procenti un tikai pēc tam īpašuma vērtība.Tā kā nav gausties un par savām kļūdām.Vispār nesaprotami,ka pašvaldību nauda tiek glabāta komercbankās,kas laiku pa laikam aiziet pa burbuli.
7.februāris 2014, 12:37 Atbildēt
JJana
Bankas, bīdot likumu par valsts garantēto pirmo iemaksu hipotekarajam kreditam, vēlas nogrūst kredītu piedziņu uz valsts pleciem. Un valsts, protams , to ļoti iespējams , īstenos ar VID vai PAREX metodēm. Un atkal uz nodokļu maksātāju rēķina!
7.februāris 2014, 12:43 Atbildēt
JJuris
Bankas piesaka sava veida badastreiku.
7.februāris 2014, 12:48 Atbildēt
aalise
nu tiešām nonsens!!! Tukšas vietas nemēdz būt!!! Atnāks citi vai aizņemsies citur!
Lai tik runā!!! Kauns klausīties!
7.februāris 2014, 14:10 Atbildēt
HHuligāns
Tā kā esošās bankas atzinušās savā tizlumā un bezspēcībā, nepieciešams izveidot divas konkurējošas valsts bankas hipotekārajai kreditēšanai - jāsaglabā valsts īpašumā Citadele un jāatjauno Hipotēku un zemes banka. Par līdzekļu trūkumu nevajadzētu bažīties: tajās savus līdzekļus varētu uzglabāt valsts un pašvaldību iestādes un uzņēmumi, domāju arī liela daļa valsts iedzīvotāju savus legālos līdzekļus uzticētu valsts bankām. Ja nu kas gadās ar kādu neveiksmīgu kredītu, starpības jau nekādas, komercbanku problēmas jau arī uz nodokļu maksātāju rēķina tiek risinātas...
7.februāris 2014, 15:18 Atbildēt
jjuris
Ļoti labi.
7.februāris 2014, 15:39 Atbildēt
JJAZVA
UZREIZ KRITĪS ĪPAŠUMU CENAS, TĀS NEBŪS MĀKSLĪGI UZPŪSTAS, JO BANKAI VAJADZĒS VEIKT OBJEKTA REALĀS VĒRTIBAS NOTEIKŠANU GADĪJUMAM JA ATSLĒGAS TIKS NOLIKTAS UN ĪPAŠUMU VAJADZĒS PĀRDOT. JA BANKAS NEDOS KREDĪTUS, NO KA TA ŠĪS DZĪVOS
7.februāris 2014, 16:54 Atbildēt
LLatviete
Kā bankas varēja aizdot naudu par preci kas neatbilda vērtībai, vieglu peļņu ar cēlājiem gribējāt nu dabūjāt. Atslegas princips ir visur, taisiet valsts īres namus, kā visur eiropā, vai koperatīvos īres namus, kas ir biznes, domei iespēja dod dzīvesvietu strādājošiem, bez bērniem vieni dzīvokļi ar bērniem citi, vecumā citi, kur problēma, nav gribas. Mūsu valsts gudrie kopā ar bankām viens redzējums pirkt pārdodt , mums nav tik liela valsts un tik lielas bezgalīgas iespējas, kam šis pārdotais nekoptais tukšuma poligons būs vajadzīgs Tik akla trula ekanomika sen nav nekur redzēta un vēl stāstam veiksmes stāsts, no patiesības neizbēgt
8.februāris 2014, 19:24 Atbildēt
ccūcība
Kāpēc norēķiniem jāiet tikai caur bankām, piemēram akcizētajām precēm vai par precēm, ko pārdod vai pērk neražojošās personas???
Valsts pakaļā, bet likums garantē bankām (privātstruktūrām!!!!!) peļņu simtos miljonu, pie kam ārzemniekiem.
9.februāris 2014, 3:42 Atbildēt
ppapa karlo
Un nevajag aizdot ar. Lai sēž un paši perē sev procentus, ja nevar izdomāt sakarīgu piedāvājumu.
10.februāris 2014, 9:46 Atbildēt
0007
Nebiedējiet to kurš Jūs baro, paliksiet bez biksēm.
10.februāris 2014, 20:38 Atbildēt
AAlma
Lai tik pārstāj! :))
Kredīts ir taču viņu galvenā prece :))
10.februāris 2014, 22:12 Atbildēt
ffu
Visa šī banku sistēma ir parazītisms! Tā ir ļooooti negodīga sistāma-augļošana.
10.februāris 2014, 22:40 Atbildēt
kkeks
Banka nu šeit riktīgi mānās. Aizdodot naudu banka to emitē. Patiesībā, ja bankas neiazdotu, tad tām ne tikai nav iespējama attīstība, bet daudzām bankām nāktos šeit bankrotēt. Ja banka strādātu tikai pēc kases - kontu apkalpošanas principa, tad Latvijai pietiktu ar mazāku banku skaitu. Galvenais bankas ienākumu avots ir kredītos emitētā nauda. Protams, mazliet dzīvi sarežģī pašreizējā norma, ka tikko parādās kāds sliktais kredīt, tā bankai jārezervē šī kredīta nauda bankas kontā, bet reālā nauda ta bankai nav! Vienkārši "noliktās atslēgas" stabilizēs finansu līdzsvaru tautsaimniecībā un neļaus pārmērīgi lielai naudai aizplūst banku sistēmā.
11.februāris 2014, 2:22 Atbildēt
LLīga Pommere
Nu tad beidzot svētās govs statuss būs atņemts. Prieku rada doma,ka uzņēmējs vulgaris vienmēr ir atzīts par gudru un domājošu,biznesa un uzņēmējdarbības vidi pārzinošu,prognozēt spējīgu u.t.t ,lai viņam dotu kredītu. Vai tagad bankas atklāti nepasaka-esam dumjas,nemākam prognozēt? Nost ar svēto govi!
11.februāris 2014, 8:03 Atbildēt
lla
Nedos. Muļķības ,no kā tad viņi dzīvos ? Kredītiestāde latviski ir aizdevējiestāde . Tas ,ka kļuvusi par nagu maucēj iestādi ,tas no pārlieku lielajām rīšanas vēlmēm.
12.februāris 2014, 10:48 Atbildēt
llapa
dambrovska lobetais banku sektors valda musu zemi. kadam tiek ari labi procenti.
14.februāris 2014, 18:54 Atbildēt