Nekrīti izmisumā – pārkreditē kredītus!

 
©Publicitātes foto

Covid 19 laiks ir radījis finansiālas problēmas lielai daļai iedzīvotāju, tāpēc katrs meklē iespēju kā samazināt ikmēneša maksājumus. Nav noslēpums, ka daudziem ir vairāki kredīti ar dažādām aizdevumu procentu likmēm, dažādiem maksājumu termiņiem. Lai atvieglotu kredītņēmēju ikdienu un samazinātu kopējo maksājumu summu, pastāv iespēja apvienot kredītus.

Apvieno visus kredītus vienā

Nonākot finanšu grūtībās un paskatoties uz reālo situāciju, nereti saprotam - kredītu, kaut arī to summas varbūt nav lielas, tomēr ir par daudz - no viena aizdevēja paņemti 100 eiro, no otra vēl kaut kas, no trešā 1000 eiro. Kuru pirmo apmaksāt, kad ienākumi ir nelieli, lai neiekļūtu melnajā sarakstā, kā samazināt kopējo maksājumu summu? Kā to visu saprātīgi menedžēt, lai nepaliktu parādā, neuzkrātu lielāku parādu, maksāt tik, cik varu atļauties, neaizmirstu izdarīt? Bieži vien šos jautājumus cilvēki pat neuzdod, jo jūtas kā stūrī iedzīti - esmu bezizejā!

Domājot par šīm problēmsituācijām, ir radīts risinājums - pārkreditācija, kas no vienas puses atrisina cilvēkiem aktuālos jautājumus, no otras puses nodrošina, ka kredīti tomēr tiks apmaksāti un cilvēks nepaliks mūžīgo parādnieku sarakstā.

Ir iespējams apvienot kredītus, jeb slēgt refinansēšanas līgumu, kura ietvaros procentu likme būs mazāka un atmaksas termiņš atbildīs konkrētā cilvēka reālajiem ienākumiem, lai ikmēneša maksājums neatņemtu pilnīgi visus ienākumus. Apvienojot kredītus vienā, kopējā pamatsumma palielinās, bet ir vienlīdzīga ar iepriekš izsniegto kredītu summārai vērtībai. Tajā pašā laikā lielākam aizdevumam tiek piemērota zemāka gada procentu likme nekā tā sauktajiem ātrajiem aizdevumiem un klients rezultātā ir ieguvējs.

Vaicāts par specifiskiem noteikumiem, kas ļauj pārkreditēt esošās saistības, kreditori skaidro: Pieteikties var aizņēmēji, kuri ir sasnieguši vismaz 22 gadu vecumu, kā arī pensijas vecumu sasniegušās personas. Aizņēmējam jābūt oficiāliem, pierādāmiem un regulāriem ienākumiem, kā arī darba stāžs pēdējā darbavietā nedrīkst būt mazāks par 3 mēnešiem.