#
Bezmaksas tālrunis abonēšanai 80201333
Piegādātājs
Persona

Abonēšana

Ievērot! Abonēšanas centrs Kurzemes Vārds piegādā presi Liepājā un Grobiņā.

Neatkarīgā

Nacionāls dienas laikraksts, kas par galveno vērtību uzskata cilvēku un tā sociālās vajadzības. Zinoši žurnālisti un eksperti piedāvā aktuālo notikumu analīzi un likumsakarības.

mēnesī €7.89
Abonēt
 

Sporta Avīze

Vadošais sporta žurnāls Latvijā. Tuvāk. Dziļāk. Atklātāk. Komentāri un sporta notikumu analīze, intervijas ar sportistiem un stāsti no viņu profesionālās ikdienas aizkulisēm, praktisko sporta padomu sadaļa gan iesācējiem, gan amatieriem. Žurnāls lasītājiem sniedz atbildes uz jautājumiem – kā un kāpēc.

mēnesī €3.75
Abonēt
 
 

Vakara Ziņas

Brīvdienu žurnāls, kura oriģinālmateriāli tiek veidoti, balstoties uz kvalitatīvu, aktuālu un vispusīgu informāciju, piedāvā daudzveidīgu lasāmvielu – smeldzīgus un patiesus dzīvesstāstus, reportāžas un intervijas. Ejam ciemos pie Latvijā populāriem ļaudīm un apceļojam pasauli, iepazīstam jaunus vaļaspriekus, sekojam līdzi stila un modes jaunumiem, izzinām laba izskata noslēpumus. Izdzīvojam dažādu attiecību līkločus un mīlestības kaislības, kas aktuālas līdz pat sirmam vecumam.

mēnesī €3.80
Abonēt
 

Praktiskā Astroloģija

Vienīgais astroloģijas žurnāls Latvijā. Profesionāli skaidrojumi par astroloģijas iespējām sadzīvē, biznesā un sirdslietās. Intriģējoši noslēpumi un leģendas – cits skatījums uz to, ko zinām vai nojaušam, praktiski padomi, kā dzīvot saskaņā ar sevi un pasauli. Kalendāri saimniekotājiem, uzņēmējiem un dārzkopjiem, veiksmīgākie laiki skaistumkopšanai, atslodzei un kaitīgo ieradumu atmešanai. Abonējot žurnālu 12 mēnešiem, abonenti saņems īpašu speciālizlaidumu ar nākamā gada prognozēm.

mēnesī €1.45
Abonēt