Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS. Repše par sievas cīņu ar vēzi: Izdarīts viss, ko varēja
16:00 4
14. novembrī Jūrmalā, Aspazijas mājā, tika atklāta fotogrāfes Madaras Repšes personālizstāde «Madaras Repšes krāsainā pasaule», kas būs apskatāma līdz 15. decembrim. Latvijā viņa pēdējo reizi bija pirms septiņiem gadiem, tādēļ izstādes atvēršana izvērtās par sirsnīgu un emocionālu tikšanos ar ģimeni, kā arī tuvākajiem draugiem.
 
 

Spilgts citāts

Vareni! NEPLP apturējusi deviņu Krievijas kanālu raidīšanu Latvijā (seriāli, virtuves šovi un pamācības dārza darbos). Solovjova/Kiseļova prokremliskajiem vemjamgabaliem nogriezt skābekli – tam nabiņa par plānu.
- Elita VEIDEMANE
Vemšana, trīce, zilgana āda, elpošanas traucējumi vai pat tās apstāšanās, miegainība, krampji – tie ir vien daži simptomi, kas var liecināt par kratītā bērna sindromu. Ilgtermiņā tas var izraisīt smadzeņu bojājumus, aklumu, kurlumu, intelektuālās attīstības problēmas, invaliditāti, kā arī dažādas pakāpes mugurkaula traumas, paralīzi un pat nāvi. Par šādām sekām neaizdomājas ne tie, kuri savas atvases krata savā bezspēcībā, lai „beidzot viņš pārstāj brēkt!”, ne tie, kuri zīdaini met gaisā, lai iegūtu skaistu bildi savai Instagram plūsmai.
 
Pēc piecām mājas spēlēm pēc kārtas Rīgas “Dinamo” ar spēli Podoļskā uzsāk trīs izbraukuma spēļu sēriju un visas trīs spēles būs ar tiešajiem konkurentiem iedomātajā cīņā par iekļūšanu “play off”, kur rīdzinieki nav bijuši pēdējās piecas sezonas un arī šogad tur iekļūt ir ļoti mazas izredzes.
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Baltu ciltīm mežs un Meža māte vienmēr tika turēti godā. Taču īpaša vieta bija atvēlēta svētbirzīm, kas bija saskarsmes vieta starp dievībām un cilvēkiem. Šādās vietās drīkstēja ieiet ar cieņu un godbijību, neko nepostot. Ne velti ir tautasdziesma: «Caur sidraba birzi gāju, ne zariņa nenolauzu.» Arī atsevišķus kokus īpaši godināja, nesot tiem ziedojumus.