Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS. Viņķele komandējuma laikā Amerikā dzīvo kā karaliene
Vakar, 18:00 43
Veselības ministres Ilzes Viņķeles nesenā vizīte ASV raisījusi nesapratni par izšķērdētajiem valsts līdzekļiem, jo ministres kundzes divu dienu uzturēšanās Manhetenas četrzvaigžņu viesnīcā «Hotel 48LEX New York» izmaksājusi 1240,99 eiro no valsts kases. Savukārt pats divu dienu komandējums uz ASV kopā maksājis 2055, 99 eiro, kurā iekļauta arī aviobiļete turp un atpakaļ par 815 eiro, skaidro Veselības ministrijas sekretāre Daina Mūrmane-Umbraško.
 
 

Spilgts citāts

Jauno 2020. gada budžeta projektu pavada akūta netaisnīguma aura – kāpēc ministriem un Saeimas deputātiem algas paaugstināsies, jo to taču paredz likums, bet mediķiem – nē, lai gan – to taču arī paredz likums! Izrādās, vieni likumi Latvijā jāievēro, bet citi – nav.
- Anita DAUKŠTE
Sākoties apkures sezonai, aktuāla problēma ir tās radītais sausais gaiss telpās. Mitruma līmeni gaisā samazina ne tikai centrālapkure, bet arī apsildāmās grīdas un dažādas citas elektroniskās ierīces. Ilgstoši atrodoties pārāk sausā gaisā, mazinās imunitāte, āda kļūst sausa un jutīga, kā arī pastiprinās alerģiju risks, jo putekļu cirkulācija ir intensīvāka. Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa skaidro, kā sauss gaiss ietekmē ikviena pašsajūtu un dalās padomos, kā pasargāt organismu apkures sezonā.
 
Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha pirmdien Rumānijā notiekošajā Eiropas U-23 čempionātā svarcelšanā tika galā ar visiem pieteiktajiem svariem, kļūstot par Vecā kontinenta spēcīgāko sportisti vecumā līdz 23 gadiem.
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Viņa teic, ka nodarbojas ar metamineraloģiju. Tā ir unikāla pieeja pašattīstībai caur minerālu pasauli. Jo kad dzīve izdodas un esi laimīgs, tu piepildi ar savu laimi tuvinieku sirdis un tādā veidā sniedz šo laimes sajūtu pasaulei. Tagad viņa ne tikai darina rotas, bet iepazinusi arī minerālu būtību. Ir sakrājusi zināšanas, kurās dalās ar citiem, spēj atpazīt viltojumus, kas arī bija pirmais pamudinājums sākt pētīt un pievērsties brīnumainajai minerālu pasaulei. INGAI DEMČUKAI piemīt pamatīgums – ja pētīt, tad dziļi un līdz pašiem pamatiem. Kā jau cilvēkam, kura piedzimšanas brīdī Saule atradusies Vērša zīmē.