Apšaude Strasbūrā: Vairāki mirušie un ievainotie; NRA ziņo no notikuma vietas
Vakar, 21:57 26

Ideju kauss 2018Vairāk >

 
 
Lai palīdzētu savām atvasēm iepazīt pasauli, iejusties tajā un augt, neredzīgu un vājredzīgu bērnu vecākiem nākas pašiem daudz ko mācīties. Bērniem nav tikai redzes problēmas, bet nereti arī fiziskās un garīgās attīstības traucējumi. Lai jau no pirmajiem mazuļa dzīves gadiem sniegtu ģimenēm sociālo, medicīnisko un pedagoģisko atbalstu, Strazdumuižas internātvidusskolas attīstības centrs rīko agrīnās rehabilitācijas nometnes. Arī šogad tajā piedalījās vienpadsmit pirmsskolas vecuma bērnu un viņu vecāki, nometnē piedalījās un ar vecākiem tikās arī Atbalsta plecs.
 

Spilgts citāts

Tie derību dalībnieki, kas lika uz to, ka Jaungada uzrunu tautai valdības vārdā teiks Māris Kučinskis, var sākt justies arvien pārliecinātāki par sevi.
- Anita DAUKŠTE

Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS: Kulakovam 60 gados rokzvaigznes dzīvesveids turpinās
9.dec 1
Rokgrupas «Pērkons» līderim un komponistam Jurim Kulakovam 60. jubilejas gads ir notikumiem bagāts – jauna mīlestība, filmas skandāls, atgriešanās pie dzīves uz koferiem un intensīvas koncerttūres.
 
 
Cukura diabēts ir viena no visizplatītākajām hroniskajām slimībām un bīstams sirds un asinsvadu slimību veicinošs riska faktors. Saslimstība ar otrā tipa cukura diabētu pasaulē un arī Latvijā turpina strauji pieaugt. Tā cēlonis ir mazkustīgs dzīvesveids, palielināts ķermeņa svars, populācijas dzīvildzes pagarināšanās. Par slimības norisi, tās sekām un to, kā otrā tipa cukura diabēta pacientiem veidot veselīgu ēdienkarti, stāsta Krista Lesiņa, interniste, rezidente kardioloģijā (Rīgas Stradiņa universitāte, Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca).
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv