Ideju kauss 2018Vairāk >

 
 
Piektdien, 17. augustā, neilgi pēc pulksten 11.00 Rīgas pašvaldības policisti saņēma informāciju par kādu, iespējams, bezpalīdzīgā stāvoklī atstātu suni Vecmīlgrāvī. Ziņotājs skaidroja, ka suņa gaudošana nu jau gandrīz diennakti nākot no kāda pamesta pārtikas veikala. Uz norādīto adresi norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.
 

Spilgts citāts

Sociālos tīklus pārpludinājušas politisko partiju reklāmas. Bet politisko diskusiju kultūru tās nav uzlabojušas – jebkurš kritisks izteikums pēc būtības tiek momentāli «atsists», nogānot kritizētāju pašu.
- Anita Daukšte

Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS: Vai partija "KPV LV" būvē politisko aģitāciju uz līķiem?
Vakar, 12:00 248
Politiskās partijas «KPV LV» («Kam pieder valsts») dibinātājs, Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš un viņa kolēģis Aldis Gobzems ļoti intensīvi kā reklāmas platformu sākuši izmantot sociālā tīkla «Facebook» lapu, kas iepriekš bija izveidota par piemiņu Zolitūdes traģēdijā cietušajiem.
 
 
Veselības ministrija plānojusi noteikt, ka ģimenes ārsts varēs atteikt reģistrēt savā praksē jaunu pacientu, ja viņa deklarētā dzīvesvieta nesakritīs ar ģimenes ārsta darbības rajonu. Taču, ja deklarētā dzīvesvieta sakritīs ar ģimenes ārsta darbības zonu, ģimenes ārstam nebūs tiesību atteikt pacientu pieņemt savā aprūpē.
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv