Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS. Veclaicenes meža namiņā kopā ar Māri Olti
Vakar, 21:00
Bieži vien kā atpūtas galamērķus izvēlamies tālas un eksotiskas zemes, kas ne katram uzreiz ir pa kabatai, tādēļ naudas krāšana, lai beidzot aizbrauktu ilgi kārotajā ceļojumā, var izvērsties diezgan stresaina. Pasaules apceļošana paplašina redzesloku un sniedz neaizmirstamas emocijas, taču, iepazīstot Latviju, arī var iegūt lieliskas sajūtas. »Vakara Ziņas« devās nelielā izbraucienā kopā ar dabas pētnieku, raidījumu vadītāju un žurnālistu Māri Olti, kas izrādīja mums Alūksnes novada Veclaicenes kalnainās ainavas.
 
 

Spilgts citāts

Rīgas domē patlaban rit tik vien kā trula politisko analfabētu plēšanās par varu, par krēslu pārdali. Kāds tiem visiem ir reāls piedāvājums pilsētas nākotnei? Nekāda!
- Viktors AVOTIŅŠ
Līdztekus ziemas miegainībai, rudens sērīgumam un pavasara nogurumam pastāv arī vasaras nomāktība. Ja kāds, neraugoties uz silto gadalaiku, atvaļinājumu, vitamīnu pilniem dārziem un mazākiem komunālajiem rēķiniem, tomēr jūtas skumjš, kaut arī nekādas acīmredzamas likstas nav atgadījušās, tad viņu nesaprot līdzcilvēki, kuri līksmi bauda vasaru, un arī pats sev cilvēks sāk likties neadekvāts. Ja nomāktība ieilgst, protams, jāmeklē ārsta padoms, bet varbūt tai ir pavisam vienkāršs izskaidrojums.
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv