Ideju kauss 2018Vairāk >

 

Saeimas vēlēšanas

 
Labklājības ministrija, realizējot deinstitucionalizācijas projektu, plāno līdz 2023. gadam samazināt valsts sociālās aprūpes centros dzīvojošo cilvēku skaitu par tūkstoti. Nodrošinot atbalsta pasākumus šo cilvēku dzīvesvietās, mērķis ir panākt, lai cilvēki dzīvotu sabiedrībā, nevis institūcijā.
 

Spilgts citāts

Cerības uz to, ka jaunā valdība cītīgi strādās un nezags, ir apmēram tas pats, kā uzticēt sētas sunim pieskatīt bļodiņu ar desām. Cerības ir, bet mazas.
- Māris KRAUTMANIS

Vakara Ziņas

HIV/AIDS ir saslimšana, ko cilvēks visbiežāk uzreiz neatpazīst un nepamana, no inficēšanās brīža līdz slimības pirmajām izpausmēm var paiet pat desmit gadu. Matemātiski modelējot, cik Latvijā varētu būt cilvēku, kuriem ir HIV, bet kuri par savu diagnozi nav informēti, pētnieki noskaidrojuši, ka Latvijā ir vismaz par trešo daļu HIV inficēto vairāk, nekā uzrāda oficiālā statistika.
 
Eirolīgas trešajā spēļu kārtā interesantākajam duelim bija jābūt Pirejās starp vietējo “Oiympiacos” un Milānas “AX Armani” jeb Jāņi Strēlnieks un Timma pret Dairi Bertānu. No gaidītā nebija nekā – Milāna izcīnīja negaidīti pārliecinošu uzvaru, abās komandās spēlējošie latvieši ne ar ko dižu neizcēlās, bet no mūsējiem aizvadītās kārtas vērtīgākā spēlētāja gods tiek Anžejam Pasečnikam.
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Kāds ir, tāds ir – saka vieni. Otri pēta, vai auto numurzīmē varēs saskatīt zīmīgas sakritības. Trešie ir gatavi mainīt neiepatikušos numuru, bet ceturtie to izdara. Piektie pasūtina individuālu numura zīmi, samaksā 3647,50 eiro un jūtas apmierināti. Viņi ir ieguvuši kāroto.
 
#{#}