Tehnisko palīglīdzekļu piešķiršanas jomā ir nepieciešamas izmaiņas, par to ir vienojušās cilvēkus ar invaliditāti pārstāvošās organizācijas, tomēr šis jautājums vienmēr ir bijis kā «karsts kartupelis», sarunā atzīst Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu departamenta direktora vietnieks Aldis Dūdiņš.
 

Spilgts citāts

Iedzīvotāju atbalsta vēstuļu rakstītāji par tautas atbalstu jau divu koalīcijas partiju virzītam Valsts prezidenta amata kandidātam Egilam Levitam, pavadot to ar pārspīlētu komplimentu gūzmu, liecina par idejas autoru iesprūšanu pagātnē. Kad nebija sociālo tīklu, kas ļauj izteikties ikvienam, tad varēja ar dažu mediju starpniecību izdarīt spiedienu uz politiķiem Valsts prezidenta vēlēšanu jautājumā, reprezentējot it kā «tautas viedokli», ko pārstāv dažas «sabiedrībā pazīstamas» personas.
- Anita Daukšte

Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS: Kā Māris Žigats sadzīvo ar veģetatīvo distoniju?
17.feb 5
Grupas «Pienvedēja piedzīvojumi» solists un Valkas kultūras nama direktors Māris Žigats, sadzīvojot ar veģetatīvo distoniju, ieturot ilgāku pauzi radio karjerā, šonedēļ nodeva sabiedrības vērtējumam savu jaunizveidoto mediju – interneta portālu, kurā varēsim sekot līdzi gan jaunākajām ziņām, gan arī klausīties jauna radio saturu.
 
 
Spānijas komanda Madrides "Atletico" trešdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā mačā savā laukumā ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja Itālijas grandu Turīnas "Juventus" ar portugāļu futbola superzvaigzni Krištianu Ronaldu priekšgalā.
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Ūdensvīrā dzimusī Dailes teātra aktrise LIDIJA PUPURE ir atvērta jebkādām teorijām un mācībām, kas skaidro cilvēka dvēseles vibrācijas, psihes mehānismus un savstarpējo attiecību ceļus ar visiem šķēršļiem. Viņas intereses un domu gaita atbilst horoskopa zīmes raksturojam tik ļoti, ka šķiet – māksliniece visu mūžu centusies sekot viedu astrologu priekšrakstiem, taču patiesībā ir pretēji: viņa par visu vairāk ir uzticīga savai pārliecībai.