Viedokļi: Vai esam aitu bars? 53 komentāri
 
Viedokļi

Vai esam aitu bars?

 

Komentārus pie saviem tekstiem es gan izlasu, taču diemžēl esmu iegaumējis tikai dažus man visnotaļ cienījamus un gudrus komentētājus, no kuriem gods pamācīties, kuri palīdz man saprast manu paviršību un vedina laboties. Pārējie, es atvainojos, man ir vienkārši anonīmi (ciest nevaru anonīmas izpausmes) mēsli, kuri, pat neizlasījuši kā pienākas tekstu, jau zina, ko viņiem domāt par to cilvēku, ar kuru esmu sarunājies.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [53]
#
:):):):) 15.janvāris 2018 21:06 atbildēt
Vai cienījamais Autors var nosaukt vienu demokrātisku valsti, kur būtu citādi kā: "kāpēc no sasaukuma sasaukumā jūs paši akceptējat partijas, kuras ir tālu no vēlētājiem, kuras baro jūs tikai ar ilūzijām. Tās paļaujas uz to, ka definēt savas vēlmes jūs spējat nevis kā tauta, bet vien kā pūlis...."
Mīļie tautieši, nekrītiet kompleksos pēc šī raksta - mēs esam tādi paši kā citi šai norietošajā Rietumu civilizācijā!
 
#
Valdis Freimantāls 14.janvāris 2018 20:49 atbildēt
KGBistu un komunistu daudzskaitlīgie parazīti, pēc Māmuļas iznīcināšanas 1993. gada 18. februāra naktī, ieguva tiesības netraucēti sūkt !
 
#
Valda Freimantāla atbalstītājs » Valdis Freimantāls 15.janvāris 2018 1:10 atbildēt
Avotiņa kungs gan kļūdās, teikdams, ka mums ir demokrātiska valsts!
 
#
Laimdota » Valda Freimantāla atbalstītājs 15.janvāris 2018 1:12 atbildēt
Uzpapīra demokrātija ir gan!
 
#
vectēvs » Valda Freimantāla atbalstītājs 15.janvāris 2018 6:51 atbildēt
Valsts mums ir demokrātiska, bet mēs paši vēl aizvien līdz demokrātijai nespējam izaugt. Interesanti būtu uzzināt, cik no mums ir izlasījuši Satversmi un Vēlēšanu likumu. Baidos, ka ļoti maz. Un no lasījušajiem, cik ir tos labi apdomājuši? Nu kaut vai Raiņa: Ikvienam ir roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek. Bez mums pašiem neviens mūsu valsti neveidos, Sagraus gan.
 
#
demos 14.janvāris 2018 19:18 atbildēt
katrs ciena sev līdzīgos. jeb tādus, kam grib līdzināties. ziedoņa izteiciens par pūli jums arī liekas cienāms. tauta nav pūlis un asociācijas ar to ir pazemojošas, cienītais bijušais Padomju Jaunatnes žurnālist un laikam arī redaktor?
 
#
eksperts 14.janvāris 2018 12:58 atbildēt
nav ko te ne padomjot, ne komunistot, muļķa ļautiņi, lieta ir gluži vienkārša- ja tu ļaujies ar nodevēju palīdzību no sākuma likvidēt savus uzkrājumus (resp. cilvēka pastāvēšana pamatu- kaut kādu drošību par rītdienu un nākamo desmitgadi sev un saviem tuviniekiem) un tad vēl iestāstīt milzu parādus, ko neesi ne ņēmis ne redzējis, un salīdzinājumā ar kuriem visalkatīgākais 90. gadu sākuma reketieris ir mikrobiņs, tad tu arī būsi tādā bētē, brennē vai pakaļā, un nekur citur.
 
#
Valdis 14.janvāris 2018 10:19 atbildēt
"KPV rosina likvidēt Koalīcijas padomi,kā arī samazināt ministriju un ministru skaitu."Mūsuprāt Latvijā pietiek ar sešām ministrijām un septiņiem ministriem-sešiem ministriem un premjeru",pārliecināts Zakatistovs".Skat."Valsts pārvaldēs smird pēc PSRS naftalīna",Liene Millere,BNN,2017.gada 4.decembris.
 
#
» Valdis 15.janvāris 2018 8:33 atbildēt
Un vēl rosina ēkās apvienot stāvus- pirmo un otro saucot par pirmo, trešo un ceturto par otro un tā tālāk. Tā varēšot ietaupīt uz apkures rēķina, jo mājai būs divreiz mazāk stāvu!
 
#
daudz ļaunāk 13.janvāris 2018 20:02 atbildēt
kašķīgu aitu bars
 
#
janis » daudz ļaunāk 15.janvāris 2018 8:34 atbildēt
nepiekrītu - latviešiem ir pašiem sava valsts. To esot veidojuši un arī tagad pa to šiverējas cienījamākie no latviešiem, pie kam te aitas? A par klaigām no pūļa - tas no ļauna, no Puķina, un nav valsts noslēpums, lai tauta zin un nebrīnās par vēlēšanu rezultātiem un saprot , ka antipopuliski lēmumi ir vajadzīgi latviešu valsts stiprināšanai, tā nav lēta, citam daudz neatliek, labi vēl, ka var cienījamiem cilvēkiem kaut cik segt šo tēriņus.
 
#
Nja 13.janvāris 2018 18:42 atbildēt
Avotiņ, lemberga maize kaklā nespiežas?
 
#
. » Nja 14.janvāris 2018 13:13 atbildēt
jums gan spiežas. un uz smadzenēm arī. :)))
 
#
Nja 13.janvāris 2018 18:40 atbildēt
Jūs, Avotiņ, auns varētu būt pilnīgi noteikti.
 
#
Esam! 13.janvāris 2018 18:26 atbildēt
"Ar padomju starpniecību Latvijā darbojas valsts pārvaldes paralēlā pasaule,kura ne par ko neatbild,neko neskaidro,pieprasa beznoteikumu uzticēšanos".
Skat.Atis Zakatistovs:"Latvija padomju Aizspogulijā-valsts pārvaldes paralēlā pasaule",Kas jauns.lv,ziņas,13.janvāris 2018.
 
#
Algoritms 13.janvāris 2018 17:13 atbildēt
Sauklis: "Mēs dzīvosim komunismā" nenozīmē, ka komunismā dzīvosiet jūs.
Par Mēs sevi sauc cari un diktatori.
 
#
Inta 13.janvāris 2018 17:04 atbildēt
_Don't be a Sheeple!_
Tāds teiciens nāk no domājošiem Rietumiem.
Vēl kāds vidiks no turienes par tēmu to tātad arī:
youtu.be/VQDiFuucHZA
 
#
777 13.janvāris 2018 14:13 atbildēt
Vienmer izlasu rakstus. Cienu Jus kops padomju jaunatnes laika, kad bijat vienigais analitiskais rakstitajs. Mums jau gadi ir par daudz, lai ko aktivi celtu, bet netikumiga, zagliga un blediga valsts vara ir izaudzinajusi sev nakamo mainu, kas parspes skolotajus. Vini neko nemainis, bet tikai centisies nuomainit ticet.vecos bukus un tad dzivot laimigi talak. Ik pa 4 gadi pamelos, pasvidis TV studija un svetki var sakties. paliek vienmer ceriba, bet jo reizi, jo mazaka. Latvija man ir nozagta. (Atvainojos par gramatiku, tads dators).Lai Jums Laimigs jaunais gads un veseliba. Turpinasim ticet.
 
#
opis no laukiem 13.janvāris 2018 13:20 atbildēt
Vispirms par anonimitāti. Arī es izmantoju iespēju komentēt anonīmi,vienkārši tāpēc,ka negribu lai tiktu publiski apspriesta mana personība,tā vietā,lai analizētu pacelto problēmu.Daudzi slaveni rakstnieki ir publicējuši savus darbus zem pseidonīma un patiesā demokrātijā viņiem šādas iespējas tiek dotas.Var saprast rakstniekus,kas personāžus saviem darbiem ņem no apkārtējās vides,un kas notiktu,ja vietējie lasītāji negatīvajos tēlos sazīmētu sevi,agresīvākie ietu ar rakstnieku izrēķināties. Tieši tā šodien risinās notikumi Daugavpils novadā,kur tikko kā Ludzas reģionālā laikraksta žurnālistei Anitai Daukštei nodedzināta dzimtas māja,un ir pamatotas aizdomas,ka tāpēc,ka laikraksts regulāri cīnās pret kontrabandas mafiju,kas saaugusi ar vietējām varas struktūrām augstā līmenī. Lūk kur noved atklātība laikā,kad varas spēka struktūras tiek ievēlētas ATKLĀTI Saeimas deputātiem balsojot. Es ļoti labi saprotu,ka mana IP adrese un mani personas dati ir labi zināmi tiem,kam tas jāzina,bet man ir tiesības prasīt ,lai mani personas dati tiktu aizsargāti no publicitātes,ja es to tā vēlos. Latvija šobrīd vēl ir ļoti korumpēta un mafioza valsts,ko lieku reizi parādīja Rīdzenes sarunu pretlikumīga nopludināšana publiskajā telpā ar vieni mērķi,lai radītu PŪLĪ negatīvu tēlu par sarunu dalībniekiem. Pūļa viedoklis tiek mākslīgi konstruēts un veidots ,lai tas atbilstu varas režīma ideoloģijai. Ar pūļa zombēšanu caur masu mēdijiem , nodarbojas abas puses,gan pozīcija gan opozīcija,bet pozīcijai to izdarīt ir daudz grūtāk,jo ne pašvaldībām,ne centrālai valdībai NEDRĪKST (?!) piederēt savi laikraksti,kuros pašvaldība un centrālā valdība varētu atskaitīties saviem vēlētājiem, skaidrot savu politiku un atbildēt uz vēlētāju jautājumiem. Turpretim opozīcijai,kuru lielā mērā pārstāv masu mēdiji,kas pieder citu valstu īpašniekiem,kas ir to finansētāji, ir neierobežotas iespējas izvērst savu ,ari pretvalstisko graujošo darbību, Latvijas mediju telpā.
 
#
viktors avotiņš » opis no laukiem 13.janvāris 2018 13:35 atbildēt
Opi, es Jūsu viedokli respektēju, Jūs esat viens no tiem, kurus izceļu šī teksta sākumā. Anonimitāte domāšanas, laba darīšanas lietās man ir pieņemama. Bet es nevaru ciest, ja baidās atklāties tas, kurš lej otram virsū mēslus, kurš tik vien kā cūkojas.
 
#
opis no laukiem » viktors avotiņš 13.janvāris 2018 21:20 atbildēt
Portāls Apollo liedza turpmāk komentēt anonīmi un...nav kas tur vairs komentē,pat Viseļčaks aizgāja uz NRA! Pilnīgi saprotu, Viktor,ka nav patīkami saņemt nepamatotus,aizkarošus un neargumentētus uzbrukumus rakstu autoriem,bet vainīgi ir paši portālu saimnieki,ka viņi nepilda pašu uzstādītās noteikumu prasības, cenzēt apvainojošus,aizskarošus vai etniskā naida kurinošus komentārus. Tas netiek darīts ,bet tieši pretēji - cenzē varas režīmam netīkamus komentārus,kas pamatoti kritizē politiskās nejēdzības valstī. Es personīgi šogad piedzīvoju divus tādus uzbrukuma viļņus ,vienu pavasarī ,otru rudenī Apollo portālā. Tajā pašā laikā starpnacionālā naida kurināšana portālā gāja pilnā sparā un pavisam nesen bija raksts ,kurā komentu skaits pārsniedza 1000,kur divas troļļu fermas viena otru apmētāja ar emocionāliem "izkārnījumiem". Tāds acīmredzot bija politiskais pasūtījums,lai formētu liberāļu varas politiskajam režīmam vēlamo pūļa viedokli.
 
#
...arī no laukiem » opis no laukiem 14.janvāris 2018 20:08 atbildēt
... tikmēr kamēr esi "opis no laukiem" esi 'pūlis' un Tavi komentāri ir tikpat vērti kā jebkurš te , arī manu ieskaitot, jo te ir kā žogs sētmalē , katrs var skricelēt ko vēlas...
 
#
P 13.janvāris 2018 13:19 atbildēt
Es aitu barā neesmu,jo esmu aits.
 
#
ESMAIJA 13.janvāris 2018 13:07 atbildēt
Lasīju vairākkārt. Katra rindkopa ir vesela bagātība!
Tātad sāksim par mums - komentētājiem. īpaši par tiem, kas uzdodas kā tautas trubadūri. Viņiem arī ir savs aprēķins - kalpot saviem zemiskajiem instinktiem, prasti un neķītri apmelojot un lādot visus pēc kārtas, Tā ir tāda kā atkarība, kā nokļūšana eiforijā, kā narkotika., kā pārliecība, ka te ir tā vietā, kur vari runāt tautas vārdā, kaut esi tikai auns aunu barā. Nē viņiem nav vajadzība iedziļināties raksta būtībā, viņi to pat nespēj, viņiem pietiek kā suņiem ar pasviestu kaulu, lai mestos virsū plosīt pieminētu cilvēku. Pietiek ar komentāra pirmajiem vārdiem, lai tos atpazītu, lai lasītu tālāk vai ne. TIE var interesēt tikai tik tālu, lai, zinot, cik liela vara ir pūlim, redzētu - viņi iet mazumā vai pieaug, vai Čevera teiktajam ir vai nav pamats. Visi pēdējie notikumi rāda, ka drīzāk ir...Un tas patiesi uzdzen bailes.
Par iešanu un darīšanu - lai kā viņus cienītu par uzņēmību un drosmi, cik no tiem, kas iegājuši varā, to ir darījuši cēlu jūtu vadīti un cik - pašlabumu meklējot? Viena karote darvas var sabojāt veselu mucu medus. Es kādreiz priecājos, kad ,, varā" ienāca Visvaldis Lācis... Jā ... un vilšanās sekoja. Reiz braucām vienā autobusā, viņš sēdēja aiz muguras un skaļi klāstīja blakusesošam ,,varas "aizkulises... diemžēl - aiz muguras. Kur tu biji, kad biji? Kādēļ tagad neatnāca uz parlamentāro izmeklēšanas komisiju un neliecināja, kāda ir īstenība? Oligarhi tās priekšā kļūtu par ,,pupu mizām" Vai Lāča kungs arī baidījās no pūļa?Baidījās, ka tiks saķēdēts ar oligarhiju? Vai vienkārši bija dabūjis, ko gribēja dabūt un kādēļ tad...?
Turpinot - , tā doma ir laba - ej un dari, ne čīksti un kritizē, bet - esošais ir sevi nostiprinājis ar likumu bardzību, - nevarēsi viss aiziet, kaut vai iebalsot, to, ko vēlies... ir tad jau būtu darīts, tikai tas suns ir aprakts tur, kur ar tavu vēlmi un izvēles iespējām sastāv uz nulli. Pat tautas nobalsošana padarīta neiespējama, jo PASTĀV PŪLIS, kas atrodas uz četrām - varai izdevīgā stāvoklī un PADARĪTI nespējīgi pacelties uz divām.
Ir komentētāji, kas šeit cer kādu četrkāji pacelt uz divām, bet neizskatās, ka tā ir veiksmīga nodarbe. Arī es to ceru un tas arī ir viss, ko varu darīt savos gados.
Man patīk Jūsu raksti! Pie šī vēl būtu daudz kas sakāms. Paldies!
 
#
Ka 13.janvāris 2018 8:16 atbildēt
Dīvaina puspatiesība, no tik zinoša cilvēka. Vēlēšanas, partijas uzturēšana maksā naudu, lielu naudu. Cik vēlēšanu gadā,pāris mio, vai ne?Nu, tad iedomājamies ,kā ierēdņi, pārdevējas, mežstrādnieki, t.s. aktīvā sabiedrība no aldziņām " sametas" savam politspēkam, Tikpat fantāzija, cik pārmetums- kāpēc balsojiet par nepreizajiem, it kā mūsu partijas vispār ar kaut ko būtisku atšķirtos. Vai, pat nebalsojot vispār ,pēc esošās sistēmas, pilsonis vienalga sanāk nobalsojis par lielāko vinnētāju.Utt.
 
#
123 » Ka 14.janvāris 2018 16:27 atbildēt
PIEKRITU JUMS par puspatiesibam. Aizej uz velesanam un nav par ko balsot. Izmainiet sistemu un tad parmetiet, ka ne tos ievelejat. Metu un metisu tuksu biletenu, kamer nelaus balsot par personalijam.
 
#
P » 123 15.janvāris 2018 13:25 atbildēt
Es ar VISIEM biļeteniem kurināšu plīti.Vismz nebūšu ši farsa loceklis(latviski-Jūs sapratāt pareizi).
 
#
xmx 12.janvāris 2018 23:47 atbildēt
Nosaukt tautu par pūli, pensionāriem, lumpeņiem, krievvalodīgajiem vai vēl kaut kā ir tikai terminoloģija.
Pūlis ir politiski ļoti izdevīgs termins, jo zemtekstā jau ir saprotams tā destruktīvais raksturs, par kura rīcību atbildību nevienam nav
jāuzņemas un ar to var izrēķināties un izdzenāt ar specvienību palīdzību. Līdzīgs piemērs ir janvāra protesti kuri tiek nosaukti par grautiņiem
kaut citur Eiropā no tādas prakses atturas.
Tas ka politiķi mūs baro ar ilūzijām, iespējams ir jūsu žurnālistu nopelns. It īpaši pirmsvēlēšanu laikā, tas nav metinātāja vai šofera darbs
ievākt un publicēt patiesu informāciju par politiķu panākumiem, nepadarīto, solīto bet aizmirsto. Tā ir jūsu žurnālistu izvēle saņemt labu honorāru
par kāda politiķa piārēšanu vai stipri mazāk par kādu pētniecisku rakstu. Kāds protams to nosauks par melno piāru bet vārda brīvība pagaidām vēl nav atcelta.
 
#
enija 12.janvāris 2018 23:40 atbildēt
Kas par muļķībām, kad saka patiesību par Latvijas apzagšanu Ogrē, tad Ogres visuvarenais dzēš komentārus, jo baidās pazaudēt, sev nākotnē piesavināt tautas īpašumus.No demokrātijas nav ne miņas.
 
#
Aivars Rozītis 12.janvāris 2018 23:04 atbildēt
Cien. Avotiņa kungs , ko tieši Tu esi darījis lai izbeigtu valsts izzagšanu Latvijā? Lai ierobežotu korupciju Latvijā ? Lai apturētu tās neprātīgo skrējienu pretī valsts sabrukumam ? Vai vari pateikt - tieši ko ?
 
#
viktors avotiņš » Aivars Rozītis 12.janvāris 2018 23:40 atbildēt
To tu, draudziņ, lem pats - ko esmu, ko neesmu darījis. Ceru, ka esi darījis vairāk par mani/
 
#
Inta 12.janvāris 2018 22:54 atbildēt
Nu bet... piecgadu plānus taču vairs "neklēbē" un tie.... ilgtermiņa NAP -
to jau katrs pats labāk zina, kur tādi paliek un kas tajos ieskatās, ja vispār,
"Vara varas pašas dēl", - tā jau ir diagnoze un visām partijām,
kuru jaundibināšanai un pārbīdēm/ pārsaukšanai citos
satelītpartiju vārdos nauda tomēr....regulāri atrodās....
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers