Viedokļi: Mediji – varai, pūlim vai sabiedrībai? 14 komentāri
 
Viedokļi

Mediji – varai, pūlim vai sabiedrībai?

 

Savādi – pēc tam, kad Edgars Kramiņš un Ilze Viņķele Rīga TV24 Preses klubā izrādīja patukšu attiecību ķēķi (politiķe, manuprāt, ir tāda publiska persona, kuras profesionalitāti un atbilstību apliecina spēja «saturēt» situāciju un sevi jebkuros apstākļos. Savukārt vīrietim labpatika aizstāt intelektu ar «uzbraucieniem» dāmai), sāku domāt, ka atklāsmes aizvietošana ar «izrādi», ar tukšuma izrādīšanu Latvijas masu medijos nebūt nav kas jauns un neredzēts. Tā ir norma. Labi – norma bez skandāliem, bet norma. Un te saistībā ar sabiedriskajiem (ne privātajiem) masu medijiem man sākas politika.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [14]
#
Raimonds 21.aprīlis 2017 7:38 atbildēt
Latvijā sabiedriskie mediji ir vajadzīgi, lai propagandētu ASV politiku un izplatītu melus par Krieviju. Bet NEPLP ir vajadzīgs, lai Latvijā būtu cenzūra ... nu tiktu aizliegti tie informācijas avoti , kuri nav patīkami atsevišķiem mūsu politiķiem un virknei mūsu Rietumu prostitūtu.
 
#
Obščestvennijs 21.aprīlis 2017 7:31 atbildēt
Ir informācija un ir leģendas. Visi, piemēram, zin, ka Rīgas domē dzīvo kaķis. Visi arī ir dzirdējuši par Nameju, komunismu utt.
 
#
EKSPERTA ATBILDE 20.aprīlis 2017 17:32 atbildēt
visam pa druskai, bet galvenais izklaidei, jo kurs gan kura plekstēšanu(audiovizuālā vai drukātā formā) mūsdienās ņem par pilnu.
 
#
:):):):):):) 20.aprīlis 2017 17:15 atbildēt
"...vēlams - profesionālu, visu politisko, sociālo, ekonomisko, etnisko,… uzskatu spektrā pastāvošo viedokļu izpausmi, polemiku. Minimums - es vēlos redzēt, ka valsts vara spēj domāt. Patlaban mediju ainā tas man šķiet deficīts...."
Bet,mīļo Avotiņ! Vai tad mediji vainīgi, ka valsts vara nav spējīga nedz domāt, nedz profesionāli polemizēt?? :):)
 
#
Inta 20.aprīlis 2017 15:42 atbildēt
Kaa, kam domaati?
Varneshu vieniigaa pareza aviedoklja paushanai a`la Vinkjelienju stilaa
un tautas labakai apzombeeshanai...
Bez pasha autora jau rakstus tos - analiitiskos- nez vai vispaar kaads veel maak Latvija auzrakstiit...
in tad nebiut nav jaautver kaa glaimi. Vnk stulbaas `vatee viistiishanas` sekas... Bleeru pat grib piespeist atskaitiities veel tagad; muusu auni un aunu madamaas tik maaca veel citus, kaa `pareizi dziivot` - taa vietaa, lai visi varneshi arii atbildeetu par to sevis sastraadaato vai arii otraadi - nesastraadaato tad, kad rokas darbinjam tam bija tam briivas in amats atbilstoss...
:(
 
#
Valdis Freimantāls 20.aprīlis 2017 12:35 atbildēt
Vai nAvitiņam nav zinams, ka Latvijā 1940. gadā bija virs 3 000 darbīgu latviešu biedrību - kuras vairs nav?

Un šīm biedrībām bija sava prese.

Savi 1938. gada likumīgie statūti.

Ir jārunā par to atjaunošanu.

Lasiet "Laikmeta zīmes" Ervīna Jākobsona "Bertuļa nakts" Rīgas Latviešu Biedrībā. ..........Daudz kas taps skaidrāks par komunistu un čekistu N O Z I E G U M I E M !

Latvieši ir stipra tauta! (Mairis Briedis).
 
#
Goda tiesa » Valdis Freimantāls 20.aprīlis 2017 12:37 atbildēt
Žurnālista uzdevums ir nemelot!
 
#
Latviešu uzdevums ir atjaunot iznīcinātās latviešu biedrības! » Goda tiesa 20.aprīlis 2017 12:41 atbildēt
Visas un visā Latvijā!
 
#
Baltais tēvs » Latviešu uzdevums ir atjaunot iznīcinātās latviešu biedrības! 22.aprīlis 2017 13:13 atbildēt
Tā tiksim vaļā no komunistiem un čekistiem visās vadošajās dzīves pozicijās Latvijā!
 
#
IM 20.aprīlis 2017 10:59 atbildēt
Kas attiecas uz Kramiņu un Viņķeli, tad tieši tā, ar tiešumu pakurts sārts varētu dezināt modernās raganas nākotnes jaunajos viduslaikos. Savādāk nekā, savādāk jaunas renesanses nebūs. Jauni viduslaiki ir jāizdzīvo, jāsakārtojas vienotā patiesībā, un tad jāpārdzīvo tie.
Kaut kā tādas asociācijas rodas ka viss tas traģikomiskais mēdijos notiekošais tomēr ir arī kā priekšvēstnesis kaut kam jaunam.
 
#
IM 20.aprīlis 2017 10:39 atbildēt
Patiesība ir sadalījusies fāzēs.
Roma (Eiropa) iet uz galu, barbari nāk virsū. Tikai viduslaiki, tikai jauni viduslaiki var patiesību atkal padarīt par vienu patiesību. Stop globalizācija, stop zinātniski tehniskais progress, stop cilvēka godkāres milzīgās fantāzijas, cilvēkam atlal ir vienkārši jāpamācās dzīvot pie visa tā daudzā ko Dievs viņam pēdējā laikā ar tādu uzviju ir devis.
 
#
ciniķis 20.aprīlis 2017 10:37 atbildēt
"Savukārt vīrietim labpatika aizstāt intelektu ar «uzbraucieniem» dāmai"" - te nu gan Avotiņam kaut kas galīgi greizi aizgāja! Par kādu "dāmu" nez viņš runā? Tur nevienas "dāmas" nebija, tur bija radījums, kurš Kārļus gribēja pārvērst par Karlīnēm un Rūtas par Rūdolfiem! Vai un kā Avotiņš var būt drošs, ka Ilze Viņķele jau sen nav Ilzis Viņķelis?
 
#
Uldis 20.aprīlis 2017 9:32 atbildēt
Greizo spoguļu karaļvalsts.
 
#
(*****) 20.aprīlis 2017 9:29 atbildēt
Varēja vairāk uzmanības veltīt jēdzienu "pūlis" un "sabiedrība" precizēšanai
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers